o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Auto-Moto
 » Odpowiedz na ten temat

Naprawa auta

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[24.02.2010] 21:52
energiaaa
Taka mała ciekawostka odnoscie naprawy samochodów w niby autoryzowanych salonach. Przykład: salon VW Chylinskich w Wawie wymieniają przednią szybę, a oddają samochód z porysowanymi drzwiami do czego sięoczywiście nie przynają. Fachowość "pierwsza klasa"

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[28.02.2010] 13:52
b.ner
przy wymianie szyby porysowali drzwi? ciekawe jak Chcę... C6 http://www.citroen.pl/citroen-c6/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16325470]
[26.10.2011] 19:48
KrzysiekW-wa
Miałem coś podobnego. Bez ironii w naprawdę dobrym warsztacie samochodowymwww.sztukalakierowania.pl pojechałem odebrać samochód. W biurze poinformowali mnie że zaraz ktoś wyprowadzi mi samochód, mam sprawdzić i podpisać dokumenty. O mało na zawał nie padłem. Oddałem do naprawy uszkodzonego ośmioletniego paska, a tu wyprowadzają mi praktycznie nowe Cayenne. Szok trwał sekundy, bo pasek czekał spokojnie na placu...Przez chwilę wydawało mi się że mam Porschaka. W twoim przypadku jest podobnie... Co ma szyba do drzwi????

IP i czas połączenia logowane. [18956609]
[16.11.2011] 11:51
AllStar*
Dlatego uważam że Zibi Auto we Wrocławiu wpadło na fajny pomysł. W warsztacie zamontowali kamery internetowe, na których można na bieżąco śledzić jak postępuje naprawa samochodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu na pewno unikniesz takich niespodzianek w przyszłości.

IP i czas połączenia logowane. [19033458]
[25.11.2011] 14:11
tomek500
najlepiej naprawiac takMentolnięci mechanicy! http://www.youtube.com/airwavespl obejrzjcie na poprawe humoru, niby reklamowy ale dobry!

IP i czas połączenia logowane. [19072593]
[17.01.2018] 16:14
[26.11.2011] 20:51
SeZaM1980 Kraków
oddałem do przeglądu w ASO mojego VW CC , posprawdzali niby to i tamto, oddali z uszkodzonym czujnikiem ABS i wybitym tylnym zawieszeniem....... przypuszczam ze jakiś kutas z "ASO" robił jazdę próbną po budowie, i co im zrobisz ?

IP i czas połączenia logowane. [19078460]
[28.11.2011] 23:03
bner
odebrałeś w stanie gorszym niż oddałeś. przystepuje Ci reklamacja za usługę

Albo czemu nie C6 http://www.citroen.pl/citroen-c6/

IP i czas połączenia logowane. [19088304]
[30.11.2011] 11:47
chuck_berry
Oj ci mechanicy nie mają łatwego życia, ciągnie się za nimi kiepska opinia, ale najważniejsze, że są i tacy uczciwi, jak ci z wyżej wspomnianego Zibi Auto

IP i czas połączenia logowane. [19093194]
[30.11.2011] 12:30
anulla6  anulla6@tlen.pl
ja jestem zadowolona ze swojego mechanika Pana Krzysia z Mitcaru, jest świetny zawsze wszystko na czas zrobi,ostatnio zmieniałam opony na zimowe, także teraz nic mnie nie zaskoczy na drodze

IP i czas połączenia logowane. [19093272]
[30.11.2011] 14:08
panic
Faktycznie fajny pomysł z tymi kamerkami internetowymi w Zibi Auto. Dobrze, że wychodzą na przeciw klientowi. Przynajmniej można mieć wgląd w ich pracę nie patrząc im cały czas przez ramię i przeszkadzając w pracy.

IP i czas połączenia logowane. [19093614]
[02.12.2011] 10:01
nagrzewas
zapoznaj się też http://j.mp/naprawa-samochodu-nagrzewnica

IP i czas połączenia logowane. [19099278]
[14.10.2012] 15:28
luxtorepd
Oj niestety przez takie historie zdarza się, że mechanicy nie mają zbyt dobrej opinii, ale na szczęście nie wszyscy są tacy, no i można znaleźć też sporo dobrych miejsc, gdzie sprawdza i naprawią nasze auto, jak np Franceserwis.

IP i czas połączenia logowane. [19922811]
[17.10.2012] 09:36
2Dudek1
Szukam dobrego warsztatu w Warszawie, gdzies na Pradze najchętniej (wiadomo korki w ukochanym miescie jak w Stambule ;> no i żeby było bez niespodzianek jak u kolegow wyżej. Polecicie cos?

IP i czas połączenia logowane. [19929149]
[17.10.2012] 09:51
Aksel
ja naprawiam w motoricusie u siebie na targowku, więc to calkiem blisko. Oni maja w sumei kilka warsztatow w Warszawie, sprawdz na stronie. Mam same dobre doświadczenia, a korzystałem już pare razy

IP i czas połączenia logowane. [19929175]
[17.10.2012] 10:05
Falafel
jak korki to na rower;> miasto ci się rozbudowuje a ty marudzisz. Swoją drogą paliwo drogie, bilety mają drożeć po nowym roku, jeszcze trochę i rzeczywiście trzeba będzie rowerkiem wszędzie

IP i czas połączenia logowane. [19929200]
[17.10.2012] 10:16
2Dudek1
Aksel, sprawdziłem, na Pradze tez rzeczywiście blisko, ale rozumiem, w tym nie byleś nigdy nie?

IP i czas połączenia logowane. [19929210]
[17.10.2012] 10:34
Aksel
nie byłem, ale mysle, ze jak maja dobra ekipe na Targowku to trzymają poziom tez w innych, w końcu to jedno korpo :0

IP i czas połączenia logowane. [19929235]
[12.02.2013] 10:35
naprawy powypadkowe
Zapraszamy do warsztatu przy ul. Chodeckiej 1A.
Oferujemy usługi blacharskie i lakiernicze - naprawiamy wyłącznie samochody powypadkowe!
Więcej na stornie:
http://www.naprawy-powypadkowe.warszawa.pl

IP i czas połączenia logowane. [20229450]
[26.02.2013] 19:23
saaagan2
To sie zgodze, tak własnie nieraz jest. Chociaż to oczywiscie nie norma. Ja teraz szukam własnie dobrego serwisu peugeota w Kato bo juz mam dosyć niekompetencji pana Mietka i Władka. Ręce opadaja przy każdej naprawie.

IP i czas połączenia logowane. [20270092]
[07.03.2013] 19:44
len_palena
saaagan to nie lepiej wrzucic pytanie w google ?
Mnie od razu wyskakuje ten serwis i co wazne rzeczywiscie jest dobry
http://dealer.peugeot.pl/lionmotorskatowice
Jak poszukasz to i znajdziesz

IP i czas połączenia logowane. [20297643]
[07.03.2013] 21:35
oxygene
Dlatego najlepiej zostać w warsztacie i obserwować pracę mechanika

IP i czas połączenia logowane. [20298009]
[09.03.2013] 19:23
owłosione bile por.Otłowskiego
oxygene (13.03.07 21:35):

Oczywiście w Polaczkowie. Bo w cywilizowanych krajach wstęp osób postronnych na halę napraw jest zabroniony

IP i czas połączenia logowane. [20304179]
[13.03.2013] 21:00
maciek_kows2
len_palena (13.03.07 19:44):
saaagan to nie lepiej wrzucic pytanie w google ?
Mnie od razu wyskakuje ten serwis i co wazne rzeczywiscie jest dobry
http://dealer.peugeot.pl/lionmotorskatowice
Jak poszukasz to i znajdziesz

Zgadzam sie z Toba co do samego serwisu. Jak dla mnie jest swietny - zwłaszcza ze wczesniej spotkałem sie z tym ze wykrywali mi w innych serwisach usterki- niby ze przez przypadek. A jak tutaj sie coś zadzieje, to jeszcze rabat proponują na naprawe.

IP i czas połączenia logowane. [20315947]
[30.07.2013] 22:27
kunnnnkowy
Ja jakbym miał wybierać własnie serwis to zdecydowanie taki niz jakiś podrzędny warsztat bo przeciez czasami robimy sobie wielka krzywde kiedy wybieramy takie mało znane i w sumie dopiero uczące sie warsztaciki.

IP i czas połączenia logowane. [20647035]
[07.10.2013] 23:10
gość1
Ale my tylko po prostu na tym tylko tracimy. Bo czasami łasimy sie na pare groszy taniej a de facto tracimy jeszcze wiecej. Wiec trzeba sie trzymac jednak sprawdzonych serwisów.

IP i czas połączenia logowane. [20788378]
[10.10.2013] 22:49
darrecki89
No cos w tym jest. Ja teraz czesto jezdziłem w Katowicach do Lion Motors, bo w mojej 107 były wycieki pompy wody. Podobno powtarzajaca sie ustreka. No ale troszkę nerwow mnie to kosztowało.

IP i czas połączenia logowane. [20795091]
[28.03.2014] 11:09
co ty nie powiesz?
reklamodawco, odświeżaczu staroci. Do kasacji.

IP i czas połączenia logowane. [21109550]
[31.03.2014] 13:43
Żuławiak
Osobiście odradzam wizyty w firmie Fota - Groblewski w Gdańsku przy ul. Gen. W. Andersa 3/2. Będą w sobotę przejazdem w Gdańsku odwiedziłem tę firmę, gdyż dzień wcześniej, dojeżdżając do Gdańska słyszałem jakieś podejrzane odgłosy w przednim lewym kole mojego Audi A-4 (1998 r.). Sądziłem, że jest to np. luźny klocek hamulcowy.
Najpierw uprzejmy pan w dziale serwisowym powiedział mi, że do tak starego auta jak moje, to nie mają części. Ja tylko poprosiłem, aby coś zrobili z tymi dziwnymi odgłosami z przedniego koła, abym mógł wrócić do Grudziądza, bo miałem do odwiezienia zawodniczkę z Zawodów Nordic Walking.
Po trzech godzinach widzę, że moje Audi stoi na hali, czyli 10 m dalej od miejsca pozostawienia go przeze mnie. Nic nie było naprawiane, tylko czekał na mnie rachunek za diagnozę w wysokości 155 zł. O wymianie wahaczy i końcówki, wiedziałem wcześniej, bo 2 kwietnia mam zamówioną wizytę w moim warsztacie samochodowym. Ale czego jeszcze dowiedziałem się za jedyne 155 zł? Mam nadzieję, że w cenie tej zmieściły się dwie herbaty, jakimi nas poczęstowano.
Dowiedziałem się, że mam wymienić np. łożysko prawego koła (a ja zgłaszałem lewe koło do sprawdzenia), czy nieistniejący łańcuch i obudowę. Summa summarum: wyjechałem z firmy Fota- Groblewski uszczuplony o 155 zł, a zgrzyty i inne dziwne odgłosy nadal istniały. Strasznie mnie to stresowało w drodze do Grudziądza. Kiedy dzisiaj pojechałem do znanego mi punktu diagnostycznego, po sprawdzeniu auta w mojej obecności, okazało się, że powodem dziwnych odgłosów w kole były ... luzujące się szpilki w lewym kole! Diagnostyka wraz z dokręceniem 5 szpilek wyniosła zaledwie 20 zł. Oczywiście, moja wina, bo sam mogłem sprawdzić koło i dokręcić szpilki, ale z drugiej strony to pojechałem do poważnej i (jak błędnie sądziłem) odpowiedzialnej firmy! I taka firma, jak Fota - Groblewski wypuszcza auto z luźnym kołem, czego efektem mógł być wypadek drogowy z ofiarami śmiertelnymi.
Zatem odradzam wszelkie wizyty w firmie Fota - Groblewski w Gdańsku przy ul. Gen. Andersa!

IP i czas połączenia logowane. [21113283]
[02.04.2014] 16:59
hr. Gozdawa
owłosione bile por.Otłowskiego (13.03.2013.09 19:23):

Oczywiście w Polaczkowie. Bo w cywilizowanych krajach wstęp osób postronnych na halę napraw jest zabroniony

Słuchaj bezpaństwowcu. Klient w serwisie VW i Audi zostawił auto /bez prawa wejścia na halę napraw/ w Gdańsku i czym to zaowocowało?
Wcisnęli mu głupotę za którą musiał jeszcze zapłacić. Nie sprawdzili auta, a napisali, ze musi wymienić łańcuszek rozrządu w aucie, które tego nie ma!!! Oto cudotwórcy z "europejskiego" warsztatu motoryzacyjnego!! I jak tu wierzyć "markowej firmie"?

IP i czas połączenia logowane. [21116710]
[03.04.2014] 17:57
kalish w stringach
hr. Gozdawa (14.04.2014.02 16:59):

Słuchaj bezpaństwowcu. Klient w serwisie VW i Audi zostawił auto /bez prawa wejścia na halę napraw/ w Gdańsku i czym to zaowocowało?
Wcisnęli mu głupotę za którą musiał jeszcze zapłacić. Nie sprawdzili auta, a napisali, ze musi wymienić łańcuszek rozrządu w aucie, które tego nie ma!!! Oto cudotwórcy z "europejskiego" warsztatu motoryzacyjnego!! I jak tu wierzyć "markowej firmie"?

No dobrze, ale jaki wniosek z twojej wypowiedzi? Jak uniknąć takich problemów?

IP i czas połączenia logowane. [21118229]
[03.04.2014] 18:31
Aaa tam
kalish w stringach (14.04.2014.03 17:57):
hr. Gozdawa (14.04.2014.02 16:59):

No dobrze, ale jaki wniosek z twojej wypowiedzi? Jak uniknąć takich problemów?

To że jesteśmy w chuujni, nie znaczy, że w.w. serwis audi i vw jest np. w Hamburgu. Jest akurat w Gdańsku, warsztat jest polski a nie niemiecki. W Niemczech nikt nie domaga się uczestnictwa w naprawie samochodu, zwykle ma w tym czasie coś ważniejszego do roboty. Poza tym rzeczywiście nie wolno.

IP i czas połączenia logowane. [21118290]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat