o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wspinaczka, nurkowanie, żeglarstwo
 » Odpowiedz na ten temat

Majówka na żaglach

[29.03.2010] 13:42
margherita
hej
znalazłam fajną ofertę wyjazdu na majówkę http://www.ois.pl/offer/ZagleWeekendMajowy
wybiera się ktoś z Was? pozdrawiam
gośka

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.04.2013] 21:26
kasia-kob
Ja bardzo lubię Mazury, jeziora, wszystkie te okolice, tylko jakoś nie mam zaufania do spania na łódce, jednak wolę obcować z przyrodą jednocześnie mając odskocznię do łazienki z bieżącą wodą i łóżka Dlatego w tym roku poważnie rozważam udanie się do ośrodka Głęboczek.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20432611]
[30.11.2013] 18:12
kalho
o to na pewno jest bardzo fajny pomysł taki wyjazd na żagle, ale ja też bardzo lubię jeździć nad nasze polskie morze, tam się czuję dobrze, jest tam specyficzny klimat, który ciężko jest opisać.

IP i czas połączenia logowane. [20892143]
[01.10.2016] 00:41
ujder
Majówka na żaglach to świetny pomysł. Polecałbym na taki wypad Jezioro Ryńskie i sam Ryń. Można tam za rozsądną kasę wynająć łódź w KORSARZU i popływać. Na prawdę niezapomniane wrażenia!

IP i czas połączenia logowane. [22461016]
[27.10.2016] 23:46
Vieraks
ujder (16.10.2016.01 00:41):
Majówka na żaglach to świetny pomysł. Polecałbym na taki wypad Jezioro Ryńskie i sam Ryń. Można tam za rozsądną kasę wynająć łódź w KORSARZU i popływać. Na prawdę niezapomniane wrażenia!

Fakt Ryń to świetne miejsce, jezioro Ryńskie to fantastyczne miejsce. Jesli chodzi o jachty w KORSARZU to również uważam, że są na prawdę dobre i w rozsądnej cenie. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22496026]
[19.09.2017] 22:57
[02.12.2016] 19:15
Fruwkas
Potwierdzając opinie poprzedników również mogę polecić na Majówkę Jezioro Ryńskie i wynajem łodzi w Korsarzu. Warto bo łodzie są w dobrym stanie i w niewygórowanych cenach.

IP i czas połączenia logowane. [22542278]

» Odpowiedz na ten temat