o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Centrum Ochrony Dłużnika

1 2
[30.03.2010] 22:24
amantidis
Witam serdecznie, Zna ktoś taką instytucję? Ktoś może korzystał, coś o niej słyszał? Czy to aby nie naciągacze? Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie informacje.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.03.2010] 22:29
Malinowski
Po tym co wyczytałem na ich temat w internecie, to chyba nie są to naciągacza. Zwykle ludzie piszą o nich dobre rzeczy. Byłem na stronie i widzę że stawki mają nie jakieś specjalnie wygórowane... więc może to nie hochsztaplerzy. A co, czyżbyś miał problem z kredytem? A próbowałeś się już dogadać samemu z bankiem?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16471278]
[30.03.2010] 22:32
amantidis
Tak, niestety, kredyt... Nie wiem za bardzo, co począć. Byłem w banku, to mi powiedzieli, że muszę po prostu płacić w terminie i już. Trafiłem na tę stronę Centrum Ochrony Dłużnika i pojawiła się pewna nadzieja. Nie wiem czy zaryzykować...

IP i czas połączenia logowane. [16471292]
[18.05.2010] 15:16
Uprzejma
COD to rzetelna i pewna firma. Można spokojnie skorzystać z jej usług. Sama jeszcze nie musiałam, ale znajomi korzystali i sobie chwalili- szybko, sprawnie i bez żadnych haczyków czy innych problemów.

IP i czas połączenia logowane. [16683340]
[28.05.2010] 04:34
Folow_whte_rabbit
Taka sobie mała firemka ten cod. Pomysł nawet nie głupi tylko wykonanie szwankuje trochę.

IP i czas połączenia logowane. [16726642]
[31.10.2014] 14:28
[31.05.2010] 17:27
Ziom_ziom
Zgadzam się. Brak wykształcenia i doświadczenia - ale może się wyrobią

IP i czas połączenia logowane. [16739932]
[02.07.2010] 14:55
Trikim
Ziom_ziom (10.05.31 17:27):
Zgadzam się. Brak wykształcenia i doświadczenia - ale może się wyrobią
Już się wyrabiają. Funkcjonują nawet nawet. Wiem, bo sam korzystałem. Nic im nie można zarzucić na razie.

IP i czas połączenia logowane. [16870291]
[12.07.2010] 17:41
Gracias
No jasne, ale w momencie gdy tylko na rynku pojawia się nowa firma, która rzeczywiście działa, od razu do ataku rusza konkurencja, żeby ich zniszczyc i wyrobic opinie oszustów i nieprofesjonalistów. Tak jest z COD. RAdzą sobie, ludzie są zadowolenia, a jednak na formach aż grzmi od niemiłych komantarzy ich niby klientów. I ludzie w to wierza. Żenada :/

IP i czas połączenia logowane. [16912330]
[13.07.2010] 02:31
Śmiesznie
Żałosne. Mali spamerzy i tyle. Płakać się chce jak widać taką beznadziejną reklamę ... co ja piszę ... spam raczej paskudny. A z tym zarzucaniem to jest taka instytucja, państwowa zresztą, co to ma kilka rzeczy im do zarzucenia.
Firmy które tak chętnie pracownicy COD jadą na forach różnią się od niej znacznie zapleczem merytorycznym, finansowym i organizacyjnym, o czym łatwo się przekonać porównując wszystkie te funkcjonujące na rynku podmioty. No ale jak się jest małym i naiwnym dzieciakiem to się myśli, że antyreklamą na forach można zdobyć klientów ... i na dodatek nie ponieść konsekwencji ...
Tak jest jak dzieci biorą się za interesy. Szkoda tylko, że w tak istotnych sprawach jak ważne, majątkowe sprawy innych, które przecież tak łatwo nieodwracalnie zepsuć.

IP i czas połączenia logowane. [16914323]
[01.09.2010] 16:18
Paradajss
Zgadzam się Śmiesznie. Finanse, a już w szczególności zadłużenia, niekiedy bardzo duże, są poważną sprawą, w końcu mogą sprowadzić człowieka na dno, jeżeli są źle zarządzane. I choć nie widać tego na co dzień, kryje się za tym często tragedia rodzinna itp. Dlatego uważam, że każdy powinien mieć możliwość skorzystania z pomocy, która oferują takie firmy jak COD. Ludzie szukają tutaj informacji czy warto, czy mogą pomóc, a wystarczy że pojawi się tu kilku nie wiedzieć czemu negatywnie nastawionych ludzi i próbuje ich zniechęcić. To jest głupota! COD działają na polskim rynku podobnie jak setki innych takich samych firm, działają dobrze i nie wiem czego można się w nich złego doszukiwać.

IP i czas połączenia logowane. [17123480]
[14.09.2010] 16:54
rybakkk
Własnie rozpocząłem wspólprace. Dam znać jak przebiega. Mam nadzieję, ze tak dobrze jak piszecie...

IP i czas połączenia logowane. [17173264]
[16.09.2010] 12:42
MajkaCas
Różnie piszą, więc lepiej uważaj. Na szczęście nie zawsze jest to zgodne z prawdą, więc bądź spokojny

IP i czas połączenia logowane. [17181505]
[23.09.2010] 11:42
rybakkk
Czyli rzeczywiscie sa skuteczni? Rozne rzeczy pisza, sprawe juz zaczalem i nuch i troche sie stresuje...

IP i czas połączenia logowane. [17208486]
[05.10.2010] 20:44
rybakkk
Trochę tu ucichło ostatnio. Moja współpraca z COD leci, nawet ok. Jeden bank już ustąpił. Może nie będzie to trwało tak długo. A i firmowy "opiekun" mojej sprawy w miarę na bieżąco mnie informuje więc odpukać, nie narzekam Oby tak dalej

IP i czas połączenia logowane. [17256948]
[17.12.2010] 13:28
rybakkk
No i święta będą spokojne Współpraca z COD zakończona, bardzo pomyślnie Życzę Wszystkim Wesołych Świąt i równie owocnej współpracy

IP i czas połączenia logowane. [17574415]
[10.01.2011] 00:55
PedroAl
Ja niestety wraz z nowym rokiem byłem zmuszony zwrócić sie po pomoc do nich, bo sam już nie wiem co robić. Banki się dobijają i nie chcą nic odpuścić. Plus przynajmniej taki, ze firma dosc juz znana, na odwalanie fuszerki sobie nie moze pozwolic wiec i sie przykladaja Na konkurencji zawsze zyskuje klient!!

IP i czas połączenia logowane. [17681960]
[14.01.2011] 12:22
Kronim
PedroAl, ja się waham, gdzie szukać pomocy. Jak oni działają? Co można u nich załatwić i ile to trwa? Wiesz już coś może?

IP i czas połączenia logowane. [17701570]
[27.01.2011] 17:58
PedroAl
No no...widzę, że tu rozmowa ucichła a spam kwitnie Gdyby ktoś jednak zajrzał to tak jak pisałem zgłosiłem się do COD, zapłąciłem za analizę, na którą wszyscy tak narzekaja (nie wiem czemu - przecież prawnik musi wiedziec czego się podejmuje - to nie analiza dla nas tylko dla nich, a że nei za darmo to logiczne...), podpisałem umowę i czekam... Bank czasami dzwoni, ale poinformowałem o moim "pełnomocniku" w COD i z nimi teraz rozmawiają... ja mam spokój a sprawy toczą się powolutku do przodu..

IP i czas połączenia logowane. [17761591]
[03.11.2011] 21:58
carte
Korzystałam z usług Centrum Ochrony Dłużnika i nie mam nic im do zarzucenia. Wykonali rzetelnie swoje zadanie - pomogli mi w negocjacjach z bankami. Te wypowiedzi bardzo negatywne o COD brałam poważnie przed skorzystaniem z ich usług, wahałam się, jednak podjęłam się współpracy i było okej. Myślę, że te przesadne wypowiedzi są wyssane z palca, dziwię się, że ktoś traci czas na próbę dyskredytowania firmy, no chyba, że mu za to płacą.... Apeluję o rozwagę i szczerość wypowiedzi forumowiczów, łatwo jest napisać coś nieprawdziwego, bo jesteśmy anonimowi.Przykre...

IP i czas połączenia logowane. [18989276]
[04.11.2011] 02:16
fghsf
a tak ogolnie, bralo się kasę bez uzywania mozgu? brało, to teraz trzeba spłacić ch... w dziure po sęku, ale trzeba, oczywiscie jak są problemy, to mądry dłuznik zgłasza do banku, mądry bank zas stara się ułatwic sprawę, ale to przy załozeniu dobrej woli dłuznika, a z tym nader kiepsko ostatnimi czasy, nie nalezy się więc dziwić bankom

IP i czas połączenia logowane. [18989954]
[16.12.2011] 22:40
polecam
Polecam tę pozycję: http://wydaje.pl/ebooks/show/562/Odduzanie-i -Czyszczenie-BIK--ZROB-TO-SAM Napisał ją współtwórca i była pracownica COD. Z tego co widzę to chyba się obraził na wspólników bo jedzie równo po firmach oddłużeniowych. A w książce jest podany cały przepis na oddłużanie.

IP i czas połączenia logowane. [19142197]
[20.12.2011] 22:33
ma_hej
Uprzejma (10.05.18 15:16):
COD to rzetelna i pewna firma. Można spokojnie skorzystać z jej usług. Sama jeszcze nie musiałam, ale znajomi korzystali i sobie chwalili- szybko, sprawnie i bez żadnych haczyków czy innych problemów.
już widzę, jak grono znajomych z dumą chwali ci się, że ma długi i mówi gdzie załatwia pozbycie się ich.
spamowanie pod samego siebie

IP i czas połączenia logowane. [19155903]
[25.01.2012] 17:34
Smiechnasali122
Zdecydowanie naciągacze. Nie znają się w ogóle na oddłużaniu ani prawie bankowym. Każą sobie płacić za tzw. analizy a opowiadają głupie rzeczy zupełnie nie zgodne z prawdą. Jak porozmawiałem z moim radcą to wyśmiał ich słowa. Dobrze że zapłaciłam tylko za tą analizę. Strach pomyśleć jakby mnie załatwili jakbym skorzystała z innej "pomocy".

IP i czas połączenia logowane. [19264994]
[02.02.2012] 20:00
Rozgoryczona
COD to taka mała śmieszna firma która zatrudnia chyba samych sprzedawców. Dopuki nie wpłacisz kwoty za analizę i pełnomocncitwo to za każdym razem kiedy zadzwonisz, ktoś miły i sympatyczny roztoczy nad tobą wizję wspaniałej pozbawionej problemów finansowych przyszłości. Jedyną kwestią jest czy zapłacisz dla nich kasę i będziesz miała długi z głowy czy też nie zapłacisz i wtedy komornik cię pożre.
Ja byłam tak zauroczona miłym sprzedawcą, który wtedy wydawał się dla mnie superbohaterem, że pożyczyłam pieniądze od rodziny i zapłaciłam. I czekałam, czekałam, czekałam aż w końcu po dwuch miesiącach zadzwoniłam zapytać jak moje sprawy. Wtedy nikt już nie był miły, o nie, nie był ani trochę. Moje sprawy nie zostały załatwione w żaden sposób. Pani która miała mi pomóc pomieszała pisma i wysłała nietam gdzie miała. Gdyby jeszcze zadzwoniła i powiedziała że coś zepsuła, poprosiła o pełnomocncitwa albo co, to wybaczyłabym bo to się może zdarzyć. Ale w tym Centrum Oskubywania Durniów (bo tak mogę skrót to jedynie tłumaczyć) skoro wysłali nie tam gdzie mieli to olali sprawę i przestali się nia zajmować. Nikt nie oddal mi pieniędzy, nikt nie potrafił nawet doradzić co w takiej sytuacji. Kompletny olem.
Dlatego piszę UWAGA NA COD - ONI SĄ NIEUCZCIWI.

IP i czas połączenia logowane. [19287905]
[10.02.2012] 14:58
a-a-a-a
Witam, Wiele jest bardzo negatywnych opinii o COD w internecie jak również słyszy się je od niezadowolonych Klientów, co jak sądzę wiadczy o nich nie najlepiej. Ja też słyszałam, że mają tak wielu Klientów, że nie wyrabiają się w terminach i czasem zawalają sprawy. To nie ich wina to po prostu nie najlepsza organizacja. Na pewno takie usługi są potrzebne, ale może warto poszukać innych nowych firm, które mają lepszą organizację, zaplecze prawne z prawdziwego zdarzenia i bardziej przystępne ceny.

IP i czas połączenia logowane. [19308972]
[17.02.2012] 15:39
Heniu544
Mam problem z COD z Krakowa. Prowadzili moje sprawy i ja nie mogem się skarżyć na zla ich prace. Kiedy dzwonilem to zawsze byli mili i mowili co sie dzieje z tymi bankami, ale od jakiegos czasu nie moge juz z nikim porozmawiac kto znałby to co moich sprawach sie dzieje. Pan od kredytów z internetowej strony mowil że się zamyka firm i jest w upadku. Co mam teraz zrobić. Czy da się w ogóle jeszcze moje dokumenty od nich wziąść, bo nikt nic nie wie i nie chcą mi ich dać.

IP i czas połączenia logowane. [19328883]
[02.03.2012] 13:29
ulala
Nie straszcie proszę, ja podpisałem umowę dwa miesiące temu i mam wyczyszczony BIK! Miałem szczęście? Czy przez przypadek ktoś tam sporządził wniosek, zaadresował go gdzie trzeba, wysłał i zadzwonił do mnie z pozytywną odpowiedzią?

IP i czas połączenia logowane. [19365509]
[12.03.2012] 12:21
codowy
Parę opinii o tej firmie można znależć tutaj:www.forum-kredytowe.pl/f131/centrum-ochrony- dluznika-ktos-korzystal-44666.html opinie sa i negatywne i pozytywne

IP i czas połączenia logowane. [19389553]
[12.03.2012] 22:20
czajek
Kilkanaście minut dziennie przed komputerem i możesz się wzbogacić. Na moim blogu znajduje się opis prostego i nie wymagająego sporego nakładu czasu sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Jak dużo można zarobić? Czy to będzie kilkanaście, kilkadziesiąt, czy kilkaset złotych miesięcznie zależy tylko od Ciebie. Zapraszam na mój blog: zarabiajacykomputer.blogspot.com/

IP i czas połączenia logowane. [19391367]
[05.04.2012] 22:40
Ramous
Nie polecam Centrum Ochrony Dłużnika, trwa to długo, kontakt z nimi dobry dopóki się nie zapłaci, później Ty się martwisz a oni ciągle każą czekać. O odzyskaniu pieniędzy nawet nie ma mowy.

IP i czas połączenia logowane. [19450369]
[08.04.2012] 12:51
kazimierz wielki
Może miałem szczęście , ale powiem że banki nie chciały ze mną rozmawiać nawet były dwa zajęcia komornicze. Teraz to wygląda że wszystkie sprawy /6/ zostały przez banki potraktowane pozytywnie i wszystko było jak dawniej.Myślę że ich działanie jest dobre chociaż też przez okres 2 miesięcy miałem wątpliwości. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [19455949]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat