o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

PERFECT BUST - naturalne powiększenie piersi?

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[09.11.2014] 17:57
Asha Magia
uzywalam niemal wszystkich rodzajow tabletek na biust i z czystym sumieniem moge powiedziec ze perfect bust cc sa najlepsze, kupilam kolejne opakowania ale do konca kuracji pozostal mi jeden miesiac zatem chetnie odsprzedam dwa zalakowane pudeleczka w cenie 120 zl za jedno
603168661 to moj nr. Sa naprawde najskuteczniejsze i nie do podrobienia bo tabletki nie sa otwierane jak w przypadku pozostalych.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21440734]
[09.11.2014] 21:59
fiolekkk
ja bałabym się używać takich tabletek, bo moze efekt przyrostu piersi to tak naprawdę efekt uboczny?

IP i czas połączenia logowane. [21441171]
[09.11.2014] 23:07
kasiu_linka
wyglad mojego biustu poprawil 'niewidziany biustonosz' bielendy, to taki specjalny żel, naprawde polecam!

IP i czas połączenia logowane. [21441250]
[21.11.2014] 13:46
firein
Na temat tych tabletek można poczytać tutaj http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/ , ogólnie bardzo dużo kobiet je poleca. Większość preparatów opiera się na podobnym składzie a Perfect Bust jako jeden z najdłużej istniejących suplementów na rynku jest jak najbardziej pewny. Po za tabletkami warto zainteresować się również ćwiczeniami oraz prowadzić bogatą w fitoestrogeny roślinne dietę. Taka dieta może być oczywiście alternatywą dla tabletek.

IP i czas połączenia logowane. [21461359]
[25.12.2014] 23:40
yasmin
Asha Magia (14.11.2014.09 17:57):
uzywalam niemal wszystkich rodzajow tabletek na biust i z czystym sumieniem moge powiedziec ze perfect bust cc sa najlepsze, kupilam kolejne opakowania ale do konca kuracji pozostal mi jeden miesiac zatem chetnie odsprzedam dwa zalakowane pudeleczka w cenie 120 zl za jedno
603168661 to moj nr. Sa naprawde najskuteczniejsze i nie do podrobienia bo tabletki nie sa otwierane jak w przypadku pozostalych.

IP i czas połączenia logowane. [21523348]
[23.09.2017] 05:59
[25.12.2014] 23:42
yasmin
Asha Magia (14.11.2014.09 17:57):

Kiedy i jak dostane te tabletki,jesli nie znam pani konta lub adresu?

IP i czas połączenia logowane. [21523352]
[13.01.2015] 10:29
Marik86
ja nie stosowałam, ale tutaj znalazłam informacje na ten temat:
http://www.lubietosiebawie.pl/bezoperacyjne- powiekszanie-biustu-perfect-bust/

IP i czas połączenia logowane. [21557637]
[18.03.2015] 12:50
Dana39153  Dana39153@tlen.pl
Tabletki na powiększenie biustu - http://vk.cc/22mqfs Biorę Breastfast już od 4 miesięcy i mogę potwierdzić, że jest to rewolucyjny produkt. Na początku czułam transformacje w moich piersiach, tak jakby coś działo się wewnątrz. To już 4 miesiące kiedy używam Breastfast i moje piersi są bardziej krągłe i kształtne.

IP i czas połączenia logowane. [21675654]
[19.03.2015] 07:47
moniczka88
Ja stosowałam tabletki Perfect Bust. Dokładnie przez 3 miesiące. Starałam się regularnie tak jak było napisane.O ile w pierwszym miesiącu może nie było efektów to jednak po 3 miesiącach piersi były wyraźnie ujędrnione , większe. Prezentowały się o wiele lepiej. Miałam problem z piersiami po ciąży i po karmieniu.
Dzięki tabletkom odzyskały dobry wygląd. Na operację bym sie nie zdecydowała tak wieć ten środek był dla mnie strzałem w 10.

IP i czas połączenia logowane. [21676797]
[20.03.2015] 10:29
agra4566
moniczka88 (15.03.2015.19 07:47):
Ja stosowałam tabletki Perfect Bust. Dokładnie przez 3 miesiące. Starałam się regularnie tak jak było napisane.O ile w pierwszym miesiącu może nie było efektów to jednak po 3 miesiącach piersi były wyraźnie ujędrnione , większe. Prezentowały się o wiele lepiej. Miałam problem z piersiami po ciąży i po karmieniu.
Dzięki tabletkom odzyskały dobry wygląd. Na operację bym sie nie zdecydowała tak wieć ten środek był dla mnie strzałem w 10.

Jaki jest koszt takiej kuracji?
Czy trzeba brać to stale ? Czy po jakimś czasie biust wraca do stanu sprzed kuracji czy jednak taki pozostaje?
I ile mniej więcej to kosztuje?

IP i czas połączenia logowane. [21678362]
[06.04.2015] 19:36
InesGeza
Czesc Wam.
Ja wlasnie zamowilam Perfect Bust...choc mam mala nadzieje...Mam generalnie niedowage, i nie moge przytyc, a po ciazach po piersiach zostalo mi 'wspomnienie'. Czy moze mi ktoras z Was powiedziec, ze na nia tabletki na prawde podzialaly? Mam jakies swiatelko w tunelu?

IP i czas połączenia logowane. [21706511]
[08.04.2015] 07:44
zamenka1
InesGeza (15.04.2015.06 19:36):
Czesc Wam.
Ja wlasnie zamowilam Perfect Bust...choc mam mala nadzieje...Mam generalnie niedowage, i nie moge przytyc, a po ciazach po piersiach zostalo mi 'wspomnienie'. Czy moze mi ktoras z Was powiedziec, ze na nia tabletki na prawde podzialaly? Mam jakies swiatelko w tunelu?

Postaram się odpowiedzieć na dwie powyższe odpowiedzi. Sama stosowałam kurację 3 miesiące. O ile na początku nie widziałam dobrych efektów to już w 2miesiacu zaczęłam widzieć pewne znamiona powiekszenia. Piersi stały się bardziej uniesione, bardziej jędrne.Wiadomo,żę nie będzie to kilka rozmiarów jak po operacji ale 1 czy 2 na pewno ! Wyglądają lepiej.
Koszt kuracji to ok 200 zł. W zależności ile tabletek się bierze ale najlepiej jest brać min te 3 miesiace.
U mnie efekt trzyma się już pół roku po zaprzestaniu.

IP i czas połączenia logowane. [21708848]
[12.04.2015] 22:34
xbestprice
http://allegro.pl/tabletki-perfect-bust-powi ekszanie-biustu-90t-hit-i5224651340.html
najtaniej na internecie

IP i czas połączenia logowane. [21716717]
[14.04.2015] 10:35
JaśZiobro
to ciekawa sprawa http://twojachwila.eu/

IP i czas połączenia logowane. [21719081]
[28.05.2015] 12:23
izka
witam, niestety i FABULOUS BREASTS i PERFECT BUST zawierają nasiona kozieradki. W zeszłym roku stosowałam mieszankę ziół m.in. z kozieradką. Piersi stały się pełniejsze, miałam wrażenie że cała stałam się pełniejsza. To chyba efekt zbierania się wody w organiżmie, jak przed okresem. Po tygodniu picia tych flutów zaczęłam "smrodliwie" pocić się. Miałam wrażenie że czuję od siebie smród tych ziół. Po odstawieniu tej mieszanki wszystko wróciło do normy. Ciekawa jestem czy po tabletkach występują również takie atrakcje?

IP i czas połączenia logowane. [21787119]
[12.06.2015] 16:28
firein
Perfect Bust ani te drugie nie zawierają nasion kozieradki a ekstrakty w postaci koncentratu. Widocznie podczas robienia wywaru bezpośrednio z nasion kozieradki dzieje się coś co wywołuje że pot ma taki zapach. Kobiety stosujące perfect bust nie skarżą się na to więc chyba po tabletkach efekt nie występuje, chociaż one same pachną mocno ziołowo. A co do picia takiego wywaru z kozieradki to bardzo wiele kobiet problem z tym zapachem potu, przez co często przerzucają się na suplementy.

IP i czas połączenia logowane. [21812311]
[29.07.2015] 09:35
paulina77
ja stosowałam, ale nie pomogło, biust się nie powiększył, więc po 3 latach stosowania różnych metod zdecydowałam się na implanty u dra łątkowskiego i po tej operacji dopiero uzyskałam efekt taki jaki chciałam. Ale znajoma była z tej metody zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [21896525]
[13.11.2015] 22:43
remia
Tu http://dyskretno.pl/tabletki-perfect-bust/ jest sporo o perfect bust, na forach też troche piszą. Część kobiet to chwali, część pisze że spodziewały się lepszych efektów a część że nie powiększyły im się piersi. Na pewno też różnie przyjmowały, a trzeba 3 miesiące co najmniej.

IP i czas połączenia logowane. [22062716]
[26.02.2016] 13:36
efunia
Perfect Bust czy inne tabletki mogą pomóc ale jak chcecie mieć szybkie efekty to poza suplementami warto ćwiczyć mięśnie klatki piersiowej bo to fajnie uwypukla piersi i dodaje im jędrności. Sama nie jadłam tego ale koleżanka chwaliła tylko, że jednocześnie robiła damskie pompki i parę innych ćwiczeń. Słyszałam też że dobre efekty przynosi regularny masaż piersi, z namówieniem faceta nie powinno być większych problemów

IP i czas połączenia logowane. [22214162]
[24.04.2016] 23:38
askaa
Czytalam ze skutkiem ubcznym perfect bust jest wrazliwosc na slonce. czy mozna chodzic na solarium podczas kuracji ?

IP i czas połączenia logowane. [22285270]
[15.06.2016] 13:25
Martynka27
Perfect Bust zdecydowanie działa. Na aukcji są zdjęcia przed i po kuracji i muszę powiedzieć, że TO NIE ŚCIEMA. Kupiłam 2 opakowania i piersi są teraz rewelacyjne. Polecam wam dziewczyny.
Najtaniej jest tu
http://allegro.pl/perfect-bust-powiekszenie- piersi-90-tab-hit-i6241299721.html

IP i czas połączenia logowane. [22345875]
[25.02.2017] 14:46
mad82
Mówi się wiele na temat perfect busty jednym dziala innym nie, ale ja moge z doswiadczenia powiedzien, ze znalazlam produkt, ktory po 2 miesiacach dal naprawde fajne efektu, strona produktu: breastfast.usa.cc

IP i czas połączenia logowane. [22658195]
[08.08.2017] 13:50
sfsdfa32
Najskuteczniejszy jest estrogen (estradiol) ponieważ estrogen jest kobiecym hormonem który odpowiada za to że m.in w okresie dojrzewania rosną dziewczynkom piersi, ponieważ w okresie dojrzewania wydziela się dużo estrogenu w organizmie (dlatego właśnie rosną piersi)
Jeśli kobieta ma dużo estrogenu w organizmie (wysoki poziom estrogenu) to jej piersi są duże, jędrne. Oczywiście tego hormonu nie można umieszczać w pigułkach bez recepty ale są preparaty które pobudzają wydzielanie już będącego w organiźmie nakierowując bezpośrednio na zwiększenie objętości biustu. Najbardziej sprawdzonym są tabl. Breastfem NYV produkowane chyba w USA. Jedna - dwie kuracje wystarczą żeby uzyskać widoczne efekty.

IP i czas połączenia logowane. [22784839]
[08.08.2017] 16:10
sfsdfa32
Chyba nie wątpicie że po tych tabsach urosły mi cycki?

IP i czas połączenia logowane. [22784905]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat