o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Szukam ludzi do...
 » Odpowiedz na ten temat

Omijac osrodek 'zakątek" w kątach rybackich

1 2
[03.05.2010] 11:07
ten co byl tam
Ośrodek Wypoczynkowy "Zakątek"
ul. Piaskowa 51 - 82-110 Kąty Rybackie Omijac! lokalizacja - 800 m w glab lasu po drozce jak dla terenowych aut. wlasicielka zataja o info. wszystkie odleglosci podawane do obiektow sa "na przelaj" przez las ( slowa wlascicielki )
osrodek - brudny, wszedzie porozrzucane smieci
parking - kawalek klepiska, z dala od domkow. nie da sie przejsc do zaparkowanych aut przez osrodek, odgradza wsz. gleboki row ze smieciami
obsluga - opryskliwa, wulgarna. kiedy zrezygnowalem z pobytu to maz wlascicielki grozil mi pobiciem. nastepnie zamknal brame wjazdowa informujac mnie, ze przyjedzie ktos kto zrobi ze mna porzadek. radze wszystkim omijac to miejsce.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.06.2010] 08:06
ten co tam byl
a co do obrazania to prosze sobie jedynie przypomniec, ze to pani maz biegl w moja strone krzyczac, ze mnie "strzeli w pale". wiec byly to kierowane pod moim adresem grozby karalne. na szczescie w tym czasie ( o ile sobie pani przypomina ) osoba z ktora bylem miala wlaczony telefon i rozmawiala ....... z prawnikiem. bedzie on rowniez swiadkiem ale o tym przekona sie pani w sadzie. czekam wciaz na zwrot pieniedzy!!! niedlugo otrzyma pani z kancelarii ( tego wlasnie prawnika ) wezwanie do zaplaty i to nie "grozba" ( w tym celuje pani malzonek ) ale informacja.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16836124]
[24.06.2010] 10:51
ten co tam byl
i prosze rowniez skonsultowac z prawnikiem co grozi pani mezowi za:
- kierowanie pod moim adresem grozb karalnych ("strzeli mnie w pale") - a w tym momencie naprawde odczuwalem zagrozenie z jego strony poniewaz zachowywal sie agresywnie oraz kierowal pod moim adresem grozby dot. naruszenia mojej nietykalnosci osobistej,
- zamkniecie bramy wjazdowej i uniemozliwienie mi opuszczenia osrodka,
- kierownanie grozb dot. przyjazdu niejakiego "michala" ( "dzwon po michala ..... zrobi z nimi porzadek "itd - slowa 2 krotnie powtorzone przez pani meza do pani ) - zamknieta brama i grozby o przyjedzie kogos kto "zrobi ze mna porzadek" wywolaly u mnie uzasadniona obawe o moje zdrowie oraz o bezpieczenstwo osoby przebywajacej ze mna,
- brak zwrotu wplaconej zaliczki ( mimo rezygnacji z pobytu, mimo ustnej deklaracji jaka zlozyl pani maz o zwrocie powyzszej ) reszta dyskusji odbedzie sie na poziomie kancelarii oraz w sadzie. a poniewaz wymienione przeze mnie scigane sa na wniosek i to takie kroki zostana powziete. jestem wlasnie po rozmowie z prawnikiem.
niech pani dalej tu pisze, niech ludzie widza czego moga sie spodziewac podczas i po wizycie w "zakatku"

IP i czas połączenia logowane. [16836541]
[26.06.2010] 23:37
R.M.
Już pan nie wie co wymyślić... informuję pana ,że od 4 lat jestem szczęśliwą rozwódką i nie mam zamiaru tego faktu zmieniać...teraz znowu pojawił się jakiś prawnik"na podsłuchu" - niech pan przeczyta co pan pisze- ale pan ma jakiś problem ze swoją osobą-może odpowiedni lekarz pomorze - zaliczki panu nie muszę oddawać BO TO PAN ZERWAŁ WARUNKI UMOWY CYWILNO PRAWNEJ- i tak w ogóle to ja jestem tu osobą poszkodowaną ,a nie pan-choćby za te szkalowania na forum.(a i żeby inni czytający wiedzieli - temu panu chodzi o zaliczkę w wysokości 50 zł
a i co pan takiego strasznego wyczytał w protokole z sanepidu ... NIC !!!!! bo tylko panu się coś nie podobało, ale to już pana problem..

IP i czas połączenia logowane. [16848088]
[26.06.2010] 23:44
R.M.
A Moi Goście , jak wracają do domu , to są wypoczęci , zrelaksowani i szczęśliwi , że udało się im znaleźć taki ZAKĄTEK-o czym świadczy fakt w 80% tej samej obsady co roku.. zaskoczony- ja nie bo robię wszystko ,żeby MOI GOŚCIE byli zadowoleni.

IP i czas połączenia logowane. [16848125]
[17.10.2017] 22:25
[27.06.2010] 18:54
ten co tam byl
to kim byl mezczyzna, ktory podczas mojego pobytu w osrodku wykowywal tam prace, zadal pytanie o wysokosc wplaconej zaliczki oraz poinformowal, ze "zona zrobi przelew i zwroci pieniadze" a nastepnie kierowal pod moim adresem grozby karalne, zamknal brame uniemozliwiajac mi wyjazd z osrodka, wykrzykiwal do pani aby zadzwonila pani po "michala", ktory zrobi "z nimi" porzadek, ustali policja i prokrator. dobrze, ze osoby czytajace forum widza pani kompletna ignorancje. cieszy mnie to. co do prawnika, heh........zobaczy pani jego dzialanie ( ustalenie czy w chwili napasci na mnie przez pani meza byl "on-line" i rowniez slyszal grozby ustalic mozna chociazby po bilingu, ale to zostawmy policji i prokuraturze ). i to juz wkrotce - wezwanie do zaplaty ( wyslane zostanie prawdopodnobnie w poniedzialek lub wtorek ), potem zawiadomienie do prokuratury o popelnionym przez pani meza przestepstwie ( no tego pani nie zobaczy ale pani maz odczuje )
a czy to pani maz, konkubent czy laczy panstwa inna zazylosc - nie interesuje mnie.
radze mu poszukac naprawde dobrego prawnika.

IP i czas połączenia logowane. [16850872]
[28.06.2010] 14:18
R.M.
I znowu -mnie pan straszy---- powodzenia ... i do zobaczenia w Sądzie.

IP i czas połączenia logowane. [16853908]
[06.01.2012] 17:56
elcia
Renata , ale Ci sie trafil nawiedzony klient .... O te 50 zl bedzie Ci trul do usr..ej smierci . Ciekawe czy czesto stosuje taka taktyke , ze osoba jemu towarzyszaca , na wszelki wypadek rozmawia zawsze z prawnikiem ? ""Zakatek "" to cudne miejsce , ale zawsze sie znajdzie jakis sfrustrowany , niedopieszczony smutas i nie ma na to rady . Ale moze warto poslac go zamiast do sadu , po rozum do glowy !!!A swoja droga pozdrawiamy pana prawnika ktory 24 h jest do dyspozycji ....

IP i czas połączenia logowane. [19210574]
[06.09.2012] 14:46
lolkowa
byłam w tym ośrodku pierwszy raz i jeśli tylko będzie to możliwe, pojadę tam każdego lata... jest pięknie, cicho... po prostu cudnie! właścicielka to wspaniała kobieta i szczerze polecam u niej pobyt, nie wierzycie - sprawdźcie koniecznie!

IP i czas połączenia logowane. [19826358]
[24.06.2013] 08:59
Adrianowski
lolkowa (12.09.06 14:46):
byłam w tym ośrodku pierwszy raz i jeśli tylko będzie to możliwe, pojadę tam każdego lata... jest pięknie, cicho... po prostu cudnie! właścicielka to wspaniała kobieta i szczerze polecam u niej pobyt, nie wierzycie - sprawdźcie koniecznie!

W pełni popieram. O właścicielce wiele nie powiem, bo się nie wtrąca w życie letników a miejsce genialne. Zwłaszcza na wakacje z psami i dziećmi nie szukającymi hałasu w ramach "atrakcji" w nadmorskich miejscowościach. Droga taka sobie - nasza krajowa polna/dukt, ale wystarczy nią raz przyjechać i przykryć samochód gałęziami, żeby nie przypominał o swoim istnieniu z reguły nie jeżdżę dwa razy w to samo miejsce, ale dla tego miejsca zrobię wyjątek.

IP i czas połączenia logowane. [20569719]
[22.07.2013] 16:17
Krzych
No cóż, zaryzykuję, pojadę. Jeden konflikt widoczny na tym forum nie powinien przekreślać całego ośrodka. Bo tak na prawdę dopiero samemu można ocenić.

IP i czas połączenia logowane. [20629645]
[25.07.2013] 08:58
Bylam tam
Bylam tam, jechalam pelna optynizmu po przeczytaniu opisu tego osrodka, ale juz wiem ze faktyznie ta pani to jena wielka przebiegla ja lis osoba, krzyczy na dzieci nie powie dziendobry, co by sie nie stalo to zrobily to dzieci wczasowiczow ktorych nie zna bo gluwnie przyjezdzaja tam jej znajomi wiec ichj dzieci sa brane pod inna kategorie, cieplej wody tyle co kot naplakal, atrmosfera okropna droga do morza tragiczna, jednym slowem omijac

IP i czas połączenia logowane. [20635064]
[01.08.2013] 09:46
100% Prawdy
Ten "ośrodek" do porażka na calej linii.....nie, nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Czytałam przed wyjazdem ta cała "aferę". Teraz inaczej patrzę na sytuację opisaną na wstępie i zgadzam się z przedmówczynia

IP i czas połączenia logowane. [20649626]
[14.08.2013] 19:47
Krzych
Byłem w terminie 28.7. - 12.8.13 i jestem zachwycony. To piękne miejsce w lesie, przyroda, cisza, spokój. Fajne domki, fajna wiata do imprezowania z grillem, oddalona od domków, nikt się do niczego nie wtrąca jak na pobliskim znanym campingu, z którego w tym roku zrezygnowaliśmy. Nie ma żadnych śmieci, żadnego rowu, właścicielka uprzejma. Jak dla mnie - drogo, dlatego wynajęliśmy jeden domek w trzy pary. Pojadę w przyszłym roku.

IP i czas połączenia logowane. [20674170]
[14.09.2013] 11:00
Byłam tam
Byłam tam..Jestem zachwycona. Właścicielka miła , jak ma chwilkę częstuję wyśmienitą kawą .A i dzieci turystów "zajętych" wypoczywaniem dopilnuje, droga do plaży jak dla mnie super ani daleko ani blisko , schudłam, a o to mi chodziło.Trasy dla rowerów wyśmienite, zresztą można rower wypożyczyć u właścicielki . Parking dużu i wyłożony płytami a nie żadne klepisko , zreszta nic się nie potwierdziło z tego co ten Pan pisał.Polecam, moim dzieciom się podobało( 8 i 12 lat) , wracamy tam za rok. Lepiej sprawdzić samemu niż wyczytywać opinie jednego niezadowolonego gościa który w górach miałby pretensje do górali ,że są góry

IP i czas połączenia logowane. [20739196]
[05.03.2014] 14:09
do pani powyżej
"Warunki na zgrupowaniach mieliśmy bardzo dobre i nie jest prawdą, że dach przeciekał, zwłaszcza że prawie w ogóle nie padało". Kolejna koleżanka pani właścicielki. Warunki w tym przybytku są naprawdę niespecjalne. Tak jak pisane było już kilka razy - "ośrodek"(kilka nędznych domków) znajduje się dość daleko od normalnej,utwardzonej drogi. Mnie to akurat niezbyt pasowało. Pani właścicielka i ryży gburek inaczej odnoszą się do klubu wzajemnej adoracji a inaczej do pozostałych gości. Potencjalnym gościom radze omijać. Jest w tej okolicy dużo fajniejszych ośrodków,pensjonatów

IP i czas połączenia logowane. [21075228]
[12.03.2014] 11:44
Krystyna..
Z ciekawości weszłam na stronę tego ośrodka. Moja uwagę przykuły zdjęcia wyposażenia domków tzw."wczesny gierek". W dzisiejszych czasach tego typu meble to obciach.
Nie wiem,ale patrząc na zdjęcia mam wrażenie,że jest tam zimno i wilgotno.

IP i czas połączenia logowane. [21086599]
[19.05.2014] 10:29
agabul
" nikt się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził" ja wraz z rodziną i przyjaciólmi jestem juz od kilku lat gosciem tegoż ośrodka... owszem nie jest to hotel 5 gwiazdkowy, lecz bardziej w klimacie swojskim. położony jest w środku lasu... jest to ośrodek stworzony dla ludzi przedkładających odosobnienie, cisze i spokój , nad exkluziw, podniesiony standard. Miejsce na totalne zresetowanie

IP i czas połączenia logowane. [21183920]
[07.07.2014] 18:45
MARTYNA G. ELBLĄG
proszę założyciela duskusji o usunięcie postu z powodu pisania nie prawdy i rozpowszechniania kłamstwa na temat ośrodku zakątek i pisania obelg pod adresem właścicieli. to jedna wielka bzdura, którą ten pan tutaj wypisał. kłamca, kłamca i jeszcze raz kłamca. ośrodek jest najlepszy w jakim kiedykolwiek byłam i z chęcią jestem tam co roku z rodziną. zawsze wystawiam najlepszą opinie pod adresem owego ośrodka gdy jestem o niego zapytana przez bliskich. ludzie, śmiało przyjeżdżajcie,bo naprawde warto!!!

IP i czas połączenia logowane. [21254768]
[07.07.2014] 22:46
bywam często
Założyciel tej dyskusji to kłamca. W ośrodku zakątku jestem co roku i uważam że to fantastyczne miejsce do wypoczynku. Obsługa jest bardzo miła, i domki i pokoje są bardzo ładne. Jeżeli ktoś chce wypocząć i uciec od tych miastowych hałasów i to jak najbardziej polecam OŚRODEK ZAKĄTEK
Do założyciela dyskusji proszę o usuniecie tych wszystkich bzdur wyssanych z palca.

IP i czas połączenia logowane. [21255214]
[13.08.2014] 10:56
Anka 28
Przecież nawet na tych zdjęciach widać,że ten ośrodek to bida z nędza...Ja bym się nie zdecydowała na pobyt tam...

IP i czas połączenia logowane. [21308773]
[13.08.2014] 21:25
bezstronna
Przypadkiem trafiłam dziś na tą dyskusje.
widzę tu po 1 stronie niezadowolonych klientów(gości),z drugiej-właścicielkę i jej klub wzajemnej adoracji. Jedno co mi sie rzuciło w oczy-przecież koleżanki pani właścicielki potwierdzają to co piszą niezadowoleni-daleko od plaży,drogi utwardzonej.Może gdyby to info było umieszczone na stronie to nie doszło by do nieporozumień? Jeden chce bliżej cywilizacji, inny nie. A zatajenie bądź podanie półprawdy skończyło się aferą i winna jest tu tylko i wyłącznie właścicielka.Brak zwrotu zaliczki-jeśli to prawda to postąpiła pani niepoważnie żeby nie nazwać tego inaczej.Same zdjęcia ośrodka-no nie ma tam luxusów,stadard raczej dużo poniżej średniej.Ale jeśli komuś odpowiada klimat to czemu nie.Mnie akurat nie.Jak ktoś już napisał-"wrażenie wilgoci,zimna"
Jeśli klubowi wzajemnej adoracji pasuje taki biedniutki ośrodek to ... to niech jeżdżą co roku. Ale zatajanie prawdy i oszukiwanie gości(powtarzam to są pani goście nawet jeśli nie należą do kółka wzajemnej adoracji)poprzez niezwracanie pieniędzy każe uważać na to miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [21309830]
[17.08.2014] 19:00
łowca okazji
elcia, reklamująca ośrodek:
ela220458@o2.pl- mail, 1 post napisany tylko w tym temacie.
http://www.sztutowo.com/ogloszenie_469_sprze dam-AGD.html - ogłoszenie tej pani. sztutowo-miejscowość obok kątów rybackich. Coś mi sie zdaje,że te pochwalne peany to na zamówienie pani z "zakątka" zostały popełnione przez sąsiadki i koleżanki

IP i czas połączenia logowane. [21315198]
[01.09.2014] 14:19
z mikiprowiczki
Wszyscy mają polewkę w Stegnie.Nawet jej koleżaneczki nabijają się z jej chodzenia na "zumbe".

IP i czas połączenia logowane. [21336666]
[27.09.2014] 11:05
jennifer82
Przepraszam, co ma zumba wzpólnego z ośrodkiem bo nie rozumiem? Osoba która to napisała powinna z imienia i nazwiska się przedstawić a ploty zostawić dla swojej ELITY. NO PROSZĘ PAŃSTWA swoje WAŚNIE proszę wyjaśniać na swoich podwórkach. Bo to już staje się śmieszne.
Nie uważam ośrodka za super rewelacyjny ale dla osób aktywnych, którzy lubią cisze i spokój, wyprawy piesze i rowerowe bez latania z laptopikiem w ręku i szpileczkach na nogach, jest zupełnie wystarczający. Uważam że ośrodek jest dobry dla rodzin które nie siedzą całymi dniami przed tv tylko całymi dniami WYLEGUJĄ SIĘ NA PLAŻY bo chyba po to przyjeżdża się nad morze, czyż nie? a skoro brak im luksusów to niech wynajmą pokój w hotelu 1-3 gwiazdkowym zapłacą min 300,00 zł od osoby dziennie i wtedy podyskutują na temat niedoskonałości w ofercie. Na zdjęciach widać jaki jest Zakątek więc nie wiem po co te dyskusje.

IP i czas połączenia logowane. [21371520]
[03.10.2014] 14:37
Aśkam
jenny-tu chodzi pewnie o dwulicowość-z jednej strony ktoś znalazł info,że sąsiadka właścicielki zarejestrowała się tylko po to żeby pisać pochlebne opinie, a z drugiej to jak się nabijają z niej.
Ośrodek na fotkach wywarł na mnie fatalne wrażenie. Pyskówki dopełniły reszty.

IP i czas połączenia logowane. [21381648]
[21.01.2015] 16:30
sserpaylowkai1972yjzfj
z mikiprowiczki (14.09.2014.01 14:19):
Wszyscy mają polewkę w Stegnie.Nawet jej koleżaneczki nabijają się z jej chodzenia na "zumbe".

Jasne http://ut.ag/27

IP i czas połączenia logowane. [21574354]
[23.01.2015] 17:59
ictifervi1976mcgmw
R.M. (10.06.2010.26 23:44):
A Moi Goście , jak wracają do domu , to są wypoczęci , zrelaksowani i szczęśliwi , że udało się im znaleźć taki ZAKĄTEK-o czym świadczy fakt w 80% tej samej obsady co roku.. zaskoczony- ja nie bo robię wszystko ,żeby MOI GOŚCIE byli zadowoleni.

Jasne http://min.do/32

IP i czas połączenia logowane. [21577932]
[23.01.2015] 19:00
chondpadital1982zqhnn
R.M. (10.06.2010.28 14:18):
I znowu -mnie pan straszy---- powodzenia ... i do zobaczenia w Sądzie.

Jasne http://nsu.pe/g

IP i czas połączenia logowane. [21578079]
[12.02.2015] 10:59
cdsvdsvwqd
A czy możecie cos powiedziec o osrodku dziubas, to ich stronawww.dziubas.eu ? Chce się tu z rodzina wybrac w wakacje, ale najpierw jakies opinie by się przydaly. Dzieki z gory

IP i czas połączenia logowane. [21614417]
[12.06.2015] 10:29
ulabura
Byłam w Zakątku w długi czerwcowy weekend. Wspaniałe miejsce, polecam wszystkim którzy kochają przyrodę i nie lubią tłumów. Ośrodek jest wyposażony we wszystko co potrzeba, przemiła właścicielka pożycza nawet parawany na plażę.
Rzut beretem od Zalewu Wiślanego i do Bałtyku- spacerem przez las. Na pewno tam wrócę

IP i czas połączenia logowane. [21811742]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat