o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie warto się bawić?
 » Odpowiedz na ten temat

Najlepsze kluby w Krakowie, jakie?

1 2
[06.04.2010] 16:07
elodie
Które kluby/knajpy w Krakowie Waszym zdaniem pretendują do miana najlepszych? W których się najlepiej bawicie, gdzie jest najlepsza muzyka, klimat, obsługa - wszystko to, co potrzebne jest do dobrej zabawy? Zaczynając dyskusję powiem ze swojej strony, że ostatnio niesamowicie przypadł mi gustu Baccarat Club na Stolarskiej. Znacie? Piszcie tu swoich faworytów

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.04.2010] 14:28
kosmata_kulka
A ja tez lubię bardzo. Baccarat ma luksusowy wystrój, świetną obsługę i jest jednym z kilku klubów w Krakowie do których nie przychodzi hołota. Ma też świetne pomysły na imprezy. Zaglądam często na ich facebooka ostatnio, dzięki temu może uda mi się nie przegapić najlepszych imprez.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16512325]
[19.04.2010] 10:46
elodie
Niestety ale to fakt, do wielu klubów chodzi zbieranina różnych typków, z którymi zabawa przyjemnością bynajmniej nie jest.
Pomysł na imprezę jest ważny bo nie trudno znaleźć pierwszy lepszy klub, w którym puszczają przypadkową muzykę.
Wybierasz się może na imprezę urodzinową do Baccaratu? Bo została przełożona jakoś na maj z powodu żałoby.

IP i czas połączenia logowane. [16555521]
[19.04.2010] 11:00
kosmata_kulka
No wybierałam się, ale okoliczności pokrzyżowały plany chyba wszystkim klubom. Ale to dobrze że ją przełożyli i że się odbędzie. Sprawdzę sobie datę na facebooku, ale na razie nic o tym nie pisali. Mam nadzieję, że motyw Alicji zostanie Dobry pomysł

IP i czas połączenia logowane. [16555564]
[27.04.2010] 16:22
elodie
No właśnie też nie widziałam żadnej informacji narazie dotyczącej tego na kiedy impreza ma zostać przeniesiona. Ale będę śledzić ich facebooka w nadziei, że wrzucą szybko jakąś informację

IP i czas połączenia logowane. [16591186]
[17.11.2017] 22:19
[30.04.2010] 10:51
marasbone
Ja ogólnie imprezować w klubach za bardzo nie umiem, ale o wyżej wymienionym Baccaracie słyszałem dużo dobrego od koleżanek z roku. Wystrój całkiem fajny (z czego widziałem na zdjęciach) no i mają ciekawe pomysły na imprezy. Z tego co widziałem na ich stronie to teraz najbliższą imprezą ma być Wielka Majówka.

IP i czas połączenia logowane. [16603847]
[05.05.2010] 12:40
castana  castana@tlen.pl
oj mnie jest ciężko określić, który klub Krakowski jest najlepszy. W końcu w samym rynku i okolicach jest ich bardzo dużo. I czasem się zdarza, że nawet jeśli jakiś klub polubię to on po pewnym czasie nie jest już taki fajny.
No i jeszcze nie poznałam wszystkich krakowskich klubów.
Już gdzieś słyszałam o tym miejscu, o którym piszecie, że mają bardzo fajne imprezy, i można urządzić u nich wieczór panieński.
Chyba się muszę tam wybrać, żeby sprawdzić jak tam jest

IP i czas połączenia logowane. [16625338]
[05.05.2010] 14:11
Jasiek Bravo
baccarat dobry jest dla tych, którzy lubia powywijac pośladkami do dyskotekowych rytmów zremiksowanych przez DJów.
Ja się niezbyt lubuje w takiej muzie, ale zdarzyło mi się tam pojawić. i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16625707]
[11.05.2010] 12:01
elodie
No na rynku jest zatrzęsienie klubów tak naprawdę, dużo jest wartcyh uwagi ale jest też sporo, do których absolutnie nigdy nie zaglądam.
Jasiek - teraz większość miejsc jest takich gdzie grają muzykę klubową jak w Baccaracie. Mnie to się podoba akurat i lubię bawić się w takich rytmach

IP i czas połączenia logowane. [16652593]
[12.05.2010] 10:36
castana  castana@tlen.pl
Oj nie ma się co sprzeczać. wiem, że w większości klubów grają podobną muzykę, ale też zdarzają się miejsca, w których można trafić coś innego. Oj ja zdecydowanie muszę się w końcu wybrać na jakąś imprezę do Baccaratu, żeby sobie własne zdanie na ten temat. Może się wybiorę na imprezę dla singli. Słyszałam, że takie imprezy tam są. Byliście na takiej, albo chcielibyście się wybrać ??

IP i czas połączenia logowane. [16656671]
[12.05.2010] 13:21
happiness1
Ja bym się wybrała na ta najbliższą, bo tez lubię ten klub. Jest w piątek. I ma być speed dating, widziałam to na filmach, to chyba spoko zabawa. nie wydaje mi się żebym mogła poznać miłość swojego życia na takiej imprezie, ale to fajna zabawa. I fajni kolesie tez przychodzą. Może się spotkamy w piątek w Baccaracie?

IP i czas połączenia logowane. [16657258]
[24.05.2010] 10:23
castana  castana@tlen.pl
no i jak byłaś na tej imprezie ?? Bo ja się tak zbieram i zbieram, a jakoś się wybrać nie mogę;/
Jestem ciekawa Twoich wrażeń, jak było na tej imprezie
czekam na relacje

IP i czas połączenia logowane. [16709317]
[30.05.2010] 14:24
marasbone
A co sądzicie o imprezach dla singli, które organizuje Baccarat? Byliście na takiej? Fajnie się to zapowiada, można się zabawić i kogoś poznać. To chyba u nich impreza cykliczna.

IP i czas połączenia logowane. [16735183]
[02.06.2010] 12:02
Jasiek Bravo
Byłem tam na takiej, raz i powiem, że chodzi mi po głowie, żeby pójść jeszcze raz, a do raz się zyję.
Czy mi sie podobało? Sporo dziewczyn było. Wystrojone, muza taka typowo dyskotekowa.
Ale nikogo w swoim typie nie poznałem. Może nastepnym razem. i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16746945]
[02.06.2010] 13:22
elodie
Impreza dla singli jest w ogóle imprezą cykliczną organizowaną w najlepszych klubach w Polsce, i między innymi w Baccaracie właśnie. Mnie się pomysł podoba. Można nawet ze znajomymi większą ekipą się wybrać, a w środku poznać kogoś interesującego.
A co sądzicie o speed dating?

IP i czas połączenia logowane. [16747279]
[07.06.2010] 14:42
castana  castana@tlen.pl
A jak to jest impreza cykliczna tzn. że odbywa się co jakiś czas w określonym czasie. Tylko mnie zawsze jakoś umyka kiedy takie imprezy się odbywają. Mam nadzieję, że podzielicie się informacją kiedy następna impreza dla singli w Baccaracie?? Będę wdzięczna.

IP i czas połączenia logowane. [16768319]
[20.01.2011] 13:09
Barek88
Ja lubię się bawić w Gorączce albo w Aferze http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17728392]
[24.05.2011] 18:40
chococoffe
takie informacje można łatwo znaleźć na różnych stronkach z recenzjami restauracji, pubów, kawiarni itd. ja czasem szukam na portalu dood pl - wybiera się miasto "Kraków" i są uwzględniane miejsca tylko w Krk

IP i czas połączenia logowane. [18414334]
[12.08.2011] 09:55
iguanobone
Świetnym klubem jest Le Scandale na placu Nowym, byłem tam kilka razy z dziewczyną na randce, spoko drinki, fajna obsługa i przede wszystkim, przyjemny i kameralny klimat.

IP i czas połączenia logowane. [18694875]
[17.08.2011] 15:29
slawox
Ja polecam atmosfere, łódź kaliska no i oczywiście kitch http://skupaut.pl - Skup Aut online-gotówka od ręki.

IP i czas połączenia logowane. [18711496]
[12.09.2011] 22:19
panic
To wszystko zależy od tego jakiej muzyki słuchasz i jakie klimaty lubisz. W sumie na stronie pogodzinach.pl jest spory wybór różnego rodzaju klubów i pubów, także na pewno znajdziesz tam taki, w którym będziecie się dobrze bawić ze znajomymi.

IP i czas połączenia logowane. [18798136]
[15.09.2011] 13:07
Candy
tez jestem zdania, że Le Scandale sa bardzo fajnym miejsce na Kazimierzu , sa tam fajne imprezy muzyka też jest taka , że nogi same się rwą do tańca, po za tym jest dobre jedzenie i drinki

IP i czas połączenia logowane. [18806994]
[18.09.2011] 19:27
maupa87
zgadzam się z Candy , że Le Scandale na Kazimierzu zdecydowanie może pretendować do miana najlepszego klubu w Krakowie, oczywiście jest to rzecz gustu i każdy może mieć inne zdanie , ale ja polecam tam muzykę no i przede wszystkim w samym sercu Kazimierza

IP i czas połączenia logowane. [18817467]
[11.10.2011] 16:44
flippo33
Jak dla mnie bardzo fajnym miejsce w dobrej lokalizacji i fajnym i kameralnym wystrojem jest Scandale Royal przy Placu Szczepańskim. Mmuzyczka nie jest za głośno, można dobrze zjeść albo wpaść po prostu na drinka.

IP i czas połączenia logowane. [18897901]
[25.06.2012] 19:14
slonecznystok
Kraków sam w sobie ma swój niepowtarzalny klimat, którego w zasadzie nie da się opisać, ale to wie każdy, kto chociaż przez chwilę mógł tutaj być. Co do miejsc, gdzie można miło spędzić czas myślę, że warto wspomnieć o C. K. Browar przy Bagateli, idealne miejsce dla wszystkich miłośników piwa no i dobrego jedzenia

IP i czas połączenia logowane. [19647596]
[17.07.2012] 13:43
Krakus
Jeżeli ktoś lubi kluby go-go, polecam obydwa kluby Taboo. Fajny klimat, miła obsługa, pełny bar- czego chcieć więcej? Ceny mogłyby być odrobinę niższe, ale jak się bawić, to się bawić! Co do innych niestety nie mam porównania.

IP i czas połączenia logowane. [19703127]
[22.10.2012] 18:53
dusta
Jak się bawić to tylko w atmosferze http://escoproject.pl/index.php?a=show&amp ;nr=24 lub aferze http://escoproject.pl/index.php?a=show&amp ;nr=2

IP i czas połączenia logowane. [19941243]
[03.05.2013] 01:46
jan123  krakow32@tlen.pl
Reaktywowane kluby KItsch i Caryca z Wielopola na Kazimierzu przy ul.Dajwór 16
Przeniesione kluby Kitsch i Caryca z Wielopola na Krakowski Kazimierz przy ul. Dajwór 16, pod tym adresem działają też kluby Domek i Kombinat oraz dwa ogródki piwne czynne codziennie od godz.13:00 w pozostałych klubach imprezy zaczynają się od 22:00.

IP i czas połączenia logowane. [20457581]
[17.09.2013] 15:25
pajonczek
Kocham Krakow, ale Warszawa tez ma się czym pochwalic! Klub barometr w samym centrum przy palmie latem można poleżeć na lezaczku, barmani serwuja pyszne drinki, dobra muzyka w tle, koncerty http://barometr.waw.pl

IP i czas połączenia logowane. [20745661]
[02.10.2013] 09:08
fago-t
jak jestesmy przy go-go, to ja moge polecic night club Coyote (tyle, ze warszawa) W paru takich gentlemen's klubach bylem i ten zdecydowanie podnosi innym poprzeczkę www.coyotenightclub.pl/

IP i czas połączenia logowane. [20775528]
[04.11.2013] 19:44
diser
My ze znajomymi lubimy bawić się w Coco i Carycy - fajne kluby z klimatem
Generalnie jest sporo ciekawych miejsc - każdy w sumie lubi co innego. To co mogę Wam polecić to karta Lookmap: http://www.lookmap.pl/ - rzecz obowiązkowa dla każdego kto lubi wieczorne wyjścia. Za 40 zł na rok mamy bardzo duże zniżki - nawet do 50 % w różnych restauracjach, klubach. A także u fryzjera, na siłownię,. Taka wygodniejsza wersja grupona ponieważ wybór miejsc w których można z niej skorzystać jest o wiele większy.
Dużo można zaoszczędzić.

IP i czas połączenia logowane. [20844202]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat