o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Polonia, czyli Polacy poza granicami kraju
 » Odpowiedz na ten temat

dlaczego Polki nie lubią Polaków i wolą obcokrajowców?

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[16.04.2010] 09:16
Iza XD
Co takiego jest w tych wszystkich Włochach, Hiszpanach, Francuzach, Anglikach czego nie mamy my Polacy? Co my polscy faceci musimy zrobić abyśmy mieli jakiekolwiek szanse w starciu z tymi obcokrajowcami. Co wam tak imponuje w obcokrajowcach czego nie maja Polacy? Druga sprawa to nie wiem czy zauważyliście ale chyba z 90% związków mieszanych to
związek typu polka-obcokrajowiec. Natomiast związków Polak-kobieta innej narodowości jest dużo dużo mniej. Jak myślicie z czego to wynika. Czy Polacy są nieatrakcyjni a może jakieś inne czynniki grają rolę. Odzew na moje pytania był bardzo duży. Niektóre kobiety napisały, że nie ma dla nich znaczenia Polak czy obcokrajowiec ale jednak większość zgodziła się ze mną, że Polki wolą jednak obcokrajowców. Wynotowałem sobie opinie dziewczyn na temat nas Polaków i niestety nie były one pochlebne. No więc reasumując Polacy są według was zaniedbani, mają przetłuszczone włosy, zniszczone buty, są niemodnie ubrani, ogólnie niewyjściowi (tzn. słowiański typ urody, który sprawia, ze kobiety są ładne a faceci przeciętni). W porównaniu z Francuzami, Włochami, czy w ogóle południowcami....przeciętni . Wielu Polaków jest wulgarnych i prostackich (co widzi się na ulicach), nieładnie odnoszą się do
kobiet szczególnie we własnym gronie. Polacy są biedni, mało
zaradni, szarzy. Ich zachowanie tez pozostawia dużo do życzenia.
Obcokrajowcy(oczywiście nie uogólniając mówiąc, ze wszyscy przystojni, dobrze ubrani, bogaci, kulturalni. U nas 30 latek często zachowuje się i wygląda (nadwaga, brzuch, 3 podgardla)
jak dziadek, 40 letni Francuz to zadbany, szczupły, młody facet.
Polscy mężczyźni zwracają głównie uwagę na urodę, są aroganccy,
wyrażają się o kobietach per "zepsuta", gdy przytyje, nie
dostrzegają też często innych zalet Polek, takich jak inteligencja,
pracowitość, niezależność. Stawiają kobietom wysokie wymagania.
Kobieta musi być szczupła, mieć długie nogi, dobrą pracę, żeby
zarabiała na zatrzymanie tej urody, świetnie gotować, a jak już
urodzi drużynę piłkarską powinna wyglądać co najmniej jak Sharon
Stone. Przy tym wszystkim Polacy często niewiele dają w zamian, są
zaniedbani, niezaradni, nie dają poczucia bezpieczeństwa, często są ordynarni i myślą, że kobietom to imponuje. Wstydzą się być
szarmanccy wobec kobiet, i chętnie kreują się na macho. A to typ,
którego kobiety raczej nie preferują. Nie wszystko da się
wytłumaczyć biedą, jak chłopak ma 100 zł, to wyda je na piwo i
fajki, zamiast zainwestować w dentystę czy szampon przeciwłupieżowy. Oczywiście są Polacy, którzy szanują i kochają swoją kobietę, dbają o siebie, są zaradni i męscy. Ale niestety jest ich mało. Natomiast obcokrajowcy są pod wrażeniem polskich kobiet, bo są zadbane, dbają o dom, pracują. I są wdzięczne, jeśli ktoś je doceni. Dla obcokrajowca postawienie kobiecie drinka to przyjemność, dla Polaka obietnica seksu, albo chociaż "macanki". To jest ta różnica. Kolejna sprawa obcokrajowcy w przeciwieństwie do Polaków wiedza co to partnerstwo. Obcokrajowiec uważa za naturalne, że bez proszenia gotuje obiad czy kolacje, sprząta, zmywa. Polacy wreszcie udają innych niż są, są zakompleksieni i mają nawyk udowadniania wszędzie i zawsze jacy to są świetni i zaradni, co w rzeczywistości sprowadza się do tzw. kombinowania. W przeciwieństwie do Polaków obcokrajowcy maja dużo więcej luzu i samoakceptacji, są bardziej pewni siebie, naturalni i maja dystans do siebie.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.04.2010] 11:01
Broderick
ja mam faceta pol francuza pol belga miala tez innych partnerow kenijczyka, wlocha i paru polakow ale uwazam ze polscy faceci sa nie dla mnie, uprawiaja bardzo malo i krotki sex ciagle marudza i pija no i mecze poza tym zadnych ambicji i hobby, siedza w blokach i nic nie robia albo jada na dzialki i udaja glupkow, niestety zdecydowana wiekszosc factow w polski........a najleprzy partner to dunczyk albo szwed mmmmmmmmmmm

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16541980]
[16.04.2010] 11:12
Broderick
Facet z Polski (10.04.16 11:06):
Broderick (10.04.16 11:01):
ja mam faceta pol francuza pol belga miala tez innych partnerow kenijczyka, wlocha i paru polakow ale uwazam ze polscy faceci sa nie dla mnie, uprawiaja bardzo malo i krotki sex ciagle marudza i pija no i mecze poza tym zadnych ambicji i hobby, siedza w blokach i nic nie robia albo jada na dzialki i udaja glupkow, niestety zdecydowana wiekszosc factow w polski........a najleprzy partner to dunczyk albo szwed mmmmmmmmmmm

Naucz się najpierw poprawnej polszczyzny, a dopiero wtedy wypowiadaj się na publicznym forum. PS. Miałaś już Kenijczyka ha ha!!!
o co Ci chodzi z moim polskim?? ja dobrze sie nauczylam polskiego jak ty mnie nie rozumiesz to sie nie czyta tego. A ja moge pisac na tym forum co tylko zechce a ty mozesz sie jedynie tylko powkurwiac, pozdrawiam polaczku

IP i czas połączenia logowane. [16542036]
[16.04.2010] 11:37
2qwe3
hahaha a pisza ze to Polacy to wulgarne chamy i dlatego biedne Polki musza sie obcokrajowcow lapac hahah mysle ze prawda jak zwykle jest w srodku (co widac powyzej)

IP i czas połączenia logowane. [16542148]
[16.04.2010] 11:41
Broderick
2qwe3 (10.04.16 11:37):
hahaha a pisza ze to Polacy to wulgarne chamy i dlatego biedne Polki musza sie obcokrajowcow lapac hahah mysle ze prawda jak zwykle jest w srodku (co widac powyzej)
moze i prawda jest po srodku ale prawda jest taka ze piekniejszych kobiet se nie znajdziesz w europie nic polki, no chyba ze jakas azjatka ogolona.

IP i czas połączenia logowane. [16542161]
[20.09.2017] 09:32
[17.04.2010] 10:56
kiedyś tu pisałem
Broderick (10.04.16 11:41):
moze i prawda jest po srodku ale prawda jest taka ze piekniejszych kobiet se nie znajdziesz w europie nic polki, no chyba ze jakas azjatka ogolona.

IP i czas połączenia logowane. [16546049]
[17.04.2010] 10:57
kiedyś tu pisałem
kiedyś tu pisałem (10.04.17 10:56):

Polki nie dorastają Włoszką do pięt, mojaż ona jest Włoszką, to są piękne kobiety, czułe i romantyczne.

IP i czas połączenia logowane. [16546053]
[17.04.2010] 19:49
Pawlak z Chicago.
kiedyś tu pisałem (10.04.17 10:57):

Polki nie dorastają Włoszką do pięt, mojaż ona jest Włoszką, to są piękne kobiety, czułe i romantyczne.

Wloszki szybko sie strzeja i sa bardzo brzydkie potem brrrrrrrrrr

IP i czas połączenia logowane. [16548299]
[19.04.2010] 09:21
Broderick
kiedyś tu pisałem (10.04.17 10:57):

na poczatku sa ladne i czule potem rodza duzo dzieciakow robia sie grube siedza w domu i gotuja bo taki maja przyklad z rodzicow, no a te normalne sa faktycznie romantyczne bardziej niz polki ale romantyzm juz przeminal teraz mamy XXI wiek...

IP i czas połączenia logowane. [16555316]
[19.04.2010] 09:54
ezl
A ja mam meza ktory jest muzulmaninem, fakt roznica kulturowa porazajaca, ale jak sie kogos kocha miloscia bezinteresowna , serdeczna i trwala to wszystkie roznice swiata nie maja znaczenia. Jestem o tym przekonana, moj maz jest opiekunczy, zadbany, inteligentny, bardzo zaradny i przede wszystkim jak maluje sobie paznokcie to wie ze dzis obiadu nie bedzie bo zaczyna sie dzien spa i idzie do lodowki i robi jedzonko dla siebie i dla mnie z usmiechem na twarzy( choc nawet moze to byc jego jedyny dzien wolny w tygodniu). Pomaga mi we wszytskim, wspiera mnie w zmudnej drodze edukacji. Nie zatrzymuje mnie przed studiowaniem ( jak niektorzy twierdza ze arab to babe do ziemianki zaciagnie i do garow i niech siedzi i dzieci rodzi). Ma ambicje i za to wszytsko go baaaaaaardzo kocham. I zaraz ide do niego zadzwonic i mu to powiedziec A i owszem klocimy sie o pie**oly i o rozne rzeczy tez... jak w malzenstwie , ale pozniej smiejemy sie z tego i dokladnie wyjasniamy co chcemy aby zapobiec klotni o to samo w przyszlosci. Jesli chodzi o porownanie z Polakami to nigdy nie mieszkalam z POlakiem, ale bylam w zwiazku i nie bylo az tak zle...byli super faceci, ktorych wspominam bardzo cieplo, byli takze rasowi wiesniacy ktorych kazda z nas na drodze swojej na pewno spotkala nie raz wiec nie ma co opisywac.

IP i czas połączenia logowane. [16555367]
[19.04.2010] 10:32
Zakochana w Polaku
Jestem Polka i tylko Polacy licza sie jako kandydaci na chlopakow i meza.

IP i czas połączenia logowane. [16555479]
[20.04.2010] 20:47
freewolna
Podpisuje sie obiema rekami pod postem autorki.
Nie zmiena to faktu, ze i wsrod Polakow mozna znalezc coraz wiecej wyjatkow. Na szczescie!
Osobicie niebardzo wyobrazam sobie powazny zwiazek z powaznymi planami, z obcokrajowcem, chociaz wcale nie jestem w tym bardzo kategoryczna. "Wszystko zaczyna sie i konczy w odpowiednim miejscu i czasie" (Piknik pod wiszaca skala)

IP i czas połączenia logowane. [16562840]
[29.04.2011] 11:55
pendrajw
Nigdy nie podobaly mi sie polki wole u kobiet egzotyczna urode,a to zdanie ze polki sa najladniesze w europie pfffffffff a widzialas foko slowaczki :] ja jestem z hinduska i uwazam ze bije wasze slowianskie mordy si a

IP i czas połączenia logowane. [18322259]
[29.04.2011] 13:14
dilquick
MOJA DZIEWCZYNA JEST Z FINLANDII MIESZKAMY W ANGLII,NIE JESTEM JAKIMS PEDANTEM KTORY BIERZE PRYSZNIC TRZY RAZY NA DZIEN,CHODZE NA RYBY PIJE PIWO I JEJ TO JAKOS NIE PRZESZKADZA,ONA JEST DUMNA ZE MA CHLOPA Z POLSKI,POLKI SA PIEKNE KOBIETY,ALE ZA DUZO BY CHCIALY DAJAC W ZAMIAN NIEWIELE from pendulum

IP i czas połączenia logowane. [18322503]
[29.04.2011] 13:56
electrofan
afreykj (10.04.16 12:16):
"Przy tym wszystkim Polacy często niewiele dają w zamian, są
zaniedbani, niezaradni, nie dają poczucia bezpieczeństwa, często są ordynarni i myślą, że kobietom to imponuje"
A niby Turasy i arabusy i inni z tych kultur miliby być lepsi .Tak na prawdę to jest po prostu głupota polek .A dlatego tak jest że Polacy tak często nie zaczepiają tych z zagranicy jak ci z zagranicy Polek .
POLACY ZA GRANICA OLEWAJA POLKI,BO 90%TO CHOŁOTA,CO DRUGIE SŁOWO @@@,
PORZADNE POLKI ZOSTAŁY W POLSCE I ZYJA Z POLAKAMI.
P.S WIDZIELISCIE JAK RUTKOWSKI ODBIJAŁ POLKI DZIECI W EGIPCIE? Tomcraft

IP i czas połączenia logowane. [18322682]
[29.04.2011] 21:20
to nie widziales
jak mlodociane Polki mluca piesciami i kopniakami swoje kolezanki ? takie sa w kraju ,

IP i czas połączenia logowane. [18324148]
[30.04.2011] 14:08
-ona-
wola obcokrajowcow, bo chca byc z facetem dlugo szczesliwe a polacy o siebie nie dbaja i przez wodke oraz papierosy za szybko umieraja

IP i czas połączenia logowane. [18326494]
[02.05.2011] 21:43
a jak taka hinduska
tesciowa niechcacy obleje nafta synowa ,zeby mogla synalka jeszcze raz wydac za posag panny mlodej to dopiero hexelina z niej wychodzi ,

IP i czas połączenia logowane. [18336137]
[10.05.2011] 13:27
Soutski
Adikres podpisuje sie tu rekoma i nogami. chociaz oczywiscie sa wyjatki. trafilem na wspaniala dziewczyne no ale niestety byla tak zniszczona przez poprzednegio polaczka ze nie dalo rady z nia niestety na dluzsza mete .. nie mozna jednak generalizowac sa i polki dobre i te zle chociaz teraz takiej dobrej to ze swieca szukac. wiekszosc leci na portfel nie na uczucia. a ta pani broderick czy jak ja kenijczyk zowie niech spada do swojej keni jesli mysli ze romantycznosc umarla. romantycznosc jest piekna i nigdy nie umrze a ze murzyni jej nie znaja to nie nasza juz dzialka. mam nadzieje panie i panowie ze sie zgodzicie

IP i czas połączenia logowane. [18365604]
[15.05.2011] 13:17
jagoda1101
Co takiego jest w tych wszystkich Włochach, Hiszpanach, Francuzach, Anglikach czego nie mamy my Polacy? Co my polscy faceci musimy zrobić abyśmy mieli jakiekolwiek szanse w starciu z tymi obcokrajowcami. Co wam tak imponuje w obcokrajowcach czego nie maja Polacy? Druga sprawa to nie wiem czy zauważyliście ale chyba z 90% związków mieszanych to
związek typu polka-obcokrajowiec. Natomiast związków Polak-kobieta innej narodowości jest dużo dużo mniej. Jak myślicie z czego to wynika. Czy Polacy są nieatrakcyjni a może jakieś inne czynniki grają rolę. Odzew na moje pytania był bardzo duży. Niektóre kobiety napisały, że nie ma dla nich znaczenia Polak czy obcokrajowiec ale jednak większość zgodziła się ze mną, że Polki wolą jednak obcokrajowców. Wynotowałem sobie opinie dziewczyn na temat nas Polaków i niestety nie były one pochlebne. No więc reasumując Polacy są według was zaniedbani, mają przetłuszczone włosy, zniszczone buty, są niemodnie ubrani, ogólnie niewyjściowi (tzn. słowiański typ urody, który sprawia, ze kobiety są ładne a faceci przeciętni). W porównaniu z Francuzami, Włochami, czy w ogóle południowcami....przeciętni . Wielu Polaków jest wulgarnych i prostackich (co widzi się na ulicach), nieładnie odnoszą się do
kobiet szczególnie we własnym gronie. Polacy są biedni, mało
zaradni, szarzy. Ich zachowanie tez pozostawia dużo do życzenia.
Obcokrajowcy(oczywiście nie uogólniając mówiąc, ze wszyscy przystojni, dobrze ubrani, bogaci, kulturalni. U nas 30 latek często zachowuje się i wygląda (nadwaga, brzuch, 3 podgardla)
jak dziadek, 40 letni Francuz to zadbany, szczupły, młody facet.
Polscy mężczyźni zwracają głównie uwagę na urodę, są aroganccy,
wyrażają się o kobietach per "zepsuta", gdy przytyje, nie
dostrzegają też często innych zalet Polek, takich jak inteligencja,
pracowitość, niezależność. Stawiają kobietom wysokie wymagania.
Kobieta musi być szczupła, mieć długie nogi, dobrą pracę, żeby
zarabiała na zatrzymanie tej urody, świetnie gotować, a jak już
urodzi drużynę piłkarską powinna wyglądać co najmniej jak Sharon
Stone. Przy tym wszystkim Polacy często niewiele dają w zamian, są
zaniedbani, niezaradni, nie dają poczucia bezpieczeństwa, często są ordynarni i myślą, że kobietom to imponuje. Wstydzą się być
szarmanccy wobec kobiet, i chętnie kreują się na macho. A to typ,
którego kobiety raczej nie preferują. Nie wszystko da się
wytłumaczyć biedą, jak chłopak ma 100 zł, to wyda je na piwo i
fajki, zamiast zainwestować w dentystę czy szampon przeciwłupieżowy. Oczywiście są Polacy, którzy szanują i kochają swoją kobietę, dbają o siebie, są zaradni i męscy. Ale niestety jest ich mało. Natomiast obcokrajowcy są pod wrażeniem polskich kobiet, bo są zadbane, dbają o dom, pracują. I są wdzięczne, jeśli ktoś je doceni. Dla obcokrajowca postawienie kobiecie drinka to przyjemność, dla Polaka obietnica seksu, albo chociaż "macanki". To jest ta różnica. Kolejna sprawa obcokrajowcy w przeciwieństwie do Polaków wiedza co to partnerstwo. Obcokrajowiec uważa za naturalne, że bez proszenia gotuje obiad czy kolacje, sprząta, zmywa. Polacy wreszcie udają innych niż są, są zakompleksieni i mają nawyk udowadniania wszędzie i zawsze jacy to są świetni i zaradni, co w rzeczywistości sprowadza się do tzw. kombinowania. W przeciwieństwie do Polaków obcokrajowcy maja dużo więcej luzu i samoakceptacji, są bardziej pewni siebie, naturalni i maja dystans do siebie.
ZGADZAM SIĘ W 100% Z TOBĄ

IP i czas połączenia logowane. [18382855]
[15.05.2011] 13:30
Hrabia SNK
Polskie kobiety: Oto żony dla Albańczyków i Hindusów Albańczyk, Hindus lub Pakistańczyk dociera ukryty w kontenerze do Wielkiej Brytanii. A następnie idzie poszukać jakiejś Polki. Jednym z celów postawionych sobie przez nowy rząd Zjednoczonego Królestwa jest powstrzymanie fali nielegalnej imigracji na Wyspy. Działania brytyjskich służb skoncentrowały się najpierw na likwidacji procederu fikcyjnych małżeństw zawieranych przez imigrantów z obywatelkami UE. Jak się okazało, skala zjawiska jest ogromna. Fikcyjne małżeństwa są obecnie główną metodą legalizacji pobytu imigranta i najłatwiejszą. Na skutek napływu do Wielkiej Brytanii setek tysięcy obywateli nowych państw UE (głównie z Polski) organizująca fikcyjne śluby albańska mafia bez trudu odnajduje kobiety gotowe za parę tysięcy funtów poślubić mężczyznę z kontenera. Należy podkreślić, iż termin fikcyjne małżeństwo nie jest zbyt trafny. Owszem, żenią się osoby w ogóle się nie znające ale w sensie prawnym ślub jest jak najbardziej prawdziwy i rodzi realne konsekwencje. Wiele Polek skuszonych wizją łatwych pieniędzy popada w poważne kłopoty, gdy ma już męża Albańczyka lub Hindusa a ten nie płaci za ślub i znika bez śladu oraz bez podpisania papierów rozwodowych Brytyjska policja oraz urzędnicy imigracyjni są bardzo zdeterminowani, ale nie mają jednak prostego zadania. Wiadomo, że wiele ślubów zawieranych np. pomiędzy Polakami i Hindusami jest fikcyjnych. Gdy jednak dochodzi do zatrzymań nowożeńcy i ich rodziny zawsze przedstawiają sprawę jak rodzinną tragedię: Może inni to robią dla pieniędzy, ale my się naprawdę kochamy! Funkcjonariuszom w takich wypadkach pozostaje tylko wszczęcie żmudnego śledztwa, które faktycznie może nie przynieść efektu bowiem zamiłowanie Polek do śniadych panów jest przecież powszechnie znane.

IP i czas połączenia logowane. [18382942]
[15.05.2011] 13:36
nastukany
<cytat>2qwe3 (10.04.16 11:37):
</cytat> moze i prawda jest po srodku ale prawda jest taka ze piekniejszych kobiet se nie znajdziesz w europie nic polki, no chyba ze jakas azjatka ogolona.
Ale ty zdaje się Polką nie jesteś, bliżej ci do Ukrainy. Przestań szczekać, nabij się lepiej na jakiś czarny, obrzezany mikropal./ Well, I've been down so Goddamn long!
That it looks like up to me...

IP i czas połączenia logowane. [18382968]
[23.10.2011] 23:32
POLKA.ja
A moim partnerem jest 26letni mezczyna - polak - zadbany, zaradny, kochajacy, uczciwy, czysty, troskliwy, czuly, czuje sie przy nim bezpieczna.
Uwazam ze Polacy sa najprzystojniejsi i najbardziej pracowici w porownaniu do facetow innych narodowosci. Poprostu prostackie @@@ jakimi sa polki (wstyd i hanba) uciekaja sie do obcych narodowosci najczesciej z powodow ich majatku albo poprostu duzego kutasa. Wiec wypowowiedzi z jakimi sie zapoznalam bardzo mnie irytuja... Same jestescie niezaradne, brudasy i malo ktora umie zupe ugotowac.
Moja wypowiedz jest dosyc prostacka i wulgarna ale takich bzdur nie da sie poprostu skomentowac w kulturalny sposob.
I pare slow o mezczyznach innej narodowosci :
ANGLICY - prostaki, brudasy, zarozumialce, wbici w pompe, leniwi, alkoholicy i wieeeele innych wad
FRANCUZI - ruchacze i kobieciarze, biora wszystko co na drzewo nie spiernicza
HISZPANIE i WLOSI - liczy sie tylko siesta, chlanie, imprezy i kobiety najlepiej setki kobiet. Oleeee...
Wiec powodzenia wam zycze jestescie tak proste ze slow mi brakuje.

IP i czas połączenia logowane. [18944049]
[29.10.2011] 16:46
Polak78
pendrajw (11.04.29 11:55):
Nigdy nie podobaly mi sie polki wole u kobiet egzotyczna urode,a to zdanie ze polki sa najladniesze w europie pfffffffff a widzialas foko slowaczki :] ja jestem z hinduska i uwazam ze bije wasze slowianskie mordy si a

Hinduski są ładne ale ja mieszkam z Włoszką i choć miałem w Polsce kilka kobiet to żadna z nich nie była taka dobra w łóżku jak Silvia która sama namawia mnie na anal i oral kiedy ma ochotę!

IP i czas połączenia logowane. [18967916]
[30.10.2011] 12:48
Mariolki z UK
Tutaj takie nazywamy Mariolkami.Mechanizm jest prosty. Polka przyjezdza do UK. Zaczepia ja Hindus/Pakistanczyk?Arab. Po godzinie laduja u niego.Za kebaba/tikka robi mu loda. On wyczaja szanse na legalny zwiazek z kobieta z UK.I tak staja sie para.
Po roku biora slub,czasami Mariolka przechodzi na muslim jezeli luby jest Arabem.
W Polsce nie pokaze sie ze swoim ukochanym bo wstyd na wsi.Dzieci tez do kraju nie przywozi czasto.Wstyd bo kolorowe.Zyje z benefitow.Nie pracuje.Najgorsze ze zjawisko to obejmuje polskie kobiety w wieku 16- 60lat.
Poziom jezyka mariolek jest niski wiec konwersacja opiera sie na how are you/paru prostych zwrotach.Wiecej nie potrzeba w koncu i tak nie chodzi o pasjonujaca konwersacje i wymiane pogladow bo dla niego liczy sie jej polski paszport i mozliwosc pozostania w UK na stale.Juz po dwoch dniach wyznaje ze ja kocha.Mariolka oczywiscie w to wierzy.
Po slubie pojawia sie opcja stalego pobytu wizy a nie deportacji, no i hinduski wybraniecnie musi sie juz ukrywac przed Border Agency.Moze jechac do rodziny w Indiach samolotem i wrocic do UK z powrotem legalnie , nie w kontenerze

IP i czas połączenia logowane. [18970744]
[30.10.2011] 12:56
Mariolki z UK
Zapomniałam... Mariolki pochodzą z najuboższych rejonów. Przeważnie z Podhala gdzie nędza jest powszechna a wielodzietność normą.
Z wykształceniem też nie najlepiej, jak dziewczyna skończy sześć klas to już sukces.

IP i czas połączenia logowane. [18970778]
[11.11.2011] 04:04
agnesnagy
ja może i bym chciała mieć faceta Polaka...ale łatwiej o fajnego Niemca w Niemczech niż fajnego Polaka w Niemczech...może stad ten fenomen. Poza tym dwa języki w domu to duży plus dla dziecka.. http://myprivateboutique.pl/

IP i czas połączenia logowane. [19015484]
[27.11.2011] 17:37
koszmarna Mariola
Dużo przebywałam na obczyźnie i na wspomnienie polskich mężczyzn to można tylko ręce załamać. Uciekałam w drugi koniec autobusu jak tylko usłyszałam polską mowę w męskim wydaniu. Była to moja jedyna szansa na spokojny przejazd do przystanku. Dopiero za granicą dowiedziałam się jak wygląda normalny facet i jak powinien się zachowywać w codziennym życiu. Byłam bardzo zaskoczona gdy mężczyźni obcokrajowcy dali mi odczuć że jestem ponętną kobietą, ładną. Gdy byłam w związkach z rodakiem to zachowywałam się jak histeryczka, ciągle w nerwach coś a la schizofrenii paranoidalnej. Miałam wrażenie, że ciągle mnie zdradzają, oszukują, obmawiają mnie przed moimi koleżankami. Odkąd unikam mężczyzn z Polski to koszmar się skończył a ja jestem dziewczyną spokojną i zrównoważoną, bo jestem traktowana z godnością. Dlatego eliminuję rodaków, a preferuję obcokrajowców.

IP i czas połączenia logowane. [19082203]
[01.01.2012] 04:49
jane
zachowanie czesci polek poza polska jest dalekie od idealu ,a to wyrabia nam zla opinie . W myslach kazdego polaka wszystkie polki za granica ida na latwizne , dlatego ich nie szanuja . anglicy mysla ze polki nie sa zarazone emancypatja i beda dobrymi zonami ale statystyki mowia ze takie mieszane malzenstwa maja krotkie zycie.

IP i czas połączenia logowane. [19194532]
[02.02.2012] 12:19
news
Bo większośc Polskich mężczyzn to oblechy ( w dodatku szybko łysiejące i często z mięśniem piwnym). Nie oszukujmy się. Taka jest prawda. Reszta, to kasa.

IP i czas połączenia logowane. [19286435]
[02.02.2012] 20:41
prawda2222
nie oszukuj siebie kasa jest pierwsza.pewnie twoja osobowosc przyciaga tylko oblechow i do tego lysiejacych , a innych nie widzisz ,,cdn

IP i czas połączenia logowane. [19288125]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat