o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Umówmy się na grę w...
 » Odpowiedz na ten temat

skoki na trampolinie

[08.03.2010] 11:33
castana  castana@tlen.pl
Czy mieliście okazję, żeby poskakać na trampolinie?? Ja kiedyś miałam taką przyjemność, i teraz się zastanawiam nad tym, czy nie kupić trampoliny do ogrodu znalazłam sklep trampoliny.pl, gdzie można kupić taki sprzęt. Ale jestem ciekawa, czy waszym zdaniem trampolina jest przede wszystkim dobrą zabawą?? Czy można potraktować skoki na trampolinie jako sport, który korzystnie wpłynie na nasze ciało i kondycję?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[11.03.2010] 16:29
elodie
Kurcze trampoliny są super. Tak naprawdę poza dobrą zabawą można to z całą pewnością traktować jako sport. Zresztą ludzie, którzy jeżdzą na snowboardzie, albo trenują akrobatykę również ćwiczą skoki na trampolinie. Wygibasy można niezłe tam robić, poza tym to jest fajny sposób na to, żeby zrzucić troszkę zbędnego tłuszczyku. Wiosna idzie więc w ogrodach będzie można rozkładać takie zabawki, a wejdź sobie jeszcze na stronę trampoliny.org bo tam widziałam ich trochę.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16378918]
[15.03.2010] 16:52
castana  castana@tlen.pl
Hahahha gdybym nie uważała, że trampoliny są super to wcale nie zastanawiałabym się nad jej zakupem
Dzięki za stronkę na pewno na nią zajrzę, ale chciałabym zapytać, która trampolina byłaby odpowiednia, do tego, żeby na niej mogły skakać nie tylko dzieci, ale też dorośli

IP i czas połączenia logowane. [16398760]
[01.04.2010] 15:23
Jasiek Bravo
Trampolina jest super! Sam chciałbym mieć własną pod domem w ogródku i sobie skakac kiedy bedzie mi się podobało. Co z tego, że mam już swoje lata i wygladałbym co najmniej dziwnie
Byłaby to miła odmiana od pocenia się na ławeczce na siłce w Fitness Parku, oj, tak... jakiś link może do stronki gdzie mozna dowiedziec się więcej? i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16477367]
[01.04.2010] 15:59
agg. ;))
elodie (10.03.11 16:29):
Kurcze trampoliny są super. Tak naprawdę poza dobrą zabawą można to z całą pewnością traktować jako sport. Zresztą ludzie, którzy jeżdzą na snowboardzie, albo trenują akrobatykę również ćwiczą skoki na trampolinie. Wygibasy można niezłe tam robić, poza tym to jest fajny sposób na to, żeby zrzucić troszkę zbędnego tłuszczyku. Wiosna idzie więc w ogrodach będzie można rozkładać takie zabawki, a wejdź sobie jeszcze na stronę trampoliny.org bo tam widziałam ich trochę.
te "wygibasy" to rzeczywiście fajna sprawa - trenuję skoki na trampolinie od lat i ani razu nie byłam na treningach znudzona. W sumie sporo sie tego tłuszczyku spala, koleżanki mi tego zazdroszczą . Trampoliny ogrodowee to naprawde fajne zabawki chodź zupełnie niepodobne są do tych profesjonalnych. Zabawa idealna, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Polecam
Agg.

IP i czas połączenia logowane. [16477484]
[21.09.2017] 09:03
[05.04.2010] 21:53
gobik
Polecam zakup takiej zabawki.Zafundowałem dzieciom prezent- zamiast siedzieć przed komputerem lub tv rodzinka spędza wolny czas na trampolinie ( kiedy pogoda dopisuję ja mam taka 5 metrową i gdyby były większe kupiłbym taka

IP i czas połączenia logowane. [16495743]
[07.04.2010] 10:20
Jasiek Bravo
E, trampoliny widzę robią furorę :>
Fajnie, bo to nietypowy sposób na spędzanie wolnego czasu.
Chyba sam nad tym pomyślę tym bardziej, że lato sie zbliża, a ciałko zastygło w nieodpowiedniej wadze
Kupiłem karnet roczny w Fitness Parku za 133zł/msc ale czemu nie urozmaicić zwykłych ćwiczeń trampoliną? i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16502332]
[12.04.2010] 16:13
ziuta3
NIe ma co, działa na wyobraźnię Chciałabym tak sobie poskakać na trampolinie, na pewno można w ten sposób spalić mnóstwo kalorii i jest to prawdopodobnie nieziemsko przyjemne Może coś wypatrzę na trampolina.org , taka trampolina w ogrodzie to świetna sprawa life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16524905]
[20.04.2010] 11:43
castana  castana@tlen.pl
Pewnie pewnie nie ma się co zastanawiać tylko wchodzić na stronę trampoliny.pl i wybrać taka, która dla nas będzie najlepsza.
oj oj jak ja zazdroszczę dzieciakom, którzy mogą beztrosko sobie poskakać. Ale ja zawsze mogę mówić, że to dla zdrowia i zgrabnej sylwetki a nie dlatego, że chcę wrócić do lat młodzieńczych.

IP i czas połączenia logowane. [16560711]
[13.07.2012] 15:00
Maciej U.
Czesc! Posiadam trampoline z siatka wewnetrzna. Zdecydowalem sie ze wzgledu na bezpieczenstwo dzieci, ktore podczas zabawy ponaciagaly siatke, co spowodowalo oberwanie/zlamanie plastikowej czesci znajdujacej sie na gornej czesci tyczek mocujacych. I tu pojawia sie problem. Nigdzie nie moge znalezc nazwy tych oslonek (?) , a potrzebuje je dokupic. Czy ktos kto zna sie na tym sprzecie jest w stanie mi pomoc? Podac dokladna nazwe lub link do sklepu z tymi czesciami. Sam oczywiscie szukalem troche na takich stronkach jak allegro czy presto, ale tej czesci nie znalazlem. Z gory dziekuje, Maciej

IP i czas połączenia logowane. [19694510]
[14.10.2012] 19:57
Basiach
Skoki na trampolinie to rewelacyjny sport! Ludzie, którzy go uprawiają muszą być na prawdę odważni!! Robią w górze mnóstwo elementów i nawet nie umiałabym powiedzieć ile salt naraz. Szkoda, że tak mało znany , bo jakże efektowny! W Polsce mamy na prawdę mistrzów i mało kto wie,że reprezentują nas na Mistrzostwach Świata. Ach.. co tu mówić, widziałam i jestem pod ogromnym wrażeniem, polecam każdemu zobaczenie tego na własne oczy. Pozdrawiam, Aleksandra.

IP i czas połączenia logowane. [19923303]
[02.11.2014] 13:54
hyccu
Trampolina do ogrodu to jest świetna sprawa. Nie tylko dzieci mają z tego frajdę ale i my. Sam kupiłem trampolinę 2 lata temu i jestem zadowolony, żadnych problemów nic się nie niszczy . Osobiście mogę Ci polecić sklepwww.trampolinowo.pl , który ma bardzo niskie ceny a towar, który sprzedają jest wysokiej jakości.

IP i czas połączenia logowane. [21429989]
[26.01.2015] 15:01
psychateasla1985vhesv
agg. (10.04.2010.01 15:59):
<cytat>elodie (10.03.11 16:29):
Kurcze trampoliny są super. Tak naprawdę poza dobrą zabawą można to z całą pewnością traktować jako sport. Zresztą ludzie, którzy jeżdzą na snowboardzie, albo trenują akrobatykę również ćwiczą skoki na trampolinie. Wygibasy można niezłe tam robić, poza tym to jest fajny sposób na to, żeby zrzucić troszkę zbędnego tłuszczyku. Wiosna idzie więc w ogrodach będzie można rozkładać takie zabawki, a wejdź sobie jeszcze na stronę trampoliny.org bo tam widziałam ich trochę.</cytat>
te "wygibasy" to rzeczywiście fajna sprawa - trenuję skoki na trampolinie od lat i ani razu nie byłam na treningach znudzona. W sumie sporo sie tego tłuszczyku spala, koleżanki mi tego zazdroszczą . Trampoliny ogrodowee to naprawde fajne zabawki chodź zupełnie niepodobne są do tych profesjonalnych. Zabawa idealna, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Polecam
Agg.

Jasne http://www.baronsofbullshit.com/l/23

IP i czas połączenia logowane. [21583737]
[26.01.2015] 17:46
duytiocherbleb1982ecexu
castana (10.04.2010.20 11:43):
Pewnie pewnie nie ma się co zastanawiać tylko wchodzić na stronę trampoliny.pl i wybrać taka, która dla nas będzie najlepsza.
oj oj jak ja zazdroszczę dzieciakom, którzy mogą beztrosko sobie poskakać. Ale ja zawsze mogę mówić, że to dla zdrowia i zgrabnej sylwetki a nie dlatego, że chcę wrócić do lat młodzieńczych.

Jasne http://www.aqd.nl/e4Bn

IP i czas połączenia logowane. [21584159]
[27.01.2015] 23:53
ciacomtovolk1975ckrsg
Basiach (12.10.2012.14 19:57):
Skoki na trampolinie to rewelacyjny sport! Ludzie, którzy go uprawiają muszą być na prawdę odważni!! Robią w górze mnóstwo elementów i nawet nie umiałabym powiedzieć ile salt naraz. Szkoda, że tak mało znany , bo jakże efektowny! W Polsce mamy na prawdę mistrzów i mało kto wie,że reprezentują nas na Mistrzostwach Świata. Ach.. co tu mówić, widziałam i jestem pod ogromnym wrażeniem, polecam każdemu zobaczenie tego na własne oczy. Pozdrawiam, Aleksandra.

Jasne http://yo.io/fPvF

IP i czas połączenia logowane. [21587540]
[04.05.2015] 13:03
jozeff55
najlepiej sprawdzić ofertę w renomowanym sklepie, np presto http://www.sklep-presto.pl/pol_m_Rekreacja_D om-i-ogrod_Trampoliny-4144.html , według mnie jakościowo mają najlepszy sprzęt

IP i czas połączenia logowane. [21753103]
[08.05.2015] 10:47
Moniczkaa21
Ja bym chciała dla swoich pociech kupić trampoliny dla dzieci. Co myślicie o tych http://www.hop-sport.pl/trampoliny-ogrodowe/
Nie znam się na trampolinach i nie wiem na co zwrócić uwagę. Podpowiedzcie mi coś na ten temat

IP i czas połączenia logowane. [21759137]
[28.01.2016] 17:02
Rodeon242
Trampolina ogrodowa to świetna rzecz, zapewnia sporo ruchu dzieciom. Jednak ich minusem jest to, że często dzieci na niej doznają urazów, dlatego szukałam takiej trampoliny, która zapewni bezpieczeństwo. Udało mi się znaleźć trampoliny http://www.springfree.pl Zachęcam do sprawdzenia ich, naprawdę wyróżniają się na tle innych.

IP i czas połączenia logowane. [22172476]
[12.04.2016] 19:01
pokjnnhjh
ja po jednym poskakaniu u znajomych od razu kupiłem sobie. Kupowałem w http://jokomisiada.pl

IP i czas połączenia logowane. [22269925]
[22.10.2016] 15:22
marciiin111  kow-marcin1_7@tlen.pl
parki trampolin w większych miastach w Polsce to rewelacyjna sprawa. Tam to dopiero idzie się wyszaleć i wyskakać!

IP i czas połączenia logowane. [22488677]
[23.10.2016] 18:48
marciiin111  kow-marcin1_7@tlen.pl
Jak ktoś pochodzi z Wrocka lub okolic to polecam https://jumphall.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22490147]

» Odpowiedz na ten temat