o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

powiększanie biustu

1 2 3
[31.03.2010] 02:22
elodie
Kochane, mam za mały biust i ostatnio zdecydowałam się na jego powiększenie. Powiedzcie mi, którą metodę wybrać, klasyczną operację powiększania biustu, za pomocą implantów, czy też wstrzyknięcie preparatu Macrolance z kwasem hialuronowym. Operacji samej się trochę boję a ten kwas z kolei się z organizmu wypłukuje i efekt utrzymuje się do dwóch lat. I już sama nie wiem. A lekarza jakiegoś polecicie? Słyszałam, że dr Chomicka-Janda z centrum chirurgii plastycznej IQ Medica w Warszawie jest dobra. Znacie?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[31.03.2010] 08:21
castana  castana@tlen.pl
Też kiedyś zastanawiałam się nad tym, czy nie powiększyć piersi, ale jeszcze się do końca nie zdecydowałam na ten zabieg.
Mnie też bardzo kusiła metoda macrolane, czyli wstrzyknięcie kwasu hialuronowego, ale nie wiem, czy wiesz, że za pomocą tej metody można powiększyć piersi tylko o jeden rozmiar i efekt utrzymuje się przez jakieś dwa lata.
Może rozważysz jeszcze tradycyjną metodę, czyli powiększanie biustu za pomocą implantów.
Natomiast co do lekarza, to wiesz jestem jeszcze przed zabiegiem i nie mogę ci nikogo polecić, ale słyszałam i czytałam, że pani dr Chomicka - Janda jest bardzo dobrym lekarzem. Nie tylko jeśli chodzi o przeprowadzane przez nią zabiegi, ale też ma super podejście do pacjenta.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16472208]
[23.04.2010] 11:02
happiness1
Nie znam tej lekarki, ale czytałam o zabiegach i o tej klinice w Joyu. Jeśli chcecie znać moje zdanie, to gdybym miała się poddać takiemu zabiegowi, to myślę że wybrałabym macrolane. Właśnie dlatego że się wypłukuje. Miałabym dwa lata, żeby oswoić się z większymi piersiami i zdecydować czy potrafię żyć z większym rozmiarem A potem mogłabym sobie zrobić implenty. Szkoda tylko że to tyle kosztuje i jest bolesne. Jest na tym forum ktoś kto sobie biust powiększał? Jak to jest?

IP i czas połączenia logowane. [16573230]
[29.04.2010] 08:38
castana  castana@tlen.pl
W zasadzie to jest jakieś wyjście, czyli najpierw powiększyć piersi metodą macrolane, a potem ewentualnie poddać się zabiegowi wszczepienia implantów.
Do mnie też dużo bardziej przemawia metoda macrolane.
A może happiness jeśli poważanie zastanawiasz się nad powiększaniem piersi może dobrze by było po prostu zgłosić się do lekarza na konsultacje wiesz w IQ Medica pracują bardzo dobrzy specjaliści i myślę, że oni najlepiej wytłumaczyliby ci wszelkie za i przeciw jeśli chodzi o operacje plastyczne. Powie, dokładnie na czym zabieg polega i wybierze najlepszą dla ciebie metodę. Ja myślę, że w takich sytuacjach najlepiej byłoby porozmawiać z lekarzem.

IP i czas połączenia logowane. [16598694]
[29.04.2010] 11:59
elodie
Wiem właśnie, że to się wypłukuje po jakimś czasie i że nie da się powiększyć biustu z małego rozmiaru do bardzo małego wstrzykując preparat Macrolane. Ale ja nie mam aż takich okrutnie małych, chciałabym żeby się trochę bardziej zaokrągliły i były nieco większe więc chyba to jest spoko opcja. Niedługo idę na konsultację do IQ Medica i będę wszystko wiedzieć

IP i czas połączenia logowane. [16599402]
[15.12.2017] 05:40
[29.04.2010] 19:54
kosmata_kulka
No, ten kwas chyba właśnie działa bardziej wypełniająco. W sensie całkiem małych piersi jakoś znacząco nie powiększy, chyba że się go dużo wstrzyknie. Za to duże zaokrągli. Czytałam o metodach powiększania w Joyu, IQ Medica też się przewinęła, chyba ma dobrą opinię. Może też się wybiorę skoro konsultacje są darmowe. No ale ja w innej sprawie...;p

IP i czas połączenia logowane. [16601537]
[30.04.2010] 00:36
elodie
Ooo, a może zdradzisz w jakiej? Ja w sumie mam jeszcze kilka niedoskonałości, które z chęcią bym sobie zlikwidowała, ale nie są one jakimiś moimi strasznymi kompleksami i da się z nimi żyć
A ten biust to uwidział mi się już naprawdę dawno i cały czas biję się z myślami

IP i czas połączenia logowane. [16603081]
[30.04.2010] 09:46
ezoteryk
Małe tez jest piękne, tylko trzeba o nie zadbać odpowiednie http://www.azazel.pl/
studio tatuażu

IP i czas połączenia logowane. [16603618]
[04.05.2010] 14:47
elodie
Nikt nie mówi, że nie jest. Ja o swoje piersi dbam ale mimo wszystko wolałabym mieć nieco większe dlatego nad operacją się nadal zastanawiam. Myślę, że w końcu zdecyduję się na ten preparat Macrolane

IP i czas połączenia logowane. [16621153]
[05.05.2010] 10:01
castana  castana@tlen.pl
No pewnie, że małe też jest piękne w końcu nikt nie powiedział, że nie. Ale co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś nie jest zadowolony z rozmiaru swoich piersi, to czemu miałby się nie zdecydować na ich powiększenie.
Jeśli już się zdecydujesz na powiększenie piersi, i będziesz się zastanawiać do jakiego lekarza się zgłosić to radziłabym ci się wybrać na konsultacje do IQ Medica. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych klinik.

IP i czas połączenia logowane. [16624771]
[11.05.2010] 14:18
elodie
Czytałam o tej klinice i widziałam opinie dotyczące lekarzy tam pracujących i faktycznie wygląda to bardzo dobrze. Muszę się wybrać na konsultacje do nich i porozmawiać juz osobiście z lekarzem

IP i czas połączenia logowane. [16653106]
[12.05.2010] 08:34
castana  castana@tlen.pl
Elodie, a co ty sobie chciałabyś poprawić??
I tak myślę, że chyba każda z nas tak ma, że co nieco poprawiłaby w swoi ciele.
Ale masz w 100% rację, że w tej sytuacji, jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego ciała. To dobrze byłoby się wybrać na konsultacje z lekarzem. Kto jak kto, ale lekarz najlepiej wyjaśni nam, jak będzie wyglądać operacja, jakie są jej konsekwencje, i jak długo potrzebna będzie rekonwalescencja.
Ponownie przyznam ci rację, a propo tej kliniki, o której była mowa wcześniej, moim zdaniem ( i zdaniem tych, których opinie czytałam ) jest ona jedną z najlepszych klinik w Polsce.

IP i czas połączenia logowane. [16656372]
[03.08.2010] 18:48
osz__kik__osz
radze chociaz sprobowac zapytac dobrego chirurga, np dr Pawla Szymanskiego z wawy

IP i czas połączenia logowane. [17002000]
[09.10.2010] 18:43
kamila 87.....z
Myślałam o powiększeniu piersi, ukształtowaniu go, szukałam, czytałam, pytałam. Kupiłam sobie zestaw komponentów i biorę od 2 miesięcy. Taniej wyszło niż operacja, ale efekty są, choć małe . O jeden rozmiar mam większy biust, a przynajmniej tak mówi mój chłopak . Póki co jestem zadowolona i jakoś mi przeszła ochota na operacje. Zwłaszcza, że koleżanka sobie zoperowała 4 lata temu biust, a teraz idzie na jakąś poprawkę. Wszystko zależy od efekt jaki chcesz uzyskać: powiększenie o 1-2 rozmiar, podniesienie biustu (jakieś kremy tabletki ćwiczenia dają radę), czy powiększenie znaczne 2-4 rozmiary (tylko operacja). Ja używam perfectbius kupiłam na http://www.perfectbust.pl/aff/yzrej (watro wejść i poczytać) i ćwiczę podnosząc 2 kg codziennie po 15 minut (kładę się na plecach ręce rozkładam na boki i podnoszę do góry obciążniki łącząc je nad klatką piersiową. Biust jest ładniej uformowany i się powiększył. Ja jestem zadowolona.
Pozdrawiam i powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [17271548]
[14.10.2010] 17:03
telka_80
A nie lepiej BodyJet? Odsysają tłuszcz z jednego miejsca i wstrzykują w piersi Jak dla mnie dużo lepszy sposób niż kwas hialuronowy, który zanika, albo implanty

IP i czas połączenia logowane. [17290847]
[14.10.2010] 17:17
kikimorra
Ale to nie jest tak, że to też się wciąga?

IP i czas połączenia logowane. [17290896]
[14.10.2010] 17:22
telka_80
Trochę tak, ale efekt nie znika. No i piersi wyglądają naturalnie. Nie wiem, czy która z nas chce mieć dwie piłki zamiast piersi. Tu są zdjęcia przed i po takim zabiegu http://www.elite.waw.pl/piersi. Same oceńcie.

IP i czas połączenia logowane. [17290906]
[23.11.2010] 14:46
danusia27
Nie wiem czy slyszalyscie o Szwedce ktora poddala sie operacji plastycznej w Polsce ale mnie sie odechcialo operacji plastycznej. Dziewczyna jest w spiaczce i raczej z tego nie wyjdzie. Przerazajaca historia. Ja juz bylam umowiona na konkretny termin, co prawda sprawdzilam klinike , opinie, posiadaja wszystkie certyfikaty...ale boje sie na tyle ze zrezygnowalam. Moze przesadzam ale znalazlam inne sposoby by polepszyc wyglad moich piersi. Zapisalam sie na silownie, tam pokazali mi specjalne cwiczenia na ujedrnienie biustu, zakupilam tabletki nad ktorymi zastanawialam sie od 4 misiecy (zanim zapislam sie na operacje), pisza w necie o nich dobre opinie http://www.intymnosc.pl/aff/8505/product_inf o.php?products_id=710 jestem pelna podziwu dla samej siebie bo naleze do osob leniwych ale tez z glowa na karku, mam dzieci a one sa dla mnie wazniejsze nizeli operacja plastyczna!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [17463118]
[28.11.2010] 15:34
onesagain
Ja słyszałam mieszane opinie na temat tego kwasu hialuronowego - że są przypadki, gdzie powstają w piersiach grudki, nieregularności.... Jakoś tak niepewnie bym się czuła.
Ale ja ogólnie nie zdecydowałabym się na operację powiększania biustu

IP i czas połączenia logowane. [17484720]
[28.11.2010] 17:11
weronika99
No to nie jest zadna nowość.
Grudki są właściwie jedynym objawem niepożądanych po tego typu zabiegu, a zobacz sobie ile jest komplikacji po implantach i ile implantów trzeba usuwać po kilkunastu miesiącach bo tworzą się torebki, asymetrie, przesuwania protezy, wyłażenie spod gruczołu i mięsnia. Grudki po umiejętnym wmasowaniu znikają a jeśl s ię pojawiają to nie są widoczne a jedynie wyczuwalne. Dużo zależy też od umiejętności lekarza i odpowiednim wprowadzeniu podczas zabiegu tego preparatu.WIec tutaj nie stresowałabym sie tego typu problemem.

IP i czas połączenia logowane. [17485214]
[15.12.2010] 01:35
taramysia
zobacz też to: http://operacja-plastyczna.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [17563364]
[17.04.2011] 18:08
karolajjjnka
telka_80 (10.10.14 17:22):
Trochę tak, ale efekt nie znika. No i piersi wyglądają naturalnie. Nie wiem, czy która z nas chce mieć dwie piłki zamiast piersi. Tu są zdjęcia przed i po takim zabiegu http://www.elite.waw.pl/piersi. Same oceńcie.

Wyglada to dobrze i powiem Ci ze nie jest to cos takiego mega sztucznego,jak mozna zobaczyc u wielu celebrytek.A juz masakra kiedy rowek miedzy piersiami sie im powieksza.

IP i czas połączenia logowane. [18278277]
[23.04.2011] 09:53
cinna
Ja jestem całkowicie przeciwna powiększaniu piersi poprzezz zewnętrzną interwencję. Sama mam mały biust, ale przecież nie wielkość jest najważniejsza. Dziecko wykarmiłam i to jest najważniejsze. Po ciąży walczyłam z jędrnością biustu, zażywałam Bustello i muszę powiedzieć że to świetny środek. Do dziś go biorę dla podtrzymania efektu, a piersi wydają się nawet nieco większe aniżeli przed ciążą. To jest optyczny efekt ujędrnienia, także kobiety strońcie od skalpela

IP i czas połączenia logowane. [18299374]
[24.04.2011] 11:57
esperal
Kobity opanujcie się, co na tym świecie się wyprawia, cycki, cycki. Mało kto lubi duże cycory.

IP i czas połączenia logowane. [18302945]
[05.05.2011] 14:18
margarita-4
Jednej osobie będą podobały się mniejsze a drugiej większe piersi - nie sposób dogodzić każdemu. Poza tym - z każda operacją wiążą się powikłania i nie zawsze wszystko może pójść tak jakbyśmy tego sobie życzyli. Przykład już ktoś podał

IP i czas połączenia logowane. [18347525]
[10.05.2011] 08:04
aleksandra-600
No tak - ale tez przecież nie odwiedziesz siłą danej osoby od zrobienia sobie takiej operacji jeśli jest do tego przekonana. Ja sama chciałabym mieć np. mniejszy biust ale jakoś pogodziłam się już z nim i nie spieszy mi się do zmian. Ale wspomniałaś o powikłaniach - http://www.chirurgia-plastyczna.info.pl/?opt ion=com_content&amp ;task=view&id=61 - tutaj są wypisane takie właśnie.

IP i czas połączenia logowane. [18364792]
[13.05.2011] 20:25
kometaa_n
margarita-4 (11.05.05 14:18):
Jednej osobie będą podobały się mniejsze a drugiej większe piersi - nie sposób dogodzić każdemu. Poza tym - z każda operacją wiążą się powikłania i nie zawsze wszystko może pójść tak jakbyśmy tego sobie życzyli. Przykład już ktoś podał

No dokładnie tak jest.Ale jesli zdecydujesz sie na operacyjne powiększenie piersi nie bedziesz musiała co 2 lata jak w przypadku zabiegów z kwasem hialuronowym go powtarzac.Ale to wszystko oczywiscie zalezy od nas samych i od tego jakim budzetem dysponujemy.

IP i czas połączenia logowane. [18378282]
[17.05.2011] 12:10
sonia2011
Ale to, że kwas czy tłuszcz pozostaje tylko na 2 lata ma też swoje dobre strony. Rozmawiałam ostatnio z chirurigiem plastykiem i powiedział, że nawet najbardziej zdeterminowane kobiety, doznają po operacji szoku, więc sam poleca powiększenie biustu "na próbę" własnie zastrzykami.

IP i czas połączenia logowane. [18390383]
[19.05.2011] 14:39
linnda
Ja w najbliższym czasie również zamierzam powiększyć swój biust. Zdecydowałam się na operację u dr Kratochwila, ponieważ jest on profesjonalistą. Poza tym zdecydowałam się na zabieg wszczepienia implantów, ponieważ ta metoda najbardziej mi odpowiada.

IP i czas połączenia logowane. [18398255]
[26.05.2011] 19:32
olajka
telka_80 (10.10.14 17:22):

No dla mnie efekt jest i to duzy.Mysle ze jesli miałabym w planach wykonanie w ogole jakiegos zabiegu na biut to chyba własnie zrobiłabym ten w Elite.
I wcale nie wyglada to jakoś zle.

IP i czas połączenia logowane. [18421480]
[08.06.2011] 11:56
margo385
Kurcze, tak naprawdę - nie ma dobrego sposobu na powiekszenie piersi. I implanty mają swoje wady i macrolane. No ale tak to już jest - kiedy sami chcemy poprawiać naturę Pozostaje jedynie jak najbardziej zminimalizować negatywne efekty i poszukać specjalisty w tej dziedzinie.

IP i czas połączenia logowane. [18465345]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat