o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

czy moj chlopak mnie zdradza ?

[27.02.2010] 10:23
Goskaaaa
Jestem z moim chlopakiem juz 2 lata , ukaldalo nam sie swietnie do czasu jak miesiac temu poklocilismy sie i on spotkal sie z kolegami z pracy z ktorymi troche zabalowal! Od tego czasu mam wrazenie ze mnie zaczyna olewac i ze kogos ma , tak jak zawsze moglam wziasc jego telefon bez problemu sprawdzic i wogole tak teraz juz mi go nie daje chodzi z nim wszedzie kupuje karte co tydzien a nigdy tak nie robil ;/ Probowalam go sprawdzic telefon jak spal ale nie dalo rady bo nawet nie wiedzialam gdzie go skryl ;/ Wogole sie mna nie interesuje , tak jak zawsze pisal do mnie czesto tak teraz pare smsow na dzien nie dzwoni wogole! Spytalam sie go czy kogos ma to on mi odpowiedzial ze nie ma , wiem ze zaden normalny koles sie przyzna do tego ze ma kogos innego ! Chodz mowi mi ze mnie kocha to ja jakos czuje ze jest ktos jeszcze ! zapomnialam dodac ze jak zawsze sie poklocimy to zostaje w pracy do 22 !

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.02.2010] 18:55
Be_you
Te zachowania świadczą o tym, że kogoś ma... Przykro mi

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16326846]
[14.03.2010] 06:47
niebieskookiblondas  niebieskooki-blondas@tlen.pl
Może powinnaś zrobić mu loda... (( )) Sweet Krissy
Respects no authority...

IP i czas połączenia logowane. [16391707]
[05.05.2010] 20:54
no pewnie ze ma
Na 100% ma, jedye co mozesz zrobic to tez se kgos na boku znalezc.

IP i czas połączenia logowane. [16627533]
[07.08.2010] 00:32
OluŚŚŚŚ  ola7061706@tlen.pl
wydaje mi sie ze ma... bo gdyby nie mial to pozwolil by Ci sprawdzic jego tel..jezeli by nikogo nie mial a konto by doladowywal co tydzien .. to musial by duzo z toba pisac.. a tak nie jest..z tego co mowisz..
Wiesz..chlopaki czesto lubia sie bawic dziewczynami zauwazylam..
coraz wiecej jest chlopakow idiotow i dwulicowych...
a ile lat macie?

IP i czas połączenia logowane. [17015189]
[02.09.2014] 13:40
[07.08.2010] 10:13
geass
OluŚŚŚŚ (10.08.07 00:32):
wydaje mi sie ze ma... bo gdyby nie mial to pozwolil by Ci sprawdzic jego tel..jezeli by nikogo nie mial a konto by doladowywal co tydzien .. to musial by duzo z toba pisac.. a tak nie jest..z tego co mowisz..
Wiesz..chlopaki czesto lubia sie bawic dziewczynami zauwazylam..
coraz wiecej jest chlopakow idiotow i dwulicowych...
a ile lat macie?
Tak na marginesie Was kobiet też jest coraz więcej, które się bawią facetami, więc nie rób z kobiet takie anielice ok? Co do Goskaaaa. Napisałaś, "tak jak zawsze moglam wziasc jego telefon bez problemu sprawdzic". Szczerze jakbyś mi tak robiła to sam bym Ci nawet specjalnie zrobił psikusa. Poprosiłbym nawet koleżankę, żeby mi specjalnie napisała jakiegoś sprośnego esa żebyś się naczytała ;/ Po wszystkim bym Cię jeszcze zapytał czy to właśnie chciałaś tam znaleźć! Skoro go sprawdzałaś od samego początku, on mógł uznać, że mu nie ufasz, mimo że nic nie zrobił. Z czasem mogło dojść do tego, że już miał dość Twojej inwigilacji, więc Cię olał i tyle. Mogło dojść czyli nie znaczy, że tak naprawdę jest! Oczywiście mogę się mylić. W każdym razie nie jestem w stanie ogarnąć tego dlaczego za każdym razem staracie się facetom zakładać smycz i od pierwszych dni tylko szukacie teorii spiskowych ;/ Trochę zaufania!
Swoją drogą ciekaw jestem jakbyście się poczuły, gdyby wasz facet pierwsze co po przyjściu do domu nie dawał wam buziaka, tylko sprawdzał jakie esy pisałaś, do kogo dzwoniłaś, czy w koszu na śmieci może nie leży jakaś gumka, czy nie ma nikogo w szafie? Przecież to jakiś obłęd! Błagam opanujcie się trochę ;/ Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [17015867]
[20.08.2010] 16:45
misia199217
powiem ci tak goska ze zdradza cie ja tesz podobny sytuacje mialam tylko ze on zostawal w domu i mnie bil . Po kilku dniach rozmawialismy dobrze az nagle zadzwonil telefon mojego chlopaka myslalam ze to jego kolega ale okazalo sie ze to jego byla noi on myslal ze ja spie a ja wszystko slyszalam o czym on muwi przez telefon . Wybaczylam mu ta zdrade wyjechalismy do niemiec jestesmy juz 3 miesiace w niemczech teraz ale duzo sie kucilismy noi juz miesiac z nim nie jestem.

IP i czas połączenia logowane. [17071215]

» Odpowiedz na ten temat