o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Rozmiar moszny i jader - Czy mozliwe jest zwiekszenie masy jader lub powiekszeni

[01.03.2010] 00:05
mikect
Moje jadra mierza okolo 4-4,5 cm (wdluz najdluzszej srednicy) natomiast moszna jest dosyc krotka tj. jadra nie zwisaja tak nisko jak ma to miejsce u wiekszosci mezczyzn. W efekcie pomimo ze rozmiar penisa w wzwodzie jest przecietny (tj nie maly 9,5cm ) cale genitalia wygladaja na mniejsze i stanowia dla mnie defekt kosmetyczny np pod prysznicem lub w saunie w towarzystwie innych facetow.

1) Czy wielkosc jader jak i calej moszny ma wplyw na plodnosc?
2) Czy mozliwe jest zwiekszenie masy jader lub powiekszenie moszny?

Nie stanowi to dla mnie zyciowego problemu ale bardzo prosilbym o
odpowiedz jesli ktos sie w tym orientuje. Anton.... moze ty wiesz cos na
ten temat? Z gory dzieki , Pozdrawiam Mikect

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.03.2010] 00:32
odpowiadam więc
1. Nie.
2. W warunkach normalnej fizjologii NIE. Jądra z wiekiem obniżają się i zauważysz to już gdzieś koło 30 roku życia. Masa ich zmienia się w zależności od diety, a ściślej - łatwiej ją zmniejszyć niedoborową dietą, niż potem zwiększyć dietą pełnowartościową.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16328776]
[01.03.2010] 07:44
Pewnie nie wiesz że każdy
właściciel zawsze widzi swoje jądra i penisa z perspektywy, która sprawia wadliwą ocenę ich wielkości. Patrząc na identycznej wielkości przyrodzenie kolegi, widzisz je z innej perspektywy i masz wrażenie,że są istotnie dorodniejsze od twoich. O tym lekturę znajdziesz wszędzie. A tak dla sprawdzenia obejrzyj się w lustrze z odległości 3-4 m a przekonasz się, że to prawda.
Brak zwisu jąder i wysokie ich uniesienie w kierunku podbrzusza, to sprawa chyba najbardziej pożądana. Bo po pierwsze to dowód na ich wspaniałą produkcję testosteronu. Jak hormonu tego jest pod dostatkiem zarówno penis jak i jadra właśnie tak się zachowują. Jak jest go mało, zwis następuje natychmiast. Ponadto jak ktoś wyżej napisał z wiekiem następuje ich zwis. Bo po pierwsze maja one swój ciężar i na zasadzie grawitacji napinają mosznę. Im temperatura wyższa tym większe jest jej rozciąganie w dół. Nosząc zbyt luźną bieliznę przyczyniamy się do zwiększenia tego efektu. Ale nosząc majtki cieniutkie, przewiewne i podtrzymujące jadra nie mamy z ich brzydkim zwisem żadnych problemów, mimo upływu lat życia. To na własnym przykładzie obserwuję (górna granica wieku średniego). Nie dyndają mi, nie są małe, dobrze pracują i z tego jestem zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [16329043]
[01.03.2010] 07:48
Pewnie nie wiesz że każdy
Uzupełnienie.
Potwierdzam za poprzednikiem. Nie maja wpływu na płodność.
Dodam tylko,że pewnie masz b. ładnie oprofilowane genitalia bo zwisające jąderka nie są eleganckie.

IP i czas połączenia logowane. [16329048]
[01.03.2010] 14:36
nie przesadzaj
Nosząc zbyt obcisłą bieliznę natomiast, możemy doczekać się bezpłodności, a na pewno obniżenia wydzielania testosteronu przez jądra. Z dwojga złego - zwierzęta nie noszą bielizny, my też nie powinni przesadzać z uciskiem.

IP i czas połączenia logowane. [16330283]
[24.07.2014] 22:04
[01.03.2010] 17:40
Pewnie nie wiesz
nie przesadzaj (10.03.01 14:36):
Nosząc zbyt obcisłą bieliznę natomiast, możemy doczekać się bezpłodności, a na pewno obniżenia wydzielania testosteronu przez jądra. Z dwojga złego - zwierzęta nie noszą bielizny, my też nie powinni przesadzać z uciskiem.

A kto nosi bieliznę z barchanów. Noś z b. delikatnego materiału aby przewiew był i luźne spodnie. Niestety chłodzenie jest efektywniejsze bo jest mniejszy kontakt brylantów z reszta ciała. Albo jak wolisz dymające jąderka rób po swojemu. Każdy ma swoją filozofię, oby tylko było z pożytkiem.

IP i czas połączenia logowane. [16330639]
[01.03.2010] 20:16
To niżej to bzdury
cytatTo niżej to bzdury (10.03.01 20:15):Skoro zostałem wywołany to napiszę co wiem na ten temat. Wielkość jąder to około 4 - 6 cm długości, szerokość 2,5 - 3,5 cm oraz grubość około 2 cm Tak, więc twoje chyba się mieszczą w normie. Dokładne pomiary można uzyskać podczas badania USG (np. moje prawe 53x37x21 mm, lewe 52x33x21 mm) W instrukcji powiększania penisa, którą mogę ci przesłać (gratis, tylko przyślij mi swój adres mailowy)jest następująca informacja o ćwiczeniach, które mogą cię zainteresować: Jądra i moszna. Twoje jądra i moszna też mogą podlegać ćwiczeniom. Są to masaże i ćwiczenia rozciągania worka moszny. Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, gdy worek nie jest duży, jądra znajdują się wysoko, są słabo widoczne i wydają się małe. Podczas erekcji często chowają się w przestrzeni podbrzusza. Dzięki tym ćwiczeniom twoje jądra będą lepiej widoczne i sprawią wrażenie większych. Poprawiają też ukrwienie i kondycję. Zastosuj gorący kompres rozgrzewający genitalia (ostrożnie, żeby nie parzył! do ok. 40 stopni Celsjusza). Posmaruj je oliwką. Chwyć worek dłonią, przy nasadzie penisa, rozciągnij skórę moszny tak, aby jądra znalazły się po drugiej stronie pięści. Powoli ciągnij do dołu, do czasu aż poczujesz dyskomfort w jądrach i podbrzuszu. Powtórz ten ruch kilka razy (5-6 razy). Następnie wykonaj masaż polegający na delikatnym ugniataniu. Najpierw skóry worka, wzmacniając mięśnie moszny (ugniatanie i rozciąganie), później jej zawartości dookoła jąder. W końcu masuj jądra /cytat

IP i czas połączenia logowane. [16331200]
[02.03.2010] 08:19
Chroń się od wyżej
dwa razy podanych ci instrukcji. U ciebie z jajeczkami wszystko ok. i nic nie zmieniaj na siłę. To nie wada a urok i to autentyczny, twojej urody intymnej. Ale do wglądu dla ciebie i twojej ukochanej. Innym nic do tego. A na golasa jak już jesteś z innymi wypadasz lepiej niż ci którym jąderka zwisają jak na sznurach.

IP i czas połączenia logowane. [16332720]
[05.12.2010] 21:07
Adam 40
moja zona lubi bardzo obwisłe jadra Razem zaczelismy szukac sposobu rozciagniecia moszny W koncu udało sie po roku cwiczen i wlewów do moszny Teraz moje jadra maja zwis około 10cm wiecej jak penis , mi sie podoba , a zona jest e 7 niebie moje duze jadra tak fajnie wisza i ma wspaniała zabawe co mnie bardzo cieszy JAK ktos lubi to polecam i opowie jak to sie robi

IP i czas połączenia logowane. [17518863]
[05.12.2010] 21:19
idź ty lepiej spać
Chroń się od wyżej (10.03.02 08:19):
dwa razy podanych ci instrukcji. U ciebie z jajeczkami wszystko ok.
A na golasa jak już jesteś z innymi wypadasz lepiej niż ci którym jąderka zwisają jak na sznurach.
A ty skąd kurna wiesz, jak on wygląda nago?

IP i czas połączenia logowane. [17518912]
[05.12.2010] 22:27
lolita...
Chłopie na zamówienie mogę Ci zrobić kilka masaży, że będziesz miała wory jak u barana. Znam się na tym, bo jestem dyplomowaną masażystką, a kurs masażu erotycznego pobierałam w Szwecji.

IP i czas połączenia logowane. [17519284]
[06.12.2010] 22:53
Wania...
Można wydłużyć nieco przez stosowanie odpowiednich odważników

IP i czas połączenia logowane. [17523778]
[19.08.2011] 23:20
lysy strus
a wdupe kij

IP i czas połączenia logowane. [18719269]
[19.08.2011] 23:22
lysy strus
wania a umiesz jodlowac? to doloz ze dwa kilo.

IP i czas połączenia logowane. [18719276]
[20.08.2011] 07:10
Sknery2011
Dlaczego tak Cię nurtuje problem swojej moszny? Jeżeli Twoja maszynka jest zdrowa i kuśka stoi, to jest git! Wejdź- Zobacz- Wybierz:
http://tnij.com/TwojaIntymnosc

Dbaj o zdrowie http://is.gd/TwojeZdrowie

IP i czas połączenia logowane. [18719897]
[12.09.2011] 23:16
tomek15
ja mam ten problem że skóra moszny bardzo przylega do jąder przez co cały wór wydaje się mały. Macie jakieś rady?

IP i czas połączenia logowane. [18798477]
[12.09.2011] 23:31
Tak, mam dla ciebie radę.
tomek15 (11.09.12 23:16):
ja mam ten problem że skóra moszny bardzo przylega do jąder przez co cały wór wydaje się mały. Macie jakieś rady?

Facet z takimi jajami takimi jak twoje wygląda elegancko i po męsku, Tak powinno być i jest zawsze u tych jurniejszych, bo na to wpływ ma testosteron, który powoduje chęć na seks, a jak jest chęć to jajeczka nie dyndają, bo są trzymane na uwięzi w ciasnym woreczku. Z wiekiem, gdy wygasa powolnie produkcja tego hormonu moszna traci zdolności kurczenia się, a jaja wędrują do dołu, bo są duże i swoje ważą. Zatem ciesz się,że ci nie dyndają, bo to zaleta a nie wada.

IP i czas połączenia logowane. [18798570]
[15.09.2011] 14:49
Gryzelda123
uwielbiam ..jak mój- od tyłu obija mnie workiem z jadrami..wspaniałe uczucie

IP i czas połączenia logowane. [18807427]
[25.09.2011] 18:32
henryk martenkaa
Naturalne powiekszanie penisa!
Juz dostepny unikalny preparat:
www.naturalxl.ocom.pl Badz pewny siebie!

IP i czas połączenia logowane. [18840804]
[22.07.2012] 15:19
trzy znaki
ja tam lubię wiszące jaja. zamierzam sobie zrobić wlew domosznowy. macie jakies porady jak sobie wlewać?

IP i czas połączenia logowane. [19716480]
[03.02.2013] 14:54
lukas 1111
hej witaj, jestem zainteresowany powiększeniem sobie moszczy u mnie to zupełna masakra tak jak by jej w ogóle nie było, czuje się z tym mało męsko , wyznaje twoją zasade ze jaja mają wisieć a nie chowają jak by ich nie było czekam pa info na mojego e-meila
pozdrawiam
łukasz

IP i czas połączenia logowane. [20203750]
[03.02.2013] 18:10
fan_twardych_jaj
Jaja idzie powiększyć razem z wackiem są już preparaty na to:
http://www.jak-powiekszyc-penisa.h2g.pl

IP i czas połączenia logowane. [20204289]
[22.02.2013] 07:18
kawalero2
kurde ... sam bym se swoje powiekszyl ... jak cos to pisac na maila kawalero2@o2.pl ..................

IP i czas połączenia logowane. [20256940]
[06.04.2013] 01:41
desperades
lolita... (10.12.05 22:27):
Chłopie na zamówienie mogę Ci zrobić kilka masaży, że będziesz miała wory jak u barana. Znam się na tym, bo jestem dyplomowaną masażystką, a kurs masażu erotycznego pobierałam w Szwecji.

a ile kasujesz za taki masaż.jestem chętny.

IP i czas połączenia logowane. [20385296]
[06.04.2013] 02:18
desperades
lolita... (10.12.05 22:27):

a ile kasujesz za taki masaż.jestem chętny.

IP i czas połączenia logowane. [20385331]
[09.04.2013] 17:25
4ssyssssrs5gedtfede
Wania... (10.12.06 22:53):
Można wydłużyć nieco przez stosowanie odpowiednich odważników

Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować.

IP i czas połączenia logowane. [20396066]
[10.04.2013] 10:32
Afro..
http://tnij.org/alluramin
Alluramin to feromony dla mężczyzn, które sprawiają, że kobiety szaleją na Twoim punkcie!

IP i czas połączenia logowane. [20398020]
[23.06.2013] 17:31
.I.
lolita wez moje(go) maila

IP i czas połączenia logowane. [20568403]

» Odpowiedz na ten temat