o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

ADWOKAT WROCLAW

1 2
[25.02.2010] 12:48
jeszce nie r...
szukam adwokata we Wroclawiu zajmujacego sie sprawami rozwodowymi (mezczyzna) moze znacie kogos w miare nie zdzierajacego pieniedzy

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.06.2013] 11:42
Grzegorz123
Wpisz w internecie dobry adwokat Wrocław i na pewno znajdziesz dużo kancelarii adwokackich z dobrymi opiniami. Ja znam dobrego adwokata z Rawy Mazowieckiej ale na pewno dla Ciebie za daleko: http://adwokatgalecka.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20539763]
[20.01.2014] 10:28
Abnes
Ja mogę ci polecić tego adwokata:
http://adwokatorlowski.pl/
Jak dla mnie jest najlepszy.

IP i czas połączenia logowane. [20996350]
[27.01.2014] 21:15
Noon
Słyszeliście coś o Adwokacie Arturze Zbrońcu??? Chyba dobrze odmieniłem To jest jego strona http://www.artur-zbroniec.pl/kontakt , będę wdzięczny za opinie, mam nadzieje pozytywne!!

IP i czas połączenia logowane. [21010168]
[11.02.2014] 10:16
Zebnar
Jeżęli o to chodzi to zgodzę się z poprzednikiem. Adwokat Orłowski to dobry prawnik.

IP i czas połączenia logowane. [21036519]
[17.01.2018] 23:01
[10.03.2014] 23:31
Ksawery44
Byłem u adwokata Jakuba Orłowskiego. Pomógł mi w sprawie uzyskania odszkodowania. Kontakt jest przystępny, a ceny usług niezbyt wygórowane. Polecam Jego stronę internetową, gdzie jest więcej informacji:www.adwokatorlowski.pl

IP i czas połączenia logowane. [21084518]
[31.05.2014] 22:49
Bubson
*Noon - tak ja slyszalem. Znajomy mial okazje z nim wspolpracowac. pododbno bardzo twardo stapa po ziemi i jest pewny swoich decyzji i wiedzy, ktora posiada. krotka mowiac ma komplet umiejetnosci potrzebnych do wygrania sprawy wspolpracuje ostatnio z Anna Babiak, tez adwokat. numer widze masz wiec smialo dzwon, chyba ze juz to zrobiles.

IP i czas połączenia logowane. [21202602]
[27.08.2014] 01:05
Noon
zadzwoniłem, super przemiły człowiek i co prawda jeszcze się nie spotkalismy osobiście, ale rokuje na razie dobrze. Finansowo też uważam bardzo sprawiedliwie się dogadalismy. powodzenia innym i odsyłam do artura zbrońca

IP i czas połączenia logowane. [21329536]
[08.09.2014] 12:04
matylda_wrc
znam adwokata z Wrocka, mężczyznę który jest bardzo dobry w sprawa rozwodowych i w prawie rodzinnym http://www.adwokatwysocki.pl Adwokat Mariusz Wysocki jest bardzo kompetentny, ma szeroka wiedzę i potrzebne argumenty aby podczas rozwodu wyjść na plus. Jeśli musicie się rozwodzić, a nie macie adwokata to ja polecam tego pana.

IP i czas połączenia logowane. [21344287]
[26.11.2014] 16:10
bendek77
Mam bardzo doświadczenia z kancelarią adw Pawłowskiej, mogę ich polecić. Miła i profesjonalna obsługa, no i pełne zrozumienie dla osób, które się rozwodzą. Człowiek czuje wsparcie ze strony prawnika, to było dla mnie bardzo ważne, bo sytuacja sama w sobie do miłych nie należała. Jak coś to podam Ci do nich numer 505-510-204. Można zadzwonić i umówić się na konkretny dzień i godzinę.

IP i czas połączenia logowane. [21470418]
[14.12.2014] 06:37
olleo
nie mam pewności, czy się tym zajmują, ale wiem, że to dobra kancelaria więc zobacz http://adwokat-wroclaw.net.pl/

IP i czas połączenia logowane. [21503509]
[24.02.2015] 11:35
tolek87
jeżeli szukasz solidnego adwokata,śmiało możesz skontaktować się z mec. Jarosińskim z opolskiej kancelarii www.kancelariajk.opole.pl podczas naszej współpracy przekonałem się,że dzięki wsparciu dobrego pełnomocnika,można skutecznie załatwić sprawę.

IP i czas połączenia logowane. [21635554]
[30.03.2015] 22:52
guspimit
Artur Zbroniec wyzej wspomniany, tak tylko pozwole sobie naprostować, sam prowadzi dwie kancelarie - Oława/Wrocław. Nie współpracuje już z tą Panią. Bardzo wszechstronny adwokat, ale specjlizujący się w odszkodowaniach za błedy medyczne. Miałem kiedyś szanse robić u niego praktyki

IP i czas połączenia logowane. [21695835]
[22.04.2015] 12:28
Anettee
Nie wiem czemu szukasz akurat mężczyzny. Znam bardzo dobrą panią adwokat. Nazywa się Marta Olejnik-Hejne.

IP i czas połączenia logowane. [21733249]
[28.04.2015] 11:02
Barbara987
Anettee (15.04.2015.22 12:28):
Nie wiem czemu szukasz akurat mężczyzny. Znam bardzo dobrą panią adwokat. Nazywa się Marta Olejnik-Hejne.

Ja też korzytałam z usług pani Marty i muszę powiedzieć, że byłam zadowlona.

IP i czas połączenia logowane. [21743187]
[19.05.2015] 14:17
Stasia Rubiela
Abnes (14.01.2014.20 10:28):
Ja mogę ci polecić tego adwokata:
http://adwokatorlowski.pl/
Jak dla mnie jest najlepszy.

Ja znowu polecam Panią Martę Olejnik-Hejne. Świetny adwokat, w sprawach rozwodowych nie ma sobie równych.

IP i czas połączenia logowane. [21774390]
[19.05.2015] 14:20
Stasia Rubiela
Noon (14.01.2014.27 21:15):
Słyszeliście coś o Adwokacie Arturze Zbrońcu??? Chyba dobrze odmieniłem To jest jego strona http://www.artur-zbroniec.pl/kontakt , będę wdzięczny za opinie, mam nadzieje pozytywne!!

Opinie są różne, to wszystko chyba zależy od sprawy i od tego czego się oczekuję od Adwokata, ja miałam przyjemność współpracować z Panią Martą Olejnik Hejne i powiem Ci, że to pierwszy adwokat na którym się nie zawiodłam. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [21774396]
[01.06.2015] 12:50
Basiiia
Anettee (15.04.2015.22 12:28):

Jak rozwodziłam się jakieś dwa miesiące temu koleżanka poleciła mi Panią Martę. Złota kobieta. Poprowadziła wszystko tak sprawnie że nawet nie zauważyłam kiedy uwolniłam się od swojego byłego męża.

IP i czas połączenia logowane. [21792414]
[08.06.2015] 13:38
LilliAnne
Polecam z ręką na sercu Kancelarię z Opola http://www.kancelariajk.opole.pl/ korzystałam z usług adwokata Przemysława Kulińskiego za namową znajomych. Adwokat powiedział, że często prowadzi sprawy w innych miastach, więc nie trzeba się martwić odległością Jest bardzo skuteczny i przede wszystkim utrzymuje stały kontakt, na co niestety coraz trudniej liczyć.. Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21804518]
[09.06.2015] 13:38
WalentynaKros
Witam widzę że parę osób wypowiedziało się o adwokat Marcie Olejnik Hejne. Ja również chciałabym polecić tę kobietę ze szczerego serca. Bardzo wyrozumiała, serdeczna i chętna do pomocy.
Zawsze to mój mąż pracował na dom a ja zajmowałam się naszym synkiem. Od śmierci mego męża musiałam zacząć sobie radzić sama. Ale moja teściowa chciała mi zabrać dziecko. Znalazłam pracę ale sprawa była już w sądzie. Pani Marta pomogła mi abym dalej opiekowała się moim synkiem, precyzyjnie sprzeciwiła się temu co moja teściowa opowiadała i wykazała że jestem zdolna do opieki i że sobie poradzę. Nie wiem co bym zrobiła gdyby nie Pani Marta polecam raz jeszcze
Walentyna

IP i czas połączenia logowane. [21806326]
[24.06.2015] 18:04
KrossLos
heh żałosna próba pozyskania klienta - śmierdzi reklama z daleka - jak słabym adwokatem trzeba być aby reklamować się w ten sposób? ...a podobno jest coś takiego jak etyka adwokacka albo była kiedyś....dobrą opinie wybrania się inaczej na pewno nie pisząc sobie takie komentarze w internecie

IP i czas połączenia logowane. [21834318]
[24.06.2015] 18:33
Hados
To juz jest chore, jeszcze troche, to strach bedzie polecic kancelarie z uslug g ktorej jest sie zadowolonym, bo od razu pojawiaja sie zarzuty o falszywe promowanie. Ludzie wyluzujcie! Jak waszym zdaniem mozna cos polecic, zeby ktos nie odebral tego w niewlasciwy sposob?! Niektorzy maja rozne praktyki, ale nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka. Wkurzaja was opinie, to po co je czytacie?! Znajdzcie sobie inna lekture, a zostawcie fora dla osob, ktore chca sie podzielic swoja opinia lub szukaja porady! AMEN!

IP i czas połączenia logowane. [21834440]
[09.07.2015] 08:39
Małomówna
Zgadzam się z moim przedmówcą. Ostatnio szukałam dobrego adwokata z Wrocławia i widziałam tutaj dobre opinie o Pani Marcie Olejnik-Hejne. Zdecydowałam się, żeby to ona prowadziła moją sprawę rozwodową i wszystko poszło po mojej myśli. Tylko jak teraz polecić ją tutaj, skoro od razu zostanę posądzona, że robię to niemoralnie? Po to są takie miejsca żeby poznać opinie innych!

IP i czas połączenia logowane. [21861090]
[21.07.2015] 18:16
ddeedde
nie ośmieszaj się już kobieto, naprawdę....wstydu w pracy sobie oszczędź

IP i czas połączenia logowane. [21883873]
[24.07.2015] 09:37
Zgodna
Hados (15.06.2015.24 18:33):
To juz jest chore, jeszcze troche, to strach bedzie polecic kancelarie z uslug g ktorej jest sie zadowolonym, bo od razu pojawiaja sie zarzuty o falszywe promowanie. Ludzie wyluzujcie! Jak waszym zdaniem mozna cos polecic, zeby ktos nie odebral tego w niewlasciwy sposob?! Niektorzy maja rozne praktyki, ale nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka. Wkurzaja was opinie, to po co je czytacie?! Znajdzcie sobie inna lekture, a zostawcie fora dla osob, ktore chca sie podzielic swoja opinia lub szukaja porady! AMEN!

Popieram!
Tylko posądzają. Nie po to ktoś pyta opinie dobrego adwokata by usłyszeć "słuchaj byłem u dobrego adwokata ale nie powiem ci jakiego bo stwierdzą że ich reklamuję"
no przecież to chore. jak ktoś pyta konkretnie o coś to mu ludzie odpowiadają i chyba normalne że sypiesz nazwiskami (w przypadku osób) lub nazwami firm (w przypadku rzeczy)
jak ktoś powie "hej fajne masz buty" to normalne że odpowiesz gdzie kupiłeś a nie w sklepie ale nazwy nie podam.
Ludzie trochę zrozumienia.
Jeśli tyle osób poleca jakiegoś adwokata to widocznie faktycznie jest dobry/a w tym co robi i zasługuje na te opinie.

IP i czas połączenia logowane. [21888176]
[02.08.2015] 01:21
Blacha11
kLOSS jak myślisz że Marta Olejnik-Hejne nie jest nalepsza to pisz na priv i choć na ustawkę. One jest nalpejsza w Polsce i to nie jest reklama tylko szczera prawda. polecam nr tel jak coś to podaje 606 317 230 - jak nie ma się hajsu na karcie to można puścić sygnał wiadomo o co chodzi. pozdo ziomy jak przypadł to tylko tutaj warto uderzyć. Polecam najlepszy adwokat! nr tel 606 317 230.

IP i czas połączenia logowane. [21903946]
[16.12.2015] 15:02
Amanda80
Ja sama kilka miesięcy temu korzystałam z usług kancelarii http://adwokat-wroclaw.net.pl/ i byłam bardzo zadowolona z przeprowadzonej pomyślnie sprawy rozwodowej.

IP i czas połączenia logowane. [22110616]
[31.01.2016] 20:39
maciek.r
Ja polecam kancelarię www.adwokatwysocki.pl , śmiało możesz się z nimi skontaktować. Świetni adwokaci, bardzo konkretni i widać że zależy im na wygranej.

IP i czas połączenia logowane. [22176604]
[17.02.2016] 10:56
jeżyk34
To fakt, że wybór jest spory. Rynek prawniczy we Wrocławiu nasycony. A każdy będzie polecał swojego adwokata czy radcę Ale prawda jest tak, że dobrze jest mieć kilka ofert do porównania. Ja podrzucam namiary na tę kancelarię http://www.kancelariaverius.pl/porady-prawne . Za poradę biorą rozsądne pieniądze.

IP i czas połączenia logowane. [22199501]
[19.02.2016] 11:07
sudoku87
Mi w dosyć ciężkiej sprawie rozwodowej we Wrocławiu pomogli adwokaci z tej kancelarii: http://adwokat-wroclaw.eu/ Potem ogarniali mi jeszcze temat sprawy spadkowej ale to było już dużo prostsze.

IP i czas połączenia logowane. [22202986]
[23.02.2016] 15:06
basia.k
We Wrocławiu najlepsza moim zdaniem jest Kancelaria Orłowski i Mikuliszyn. To wykształceni prawnicy z ogromnym zapałem do pracy. Specjalizują się w prawie autorskim i handlowym, ale myślę, że pomogą w każdej dziedzinie.

IP i czas połączenia logowane. [22209321]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat