o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Niepełnosprawni
 » Odpowiedz na ten temat

astma - objawy...

1 2 3
[19.01.2016] 11:24
StudentBiotech
Witam Drodzy Forumowicze,
jestem studentką II roku Biotechnologii Medycznej na Uniwersytecie w Łodzi. Zwracam się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która skierowana jest do rodziców dzieci w wieku 3-7lat. Ankieta dotyczy wpływu infekcji na częstotliwość występowania astmy i jest mi potrzebna do mojej pracy magisterskiej.
Ankieta jest krótka i nie zajmie więcej niż 6minut.
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1m-nYJgacLWu Hl7Oh3l84s_AUPAKBi_jJ31GXdZ8_2Rk/viewform
Pozdrawiam!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22158892]
[21.01.2016] 17:55
Kalia
Pozdrawiam (dosłownie!) wszystkich "dusicieli" - sorry ale tak nazywam astmatyków, w tym również mojego 17 letniego Patryka
Kilka lat temu postanowiłam się polubić z astmą, choć potrafi rozwalić normalne funkcjonowanie rodziny. Oczywiście są większe problemy niż astma.
Idzie z nią żyć. Mój Patryk trenuje Krav-magę (czy jakoś tak) i daje radę.
Oczywiście bierzemy sterydy (już nawet piszę w liczbie mnogiej, choć to on bierze). Natomiast bardzo nieśmiało mówię o obserwowanej poprawie po 4 miesięcznych wizytach w Centrum Lalima w Krakowie.
Metoda dla wielu jest dziwaczna i w sumie gdyby nie kuzynka, która leczy tam skutecznie atopowe zapalenie skóry to bym się nie dała namówić nawet na pierwszą wizytę. Czas pokaże co będzie dalej. Myślę że warto się informować wzajemnie o wszelkich "nowościach" w temacie walki z astmą. A o terapii Bowena coś ktoś wie z pierwszej ręki ? Ktoś w Krakowie to prowadzi ?
Namiar na mojego naturoterapeutę Centrum Lalima
o matko - wstawiam linka i wywala mnie do SPAMU.

IP i czas połączenia logowane. [22162493]
[22.01.2016] 16:16
dana877776
Ja mam na nieszczęście astmę i jest to wyjątkowa męcząca choroba a na dodatek nie wiadomo kiedy znowu zaatakuje. Najważniejsze to znaleźć dobrego alergologa który poprowadzi leczenie. Jak ktoś jest z Lublina to od siebie mogę polecić doktor Teresę Stelmasiakwww.alergolog.lublin.pl która mi sporo pomogła i teraz wszystko o wiele lepiej znoszę.

IP i czas połączenia logowane. [22163812]
[11.02.2016] 19:47
Monika 125
Wyprubujcie naturalny antyalergiczny spray do materacy,zasłon, dywaników itd.Preparat mioactive to wyciąg z drzewa miodli indyjskiej.U nas w domu obniżył w dużym stopniu poziom alergenów z roztoczy.Polecam !!!

IP i czas połączenia logowane. [22191850]
[22.02.2016] 21:21
Gosiaxx12aa
Polecam wywiady Prof. Adama Antczaka dostępne pod adresem:
http://www.adamantczak.pl/materialy-filmowe/

IP i czas połączenia logowane. [22208291]
[21.09.2017] 17:58
[22.02.2016] 21:24
Gosiaxx12aa
Polecam wywiady Prof. Adama Antczaka dostępne pod adresem:
http://www.adamantczak.pl/materialy-filmowe/

IP i czas połączenia logowane. [22208296]
[18.06.2016] 17:27
Kaszlak
Hej, czy ktoś pomógłby mi rozpracować jak stosować leki, które na pierwszej wizycie zapisał mi mój pulmonolog. Lekarz wyjechał, a ja nie wiem jak się za nie zabrać. Mam trzy, w różnych kolorach inhalatory i tabletki i nie wiem co z tym wszystkim zrobić. Ratunku!

IP i czas połączenia logowane. [22348994]
[30.06.2016] 16:12
gośćć
Interesujący artykułwww.kreatywna.pl/zdrowie/skad-sie-bierze-mok ry-kaszel

IP i czas połączenia logowane. [22362144]
[25.07.2016] 15:26
medicusDCL
Jeśli zmagają się Państwo z objawami alergii, warto skonsultować się ze specjalistą. Lekarz alergolog zdiagnozuje przyczynę dolegliwości i dobierze odpowiednią metodę leczenia. Warto pamiętać, że metody domowe działają jedynie doraźnie. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji na temat rodzajów alergii, ich diagnostyki oraz leczenia -www.medicusdcl.pl .

IP i czas połączenia logowane. [22390328]
[26.09.2016] 20:03
mamarazydwa
Ja myślę, że warto próbować wszystkiego bo wiem, jak ta choroba potrafi być "upierdliwa". Znajoma z pracy mi podesłała ostatnio artykuł, o zbawiennym działaniu oleju z konopi, między innymi również właśnie na astmę. Cena nie jest porażając więc wydaje mi się , że można i tego spróbować https://cbdgold.pl/pl/producer/Cibdol/25

IP i czas połączenia logowane. [22455983]
[14.10.2016] 04:33
Mefeicdn
Cóż, ja przede wszystkim zgłosiłbym się do dobrego alergologa, aby dokładnie sprawdzić objawy. On z pewnością wszystko Ci wytłumaczy. Moja znajoma była w podobnej sytuacji. Z tego co wiem i ona sama też mowiła to zgłosiła się do dr. Teresy Stelamsiak i była zadowolona z efektów. Tutaj masz stronę gabinetu -www.alergolog.lublin.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22477502]
[21.11.2016] 19:30
kasiojka898
I właśnie trzeba leczyć przeziębienie do końca, podobnie jest z kaszlem, czy katarem. Ja stosuję ziołowe lekarstwa, na kaszel mogę polecić dicotuss

IP i czas połączenia logowane. [22527271]
[13.12.2016] 08:09
jerzyjka
Również pozdrawiam wszystkich. Choruje praktycznie od zawsze. Od dzieciństwa. Kiedyś napady miałam o wiele większe. Od jakiegoś czasu staram się bardzo na siebie uważac. Poza tym zmieniłam leki i jest o wiele, wiele lepiej.Najwazniejsze to chyba trafić na odpowiedniego lekarza, który się Wami zajmie.
Polecam zajrzeć sobie również tutaj:
http://astmatycy.org.pl/
Ze wszystkich stron jakie znam o astmie tutaj jest największej informacji o chorobie. Kiedy się od­wróciła wziął ja za rękę.
-Co ro­bisz?- zapytała
-Biorę to co mo­je- od­po­wie­dział i przy­tulił ją moc­no do siebie.

IP i czas połączenia logowane. [22557353]
[19.12.2016] 11:20
sdadsda
Neoglandyna fajnie łagodzi objawy astmy. Jeśli nie wiedzieliście to warto spróbować ją brać, albo skonsultować to z lekarzem

IP i czas połączenia logowane. [22564970]
[03.01.2017] 10:45
teresaka
sdadsda (16.12.2016.19 11:20):
Neoglandyna fajnie łagodzi objawy astmy. Jeśli nie wiedzieliście to warto spróbować ją brać, albo skonsultować to z lekarzem

To leK?

IP i czas połączenia logowane. [22585400]
[05.01.2017] 16:02
iwo9684
Moja córka jest aktualnie leczona w związku z astmą w gabinecie Vitanea i jesteśmy z mężem dobrej myśli. Metoda jest naturalna, nie podaje się leków, a raczej stawia na likwidowanie źródeł schorzenia. Holistyczne podejście, bez skupiania się na pojedynczych objawach, co jest niestety domeną wielu lekarzy, zwłaszcza w przychodniach.

IP i czas połączenia logowane. [22588597]
[11.01.2017] 13:25
asasasasa
teresaka (17.01.2017.03 10:45):
sdadsda (16.12.2016.19 11:20):

To leK?

Neoglandyna to suplement diety.

IP i czas połączenia logowane. [22596975]
[29.01.2017] 18:58
Magda33
Rodzinny, wygodny w obsłudze jest nasz model Alergia Stop. Fajna rzecz jeśli ktoś często jeździ, albo chce zabierać inhalator np. do pracy. Ja tak czasami robię, że biorę sprzęt do siebie do firmy. Mamy klimę, więc drogi oddechowe są szczególnie narażone na podrażnienia, przesuszenie, a taka inhalacja świetnie z tym walczy.

IP i czas połączenia logowane. [22620280]
[02.02.2017] 11:26
karolina.k
Dobrze nam się sprawuje już od kilku miesięcy inhalator polskiej firmy Sanity - Alergia Stop. Dali nam na niego w sklepie online 2 lata gwarancji. U nas to inhalacja najczęściej jest wykorzystywana żeby nawilżyć gardło, czyli głównie profilaktyka. Ja jestem nauczycielką, pracuję głosem, więc mam często problemy z bólem gardła.

IP i czas połączenia logowane. [22631225]
[29.03.2017] 11:51
LauraaH
Ja przy wyborze odpowiedniego lekarza, który zleciłby mi badania i leki kierowałam się wyszukiwarką na Odetchnij Spokojnie. Nie było żadnych problemów z umówieniem się na wizytę w moich okolicach, o tutaj http://www.odetchnijspokojnie.pl/znajdz-gabi net/

IP i czas połączenia logowane. [22694483]
[04.04.2017] 20:42
janek.janek
Duszności na pewno i szybkie męczenie przy wysiłku.
http://www.serial-e.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22701319]
[05.04.2017] 21:58
Astmenka
Polecam astmatykom sprawdzony pikflometr marki Philips https://www.uniformshop.pl/inhalatory/pikflo metr-philips-respironics-personal-best-142 używam go już od długiego czasu i bardzo dobrze mierzy szczytowy wydech, można też go ustawiać w strefach, bateria na długo starcza

IP i czas połączenia logowane. [22702524]
[05.04.2017] 22:00
Sylwia 120
Polecam astmatykom sprawdzony pikflometr marki Philips https://www.uniformshop.pl/inhalatory/pikflo metr-philips-respironics-personal-best-142 używam go już od długiego czasu i bardzo dobrze mierzy szczytowy wydech, można też go ustawiać w strefach, bateria na długo starcza

IP i czas połączenia logowane. [22702526]
[10.04.2017] 14:50
tomek_umed_wroc
Dzień dobry,
jestem studentem kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i prowadzę badanie na temat wpływu smogu na astmę. Uprzejmie proszę o wypełnienie poniższej ankiety. Badanie jest całkowicie anonimowe i przeznaczone tylko dla osób DOROSŁYCH(nie dla opiekunów chorych dzieci), chorujących na astmę, którzy mieszkają lub dojeżdżają do dużego miasta z istniejącym problemem smogu.
LINK: http://pokazywarka.pl/hp680i/
Dziękuję!

IP i czas połączenia logowane. [22704788]
[25.06.2017] 23:41
Olkek922
Witam
Oferuję skup nieruchomości (domy, działki, mieszkania, lokale uzytkowe grunty rolne, hotele).
Odkupujemy wszystkie nieruchomości - zadłużone i z problemami prawnymi.
Jeśli potrzebujesz szybko sprzedać swoją nieruchomość zadzwoń.
Obsługujemy cały kraj.668 810 547 Olek

IP i czas połączenia logowane. [22758764]
[26.06.2017] 12:32
Olkek922
Jestem dobry w nadstawianiu rowa

IP i czas połączenia logowane. [22759047]
[30.06.2017] 15:56
kocici
w leczeniu astmy świtna jest koniczyna łąkowa https://www.stolicazdrowia.pl/2088/koniczyna -lakowa-wlasciwosci-lecznicze-zastosowanie-sposob-uzycia/ tu wszystko wyjaśnione

IP i czas połączenia logowane. [22761341]
[30.06.2017] 16:07
Noo no
A najbardziej badziewna strona w sieci to stolica choroby.

IP i czas połączenia logowane. [22761354]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat