o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Pralnia samoobsługowa w Warszawie

1 2
[19.03.2010] 10:47
Dor_007
Na pewno kojarzycie pralnie samoobsługowe z amerykańskich filmów, reklam i być może doświadczeń podróżniczych. Teraz jest okazja przekonania się jak to działa w Warszawie, na Ursynowie.
Działa tam Pralnia samoobsługowa "LiLi" - na miejscu kupuje się żetony na pranie, suszenie i samemu robi pranie swoich brudnych ubrań (zarówno majtek, skarpetek jak i spodni, bluzek, t-shirt'ów), można również wyprać pościel, ręczniki itp.
Na miejscu można zlecić prasowanie koszul i innych ubrań, pościeli, obrusów itp.
Dla zapracowanych istnieje możliwość zlecenia wszystkiego przez telefon (usługa door-to-door) - odbiór zabrudzonych ubrań, pranie, suszenie, prasowanie i dostarczenie pod wskazany adres w dogodnych godzinach.
Wszystkie szczegóły na stroniewww.pralniasamoobslugowa.com

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.06.2011] 19:49
dorota1406
pranie-prasowanie.pl
polecam z czystym sumieniem.kozystam od samego poczatku.pełne zadowolenia

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18511887]
[02.10.2012] 23:38
Laura87
Witam-korzystałam z pralnia w Warszawie (www.pralnialili.pl) i mogę w pełni polecić - zarówno jeśli chodzi o obsługę jak i ceny.

IP i czas połączenia logowane. [19894428]
[21.10.2014] 10:49
ania majcyk
Pralnia Iron Master - mówi Wam coś nazwa? To pralnia na telefon, czyli nawet nie jeździsz z tym praniem, tylko sami od Ciebie odbierają. Mnie się opłaca - kg wychodzi mnie 25 zł. Biorąc pod uwagę to, że odbierają i przywożą z powrotem, zajmowanie się tym samodzielnie byłoby pozbawione sensu.

IP i czas połączenia logowane. [21409033]
[14.11.2014] 10:47
katanana
Iron Master faktycznie znam, pralnia na telefon, chyba była jedną z pierwszych w mieście. Działają szybko. Przy każdym zamówieniu ubrania wracają czyste i wyprasowane, a jak dla mnie te 25 zł, które płacę za kg prania to na prawdę niewielka kwota. Ogólnie dla takich osób jak ja usługa zdecydowanie niezbędna.

IP i czas połączenia logowane. [21449110]
[22.09.2017] 20:59
[17.11.2014] 10:16
marta brodak
A to da się jakoś przeliczyć ten 1 kg? Ile to będzie koszul? Pytanie jest całkowicie poważne - pracuję jako przedstawiciel handlowy, chodzę głównie w takich ciuchach, a samo prasowanie tego doprowadza człowieka ... do wiecie.

IP i czas połączenia logowane. [21454056]
[08.12.2014] 10:00
magda broziak
Nie da się tego porównać - zależy z jakiego materiału koszula, ale generalnie kilka na pewno. Ja osobiście nienawidzę prasowania koszul - bardzo czasochłonne i irytujące. Ja również mam mało czasu i akurat pralnia jest dla mnie w wielu przypadkach ratunkiem.

IP i czas połączenia logowane. [21491594]
[09.12.2014] 10:03
mikasiana
Z czystej ciekawości skorzystam. Akurat u nas w domu się mijamy, właśnie ze względu na tryb pracy, więc akurat to byłby dla nas fajny temat. Przyznam, że po prostu nie mam ochoty zajmować się praniem, wracam z pracy całkowicie padnięty. A niestety każdego dnia muszę mieć inne ciuchy.

IP i czas połączenia logowane. [21493648]
[14.08.2015] 08:51
bajla
z pralni to ja na pewno mogę polecić taką do dywanów, tapicerki itp a konkretnie http://www.mokrarobota24.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21921386]
[23.09.2015] 10:57
moskita
Ok, jak to dokładnie u nich wygląda? Np. zamawiam gościa dzisiaj - kiedy pranie jest odebrane, a po jakim czasie jest gotowe i dostarczone do mnie? Nie widzę takich informacji na stronie?

IP i czas połączenia logowane. [21981615]
[24.09.2015] 10:55
marta brodak
Pewnie to zależy od tego jakie aktualnie mają obłożenie - zadzwoń i firmie pytaj. Ja korzystam raz na miesiąc-dwa i w moim przypadku wszystko odbywało się z dnia na dzień, tak więc spoko.

IP i czas połączenia logowane. [21983184]
[02.10.2015] 10:13
bvrrr
Jak najbardziej wybierz się do Eko-Top. Super pralnie chemiczne. Panie zawsze dbają o oddane ubrania i radzą sobie z każdą plamką. Do tego wszystko odbywa się ekologicznie. Masz dużo adresów do wyboru, np. Warszawa Pańska 67.

IP i czas połączenia logowane. [21996145]
[17.11.2015] 16:18
wizażżżż
Najlepiej jak będzie to pralnia ekologiczna. Ze swojej strony mogę Ci polecić tą na Pańskiej 67. Mają krótkie terminy wykonania usługi z dnia na dzień, bardzo starannie i dokładnie prasują, radzą sobie z trudnymi plamami czego chcieć więcej? Ja właśnie tego oczekuję od pralni chemicznej.

IP i czas połączenia logowane. [22068356]
[18.11.2015] 09:10
martyna8888
Pralnia i poprawki krawieckie? Warszawa Al. Jerozolimskie 134! Poprzez 15-letnie doświadczenie zapewniają niezawodną obsługę zamówień w krótkim czasie, wykonaną przez wyspecjalizowanych pracowników z wieloletnim stażem pracy w technologii najnowszej generacji.

IP i czas połączenia logowane. [22069158]
[18.11.2015] 11:25
Irka_ona
A czy uważacie że jest sens otwierania takiej pralni ?

IP i czas połączenia logowane. [22069304]
[19.11.2015] 13:28
EWKA_ona
Teraz takie pralnie samoobsługowe maja coraz więcej brania więc czemu nie. Ważne żeby znaleźć jakąś dobrą lokalizację z tego co słyszałam to opłaca się przy biurowcach. A no i mieć porządny sprzęt który robi przykładowo Fagorwww.fagorindustrial.pl. Kupowałam u nich kiedyś wyposażenie do kuchni w restauracji które jest solidne i przy okazji właśnie dowiedziałam się że mają też taki do pralni.

IP i czas połączenia logowane. [22070930]
[10.12.2015] 12:22
Pola Radosz
Ja chyba nie jestem jeszcze taka nowoczesna. Korzystam z tradycyjnych pralni. Najbliższa w okolicy dla mnie towww.pralnia-perfekt.pl/nasze-uslugi/pranie-c hemiczne/ , z której dość regularnie korzystam przy trudniejszych plamach. Jednak w pewnych kwestiach nie można tak po prostu zastąpić człowieka maszyną i w tym wypadku to świetnie się sprawdza.

IP i czas połączenia logowane. [22102042]
[15.12.2015] 12:32
balkonikok
Jesli chodzi o naprawde fajna pralnie to ja moge smialo polecic http://fresh-clean.com.pl/ . Ja tam czesto zanosze swoje rzeczy do prania...piore tam tez dywany bo mam dziecko alergika i zawsze usluga na najwyzszym poziomie

IP i czas połączenia logowane. [22109143]
[04.02.2016] 10:59
hemers
Na chwilę obecną najlepsza opcja w Warszawie to Iron Master, gdzie płacisz 30 zł od kilograma prania - z dowozem w cenie. Nie ma znaczenia o jakie ciuchy chodzi. Po prostu płatność zawsze jest taka sama - 30 zł za kg.

IP i czas połączenia logowane. [22181312]
[05.02.2016] 10:50
anna marecka
A jak to wygląda przy np. sukniach ślubnych? Też liczą od kilograma? Stronę z ofertą znalazłam, ale nie widzę tam choćby jednej informacji na temat sukien ślubnych. Czyli tak samo od kg?

IP i czas połączenia logowane. [22182583]
[15.02.2016] 10:52
czesneks
Iron Master działa bardzo ok. W sumie to po tym jak przez lata korzystaliśmy z sieciówi, trudno było uwierzyć, że ktoś może oferować pranie z dostawą za taką stawkę. A w pewnym momencie przecież tam się płaciło 25 zł od kg. Nieźle co?

IP i czas połączenia logowane. [22196574]
[16.02.2016] 10:58
hospiels
Jeśli tylko pralnia jest z dowozem, to nawet bardzo się opłaca - przynajmniej w takiej cenie. Akurat w wawie nawet na transport traci się kilkadziesiąt minut, więc dla mnie to komfortowe. Przy czym zaznaczam - ja z pralni korzystam raz na kiedy.

IP i czas połączenia logowane. [22198033]
[06.04.2016] 18:45
kosikollo
Najlepsza pralnie w Warszawie to zdecydowanie http://fresh-clean.com.pl/ Jesli chodzi o jakosc uslug nie ma sobie rownych...nie ida na ilosc tylko na jakosc i naprawde swiadcza super uslugi :>

IP i czas połączenia logowane. [22262520]
[06.05.2016] 11:03
czesneks
Przedmówco - obiektywnie temat ujmując, to ty nigdy w tej pralni nie byłeś i mam wrażenie, że nawet nie masz pojęcia jak wyglądają zasady działania takiej pralni. Czy pod jakimkolwiek względem się tutaj mylę?

IP i czas połączenia logowane. [22299083]
[07.06.2016] 10:58
Marysia2016
Jeśli chodzi o dobrą pralnię, to zdecydowanie polecam http://www.pralniaok.pl
Często korzystam z ich usług, przystępne ceny i przede wszystkim nie trzeba długo czekać na realizację zamówienia.

IP i czas połączenia logowane. [22337021]
[14.10.2016] 10:57
annopo
czesneks (16.02.2016.15 10:52):
Iron Master działa bardzo ok. W sumie to po tym jak przez lata korzystaliśmy z sieciówi, trudno było uwierzyć, że ktoś może oferować pranie z dostawą za taką stawkę. A w pewnym momencie przecież tam się płaciło 25 zł od kg. Nieźle co?

Tak. Jest 30 zł za kg z dowozem i takiej stawki nie dadzą Ci w żaden innej pralni, nawet bez dowozu. W sieciówce zapłacisz 2-3 razy więcej. Nawet przy promocjach nie zbliżają się specjalnie do takich stawek.

IP i czas połączenia logowane. [22477683]
[27.10.2016] 10:55
poken
Potwierdzam. W warszawie nie ma najmniejszych szans na lepszą stawkę - to już bardzo dobra kwota, tym bardziej z dowozem. W sumie to nawet bez tego dowozu nie da się znaleźć taniej - trochę po Wawie się szukało. A normalnie wszędzie jeszcze trzeba dojechać...

IP i czas połączenia logowane. [22494877]
[09.12.2016] 11:00
fopers
Akurat to iron master to lepsza opcja prani samoobsługowej - bo jeszcze w dodatku nasz dowóz, tak więc chyba taniej nie da się tego ogarnąć, a skoro jeszcze w dodatku to jest wykonywane naprawdę w porządku, to po co kombinować?

IP i czas połączenia logowane. [22552179]
[16.01.2017] 14:59
camcam
Ja szukałam ostatnio pralni dywanów i trafiłam na Damat - http://www.damat.pl/ obsługa pralni może przyjechać po dywan pod wskazany adres i co najwazniejsze sa w stanie uporać się nawet z największymi plamami.

IP i czas połączenia logowane. [22603802]
[18.04.2017] 07:35
marinka393
Widziałem takie pralnie. Nie wiem jednak czy mają wielu klientow. Może wśród studentów, ale obecnie praktycznie każdy ma pralkę w domu.
Są jednak ubrania, których w domu się nie wypierze. Na przykład garnitur czy koszule jedwabne, które wymagają jednak oddania ich do pralni chemicznej ( ktora wypierze je o wiele delikatniej).
Ostatnio oddawałam ciuszki tutaj:
http://para-para.pl/
Dobra pralnia, wszystko dokładnie uprane. Nie jest również tak drogo.

IP i czas połączenia logowane. [22711646]
[21.08.2017] 16:19
hogron
Pralnia samoobsługowa to nie jest zły pomysł na biznes. Moja siostra prowadzi taką pralnię i na tym zarabia. Sprzęt do swojej pralni zamówiła nawww.pralus.pl Jeżeli ktoś się zastanawia nad tym biznesem to polecam wam sprawdzić ich ofertę.

IP i czas połączenia logowane. [22791693]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat