o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

novoslim co o nim sądzicie?

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[23.04.2010] 07:52
Anjali_89  anjali89@tlen.pl
Interesuje mnie wasza opinia o novoslim nowatorskiej formule tabletek odchudzających czy uważacie je za skuteczne? wypowiedzcie sie na ich temat. z góry dziękuje

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.04.2010] 08:58
Maxiu84
Uważamy je za nieskuteczne. Pozdro

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16572904]
[04.05.2010] 22:07
Marta_Lin
biorę ten preparat od połowy marca i po 1,5 miesiącu moja waga spadła o 6,5 kg. Nie ma porównania do innych "cudownych" środków.
Polecam

IP i czas połączenia logowane. [16623413]
[04.05.2010] 23:43
azazelstudiotatuazu
żadna nowatorska formuła. w składzie sam melanż, żadnych nowości http://www.azazel.pl/
studio tatuażu

IP i czas połączenia logowane. [16623966]
[14.11.2010] 21:40
marta_95
wystarczy uwierzyć-to pierwszy skuteczny środek w Polsce!
Gwarancja ubytku wagi - nawet do 9 kg miesięcznie

IP i czas połączenia logowane. [17423280]
[28.11.2014] 23:54
[04.04.2011] 22:18
Kaśka852
marta_95 (10.11.14 21:40):
wystarczy uwierzyć-to pierwszy skuteczny środek w Polsce!
Gwarancja ubytku wagi - nawet do 9 kg miesięcznie
Nie wierzyłam, dopóki sama nie wypróbowałam. No i mogę spokojnie wejść w ciuchy siostry, która ważyła o 10 kg mniej. Podkreślam słowo " ważyła" Teraz to ja jestem chudsza.
Polecam NOVOSLIM. Nareszcie, ktoś wymyślił skuteczny środek na odchudzanie.

IP i czas połączenia logowane. [18225562]
[06.04.2011] 15:57
panic
Ja jednak nie wierzę za bardzo w te wszystkie specyfiki na odchudzanie. Moim zdaniem najskuteczniej jest po prostu iść na konsultację do dietetyka. Wtedy jest pewność, że dieta będzie efektywna i przynajmniej zdrowa. Np. w Centrum Medycznym Vimed oprócz tego, że jest się pod stałą opieką dietetyka, to również lekarz cały czas kontroluję przebieg odchudzania. Dzięki temu mamy pewność, że nic złego się nam nie stanie, a po pewnym czasie będziemy się cieszyć wymarzoną sylwetką.

IP i czas połączenia logowane. [18232354]
[10.04.2011] 21:31
Maartinkaa
Spróbowałam, schudłam i jestem szczęsliwa. NOVOSLIM, to pierwszy produkt , który mi pomógł. Wszystkie inne przed nim to było wyrzucenie pieniędzy w błoto. A Novoslim, bez głośnej telewizyjnej reklamy działa rewelacyjnie. 4 tygodnie stosowania i zrzuciłam 6 kg.
polecam wam dziewczyny

IP i czas połączenia logowane. [18250475]
[12.04.2011] 14:54
AGNIESIA KOSTEK
A mi Novoslim pomógł. Wczesniej próbowałam kila innych prepratów i nic. Dziś mija pięć tygodni jak biore novoslim i mam już ciekaw cyfry na mojej wadze elektronicznej. Zamiast 67 kg jest 58,7 kg. W moim przypadku to sukces. Nawet mój mąż zauwazył zmianę ( a do zbyt spotrzegawczych nie nalezy -niestety). Polecam ten produkt , a za miesiąć się odezwę i podam kolejny wynik

IP i czas połączenia logowane. [18257485]
[13.04.2011] 15:52
karinka33
Zdecydowanie popieram przedmówczynię. Ja również odchudzałam się przy pomocy NOVOSLIM i w efekcie zrzuciałam ponad 6 kg w miesiąc. A przy okazji ze strony producenta pobrałam zestaw diet (stosowałm tę na 1200 kcal).
Poleciałam ten produkt mojej kuzynce i z tego co mi mówiła przed tygodniem, również jest bardzo zadowolona z efektów.

IP i czas połączenia logowane. [18262680]
[14.04.2011] 22:56
Oleńka1990
Tylko przyklasnąć producentowi za wspaniały pomysł z tym Novoslim. Nawet sobie nie wyobrażacie jakie męki przeżywałam przez te lata, gdy próbowałam schudnąć. Czegóż to ja nie robiłam. Diety, ćwiczenia, jakieś tabletki, kapsułki dziwnej maści. Jak głupia słuchałam reklam w telewizji i gazetach. I nic nie pomagało. O novoslim dowiedziałam się od Zuźki (wredna baba początkowo nie chciała mi powiedzieć dlaczego tak schudła, ale w końcu się przyznała.
Dziś się już z tego śmieję, lecz przed odchudzaniem nie było mi do śmiechu. Dziewczyny polecam ten produkt. Jeszcze jest czas przed wakacjami na zrzucenie paru kilo.
Moje osiągnięcie to:
start 85 kg
po pierwszym miesiącu stosowania novoslim 77 kg
po drugim miesiącu stosowania novoslim 72 kg
po trzecim miesiącu (i jak na razie ostatnim) 67 kg.

IP i czas połączenia logowane. [18268413]
[15.04.2011] 09:25
Sylwia
Z tego co piszecie to super środek. A robiłyście coś poza braniem tabletek? Dieta, ćwiczenia?

IP i czas połączenia logowane. [18269330]
[16.04.2011] 21:46
karinka33
Tak jak wczesniej napisałam, oprócz tabletek NOVOSLIM stosowałam dietę 1200 kcal (pobrałam ją ze strony producenta tego prepratu na odchudzanie http://novopharma.pl/ ) Konsultowałam też stosowanie Novoslim z dietetykiem, więc moje odchudzanie było w pełni bezpieczne

IP i czas połączenia logowane. [18275323]
[18.04.2011] 08:19
Alex22222222222
oj odradzam stosowanie takich preparatów!!! lepiej więcej ruchu i mniej jedzenia!!!! bo Wam jelita wysiądą!

IP i czas połączenia logowane. [18280477]
[28.04.2011] 22:26
Maleńka_a
Ciekawe co piszesz o tych jelitach, tylko po co straszysz ludzi jakimiś bredniami. Konsultowałam się przed zakupem Novoslim z lekarzem (dietetykiem) i jak mu pokazałam wydrukowane składy kilku produktów, to wskazał na Novoslim. Pamiętam jak mówił,że ma najbardziej bezpieczny skład i 15 czy 16 składników.
Moje odchudzanie trwało od stycznia do końca marca i przez ten czas zrzucałam około 5 kg miesięcznie. Więc nie ma co narzekać, tylko trzeba stosować odpwoiednie środki a nie tylko te z reklam (zresztą sama nie wierzę w reklamy).

IP i czas połączenia logowane. [18320690]
[29.04.2011] 12:55
gabrysia,
Odchudzałam się tabletkami i kawą odchudzającą i dietą... i wszystko nic nie dało. Zauważalne efekty pojawiły się po rozpoczęściu kuracji NOVOSLIM. FAjne małe kapsułki, wygodny pojemnik , kóry mogłam zabrać ze sobą do torebki, no i najważniejsze - efekty, który mnie oszołomiły. Już w pierwszym miesiącu, po dwóch tygodniach waga pokazała 3 kg mniej. W późniejsym okresie spadki nie były już tak duże, ale średnio w miesiącu wyszło po 5,5 kg. Kurację zakończyłam w marcu, więc mogę śmiało powiedzieć, ze jest skuteczna.

IP i czas połączenia logowane. [18322454]
[08.05.2011] 13:49
gosc specjalny
agniesia kostek
jak rezultatgy?????

IP i czas połączenia logowane. [18359044]
[11.05.2011] 18:37
mandarynkaa92
ja stosuje od dzis, niby poomaga tak bynajmniej mowia inni/ napisze jak beda efekty

IP i czas połączenia logowane. [18370113]
[13.05.2011] 12:28
Reni
Ja właśnie zamówiłam i czekam na 3 opakowania, napiszę jak efekty.
Czekam na Wasze wpisy

IP i czas połączenia logowane. [18376569]
[17.05.2011] 10:34
pigółka89
Hej wszystkim widzę,że jak na razie każdemu pomagają te tabsy... mam pytanie, ile to kosztuje?? i jak się stosuje??

IP i czas połączenia logowane. [18390074]
[17.05.2011] 14:07
Piżmo
Sama jestem ciekawa ceny tych środkow. Czy jeśli będe stosować przez ok 4 miesiące ten preperat po odstawieniu pojwia sie efekt tzw 'jojo' ?

IP i czas połączenia logowane. [18390764]
[17.05.2011] 21:58
pigółka89
Coś słyszałam,że 60 kapsułek 99pln...

IP i czas połączenia logowane. [18392586]
[19.05.2011] 18:48
aniaaaaaaa
99 zł za 3 opakowania po 60 sztuk na bionature.pl

IP i czas połączenia logowane. [18398975]
[19.05.2011] 18:56
aniaaaaaaa
Zakupiłam w poniedziałek i dzisiaj przyszły także wysyłka ekspres, wzięłam dzisiaj pierwsze dwie tabletki i wrażenia narazie takie, że nie ciągnie mnie tak do jedzenia Poczekamy zobaczymy. Opinie były ogólnie super więc tylko czekać na efekty No i wiadomo nie tabletki i góra jedzenia, sport lubię od zawsze także nie mam z nim problemu. W sumie to przestałam wierzyć w tabletki bo gdyby działały to nie byłoby grubasów, ale ciekawość zrobiła swoje i a nóż sie uda Zakupiłam i biore jak schudnę chociaż 2kg to bedzie cud bo przez ostatnie lata sie nie udawało Piszcie też o efektach. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [18399014]
[20.05.2011] 10:30
pigółka89
3 opakowania po 60 kapsułek?? gdzieś widziałam,że za jedno... no ale to chyba kwestia tego gdzie się zakupi... albo coś źle dojrzałam hehe
Nigdy nie brałam tego rodzaju wspomagaczy przy odchudzaniu... w sumie to nigdy drastycznie się nie odchudzałam (czasem ograniczenie posiłków) no i ciekawa jestem jak tego rodzaju tabsy wpływają na organizm... bo nie warto go sobie rozregulować, novoslim to dość nowy preparat i nie ma o nim zbyt dużo opinii... no ale jak już są to w dużej większości pozytywne...

IP i czas połączenia logowane. [18400790]
[25.05.2011] 10:27
kaja4643
Dajcie spokój !!!!!! Nie sądzicie że dziwne że pocztakowe wypowiedzi na forach wszystkie sa pozytywne a pozniej negatywne??? Ja osoboscie kupiłam ten preparat . spozywam go juz 15 dni i nic !!!!! ani deko !!!!! zzeracze kasy !!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [18416347]
[26.05.2011] 22:12
madzia
Witam. Kupilam 2 dni temu. Na razie nic nie wiem i nic nie czuje..hahha. A właściwie co mam czuć? Jeść mi się chce jak zawsze. Napiszę jak będą efekty!! Pozdrawiam/

IP i czas połączenia logowane. [18422108]
[28.05.2011] 07:52
aniaaaaaaa
witam, tabletki biorę ponad tydzień i jak narazie bez efektów no może z 0,5kg spadło, z tym, że nie trzymam diety, bo wyskoczyło kilka imprez ale odczuwam mniejszy apetyt to fakt a pisali, że jak sie schudnie więcej niż 3kg w tydzień to zmniejszyć dawkę hahahahaha dobre inni piszą że najwięcej schudli w drugim i trzecim miesiącu...No nic poczekamy zobaczymy Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [18426774]
[04.06.2011] 08:27
aniaaaaaaa
PO dwóch tygodniach w końcu się cos ruszyło bez szału ale powoli, powoli....

IP i czas połączenia logowane. [18450970]
[04.06.2011] 10:09
madzia
Cześć. Już dwa tygodnie, wlasciwie to dwa i pół. I co i nic. Może trochę mniej chce mi się jeść, ale to tez nie jesetm pewno czy to od tych tabletek. Jest gorąco , więc nie chce się jeść. Proste. Skończę opakowanie, może waga drgnie. Napiszę. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [18451111]
[08.06.2011] 09:19
moniŚ
Ja brałam już różne leki na odchudzanie i nie pomogły ....
polecam 3 tygodniową głodówki , która polega na nic się nie je w tym czasie i pije w ciągu dnia 2 litry ugotowanej wody i sport ( 30 minut biegać codziennie lub 1 godzinę jechać rowerem..)..potem jeść 5 razy dziennie
co 2 godziny ( od 7 do 17 godziny jeść)tylko owoce i warzywa , 2 jajka na dzień ale rano z 2 kromek chleba razowego z masłem i jogurt, i sport uprawiać może byś taki sam jak pierwszych 3 tygodni , i pić wodę ugotowaną lub soki bez cukru.
I CO TYDZIEŃ SPRAWDZAĆ WADĘ.
Kiedy udracimy umarzana wagę to może wtedy prowadzić do diety coś słodkiego ( lepiej było codziennie 2 tabliczki czekolady gorzkiej tylko rano jeść),i pamiętają jeść do 17, kiedy po 17 jesteś głodna/y to jedz pół do całego grejpfruta lub jabłko.I MOŻEMY SOBIE POZWOLIĆ CZASAMI NA NP.HOT-DOGA ,PIZZĘ...
POLECAM MONIKA I WARTO STOSOWAĆ#

IP i czas połączenia logowane. [18464857]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat