o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

powiększanie biustu

1 2
[09.10.2011] 19:29
nikiforka89
A ja polecam taki zabieg (macrolane) u Wiatroszaka.Ja miałam robione we Wrocławiu,zapłaciłam 7 tys,wiec w porównaniu z Warszawa,nie jest to strasznie duzo,a mozna jeszcze sobie przy okazji zrobic policzki.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18890538]
[27.10.2011] 12:56
flippo33
Jeśli kobieta ma duże kompleksy z powodu spojego biustu to ja polecałabym dra Kratochwila jeśli chodzi o powiększenie piersi, ma kilka oddziałów w Polsce, wejdź sobie na jego stronkęwww.chirurgia-plastyczna.info.pl i zobacz sobie liste miejsc w Polsce. Dobrze jest poczytać wcześniej różne źródła i zdobyc merytoryczne informacje co do przebiegu każdego z zabiegów, na tej stronce tez jest wszystko przystepnie opisane.

IP i czas połączenia logowane. [18958933]
[25.04.2012] 11:28
Jadwiga77
Moim zdaniem ,jeśli już decydować się na powiększenie biustu to tylko własnym tłuszczem .Przynajmniej ten sposób jest naturalny i nie ma zagrożenia w porównaniu z silikonami ,prawda ? Sama jestem po takim zabiegu i jestem zadowolona z efektu .Nie było żadnych komplikacji .Moje piersi wyglądają naturalnie i nie żałuję decyzji .Polecam dr. Monikę Grzesiak .To ona wykonała mi zabieg i dzięki niej jestem teraz bardzo szczęsliwa .

IP i czas połączenia logowane. [19498956]
[05.11.2012] 12:06
białygołąbek
a moim zdaniem jak się już decydować na powiększanie piersi to najlepiej się wybrać do dobrego lekarza jak dr Osuch, żeby wybrał najlepszą metodę i opowiedział o tym, jak zabieg będzie wyglądał. A poza tym lekarz na pewno najlepiej dobierze nam odpowiednią metodę, żeby piersi wyglądały naturalnie.

IP i czas połączenia logowane. [19977255]
[05.11.2012] 12:18
regis80
<> http://bitly.com/jedrne_piersi <> zanim ktoś się skusi na operację może warto popracować najpierw nad ujędrnieniem ? optycznie wtedy biust prezentuje się okazalej i też może przynieść zadowalające efekty

IP i czas połączenia logowane. [19977282]
[27.06.2017] 14:16
[18.05.2013] 13:10
Sonia Bzikowska
pigułki breastfem są dobre

IP i czas połączenia logowane. [20494576]
[02.12.2013] 14:39
remisskowa
Jesli juz miałabym sie zdecydowac to 1 100% jednak wybrałabym taką metode jesli chodzi o powiekszenie biustu http://www.klinikawiatroszak.pl/pl/Oferta/Pi ersi/Powiekszanie-i-modelowanie-piersi/Silikonowe-implanty-p iersi
Teraz jednak wiekszośc kobiet decyduje sie na takie rozwiązanie.

IP i czas połączenia logowane. [20895854]
[30.12.2013] 18:14
Klinika Promienista
Szanowni Państwo,
jednym z atrybutów kobiecości z pewnością są piersi, dlatego też dla poczucia własnego piękna i podniesienia samooceny wiele pań postanawia operacyjnie poprawić ich wielkość, kształt, proporcje czy też profil. Przed zabiegiem powiększania piersi, po dokładnej analizie badań, wywiadzie lekarskim, ocenie budowy anatomicznej piersi i wykonaniu pomiarów, chirurg razem z pacjentką podejmuje decyzję dotyczącą wielkości i kształtu biustu. Istnieją różne rodzaje implantów wypełnione żelem silikonowym lub roztworem soli fizjologicznej. Są one również zróżnicowane pod względem kształtów i rozmiarów. Wybrać można implanty okrągłe, które powodują efekt pełności biustu lub anatomiczne przypominające kroplę łzy, które odzwierciedlają naturalny profil piersi.
Możliwe jest też zmniejszenie zbyt dużych piersi, które obciążają kręgosłup, powodują bóle pleców, ramion, kończyn górnych, deformację klatki piersiowej. Korekta biustu pozwala na zminimalizowanie lub całkowite usunięcie takich dolegliwości. Przed zabiegiem piersi zostają dokładnie zmierzone, a przebieg nacięć rysuje się na skórze. Na podstawie rysunku usuwa się fragmenty skóry, trzony gruczołu sutkowego oraz tkanki tłuszczowej.
Zespół poznańskiej Kliniki Promienistej

IP i czas połączenia logowane. [20952284]
[08.01.2014] 16:39
ha.fen@o2.pl
Chyba warto jest zaakceptować samą siebie Nie jest powiedziane, że duży biust podoba się wszystkim mężczyznom. Jeśli nasz facet akceptuje nas takie, jakimi jesteśmy, to chyba nie warto poddawać się operacji powiększania, tym bardziej, ze skutki mogą być opłakane ...

IP i czas połączenia logowane. [20971166]
[01.05.2014] 09:39
gavin
no na pewno warto spróbować akceptować siebie ale jednak czasem jest to trudne, więc ja nie mam nic przeciwko temu, żeby sobie biust powiększyć. Tutaj https://www.youtube.com/user/drplastyk widziałam, że można powiększać piersi tłuszczem, bardzo mnie ta metoda kusi i ciekawi

IP i czas połączenia logowane. [21157840]
[02.07.2014] 10:45
TapiDziewucha
Ja na Twoim miejscu zrezygnowałabym z operacji. Lepiej mieć małe, a naturalne .

IP i czas połączenia logowane. [21246930]
[13.08.2014] 09:10
Wsteczka
Tak naprawdę wydawanie kasy na żel to strata pieniędzy... Koszta są równie wysokie. Nie lepiej od razu zdecydowac się na jednorazowy wydatek i cieszyć się pięknym biustem? Przeczytałam ostatnio o powiększaniu piersi własnym tłuszczem z pośladkók, brzucha i ud. http://www.zadbajosiebie.pl/nowoczesne-metod y-powiekszania-piersi/#more -8087
Najpierw robia i Ci liposukcje a potem przeszczepiają to w biust. Ale niestety efekt też nietrwały.

IP i czas połączenia logowane. [21308644]
[25.08.2014] 09:36
kaska79
Myślę,że z osiągnięć współczesnej medycyny estetycznej jak najbardziej należy korzystać. Ja zrobiłam sobie operację biustu w klinice www.drchecinski.pl Czuję się teraz lepiej w swoim ciele, więc zdecydowanie jestem zadowolona z powodu podjętej decyzji.

IP i czas połączenia logowane. [21326640]
[30.10.2014] 12:27
*dobra*rada*
próbowałyście tego? http://www.perfectbust.pl/aff/bientimo słyszałam, że skuteczne, ale trzeba być wytrwałym. Znajoma mamy używała i bardzo się zmieniła od tego czasu, przede wszystkim psychicznie, może to ma jeszcze jakieś inne właściwości ... ?

IP i czas połączenia logowane. [21424670]
[26.01.2015] 23:33
aanniaaaa
Istnieją naturalne i trwałe sposoby na to,aby piersi były większe i bardziej jędrne. Zobacz tutaj: http://www.jakpowiekszycpiersi.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21585211]
[01.07.2016] 15:06
joAsia77
moim zdaniem jeśli macie duże kompleksy to warto poddać się takiemu zabiegowi. Ja tez powiększałam sobie biust w tej klinice we Wrocławiu http://chiroplastica.pl i wszystko przebiegało bezpiecznie. Medycyna estetyczna szybko się rozwija, jest coraz więcej możliwości takich jak np. powiększanie piersi kwasem hialuronowym.

IP i czas połączenia logowane. [22363271]
[03.07.2016] 22:36
kinga.munis
Implanty. Nic innego. Ja też już jestem umówiona na konsultację. Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej

IP i czas połączenia logowane. [22365702]
[14.10.2016] 16:09
kulkakq
Też mam implanty, piersi nie powiększyłam jakoś derastycznie, po prostu o dwa rozmiary, a miałam naprawdę małe. Chciałam mieć naturalny efekt i mój chirurg Knakiewicz też to popierał. Operacja trwała dwie godziny, po zabiegu ból był ale nie jakiś tragiczny, dało się przeżyć no a teraz efekt jest taki, że czuje się pięknie i kobieco

IP i czas połączenia logowane. [22478094]
[31.10.2016] 16:51
famefattale
Ja się po operacji czuje niebo lepiej, mimo bólu i dyskomfortu przez pewien czas warto. Mnie zabieg wykonywała Pani doktor Żukowska, pomogła dobra odpowiednie implanty, dopasować rozmiar, dużo ze mna rozmawiała swietnia specjalistka z ludzkim podejściem.

IP i czas połączenia logowane. [22500326]
[07.11.2016] 02:23
messaya
famefattale (16.10.2016.31 16:51):
Ja się po operacji czuje niebo lepiej, mimo bólu i dyskomfortu przez pewien czas warto. Mnie zabieg wykonywała Pani doktor Żukowska, pomogła dobra odpowiednie implanty, dopasować rozmiar, dużo ze mna rozmawiała swietnia specjalistka z ludzkim podejściem.

To lekarka z Łodzi - dobrze kojarze?

IP i czas połączenia logowane. [22508694]
[19.12.2016] 00:36
anetta7865
Dziewczyny jak któraś z was ma kompleks biustu to naprawdę nie ma co czekać tylko powiększać. U mnie po zabiegu życie zaczęło wyglądać zupełnie inaczej bo nabrałam pewności siebie i wreszcie poczułam jak prawdziwa kobieta a nie jak chłopiec którym czułam się przez całe życie :-/. Wybrałam powiększenie własną tkanką tłuszczową u doktora Piotra Romańczukawww.piotrromanczuk.pl w Stargardzie bo to najbezpieczniejsza metoda. Efekty są rewelacyjne a piersi wyglądają ładnie i bardzo zgrabnie

IP i czas połączenia logowane. [22564698]
[02.01.2017] 20:10
messaya
messaya (16.11.2016.07 02:23):
famefattale (16.10.2016.31 16:51):

To lekarka z Łodzi - dobrze kojarze?

dokładnie, dr Dorota żukowska przyjmuje w Łódzkim Dermed ale i wiem, że gdzieś w Białymstoku przyjmuje ale tej kliniki nie znam

IP i czas połączenia logowane. [22584830]
[22.02.2017] 09:51
paulina jukitorska
To zabieg, który trochę kosztuje, ale którego nie żałuję ani trochę. Po zagojeniu się blizn po zabiegu powiększenia piersi w klinice doktora Knakiewicza jestem zadowolona i czuję się naprawdę seksownie!

IP i czas połączenia logowane. [22653967]
[14.03.2017] 22:55
Nateria
Podpisuję się pod wypowiedzią wyżej. Wiadomo, że taki zabieg nie należy do najtańszych, ale mimo wszystko moim zdaniem jeśli trafi się w ręce dobrego chirurga, to wart każdych pieniędzy, z tego względu, że to nie tylko poprawianie urody. To przede wszystkim poprawa komfortu psychicznego. Ja powiększałam piersi w klinice dr Olender http://drolender.pl jestem już rok po zabiegu i wiem, że ponownie podjęłabym taką samą decyzję.

IP i czas połączenia logowane. [22678115]
[24.03.2017] 09:06
konianiaa
Doktor Łątkowski ma klinikę w Polanicy-Zdrój gdzie spędziłam trochę czasu przy okazji operacji powiększania piersi. Przyznaję, że to był mój kaprys, ale decyzję podjęłam świadomie i nie żałuję, tym bardziej że jestem zadowolona z efektu końcowego

IP i czas połączenia logowane. [22689142]
[25.04.2017] 10:36
nokiratasama
Doktor Knakiewicz naprawdę wie co robi, też korzystałam z jego gabinetu i po operacji moje życie zmieniło się na lepsze. Czuję się lepiej w swoim ciele, a przez to jestem bardziej pewna siebie.

IP i czas połączenia logowane. [22719958]
[02.05.2017] 13:52
ola5344
Mi pomógł ten preparat na powiększanie piersi http://nplink.net/y1L2rPtm

IP i czas połączenia logowane. [22725920]
[03.05.2017] 22:11
nikilla
dla mnie godna polecenia jest łódzka klinika Dermed i dr Dorota Żukowska, powiększałam u niej piersi , nie żałuje decyzji. Piersi mam ładne, kształtne i nie wyglądają wcale sztucznie

IP i czas połączenia logowane. [22727671]
[06.05.2017] 00:34
www.ruchadelko.pl
Lepiej daj sobie spokoj, ja mam calkiem male cycki, ale nigdy zaden facet na to nie narzekal.. wrecz przeciwnie http://www.ruchadelko.pl - filmy i fotki dla dorosłych

IP i czas połączenia logowane. [22729027]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat