o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Polonia, czyli Polacy poza granicami kraju
 » Odpowiedz na ten temat

dlaczego Polki nie lubią Polaków i wolą obcokrajowców?

1 «   3 4 5 Strony tematu:
[27.02.2017] 22:44
hiszlala
jamcibohun (16.12.2016.22 16:34):
Pozdrawiam wszystkie Polki które uważają rodaków za alkoholików! Chyba mają na myśli ludzi z roczników 60-70 do polowy lat 80. Młode pokolenie do 25lat nie spożywa tyle alkoholu co starsi. Liczy się kariera i kasa. Kiedyś były inne priorytety. JA osobiście mam 27lat. Własna firma budowlana. Nie jestem bogaty, bo co to określenie w ogóle oznacza? Każdy chyba ma inne spostrzeżenia na temat bogactwa. Jeden ma 50tys na kącie i uważa że jest bogaty. Drugi ma 1mln i twierdzi że to za mało. Ja żyje na normalnym poziomie. Ważne że banki na mnie nie zarabiają. Nie mam pożyczek. Żyje skromnie, kupuje to co mi potrzebne kiedy chce. Pije alkohol na weselu albo na urodzinach, przed tv spędzam czas gdy oglądam dobry film, nigdy nie paliłem i nie brałem żadnych używek. Nigdy nie podniosłem ręki na żadną kobietę. Seks? hmmm wiem że 20min to za mało. Pracuję nad tym Regularnie uprawiam sport. Siłownia, basen, rower. Zdrowa dieta. Jako wysoki brunet 190cm dobrze zbudowany nie narzekam na powodzenie u kobiet ale co poniektóre lecą na moje biało-niebieskie śmigło czego ja nie toleruję. Pozdrawiam wszystkie kobiety które uważają że każdy Polak to pijak

Jestem juz pol mojego zycia za granica kraju ale jeszcze polski pijak mnie nie ruchal i ja tez dupy bym mu nie dala za kazda sume no nawet dobrych kutasow nie maja tylko cienkie dlugopisy a po drugie to i ruchac nie ruchaja tak jak naprzyklad hiszpanie Mam hiszpana to wiem jak mocno jestem wyruchana

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22661081]

1 «   3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat