o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Piłka nożna
 » Odpowiedz na ten temat

buty?

1 2
[08.03.2010] 21:47
kosmata_kulka
Mój chłopak ma pod koniec miesiąca urodziny i w związku z tym oraz faktem że zbliża się wiosna, chciałam mu kupić buty do grania w nogę. Ale się na tym nie znam, obczajam modele w internecie i znalazłam na przykład takie nike, co o nich sądzicie, kupować? http://www.tanisport.pl/nike/BUTY_NIKE_PREMI ER_FG_316219071/Product.aspx

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.03.2010] 12:02
ziuta3
Bardzo fajne buty znalazłaś na tanisport.pl. Na twoim miejscu raczej bym je kupiła, bo nigdzie nie kupisz tak porządnych butów w tak niskiej cenie. Możesz co prawda jeszcze poszukać w necie,ale moim zdaniem to strata czasu life is brutal

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16367630]
[23.03.2010] 15:15
czlowien3  czlowien3@tlen.pl
Kosmata, miałem takie buty. Są bardzo dobre, głównie na treningi się nadają. Meczówki to już raczej muszą być twardsze, bardziej plastikowe niż szmaciane. Ale tez są droższe. Tak czy inaczej - dla amatorów, początkujących i na treningi - jak najbardziej się nadają te najeczki

IP i czas połączenia logowane. [16437771]
[25.03.2010] 16:27
happiness1
Mój brat ma takie: http://www.tanisport.pl/nike/BUTY_NIKE_36617 7108_Tiempo_Natural_III_FG/Product.aspx Mówi że są spoko i wygodne (nie były też drogie, bo też są z tanisport.pl)tylko kolor niezbyt praktyczny, ale na szczęście są inne.

IP i czas połączenia logowane. [16447322]
[30.03.2010] 23:38
adrian32
Ja na trawie zawsze w piłkę gram w takich butach: http://www.sklep-presto.pl/product-pol-15057 -Buty-pilkarskie-Toledo-Pulsor-Joma.html
Mam już drugą parę tych butów i chyba następnym razem kupie sobie tez taką. Są naprawdę mega wygodne i nie śmierdzą tak po meczu

IP i czas połączenia logowane. [16471603]
[22.08.2017] 22:27
[17.04.2010] 16:49
nieborak81
Radziłbym jeszcze zajrzeć na tę stronkę http://www.sklep.extremesport.pl/index.php?c Path=41_50 Mają bardzo ciekawą ofertę i z pewnością znajdziesz u nich markowe buty w przystępnej cenie - chłopak będzie bardzo zadowolony i stanie się najlepszym strzelcem w drużynie

IP i czas połączenia logowane. [16547419]
[20.04.2010] 12:55
tupik
Ja się pytam co to za moda z kupowaniem butów na odległość. Normalne buty dobrze jest przed zakupem przymierzyć, a co dopiero buty nogi. Najlepiej zabierz go ze sobą do sklepu gdzie będzie mógł sam dokonać wyboru.
Jeżeli jednak się upierasz przy zrobieniu mu niespodzianki to powiem ci, że buty Pumy są bardzo fajne, lekkie i wygodne. O jakość się nie martw, bo Puma fuszerki nie robi.

IP i czas połączenia logowane. [16560964]
[20.04.2010] 19:11
jawor z grojca
najlepsze buty - do pilki http://www.youtube.com/watch?v=rn2gn9aw8Ww i nie mam pytan

IP i czas połączenia logowane. [16562383]
[23.04.2010] 00:20
Maryśka23
E tam w sklepie.. właśnie dużo lepiej kupować przez internet bo jest duuuuużo taniej, dowiozą ci do domu i masz 1000 razy większy wybór. Ja np. zawsze kupuje sobie buty w sklepie schaffaschoes.pl i jeszcze nigdy nie miałam problemu. Jak dostaniesz buty i ci nie pasują to zawsze można zwrócić, nie wiem ale chyba w wiekszości sklepów internetowych tak jest

IP i czas połączenia logowane. [16572565]
[29.04.2010] 15:07
Klaudynnnna
superowy ten sklep Maryśka jeszcze nigdy nie kupowałam nic przez internet ale ten sklep wyglada na taki profesjonalny więc się skusiłam i zamówiłam buty maja jutro być

IP i czas połączenia logowane. [16600403]
[03.05.2010] 18:10
Maryśka23
To fajnie Klaudynaa, że coś kupiłaś w schaffa shoes bo to dobry sklep bardzo napisz jak buciki

IP i czas połączenia logowane. [16617155]
[10.05.2010] 13:13
Klaudynnnna
Buciki przyszły szybko i bez problemowo są dokładnie takie jak miały być czyli... piękne a za zaoszczędzone pieniądze nie wiem czy nie skusze się na kolejne bo teraz na schaffa shoes jest coraz wiekszy wybór nie wiem czy widziałas nowe kolekcje

IP i czas połączenia logowane. [16648450]
[12.05.2010] 15:37
Persynia
Tez kupuje buty w tym sklepie. Na tle konkurencji schaffaschoes jest naprawde spoko. Jeszcze nie widziałam drugiego sklepu z takim wyborem. Buty raczej tanie nie sa ale same drogie firmy wiec w sumie co sie dziwic. jest duzo taniej napewno niz w normalnych sklepach.

IP i czas połączenia logowane. [16657792]
[17.05.2010] 22:25
Justynkaa34
Ja dzisiaj przypadkiem w sumie zobaczyłam "stacjonarny" sklep schaffa shoes i całkiem przyjemny jest. Heh jakoś tak nie byłam wcześniej przekonana do kupowania w internecie ale jak zobaczyłam, że jest też noramlny sklep to chyba się skusze

IP i czas połączenia logowane. [16680597]
[02.06.2010] 16:17
brakmitlenu
Wracając do tematu butów piłkarskich. To ja polecałbym przyjrzeć się tym bucikom. Nike tiempo natural http://www.sklep.extremesport.pl/product_inf o.php?cPath=41_50&products_id=18749 sam sobie niedawno takie kupilem i jak na razie spisują się bardzo dobrze. Są wygodne i dobrze siedzą na nodze. Jedyny problem to ot że sa białe i się latwo brudzą. ...

IP i czas połączenia logowane. [16748078]
[05.06.2010] 20:11
pgolob
trampki marki "trampki" są najlepsze http://koncertyyy.pl

IP i czas połączenia logowane. [16761827]
[15.06.2010] 16:10
brakmitlenu
trampki jak najbardziej, ale niekoniecznie marki trampki Tylko w trampach sobie kolega nie pogra w piłkę (może ale niezbyt wygodnie). Jednak do grania w piłkę trzeba sobie kupić porządny sprzęcik, a nie byle co, bo zwykłe buty się rozlecą i kontuzja gotowa ...

IP i czas połączenia logowane. [16801061]
[17.08.2010] 11:10
marasbone
A wiesz na jakiej nawierzchni gra Twój chłopak? Bo niekoniecznie musi potrzebować korków, w mieście zazwyczaj jest mnóstwo asfaltowych i betonowych boisk, trawiaste są pogarbione jak poligon (wiem, bo trochę w nogę grałem w życiu). Na beton polecam halówki umbro z twardą podeszwą, taką na szuter, nie powinny się zetrzeć. Jeśli chodzi o korki na trawę to tu masz większy wybór, ale musisz się zastanowić czy chcesz korki lanki czy korki wkręty (zależy od murawy, pogody). Wszystkie te rodzaje butów masz na tym sklepie co podałaś, na tanisport.pl i to w większości w atrakcyjnych cenach (trochę się orientuję, bo niejeden sklep sportowy odwiedziłem, zarówno stacjonarny, jak i internetowy)

IP i czas połączenia logowane. [17057856]
[23.08.2010] 15:32
konikowski
Jeśli chłopak gra na hali bądź boisku asfaltowym, najprostszym i najlepszym wyborem będą halówki... Są wygodne, lekkie i wytrzymałe. Tylko szczerze mówiąc nie polecam zakupu pierwszych z brzegu tańszych halówek, gdyż rozpadną się po kilku tygodniach. Jeśli prezent ma długo służyć, kup coś wytrzymałego i dobrej jakości. Od ponad roku sam używam halówek NewBalance, które kupiłem w jednej z galerii handlowych nieopodal mnie, i jestem z nich ciągle zadowolony

IP i czas połączenia logowane. [17082151]
[25.11.2010] 11:10
GrzesiekKraków  cargo17@tlen.pl
Zapoznaj się z produktami firmy New Balance. Jest to markowy sprzet który zbiera bardzo dobre recenzje w internecie. Na ich stronie internetowej jest sklep gdzie możesz te buty kupić znacznie taniej niż gdzie idziesz.

IP i czas połączenia logowane. [17471309]
[09.12.2010] 15:41
wrocejutro
NB faktycznie robi dobre buty, ale możesz też poszukać w pumach - niedrogie i dobre halówki. Ja już przetestowałem kilka marek i właściwie do bry na hali czy na betonie nadają się wszystkie. Możesz zerknąć na tanisport.pl i sobie poszukać. Jest sporo takich butów.

IP i czas połączenia logowane. [17535892]
[01.02.2011] 23:20
Barek88
Ilu masz tych chłopaków, że w każdym dziale kupujesz mu obuwie? http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17785456]
[26.02.2011] 13:00
aalutka
<a href="www.butyjana.pl"butyjana.pl</a>

IP i czas połączenia logowane. [17893384]
[05.03.2011] 18:13
sonia2011
Grzesiek ma rację. New Balance robi bardzo dobre buty sportowe. Bardzo dobrze się sprawdzają wśród biegaczy. mój chłopak biega w biegach, właściwie od zawsze kupuje new balance. To już zdaje się jego 3 para i przymierza się do kupna następnych na wiosnę.

IP i czas połączenia logowane. [18103626]
[10.03.2011] 11:57
aalutka
Najlepsze buty do biegania to Asicsy, ten sklep ma dużo dobrych modeli
http://www.butyjana.pl/product/from_producer /26.html
Buty super a sklep godny polecenia.

IP i czas połączenia logowane. [18122921]
[09.09.2015] 06:54
wa34
Solidne buty sportowe można niedrogo kupić w tym sklepie http://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie_OBUWIE -MESKIE-101.html

IP i czas połączenia logowane. [21958989]
[26.10.2015] 14:53
Adik9235
Ja buty sportowe,konkretnie korki Adidas kupowałem na VegaSport.com.pl mają niższe ceny.

IP i czas połączenia logowane. [22033604]
[14.11.2015] 17:22
CzerwonyDiabeł
Tutaj -> http://allsports.pl/pilkarskie/320/produkty masz wielki wybór butów piłkarskich. Masz tam podział na nawierzchnie na jaką buty są przeznaczone, to dość ważne przy wyborze, dowiedz się na jakiej nawierzchni chłopak gra zazwyczaj

IP i czas połączenia logowane. [22063906]
[14.03.2016] 19:28
lenka159
Ja mojemu mężczyźnie nigdy nie kupowałam butów ale gdybym miałą to zrobić to pewnie zamówiłabym je na http://zebra-buty.pl/ Maja ogromny wybór obuwia najwyższej jakości. Ceny są bardzo ok a na wysyłkę czeka się bardzo krótko.

IP i czas połączenia logowane. [22235436]
[30.03.2016] 11:59
ada.robert.1970
Kupowanie butów sportowych komuś jest bardzo ciężkim zadaniem. Uprawiający sport mają obsesje na tle dobrze dopasowanego obuwia więc jeśli dobierzesz choć 1/4 numeru za duże bądź za małe będzie lipa.

IP i czas połączenia logowane. [22252782]
[16.04.2016] 15:36
Marekrezi
Ja sam kupowałem buty do nogi na allegro, tylko może dowiedz się jakoś dyskretnie jakie mogą mu się podobać

IP i czas połączenia logowane. [22274873]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat