o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

depilacja laserowa?

1 2 3
[26.02.2010] 11:22
AjaTaka
cześć dziewczyny, mam pytanie o depilację laserową...zastanawiam się nad tym zabiegiem, ponoć daje super efekty. Nie znam sie na tym kompletnie, o co powinnam pytać w salonie, czym, sie kierowac, jakie sa ceny w ogole? robila ktoras z was?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.02.2010] 13:20
syskaa87
a ja robilam powiedz, jaką czesc ciała chcesz robic, to mozna wtedy o cenach mowic i przygotowaniu powiem Ci tyle, ze ja robilam bikini, bylam w poznaniu w studiolaser i jstem mega mega zadowolona!! po 3 zabiegach mam spokój, zero włosów takze na pewno warto, a co do ceny to ja dałam 350 za jeden. Radze Ci tez isc raczej do doswiadczonego slaonu, niz jakiegos nowego czy bez certyfikatow

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16325334]
[03.03.2010] 13:19
szapoklak
właśnie, musimy wiedzieć o jaką część ciała chodzi. ja miałam spory problem z goleniem nóg, musiałam to robić codziennie rano, a wieczorem już pojawiały się nowe włoski. strasznie się męczyłam, to było naprawdę straszne, wstydziłam się w ogóle zakładać przejszyste rajstopy, nie mówiąc o rozbieraniu się przed kimś. no i w końcu poszłam na ten laser i naprawdę jest to niesamowita ulga. także polecam,bo mnie to w ogóle uratowało. polecam Ci salony, w których mają laser typu lighsheer, jest on najmocniejszy na świecie. pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [16337544]
[03.03.2010] 13:52
brabrombrim
hej, ja tez bylabym zainteresowana takim laserem. czy ktos zna salon, ktory taki oferuje? najlepiej w Warszawie lub okolicach. pozdro.

IP i czas połączenia logowane. [16337660]
[05.03.2010] 17:00
Genowefa Bombke
Z tego co wiem Ligh Sheer mają w Ce Ce Spa na Świętokrzyskiej, czyli akurat w centrum Warszawy. Przyjaciółka tam robiła, a dość włochata była - teraz gładka i bardzo zadowolona. Z ceny również. Także zerknij sobie tam.

IP i czas połączenia logowane. [16348072]
[25.11.2017] 12:06
[07.03.2010] 22:55
loara85
W sumie sama szukam takiego salonu gdzieś w okolicach Warszawy. Cena jest trochę wysoka, ale obliczyłam sobie wszystkie koszty, które wydaję na depilację i stwierdziłam, że bardzo się opłaca. Pal licho, raz wydam i będę mieć spokój. No ale jeszcze jakby ktoś mógł podpowiedzieć gdzie mam iść, to by było dobrze. Na pewno sprawdzę te, które podajecie, może któryś z tych salonów wybiore.

IP i czas połączenia logowane. [16360796]
[09.08.2010] 15:38
ohhhhxc
przeciez jest w Warszawie - Denique w Arkadii

IP i czas połączenia logowane. [17025466]
[20.06.2011] 08:16
milagrossm
W Wawie macie też IQ MediSpa. Na stronce pod zakładką - depilacja laserowa - opisany jest ten zabieg oraz laser, który jest do tego stosowany). Nawet przed samą depilacją można się tam umówić na konsultację. Btw. Sa chyba cztery rodzaje tych laserów?

IP i czas połączenia logowane. [18509462]
[24.06.2011] 12:20
mikaaa
Mnie znajoma kosmetyczka odradziła depilacje laserową, chociaż słyszałam, że to jest najlepsza dotąd metoda depilacji. Osobiście używam maszynki do golenia gillette dla kobiet z serii Venus- Embrace i jestem jak narazie zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [18526649]
[13.07.2011] 14:19
dolcevita7
milagrossm też znam IQ MediSpa z Warszawy. Słyszałam i czytałam o nich pochlebne opinie, podobno ludzie stamtąd znają się na rzeczy i na prawdę można się zrelaksować i wyjść zadowolonym. Ciekawe, dzisiaj też coś czytałam na ich stronce o hennie i innych zabiegach, jako że polecało mi to miejsce parę osób to pewnie się tam wybiorę wkrótce. Był ktoś?

IP i czas połączenia logowane. [18597674]
[18.07.2011] 19:38
Baobab_na_ciepło
Depilacja laserowa tez ma swoje wady - np. jeśli masz jasne włosy, to laser ich "nie zobaczy". Dlatego przed wydaniem kupy kasy warto zastanowić się nad alternatywnymi metodami http://www.domzdrowia.pl/czytelnia/page/1194 ,jaka-metode-depilacji-wybrac-

IP i czas połączenia logowane. [18614179]
[03.08.2011] 13:51
candy87-87
też bardzo duzo słyszałam o tym IQ Medi Spa w Warszawie , że tam bardzo fajnie robią tą depilację, mają dobry laser, wykwalifikowany personel, bo z takimi rzeczami to trzeba udać się do sprawdzonego miejsca a nie do byle jakiego bo można potem cierpieć

IP i czas połączenia logowane. [18666302]
[16.08.2011] 03:33
szolsol
daje super efekty, radzie o tym poczytać: http://akcja-depilacja.com

IP i czas połączenia logowane. [18706394]
[16.08.2011] 13:11
maupa87
poczytaj sobie o tej depilacji http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_l aserowa.html a na pewno wszytsko będziesz widziała, ale na prawdę warto się zdecydować bo wtedy ma sie już spokój na długie lata

IP i czas połączenia logowane. [18707334]
[16.09.2011] 08:48
Suzi
Polecam tę stronkę - http://laserowezabiegi.pl/ można się dowiedzieć wiele na temat laserowej depilacji i innych zabiegów wykonywanych przy pomocy lasera.
Ja osobiście korzystałam z depilacji laserowej w salonie Viviean w Łodzi i jestem zadowolona bo na razie działa, włosków nie ma a ja czuje sie o niebo lepiej!

IP i czas połączenia logowane. [18809815]
[20.09.2011] 13:28
Sulamitka
To Studio Laser jest też w Poznaniu i w Częstochowie, cennik mają bardzo przystępny, więc warto zaoszczędzić na Light Sheer - skuteczność jest znacznie większa niż IPL, a sam zabieg tak nie boli, może na nogach da się dużo wytrzymać, ale depilacja miejsc intymnych już nie jest taka przyjemna, lepiej więc wybrać laser, który minimalizuje ból.

IP i czas połączenia logowane. [18822884]
[21.09.2011] 21:53
ola.kastrzyk
z takich rzeczy to kojarze dobry salon w wawie qclinique

IP i czas połączenia logowane. [18828121]
[09.11.2011] 22:27
pewnaSwego
co do samej depilacji laserowej to przede wszystkim trzeba isc do salonu gdzie już to robią dłuższy okres czasu..a jest ich wiele, np denique jak ktos z warszawy, bo inaczej można nawywijać że hoho . Poza tym, sama laserówka jest - jak dla mnie - najlepszym sposobem depilacji, mialam dość depilatorów, wosku itp brrrr;/. robisz i po sprawie

IP i czas połączenia logowane. [19011418]
[10.11.2011] 08:30
Akdisa
Odradzam w dluzszej perspektywie sa problemy ze skura Over here
http://www.amazon.com/dp/B00654NU16
Look at this
http://www.amazon.com/700-Chuck-Norris-Jokes -ebook/dp/B00654NU16/

IP i czas połączenia logowane. [19012111]
[05.06.2012] 09:50
krakowskimtargiem
dziewczyny nie zadawajcie głupich pytań tylko przeczytajcie artykuł - http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_l aserowa.html oni tu wszystko jasno wyjaśnili a resztę wątpliwości podejrzewam że rozwieją w salonie

IP i czas połączenia logowane. [19595673]
[15.06.2012] 01:08
Karton04
Najlepiej jest udac sie do studia. Wiesz, że na pewno będzie to profesjonalnie wykonane. Polecam więc depilconcept.pl

IP i czas połączenia logowane. [19620868]
[18.06.2012] 12:10
beautiful_morning
tak masz rację, że efekty są super. Tylko jeśli wybierasz miejsce to pamiętaj o tym, żeby było ono sprawdzone i zaufane. Myślę, że warto wybierać takie miejsca, żeby po pierwsze zabieg był bezpieczny, a po drugie, żebyś była zadowolona z efektów.

IP i czas połączenia logowane. [19628046]
[28.12.2012] 21:18
Wielki Roman
Dokładnie , bardzo istotne jest, żeby gabinet był sprawdzony i miał renomę. Uważał bym na nowe firmy. Lepiej poczekać i nie dać się zwabić niską ceną, bo może to boleć. Poczytajcie o różnych doświadczeniach :
http://www.rodzinko.pl/piekn-byae/12744-depi lacja-laserowa.html

IP i czas połączenia logowane. [20101481]
[02.10.2013] 15:53
Malinka345
Super efekt? Mnie nie dała żadnego. Byłam na zabiegach laserowych w Czewie i włoski nadal mi odrastają. Lepszy efekt uzyskuję po wosku do depilacji hb. Myślicie, że trafiłam do nieprofesjonalną kosmetyczkę?

IP i czas połączenia logowane. [20776301]
[15.10.2013] 11:03
kingmerry
wiesz jeśli chodzi o ceny to zależy od salonu, gdzie będziesz robić taki zabieg, ale jak masz jakieś pytania, wątpliwości, zobacz sobie tutaj http://www.studiolaser.com.pl/ wszystko dokładnie wyjaśnione.

IP i czas połączenia logowane. [20803984]
[10.12.2013] 12:04
streetlight
no nie ma się co za dużo zastanawiać, bo naprawdę efekty są super. A jeszcze ci powiem, że we wspominanym SL robią okłady z lodu, żeby mniej bolało, a to też jest ważne, żeby jak najbardziej bezboleśnie przejść taki zabieg.

IP i czas połączenia logowane. [20911620]
[05.02.2014] 13:03
cornvalia
Robiłam depilację laserową w klinice Medycyna Młodości. Fajna atmosfera, profesjonalny personel, szybkie efekty, nie mam żadnych zastrzeżeń. Do tego bardzo korzystnie cenowo. Mogę śmiało polecić tę klinikę

IP i czas połączenia logowane. [21025715]
[08.09.2014] 22:35
nikola K
Polecam udać się do kliniki Wellderm. Tam mają depilację laserową i pracują tam lekarze, więc przed zabiegiem możesz spokojnie iść do pani dermatolog i skonsultować się w tej sprawie jeśli masz wątpliwości.

IP i czas połączenia logowane. [21345178]
[09.09.2014] 11:18
Kryspina123
zdecydowanie! ja przed depilacją (robiłam w Wellderm w Warszawie) miałam okropne problemy...najgorsze były krostki na nogach po goleniu, wstyd mi było założyć spódnicę teraz mam święty spokój, i zbieram kasę, żeby zrobić bikini, też w Welldermie

IP i czas połączenia logowane. [21345678]
[20.10.2014] 08:23
patrycja24l
Ja wszystkim zainteresowanym polecam Laser Glamour w Łodzi wykonują proofesjonalna depilację, za nie wielkie pieniądze, efekty widać już po pierwszym zabiegu, tutaj więcej o nich: laserglamour.pl

IP i czas połączenia logowane. [21407243]
[20.10.2014] 20:49
Jagusska
oj ja zawsze po goleniu mam problemy ze skórą...chyba powinnam się wybrać na takie trwałe usuwanie włosów do Tanrei i na stałe usunąć włosy.

IP i czas połączenia logowane. [21408419]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat