o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Biura rachunkowe - Warszawa

1 2 3   » 17 Strony tematu:
[25.04.2010] 12:28
melex
Witam. Potrzebuję skorzystać z usług biura rachunkowego. Czy ktoś z Was może mi polecić biuro godne zaufania? Z góry dziękuję!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.04.2010] 08:19
lex_men
W zasadzie od początku istnienia mojej firmy korzystam z usług biura rachunkowego. Ostatnio przeniosłem się do tego: http://www.ckdhetman.pl/ i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Moje poprzednie biuro często spóźniało się z rozliczeniami i musiałem płacić kary skarbowe, natomiast Hetman robi wszystko na czas i w dodatku dokładnie. Oprócz księgowości prowadzą mi również elektroniczne archiwum dokumentów. Fajnie to działa, bo do każdego dokumentu mam dostęp on-line, czyli wszędzie tam gdzie mam Internet. Podsumowując - jestem zadowolony z ich usług i śmiało mogę ci to biuro polecić.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16584848]
[29.04.2010] 19:00
miguello
Kolego melex wydaje mi się, że to biuro CKD Hetman które podrzucił mój przedmówca jest całkiem rozsądne. Przede wszystkim mają duże doświadczenie w zakresie księgowości i mogą zaproponować ciekawe usługi stricte niezwiązane z księgowością, np. archiwizację dokumentów. Sam bym bardzo chętnie skorzystał z takiego rozwiązania, ponieważ często nie ma mnie w biurze i przez to cierpię z powodu braku dostępu do aktualnych dokumentów.

IP i czas połączenia logowane. [16601323]
[02.06.2010] 22:37
jacygnas
Jestem mieszkańcem Warszawy i jeśli chodzi o to biuro Hetman z Połczyńskiej to mogę się podpisać pod tym co pisali koledzy wyżej. I zgoda z tym co pisał miguello że ciekawa jest ta opcja z archiwizacją danych. Jestem tylko ciekaw w jaki sposób mam dostęp do swoich dokumentów, bo to dla mnie dosyć istotne...czy np o 23 będę miał spokojny dostęp do wszystkich dokumentów?

IP i czas połączenia logowane. [16749846]
[15.06.2010] 11:41
easy&close
Tak, będziesz miał dostęp do swoich dokumentów. Zresztą chyba nawet na stronie hetmana jest napisane że masz tam dostęp do papierów przez 24 godziny na dobę, więc możesz być o to spokojny. I tak naprawdę chyba na tym to przecież polega żeby mieć dostęp do dokumentów cały czas..

IP i czas połączenia logowane. [16799893]
[14.12.2017] 20:06
[26.08.2010] 10:32
Arkamt
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego Biura Rachunkowego - ARKAMT. Świadczymy usługi w zakresie obsługi rachunkowo - podatkowej dla:
- osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą
- spółek
- organizacji ngo. Obsługujemy także rozliczenia ZUS oraz prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe.
Służymy pomocą w kontaktach z urzędami. Zakres naszych usług jesteśmy w stanie każdorazowo modyfikować, w zależności od potrzeb klienta. Nasze usługi charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość, dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci czuli, że warto było obdarzyć nas zaufaniem. Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, być może i Państwo zechcą dołączyć do stale powiększającego się grona naszych zadowolonych klientów i skorzystać z profesjonalnej usługi za przystępną cenę. Zapraszamy ! kontakt:
0-660-463-036
arkamt@arkamt.pl

IP i czas połączenia logowane. [17094601]
[24.09.2010] 14:35
agggnes
Ja polecam najlepsze biuro rachunkowe, z którym współpracuję już od 5 lat. ACCO-FIN Sp. z o.o. w Warszawie tel: 22 625-05-27

IP i czas połączenia logowane. [17212793]
[13.10.2010] 14:02
katarzyna_
Nie polecam biura na miedzianej, panuje tam bardzo ciężka atmosfera, klienci traktowani są jak szmaty, niszczone są dokumenty (jeżeli główny Prezes nie dostał ich na czas). Oszukuję się ich na księgowaniu (dekrety są poprawiane tak aby przechodziły przez jak największa możliwie liczbę kont) - oczywiście nie wynika to ustawy o rachunkowości, nie polecam....

IP i czas połączenia logowane. [17286030]
[24.05.2011] 08:45
Kalina_7r
Witaj, polecam biuro rachunkowe Capital. Korzystam z jego usług od dawna i jestem bardzo zadowolona. Mają przystępne ceny. Dysponuję tylko nr kom. 605 673 767, ale gdy wrzucisz nazwę w google wyskoczy Ci strona.

IP i czas połączenia logowane. [18412609]
[17.07.2011] 23:19
warsik06
Ja korzystam z usług biura ACCORD ale w ramach systemu szybkafaktura.pl podpisałem z nimi umowę na internetowe usługi , zdecydowanie taniej niż normalnie i sporo można zaoszczędzić - sprawdźcie sobie

IP i czas połączenia logowane. [18611521]
[26.08.2011] 01:28
KubaMar
Biura rachunkowe to strasznie ważna sprawa przy prowadzeniu firmy.A z jakością w biurach bywa różnie jak wszyscy doskonale wiedzą.Mieszkamy niby w Warszawie,biur jest dużo więc teoretycznie jakość powinna być wysoka bo konkurencja.A jest jak jest.
Ja zakładałem swoją firmę jako młody chłopak,zupełnie niedoświadczony,nie miał mi kto podpowiedzieć jakie biuro wybrać,na co uważać.I przejechałem się najpierw na jednym biurze,potem na drugim.Przez kolejne lata księgowość prowadziła mi znajoma mamy.Dwa lata temu powiększyłem zakres usług i postanowiłem znaleźć biuro rachunkowe.I póki co jestem bardzo zadowolony
Biuro Rachunkowe "Tezaurus" pani A.Kulig i L.Melon na Zabranieckiej 37/41 (Praga Południe).
Panie są bardzo miłe i sympatyczne.Wszystko jest mi na bieżąco wyjaśniane,nie muszę sam się prosić o informacje.Także pełen plus,oby tak dalej

IP i czas połączenia logowane. [18739039]
[04.09.2011] 21:17
Jadwiga19978
Też miałam z tym pewien problem, początkowo korzystałam z usług starszej Pani, która na księgowości zjadła zęby, jednak życie płynie i szanowna Pani zmarła. Nie ukrywam, że wpadłam w panikę, raz, że były pewne problemy z odzyskaniem dokumentów, nie to że rodzina robiła problemy, ale w takiej chwili nikt nie miał czasu robić przeszukania mieszkania, a termin złożenia deklaracji VAT zbliżał się, a wiadomo co się dzieje w przypadku opóźnienia w deklaracji...No ale udało się wszystko odszukać na ostatnią chwilę. Dokumenty już miałam i trzy dni do godziny zero. Wiem, że biur rachunkowych w Warszawie jak grzybów po deszczu, wystarczy wpisać w Google, ale ja mam zawsze pecha, jak coś nagle potrzebuję to zawsze są jakieś problemy. Na szybko znalazłam dwa, ale też może nie tyle problem, ale albo cena zaporowa, albo właściciel chciał wykorzystać sytuację bo 5000zł za uzupełnienie dokumentów z 5 dni, wypisanie deklaracji (oczywiście nie na zasadzie jednorazowej akcji, tylko miała to być stała współpraca) to moim zdaniem lekka przesada. Następny problem, to opinia, a w zasadzie jej brak odnośnie tych biur. Byłam praktycznie pod ścianą. Jednak znajoma, z którą utrzymywałam kontakt tyle o ile (nawet nie wiedziałam, że otworzyła firmę), nie wiem jak to nazwać, przypadek, czy uśmiech losu akurat do mnie zadzwoniła i poleciła usługi biura, z którego ona zaczęła korzystać. Opinii zbyt dokładnej nie mogła mi podać, bo raptem korzystała trzeci miesiąc, ale lepszy rydz, niż nic. Miałam wybór całkowicie nie znane za kosmiczną cenę i znane choć troszkę. Zadzwoniłam, przedstawiłam swój problem i Pani Joasia okazał się tak miła kobietą, że pomimo iż biuro teoretycznie kończyło o tej godzinie pracę (pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17) zgodziła się poczekać i oświadczyła mi już przez telefon, że nie mam się co martwić, bo pomoże mi rozwiązać ten problem. Nie napiszę ani ile za tę usługę extra jej zapłaciłam, ani ile płacę miesięcznie, bo obowiązuje nas tajemnica handlowa, nie mniej jest to osoba mimo młodego wieku bardzo kompetentna i ośmielę się stwierdzić, że w niczym nie ustępuje mojej poprzedniej księgowej. Tak więc jeżeli zależy wam na bardzo rzetelnym biurze rachunkowym to polecam Biuro Rachunkowe Almar. Biuro ma siedzibę na Białołęce, konkretnie na ulicy Modlińskiej 190 (I piętro Stenda). Telefon 510-36-69 (kierunkowy oczywiście 22). Jest naprawdę rewelacyjna. Co dla mnie jest bardzo ważne, księgowanie następuje na bieżąco, więc cały czas mam podawane aktualne dane odnośnie tego co się dzieje w firmie. Z tego co wiem prowadzi wszelkie możliwe typy księgowości, choć w moim przypadku jest to książka przychodów i rozchodów, ale jak rozmawiałyśmy to nie ma problemu z ryczałtem, jak i tzw. pełna księgowością. Tak więc jeżeli nadal szukacie księgowej, to naprawdę uważam, że oferta tej firmy jest godna uwagi. Jeżeli chcecie dowiedzieć się ewentualnie czegoś więcej to polecam kontakt telefoniczny lub odwiedzenie ich stronywww.biurorachunkowealmar.pl

IP i czas połączenia logowane. [18769182]
[14.10.2011] 12:43
Iwona2033
Witam polecam Biuro Rachunkowe Slash. Rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych, spokojny i zadowolony klient to ich priorytet. Pewien że jego księgowość jest prowadzona zgodnie z prawem. To ich link http://www.slash.pl

IP i czas połączenia logowane. [18907833]
[19.10.2011] 12:39
miroslaw.a
ja z kolei moge polecić inne biuro - http://klk.biz.pl - małe ale może dzięki temu obsługa jest właśnie na wyższym poziomie bo każdy klient jest ważny, a nie jest jednym z dziesiątek innych. Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [18925065]
[26.10.2011] 17:42
klejnot  jaffaro@tlen.pl
Kiedy szukałam biura rachunkowego skorzystałam z financetender.com, zorganizowałam przetarg. Jestem naprawde zadowolona i sama mogłam wybrać najlepszą z ofert.

IP i czas połączenia logowane. [18956104]
[04.11.2011] 00:03
zadowolona-happy
bardzo rzetelnym biurem jest Almar z Modlińskiej. Są na rynku już od wielu lat i zbudowali sobie bardzo dobrą opinię. Pracuję z nimi od 3 lat, raz bardziej raz mniej intensywnie ale jeszzce sie nie zawiodłam. Śmiało możesz uderzac do nich.

IP i czas połączenia logowane. [18989799]
[07.11.2011] 22:41
mój sklepik  mbmch@tlen.pl
Witajcie,
polecam BIURO RACHUNKOWE M-LICZYK p.Moniki Ojrzeńskiej.
Naprawdę solidnie, fachowo. Mam z głowy ważne problemy.
Nie mam wreszcie kłopotu z zusami za moich pracowników. Mam wyliczone podatki na czas.
Polecam:www.m-liczyk.pl tel.502-199-197.

IP i czas połączenia logowane. [19004842]
[09.11.2011] 13:35
irytka
ja polecam biuro w warszawie na ul. Zgody - w ścisłym centrum, tel. 022-357-25-55 - wszystko terminowo i zawsze wiem kiedy co i ile zapłacić, bez problemów!

IP i czas połączenia logowane. [19009519]
[04.12.2011] 13:34
Aflos
almar na modlińskiej jest solidnym biurem rachunkowym, prowadzą mi KPiR oraz zajmują się sprawami kadrowymi, do tej pory nie było problemów, także mogę zarekomendować.

IP i czas połączenia logowane. [19105716]
[03.01.2012] 17:47
monika_kowal
W Warszawie macie jeszcze biuro rachunkowe Aplit. Na ich stronie http://aplit.waw.pl znajdziecie więcej informacji. Korzystałam i jestem zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [19202347]
[17.02.2012] 19:21
Przedsiębiorca54
Każdy poleca swoich to normalne. Sam mogę to zrobić gdyż jestem zadowolony z usług jakie otrzymuję od mojego biura rachunkowego. Bezpośrednio jednak tego nie zrobię, dając wam pewną przesłankę. Nie poprzestawajcie na wierzeniu wypowiedzi forumowiczów. Napiszcie do biur rachunkowych, sprawdźcie co są wam w stanie zaproponować i czy spełniają wasze wymagania. Podejmujmy świadomy wybór ! Właśnie po tym poznamy rzeczywistą oferte biura i ich podejście do klienta. Mnie urzekło podejście biura z którego sam korzystam. Jeśli chcecie sprawdzić czy spełniają też wasze wymagania mogę podać ich adres mailowy: biuro@sara.waw.pl

IP i czas połączenia logowane. [19329479]
[26.03.2012] 16:14
Młody69
Witam
Ja od dłuższego czasu współpracuje z biurem księgowym Polaudit, jestem bardzo zadowolony, nigdy nie było żadnych opóźnień wszystko na czas i bardzo profesjonalnie. Ich strona internetowa wymaga "odrestaurowania" dosłownie (nie robi wrażenia) ale liczy sie chyba obsługa klienta bo to najważniejsze

IP i czas połączenia logowane. [19425025]
[03.04.2012] 13:00
duomo
Ja tylko chcę wszystkich przestrzec przed korzystaniem z biura rachunkowego Profin w Piasecznie!!!!!! Uważajcie!!!!!! Drogo, zero przepływu informacji, nieraz zero kontaktu, bałagan i brak kompetencji!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [19444038]
[20.04.2012] 12:34
bojkesmeble
Ja zaczynałem działalność kilka lat temu. I szukałem taniej księgowej. Ale uwierz mi nie o to chodzi. Może na początku nie ma dużo faktur ale sa inne sprawy które trzeba prowadzić i najlepiej jeśli masz kogoś kto ci trochę doradzi a nie zleci stażyście wpisanie twoich danych do komputera w odpowiednie rubryki a potem wysłanie ich do Urzędu Skarbowego. Jak juz od samego początku zaczniesz robić coś byle jak to potem ciężko to wszystko wyprostować. Wiem coś o tym. Moją księgowość prowadziło na początku takie biuro własnie zatrudniające kilka stażystek. Na szczęście po pierwszej kontroli skarbowej uświadomiłem sobie ze nie wszystko jest w porządku. Trochę mnie to kosztowało. I wtedy znajomy polecił mi pana Jarosława Kalisz. Ten człowiek naprawdę zna się na rzeczy i nawet jest tańszy niż moje poprzednie biuro. Tylko więcej się czepia. Ale ma ku temu powody. Czasem muszę coś poprawiać kilka razy ale przynajmniej wiem ze wszystko jest porządnie wykonane. Jego biuro jest w Warszawie a moja firma mieści się 100 km od warszawy, ale warto raz na jakiś czas podwieść dokumenty i mieć święty spokój. numer telefonu do pana Jarka 796 525479 naprawdę polecam jeśli komos zależy aby miec spokój z us i nie mieć bałaganu w dokumentach. Stawka zaczyna sie chyba od 100 zł przy małej ilości faktur. Ale to już trzeba samemu sprawdzić

IP i czas połączenia logowane. [19487181]
[20.04.2012] 13:59
Warszawianka
ale w jakim miescie, Melex? ja mieszkam w Warszawie i moją firmę odzieżową obsługuje WL Accountancy. już od lat, więc polecam.

IP i czas połączenia logowane. [19487319]
[02.05.2012] 10:27
mango  abednarowicz1@tlen.pl
http://podatki-az.pl
mamy klientów w całym kraju

IP i czas połączenia logowane. [19515275]
[07.05.2012] 13:32
MałyOsiołek
Przez cały czas, od kiedy prowadzę własną działalność, korzystałam z usług różnych biur rachunkowych. Jednak z czystym sumieniem mogę polecić tylko jedno biuro - WL Accountancy, z którego korzystam obecnie. Trafiłam do nich z polecenia - narzekałam sąsiadowi na to, że trafiam na samych niepoważnych księgowych, których trzeba pilnować, sprawdzać, z którymi ciężko się dogadać, a liczą sobie jak za zboże. On polecił mi własnie WL Accountancy na Sadybie, bo sam z nich korzysta. Pomyślałam, że gorzej, niż było, już chyba być nie może i przeniosłam do nich swoją rachunkowość. Jak do tej pory - złego słowa powiedzieć nie mogę, a nawet więcej - z tak dobrym, fachowym, terminowym i co ważne - tanim biurem, nie miałam jeszcze do czynienia.
Naprawdę polecam, tu masz adres do strony: http://wl-accountancy.pl

IP i czas połączenia logowane. [19527217]
[12.07.2012] 11:10
nor
Biuro rachunkowe Tax System Katarzyna Florek -ul. Krasińskiego Zygmunta 2/4/6 lok. 54 Warszawa Żoliborz.Tego biura nie polecam!!!!
Bardzo niemiła obsługa.Pewien rudy facet(szef) nie jest zbyt zorientowany w temacie.Dzwoni do żony bo nie zna odpowiedzi na większość pytań ,które mu zadałem.
DUŻY NEGATYW!!!!
Podpisując umowę pakujesz się w niezłe bagno.

IP i czas połączenia logowane. [19691224]
[29.07.2012] 23:25
tanie strony
polecam: tanie strony www http://www.tworzymystronywww.cba.pl

IP i czas połączenia logowane. [19733629]
[07.09.2012] 12:10
Martyna001
Ja polecam biuro prowadzone przez Panią Grażynę: świetna współpraca, księgowa bardzo miła, rzetelna, jak trzeba to wszystko zawsze dokładnie wytłumaczy. Prowadzi małe biuro w Warszawie na Woli, tel 608 456 222, http://www.szewczykconsulting.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19828627]
[13.09.2012] 10:28
danutakk
Polecam biuro rachunkowe http://www.biuro-dekret.pl/ , miła obsługa i przystępne ceny

IP i czas połączenia logowane. [19842268]

1 2 3   » 17 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat