o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

nowe mieszkania w Wawie - Włochy lub Ursus - Gołąbki

[17.04.2010] 17:31
daisy09
Witam. Interesują mnie nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - na terenie Włochów lub Ursusa-Gołąbkow. Szukam mieszkania z rynku pierwotnego dość przestronnego - od 70 m2, 3 pokoje, mogą być, ale nie muszą kondygnacje, z balkonem lub tarasem. Mile widziany ogródek. Będę wdzięczna za wszelkie typu informacje na temat ww. inwestycji.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.04.2010] 23:37
nelynely
Coś tam we Włochach Dolcan buduje. Najlepiej sprawdź sobie ich stronę. I jeszcze jedno: Włochy mają o wiele lepszą lokalizację niż Ursus - Gołąbki, bliżej do Centrum. Nawet jak jesteś zmotoryzowana, to i tak jest kiepsko, bo w Ursusie na Gołąbkach są drogi w strasznym stanie oraz wąskie, jednokierunkowe uliczki. Nie polecam. Osobiście wolałabym Włochy.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16549664]
[18.04.2010] 22:44
saradin
Ja raczej też bym się skłaniała za Włochami. A co do Dolcana to nie słyszałam akurat o tej inwestycji, ale o samym deweloperze tak i to raczej w superlatywach, więc Dolcan i Włochy to dobre połączenie. Wezmę chyba zajrzę na ich stronę, żeby zobaczyć o czym w ogóle mówisz

IP i czas połączenia logowane. [16554534]
[22.04.2010] 22:57
april996
Saradin, więcej informacji o Dolcanie pewnie będziesz mogła zasięgnąć na Targach Mieszkaniowych na Torwarze w ten weekend, bo tam ma być ta firma. Ja też jadę zorientować się, co i jak, tylko mnie bardziej interesują inwestycje na brzegach Warszawy.

IP i czas połączenia logowane. [16572181]
[24.04.2010] 22:09
saradin
Dzięki za informacje, to dosyć dobry pomysł żeby z kimś od nich porozmawiać przy okazji targów. Chociaż i tak i tak planuję wybrać się na oprowadzanie itp., żeby się przyjrzeć dokładniej i na miejscu skonsultować co i jak.

IP i czas połączenia logowane. [16579410]
[28.07.2014] 14:21
[24.04.2010] 23:36
daisy09
No właśnie dzisiaj byłam na Targach i rozmawiałam z człowiekiem z Dolcana na temat inwestycji we Włochach. Mówił mi, że inwestycja na Osiedlu Tęczowym, która z mojego punktu widzenia przedstawia się dość interesująco, będzie oddana na pocz. kwartału 2011 r. Cena za metr wynosi ok. 9 tysięcy. Wydaję mi się, że jak na taką lokalizację (zbieg ul. Gryczanej, Techników), warunki mieszkaniowe i ogólnie za mieszkanie z rynku pierwotnego to nie jest strasznie drogo, zwłaszcza że lokale są objęte programem rodzina na swoim. Muszę w tygodniu wybrać się na zwiedzanie terenu inwestycji.

IP i czas połączenia logowane. [16579889]
[12.02.2013] 22:58
glennn
Obecnie powstaje ciekawa inwestycja na Gołąbkach - Neovillage, dewelopera Neocity - przy ulicy Konopackiej, polecam się tam przejść.

IP i czas połączenia logowane. [20231579]

» Odpowiedz na ten temat