o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

kluby w Krakowie

[13.04.2010] 17:47
kosmata_kulka
Gdzie imprezujecie w Krakowie? Centrum czy Kazimierz? Każde dicho czy raczej wysublimowane i stylowe imprezki? Ja wolę zdecydowanie to drugie. Najbardziej cenię kluby, które są otwarte na różne ciekawe projekty muzyczne i mają fajne pomysły na imprezy, a nie w kółko house i r'n'b. Wiem że to mainstream, ale jednak wydaje mi się że luksusowy underground, taki jaki reprezentuje klub Baccarat, przynosi właścicielom spory utarg. Klub jest zwykle pełen, obsługa spoko i o ich imprezach huczy na mieście. A wy gdzie podbijacie parkiety?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.04.2010] 10:22
elodie
Kazimierz jest fajną miejscówką, ale dla mnie bardziej na to żeby posiedzieć sobie przy drinku w fajnej knajpce, a nie do końca na jakieś imprezy. Mniej tam jest tego niż na rynku. Baccarat jest fajnym klubem i faktycznie w kwestii organizowanych imprez wymiatają. Dla mnie liczą się pomysły, bo nie jest problemem pójść na byle jaką imprezę gdzie puszczają przypadkową muzykę. Ot, co. Wiesz może na kiedy przełożona została impreza urodzinowa? Bo niestety przez żałobę nie mogła się odbyć

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16555429]
[30.04.2010] 10:56
marasbone
Nie byłem jeszcze w Baccaracie, ale czytając fora coraz bardziej mam ochotę się wybrać. Dla mnie wyróżniają się samą muzyką, nie ma tam tylko stroboskopu, techno i naćpanych plastików. Wygląd też nie jak burdel, tylko porządny klub. Do tego ciekawe pomysły na imprezy, oprócz tego wieczory kawalerskie i panieńskie. Prezentuje się naprawdę ciekawie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16603863]

» Odpowiedz na ten temat