o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

depilacja laserowa?

1 2 3
[15.11.2016] 01:30
diana485
Ja uważam że depilacja laserowa była najlepszą decyzją urodową jaką mogłam podjąć. Wreszcie nie męczę się z włosami które rosną jak oszalałe a do tego są grube i czarne :-/. W zimę to dało się jeszcze przeżyć ale w lato to już szkoda mówić. W każdym razie grunt żeby robić ją w sprawdzonym miejscu. Jak ktoś jest ze Szczecina to polecam Instytu Kosmetologii Imagewww.imageszczecin.pl.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22518574]
[17.11.2016] 09:29
dzewannna
A ja miałam całe lato spokój bo robiłam sobie sama zabiegi depilatorem IPL i dał radę ten babyliss z moim twardym owłosieniem.

IP i czas połączenia logowane. [22521167]
[17.11.2016] 18:03
makarenaaa
szybko zobaczyłas efekt po zabiegach? Myślałam włśnie o depilacji laserowej ale jak podlicyzlam koszty to jednak taniej by wyszło kupienie sobie depilatora, ale nie wiem jaki

IP i czas połączenia logowane. [22521893]
[26.11.2016] 23:43
Aterina
A może sprawdź najpierw depilację Epilfree? http://epilfree.pl - tu możesz o niej poczytać i znaleźć listę gabinetów, które wykonują zabiegi. A są porównywalne właśnie do lasera, u mnie sprawdziło się naprawdę fajnie Bardzo wygodna opcja.

IP i czas połączenia logowane. [22534115]
[28.11.2016] 16:12
brie
A na czym to dokładniej polega? Boli czy da się znieść?

IP i czas połączenia logowane. [22536225]
[21.09.2017] 07:12
[28.02.2017] 16:44
ingaaa8987
Depilacja laserowa to jest na pewno spora wygoda szczególnie kiedy ktoś ma tak silne owłosienie jakie miałam ja. Kiedyś musiałam się bardzo często golić co było po prostu prawdziwą męczarnią i zabierało czas. Najgorzej było z nogami i to właśnie na nie miałam zabieg. Teraz wreszcie czuję się swobodnie i atrakcyjnie bez maszynki u boku . Jak ktoś jest z Olsztyna to polecam salon Beloved.

IP i czas połączenia logowane. [22661921]
[19.03.2017] 23:56
JAMAJKAAA3
Ja miałam robioną depilacją za pomocą lasera diodowego w centrum kosmetyki i medycyny estetycznej Medi@@@rakowie http://medicor.krakow.pl/ . efekty są naprawdę bardzo fajne, a tego typu laser to bezpieczna metoda. Mam zaburzenia hormonalne, wiec zbędnych włosków mi nie brakowało.

IP i czas połączenia logowane. [22684058]
[27.03.2017] 19:02
Saterina
No właśnie ja zdecydowałam się w tym roku na serię zabiegów Epilfree, już w zeszłym roku się zastanawiałam, bo wiele osób polecało. Jestem po kilku zabiegach i już zauważyłam znaczną poprawę, włosy są słabsze, jest ich zdecydowanie mniej.

IP i czas połączenia logowane. [22692641]
[28.03.2017] 16:35
igrashka
Niestety nie dla każdego laser się nada, włosy jasne są przeciwwskazaniem, dlatego ja się na tą metodę nie zdecyduję. Za to z epilfree jestem zadowolona Mam nadzieję, że zdąże jeszcze ze 2 zabiegi zrobić przed wakacjami, a potem świety spokój

IP i czas połączenia logowane. [22693614]
[29.03.2017] 20:11
Lilka86
Dziewczyny a jak taka depilacja wygląda? Nie słyszałam o epilfree jeszcze, a chętnie dowiem się czegoś nowego.

IP i czas połączenia logowane. [22695166]
[30.03.2017] 20:10
Marwone
Zaglądnij sobie na stronę http://epilfree.pl - najpierw jest depilacja pastą cukrową, dopiero później nakłada się preparat Epilfree. Bardzo dobrze się sprawdza. Na stronie znajdziesz też pewnie jakiś salon, który zajmuje się tym w Twojej okolicy.

IP i czas połączenia logowane. [22696315]
[30.04.2017] 16:01
Lilka86
Dzięki za informacje. Poczytałam, fajnie, że można po nim wychodzić normalnie na słońce. Znalazłam salon, który robi epilfree u mnie w mieście. Zajrzałam porozmawiałam jeszcze z kosmetyczka i umówiłam się na pierwszy zabieg.

IP i czas połączenia logowane. [22724086]
[04.09.2017] 08:05
Magdalenka5345
Grunt to wybrać właśnie dobry i godny zaufania salon, wtedy faktycznie nie ma się czego obawiać. Poza tym jest to bardzo skuteczny zabieg, nawet jeżeli musimy zapłacić za niego ciut więcej, zapewniam ze warto.
MocAntyoksydantow.pl

IP i czas połączenia logowane. [22798507]
[05.09.2017] 12:51
No ale
czemu zmieniasz nicki darmowy reklamodawco z salonu kosmetycznego?

IP i czas połączenia logowane. [22799227]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat