o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wegetarianizm
 » Odpowiedz na ten temat

oczyszczanie organizmu

1 2 3
[28.12.2016] 20:30
patii742
Ja na odchudzanie piję 2 razy dziennie herbatę zieloną, Jem błonnik który działa cuda na nasz organizm (dobry błonnik) Przeważnie kupuję dużą ilość na ichemia.pl plus oczywiście ćwiczenia tylko tyle potrzeba żeby schudnąć

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22577266]
[29.12.2016] 17:17
ssssssss333
Od miesiąca stosuję Sregenerum Sritae ze stronywww.sregenerumsritae.pl i jest coraz lepiej. Niedawno odebrałam wyniki badań, to się okazało, że bardzo stan wątroby się polepszył. Sam lekarz się dopytywał jakim cudem taki efekt jajo Waga zaczyna lecieć, no i dobrze, że przy okazji mi się samopoczucie nie rozregulowało, bo z tym zawsze miałam duże problemy, robiłam się drażliwa, a temu gamoniowi ciągle się chciało.

IP i czas połączenia logowane. [22578532]
[26.01.2017] 23:07
DiankaMazur
Błonnik najlepszy na oczyszczanie moja mama go używa zawsze i dzięki temu ma idealną figurę. Ja własnie też zaczęłam teraz używać. Zamawiam na ichemia.pl większą ilość polecam bo naprawdę dla figury robi cuda

IP i czas połączenia logowane. [22616937]
[27.01.2017] 12:23
hela77
Dobra dieta jest wtedy, gdy specjalista ułoży nam ją indywidualnie, zgodnie z tym jaki mamy organizm. Ja katowałam się różnymi dietami z internetu w tym dietą Tukana czyli papuzią, Sranduni, jakiejś idiotycznej Karolci, które nie przynosiły efektów z wyjątkiem efektu jajo. Ale w końcu poszłam do poradni "Dietetyczne PIekło" i tam właśnie dobrano mi dietę. Była to dieta Tapeworm Diet a dobierała pani Albina.

IP i czas połączenia logowane. [22617327]
[01.03.2017] 22:13
gość441
Polecam siemie lniane cena jego jest niska a efekty dobre. http://frisco.pl/pid ,9533/n,bakalland-siemie-lniane/stn,product

IP i czas połączenia logowane. [22663545]
[19.11.2017] 00:17
[02.03.2017] 15:17
afeew3333
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Srimsrea. Stosowałam je nie przerwanie przez 6 miesięcy. Tyle trwa pełna kuracja. Dołączyłam dietę Tapeworm Diet. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 1,5kg po pełnej kuracji. I wystąpił efekt jajo

IP i czas połączenia logowane. [22664204]
[05.03.2017] 19:00
mika455
Swego czasu bardziej interesowałam się tematem oczyszczania organizmu, w chwili obecnej piję wodę alkaliczną codziennie i oprócz tego staram się jeść w miarę zdrowo i zróżnicowanie. Od kilku lat mam jonizator ze sklepu osmoza, praktycznie w ogóle nie kupuję wody w butelkach.

IP i czas połączenia logowane. [22667600]
[06.03.2017] 15:40
MagdaJonska2
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement srimsrea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Srimsrea schudłam ponad 1,0kg przez 4 miesiące czyli okres kuracji. I wystąpił efekt jajo!

IP i czas połączenia logowane. [22668493]
[19.04.2017] 14:35
OlciaMichalska
Ja nie łykam suplementów bo kiedyś miałam niemiłą przygodę, która skończyła sie u endokrynologa. Raczej stawiam na zdrową dietę. W ubiegłym miesiącu kupiłam sobie garnek parowy i schudłam 3 kg, a moja przyjaciółka kupiła w tym samym czasie wyciskarkę wolnoobrotowa i schudła 6 kg. Teraz widziałam, że na wyciskarki kalorik sa promocje to też sobie kupie i na zdrowych sokach i zupach zrzuce zbędne kilogramy do lata.

IP i czas połączenia logowane. [22713225]
[20.04.2017] 11:15
Olyka
Ja dodatkowo chodzę do sauny. Początkowo do publicznej, teraz mam własną saunę fińską w domu. Jeśli też myślałyście nad tym to mogę polecić firmęwww.saunyfinskie.com.pl. Regularne chodzenie do sauny jest bardzo zdrowe dla organizmu.

IP i czas połączenia logowane. [22714036]
[20.04.2017] 11:32
Franiszka.Wik
Pomocne w odchudzaniu są tabletki Srisrunox.Mi od dłuższego czasu nie udawało się schudnąć dopóki nie trafiłam na Sroreversrim.U mnie już końcówka kuracji schudłam 1,3 kg.Teraz tylko zależy mi na tym aby wrócić do wagi z przed kuracji.Czyli aby wystąpił efekt ja-jo.

IP i czas połączenia logowane. [22714056]
[14.06.2017] 17:30
angielskadama
A pijecie zioła na oczyszczanie? Czystek działa bardzo skutecznie.

IP i czas połączenia logowane. [22751776]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat