o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Zna , ktoś jakieś krótkie i straszne historie o duchach ? ;>

[29.04.2010] 10:18
Michulcia
Więc tak... Potrzebne są mi historie o duchach , ponieważ jadę na kilkudniową wycieczkę i chciałabym poopowiadać kilka historyjek DD .
Pomożecie ? ; ****

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.04.2010] 10:32
fiutek123
lepiej nie zaczynaj z duchami, bo mozesz byc opetana i zachorujesz na schizofrenie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16603776]
[07.05.2011] 13:23
ToTy
Pewna rodzina z 4 dzieci zamieszkala w domu w ktorym straszy.. byl to dom kolo cmentarza. W domu tym wisialo lustro . Nikt nie mogl go sciagnac wszyscy prubowali lecz nie udawalo sie nim. Co nocy z obrazu plynal strumien krwi . Tym razem Adaś szedl do ubikacji w nocy na obrazie byl napis malymi literami : '' Lepiej nie odwracaj glowy za siebie'' . Ciekawosc zżarła Adasia. Adaś odwrocil sie .. ale juz nic nie zauwazyl tylko jego noz kuchenny . Noz kuchenny przebil serce Adasia. Rodzina postanowila wyprowadzic sie z domu . Niestety dom stanal w plomieniach. nic nie ocalalo tylko przeklete lustro wisialo jak by na nie widzialnej scianie.. i bylo duzymi ilterami napisane KRWIA : '' Żegnajcie ''.

IP i czas połączenia logowane. [18354889]
[07.05.2011] 13:36
mukabus
A na przykład w takiej ameryce to chodzą bez spodni http://bit.ly/jidOLZ

IP i czas połączenia logowane. [18354935]
[07.12.2012] 19:48
ffdj
Przychodzi duch do lekarza a lekarz też duch ...

IP i czas połączenia logowane. [20051902]
[25.10.2014] 02:37
[17.02.2013] 09:46
max123
witam.jeśłi interesują cie duchy.lub zjawiska pranormalne i chcesz coś więcej wiedzieć napisz.do nas na gg lub meila
jeśłi natomiast znasz jakieś nawiedzone miejsce i może tam byłeś byłaś i masz jakieś nagrania bądź zdjęcia to mi je wyśłij i ja ci opowiem czy napewno tam coś jest.moge przeanalizowac materiały i coś stwierdzić na ten temat.ale nieraz wystarczy tylko ze mi coś opowiesz o tym miejscu
jak piszecie to zapytajcie czy gadacie z kamilem ,adrianem,maćkiem
gg:40064282
email:tajger342@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [20243112]
[03.11.2013] 21:58
Kuzysza
Do pewnego bloku wprowadzila sie pewna rodzina. Pewnego wieczora rodzina uslyszalad takie kap-kap dochodzace z kuchni. Pierwszy poszedl ojciec. Nie wrucil. Potem poszla matka. Nie wrucila. Nastepnie poszedl brat terz nie wrucil. W nocy zaplakan siostra poszla do kuchni. I to co tam zobaczyla... Bylo okropne. Wszyscy zakrecali kran. Xd

IP i czas połączenia logowane. [20842508]

» Odpowiedz na ten temat