o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

opiszcie swój pierwszy sex 2M+1K

1 2
[10.02.2010] 13:05
piotr71
Mnie to spotkało w minioną niedzielę.Był u nas kolega z którym pracowałem za granicą w jednej firmie.Ot zwykłe męskie spotkanie przy wódeczce,wypiliśmy trochę,żartowaliśmy i jak to bywa przy alkocholu tematy zeszły, też na sex.Kiedy dołączyła do nas moja żona(położyła dzieci spać) zazartowałem, że nie może dużo wypić bo ma dzisiaj jeszcze dwuch chłopców do uśpienia,na to żonka odparła,że jak tylko do uśpienia to ona rezygnuje i woli drinka. Tak zaczęliśmy żarty dość odważne!bo np;w pewnym momęcie kolega Jarek powiedział,że on jednak chciałby jednak być usypiany przez moją żonkę,najlepiej na jej gołych piersiach,ja zapowiedziałem,że jak już to na jednej bo ja zasypiam na drugiej.Byłem tym zaje....cie podniecony!nie mam pojęcia co było impulsem,ale patrząc żonie w oczy rozpinałem jej bluzkę,i czekałem co zrobi? Ona uśmiechając się powiedziała"ciekawa jestem co ty teraz zrobisz jak mi się spodoba".Ja na to,że spróbujemy z Jarkiem zasnąć.Nie przerywając rozpinania powiedziałem do Jarka,a ty na co czekasz?choć spać.Myślałem,że moja żona za chwilkę się wycofa,o dziwo kiedy uwolniłem jej naprawde okazałe piersi nie protestowała, odchyliła głowę do tyłu a my zajęliśmy się jej ciemnymi i sterczacymi brodawkami,reakcja żony przeszła moje najśmielsze oczekiwania, bo najpierw wyciągnęla się między nami jak struna,a po chwili powiedziała,chodźcie do sypialni bo jak już macie zasnąć to wygodnie!Kochaliśmy się pięknie,moja żona była jak w transie i miała kilka orgazmów, Było naprawdę zaj...ie!Najbardziej jednak zaskoczyli mnie,kiedy Jarek pos...ał żonkę od tyłu,ja dałem jej swojego do buźi,robiła mi loda kiedy Jarek wyszedł z niej i zaczął ją całować po szyji,plecach,uszach robił to bardzo mocno, i jakie było moje zaskoczenie kiedy w pewnym momęcie zobaczyłem,że oboje robią mi loda na zmianę i całują się.Byłem tak podniecony jak nigdy w życiu, wiem,alkochol zrobił swoje,ąle wrażenia które miałem skłoniły mnie właśnie do opisania tego.Kiedyś z żoną zastanawialiśmy się jak to by było z .... .Dzisiaj już wiemy!i napewno powtórzymy! Rano po wszystkim,kiedy wstaliśmy z Jarkiem,moja żona już się kręciła po domu,zawołała nas na śniadanie,nie wiedziałem jak się teraz potoczy rozmowa,ale żona załatwiła to bardzo szybko.Powiedziała"no chłopcy jeść sniadanie, bo potrzeba wam dużo siły!-po chwili dodała-tak na wszelki wypadek,oczywiście"!

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.02.2010] 11:37
trzydziestek
No to miałeś chłopie szczęście,faktycznie taka jazda to jes coś naprawdę extra!ja próbowałem kilka razy doprowadzić do podobnej sytuacji,ale z prowokacji,jedyne co mi się udało to lodzik zrobiony przez tściową podczas rodzinnego grilla,też było fajnie teściówka ma 46l i jest naprawdę sexowna! na koniec poiedziała,teraz twoja kolej!więc przy okazji zrobię to,a okazja już na dniach bo z kolegą będziemy robić u niej remont kuchni!!!jużjestem ciekaw jak zareaguje na dwa ptki!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16263915]
[24.07.2010] 18:58
slk75
kolega był u nas, siedzieliśmy dość długo, żona położyła już dziecko spać i wróciła do nas. Piliśmy już chyba 3-i sześciopak piwa i mieliśmy już trochę w czubie a żona była w naprawdę króciutkim szlafroczku, zapinanym tylko na przepaskę. Więc jak zaczęła zbierać puste puszki i resztki ze stołu to było widać jej cycuszki a jak się pochylała - to majtki. Widziałem że kolega wszystko widzi i zaczęło mnie to podniecać, więc żartując powiedziałem że masz tak króciutki szlafroczek że możesz go i tak zdjąć bo nic ci nie przykrywa. Żona tylko spojrzała się na mnie i wyszła, kolega zapytał czy ja poważnie, odpowiedziałem że tak i że mógł by mi trochę pomóc, jak on chce oczywiście. Jak żona wróciła, a nie jestem pewien, czy nie słyszała mnie, to kolega też zaczął ją prosić że niby upał taki i żeby zdjęła ten szlafroczek, ja tez poprosiłem. żona znowu popatrzyła się na mnie i spytała mnie czy na pewno bym chciał. Byłem już bardzo podniecony tą sytuacją, powiedziałem że tak i sam pociągnąłem za przepaskę szlafroczka. Przepaska się rozwiązała, szlafroczek się otworzył i zobaczyliśmy jej piersi ze sterczącymi sutkami. Zdjęła szlafroczek zostając w samych majteczkach. Od dawna już mnie tak nie podniecała, ledwie oddychałem z podniecenia. Kolega tez siedział bardzo podniecony co było zresztą widać zona też to zauważyła, usiadła pomiędzy nami i poprosiła o zimne piwo. Ja dałem jej piwo a koledze powiedziałem żeby też za coś się złapał. Kolega przypadł twarzą do jej piersi i zaczął je pieścić. A ja, patrzyłem na to, rozsunąłem jej ręką nogi i odsunąłem przepaskę majteczek z cipeczki i zacząłem pieścić żonę ręką cały czas obserwując jak kolega liże jej piersi. Wtedy już nie wytrzymała i powiedziała nam chodźcie do sypialni, drugi raz powtarzać nie musiała. Jak tylko położyliśmy się, zaproponowałem koledze żeby jako gość pierwszy wszedł w nią żona natychmiast odwróciła się do kolegi tyłeczkiem, kolega ściągnął majtki i po chwili lizania zaczął ją posuwać a żona wyciągnęła mojego i zaczęła mi go ssać. Cała ta nie codzienna sytuacja spowodowała że bardzo szybko doszedłem, żona zresztą z kolegą też. Kolega wystrzelił jej do środka, żona opadła na plecy i wzięła do do buzi członka kolegi. Ja w tym czasie patrzyłem jak z niej wycieka sperma kolegi, poczułem znowu że mi staje, więc położyłem się na nią i wszedłem do środka - była bardzo luźna i mokra w środku. Jeśli bym nie był taki podniecony to pewnie bym nie doszedł. Ale świadomość że inny facet przed chwilką wyruchał moją żonę i że teraz ona ma w buzi jego członka była bardzo podniecająca, i znów szybko doszedłem, wystrzeliłem żonie do środka, kolega w tym czasie znowu się spuścił w jej buzi. Tym razem wstała i pobiegła do łazienki żeby się umyć. Leżeliśmy z kolegą tak bez słów przez dłuższą chwilę, aż w końcu kolega nie powiedział: "stary ale ty masz świetną żonę, nie wiedziałem że taka @@@ka z niej!" Z jakiegoś powodu nie czułem się obrażony tym że nazwał ją @@@ką, nawet zacząłem się znowu podniecać. Kolega powiedział że już miał ją w dwie dziurki i chciał by jeszcze w tyłeczek. Żona w tyłeczku była jeszcze dziewicą, zawsze mi odmawiała kiedy chciałem od "tylnego wejścia", powiedziałem więc koledze że jest to raczej nie możliwe, bo nigdy nie daje od tyłu, kiedy to mówiłem własnie wchodziła żona. Kolega popatrzył na nią i powiedział jej że świetnie daje dupy i robi laskę i że na pewno będzie dobrą @@@ i da mu w tyłek. Żona tylko się uśmiechnęła i, nie chciałem uwierzyć, położyła się na brzuch i wypięła tyłeczek do kolegi. Kolega jakiś czas bawił się jej cipeczką i swoim członkiem, ja patrząc na nich zacząłem sobie walić. Patrzyłem jak kolega wyciąga wilgoć z jej cipki na tyłeczek i po chwili zaczął wkładać jej kciuk do tyłeczka. Zona trochę zajęczała ale jeszcze bardziej wypięła tyłeczek. Patrząc na to wziąłem jej krem, wycisnąłem trochę na jej dupkę i zacząłem wcierać wraz z kolegą. Od takiego wcierania, otworek jej dupki robił się coraz szerszy, aż w końcu kolega nie zaczął próbować wsuwać jej członka w dupkę, ale za pierwszym razem członek kilka razy się wyślizgiwał, wtedy kolega poprosił mnie o pomoc. Wycisnąłem jeszcze więcej kremu na tyłeczek żony i włożyłem już trzy palce w jej tyłeczek i zacząłem je wsuwać co raz głębiej, po chwili wysunąłem palce, złapałem członek kolegi i też nasmarowałem kremem, palce drugiej ręki wsuwałem żonie w tyłeczek. Po chwili znowu wyjąłem palce i drugą ręką trzymając członka kolegi zacząłem wsuwać go w tyłeczek żony. W tym momencie zdałem sobie sprawę z całej tej sytuacji, że trzymam w ręku członka obcego faceta i wkładam go swojej żonie do tyłka. Ale to było bardzo podniecające! Kolega wszedł wystarczająco głęboko w tyłek żonie i zaczął powoli się poruszać, w tym czasie się zaśmiał i powiedział że wziąłem dziewictwo żony w cipce, a w tyłeczku oddałem najlepszemu koledzy. Zona też była bardzo podniecona, bo w tym czasie głośno zajęczała. Ruchał ją tak jakiś czas, ale powiedział że nie może się spuścić bo jest mocno za ciasna w tyłku. Wtedy powiedziałem że ja tez chcę spróbować, żona nie protestowała, więc kolega wyszedł z jej tyłeczka a ja wszedłem. Nie była taka luźna jak w cipce po nim, no bo też nie spuścił się w nią w tyłeczku ale była już dobrze luźna, więc dodałem jeszcze trochę kremu i wiedziałem że za chwilę się spuszczę, kiedy kolega, zatrzymał mnie i wślizgnął się pod żonę i włożył jej do cipeczki swojego członka. Zona aż zajęczała, teraz miała mnie w tyłeczku a kolegę w cipeczce. Zacząłem się porusza

IP i czas połączenia logowane. [16962543]
[25.07.2010] 16:26
gorylas 09
Pisz dalej brzmi ciekawie

IP i czas połączenia logowane. [16965917]
[25.07.2010] 16:28
gorylas 09
slk75 -pisz dalej

IP i czas połączenia logowane. [16965924]
[18.09.2014] 07:37
[22.08.2010] 10:10
malibu1967
Też bym tak chciał.

IP i czas połączenia logowane. [17077370]
[22.08.2010] 11:12
on***  opaopa6@tlen.pl
Świetna historia,aż się rozmarzyłem i fantazjuje

IP i czas połączenia logowane. [17077531]
[21.12.2011] 23:27
Lubiący seks
antydebil (11.11.30 00:17):
Mężatki uwielbiają seks (11.11.27 23:21):
Fajna bardzo ekscytująca i podniecająca zabawa w dobie środków antykoncepcyjnych można się cieszyć różnymi uciechami życia. Przecież to nic takiego jak obcy facet zostawi spermę w twojej partnerce a ty w cipci jego żony. pomijając fakt psychologiczny bo są tacy dla których właśnie takich doznań potrzebują. Bzykać jego kobietę a swoją babę dawać innemu. Jednak wiemy że wśród poligamistów najczęściej dochodzi do zakażenia chorobami wenerycznymi a pandemia HIV króluje obecnie, każdego dnia przybywa nosicieli którzy sieją choróbsko dalej. Przebadaj się już dziś i ocal swoje życie.
http://www.aids.gov.pl
sam się przebadaj, sterylnisiu ja tam uważam że mnie to nie dotyczy

niedotyczący, czyżby? http://www.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/hiv_ai ds/index.htm
czy są chętni na redukcję ludności na naszym Globie, jeśli tak to zapraszamy na seks z wymianą partnerów. Na takiej imprezie łatwo można złapać śmiercionośnego wirusa 5 latek i kwalifikujesz się do piachu.

IP i czas połączenia logowane. [19159564]
[25.02.2012] 20:12
roco 76
prubowalem
naprawde cos wspanialego
poprostu nie da sie opisac
ale od poczatku: zawsze o tym fantazjowalem,zaczelismy z zona od zabawek typu wibrator a najlepiej jeden w dupci,ja w cipce i jeden miala w buzi
zabawa super,ale z czasem ciekawosc coraz wiekrza na prawdziwego penisa
dlugo namawialem ,a zona nie i nie ,az penego razu dalem ogloszenie na stronie randki w sieci i pokazywalem jej kandydatow
no i w koncu zgodzila sie
spotkanie w hotelu ,poczatek skrepowanie ale pozniej tylko rozkosz
facet dotyka jej piersi,cipki,tyleczka
masuje plecy
spodobalo sie a tak sie bronila,jesli chodzi o nas to kochamy sie tak jak przed tym spotkaniem,a ja nie odczuwam zazdrosci,a raczej ciesze sie,ze posowa ja przystojniak ktorego sobie wybrala
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19350408]
[26.02.2012] 20:41
bruno36
Leżeliśmy chwilę zmęczeni, po czym Paweł poszedł pod prysznic. Nic nie mówiliśmy tylko po chwili przytuliła się pocałowała i powiedziała, że mnie kocha. Minęło kilka dni, nie rozmawialiśmy jeszcze o tym, mi myśli chcą rozwalić głowę, mam coś w rodzaju kaca moralnego, nie wiem jak to nazwać, na zmianę targają mną uczucia zazdrości i dużego podniecenia, braku szacunku dla niej? Nie wiem, przecież to był mój pomysł. Jeśli chodzi o żonę, to chyba bez różnicy jej stosunek do mnie, może tylko jest bardziej oschła, albo mi się wydaje?

IP i czas połączenia logowane. [19353092]
[19.04.2012] 10:26
monikaBFPL
Bylam juz pelnoletnia gdy wraz z partnerem podjelismy decyzje ze sprobujemy. Wtedy jeszcze takie kontakty nawiazywalo sie za posrednictwem gazety "seksrety" Wybralismy pana z wybrzeza. Jechal 3 godziny po to zeby zabawic sie przez 15 minut. Po pierwszym razie stwierdzil , ze on tak raz po razie nie da rady , umyl sie i poszedl. Nie mialam okazji nawet zdjac majtek.
Przed spotkaniem , mialam wieksza treme niz przed utrata dziewictwa, wstydzilam sie wyjsc z lazienki wiedzac o tym , ze oni tam siedza i czekaja wiadomo na co. To bardzo dziwne uczucie wejsc do pokoju i podac sie jak na tacy.
Po spotkaniu bylo mi glupio. Myslalam , ze to ja cos zrobilam nie tak i cale spotkanie skonczylo sie szybciej niz zaczelo. Dzis juz wiem , ze ja bylam ok. Po prostu chlopcy czasem tak maja...

IP i czas połączenia logowane. [19484427]
[11.05.2012] 22:09
2 pary
Mamy po 17 lat. Znam się z tym kolegą dość długo. Pare razy waliliśmy nawet wspólnie. Obaj mamy dziewczyny i niedawno we 4 zrobiliśmy małą impreze. Troche alkoholu. Siedziałem z kolegą na jednej kanapie a na przeciwko nas na drugiej nasze laski. Poszedł jakiś żart i one nagle zaczęły się namiętnie lizać. Zaczęliśmy je zachecać a one przerwały i mówią że teraz nasza kolej. Zbaranieliśmy i patrzymy z kolegą na siebie, a one że chcą popatrzeć jak my się liżemy i że wtedy zrobią ciąg dalszy. Zbliżyliśmy się i wsunąłem koledze język i poczułem jego. Było przyjemniej niż myślałem i jeszcze namiętniej go całowałem. Poczułem że mi stanął na maxa. Nie chciałem żeby dziewczyny zauważyły. Ale spostrzegłem że kolega ma ten sam problem i bardziej widoczny bo wiedziałem że jego ma ze 20 cm. Spojrzeliśmy niepewnie na laski ale one były bardzo zadowolone, ściągnęły spodnie i przez majtki jedna drugiej masowały cipy. No chłopcy ściągnijcie też spodnie nie męczcie się już zachęcały. Koleś szybko zsunął spodnie i nagle zauważyłem że ma fajne nogi, sporo owłosione. Usiadł w bokserkach z wielkim namiotem i zauważyłem że też ogląda moje nogi i slipy z których wystawał mój twardy@@@. Teraz nie potrzebowaliśmy zachęty. Od razu zacząłem masować jego pałe a on moją. Nie wiedziałem kiedy znowu zaczęliśmy się lizać jeszcze namiętniej. Pozbyliśmy się gaci i koszulek, nie wiem kiedy zacząłem pieścić jego klate. Laski patrzyły jak urzeczone, musiało je ostro podniecać to co robiliśmy. Były już bez majtek i zabierały się do lizania cipek. Chwyciłem pałe kolegi była taka twarda i podniecająca ale chwile się zawachałem, ale wiedziałem że tego chcę. Wsadziłem go do ust zacząłem ssać go z całych sił. Kolega jęknął chwycil mnie za głowe i dociskał. Bardzo mi się podobało to @@@anie i koledze też sprawiało to dużo rozkoszy. Nagle wychrypiał podaj mi swojego chce go @@@ać. Wlazłem na kanape i mu go dałem, pochłonął go zachłanie, a ja stwierdziłem że jest lepiej niż jak ciągnie laska. Nagle poczułem jego ręce na moim tyłku. Chwycił moje pośladki, poczułem że przejechał po moim rowku i dotknął mojej dziurki. Co to to nie pomyślałem a on wysapał ruchaj mnie w gębę. Zaczołem wpychać mu pałe do buzi, nawet nieźle sobie z nią radził. Nagle spostrzegłem że moja dziewczyna zabiera się za jego pałe, chciałem protestować ale ona już ją ciągnęła. Wróciła druga z dwoma wibratorami. Usiadłem i obserwowaliśmy jak sobie wpychają w otworki, nagle jedna z nich mówi a wy co, ruchajcie sie, myślałem że się przeslyszałem, ale zauważyłem że kolega wstaje i próbuje mi wypiąć tyłek. Laska jednak mu kazała się położyć jak one. Wysunął więc tyłek na skraj kanapy i podniósł nogi. Jego zarośnięty rowek i dziurka były odsłonięte. Nagle podeszła jego laska i zaczęła go lizać po rowku i dziurce. Kurcze dziurka chłopaka była zawsze nietykalna, nie chciałem myśleć o gejach. A jednak podniecała mnie myśl o ruchaniu kolegi. Przykucnąłem i zacząłem go głaskać po udach. Patrzyłem jak namiętnie mu liże. Nie zdążyłem pomyśleć że ciekawe jak to jest gdy usłyszałem że teraz moja kolej. Zbliżyłem się i zacząłem lizać dupe chłopaka. Nawet to mnie podniecało, wpychałem mu język do środka. Widziałem że jemu to bardzo odpowiada, walił powoli swojego. Nagle zobaczyłem że jego laska zaczyna mu tam pakować palce. Widziałem że się skrzywił ale robiła to z wyczuciem, widziałem jak się poszerza jego dziurka. Bardzo mnie to podnieciło czułem pulsowanie pały. Nagle ona chwyciła mojego i włożyla do buzi. Naślinila go i nacelowała na dziurke kolegi. Zacząłem powoli napierać i obserwowałem jego twarz. Po chwilowym napięciu zauważyłem że się odpręża i poczułem że włożyłem mu całego. Zacząłem go ruchać, było przyjemnie, inaczej niż u laski ale wcale nie gorzej. Zacząłem przyśpieszać, obie laski obserwowały dokładnie jak go posuwam i ostro pracowały wibratorami. Przyspieszyłem jeszcze, widziałem że kolega jest na granicy ekstazy i że rozchyla rękoma pośladki żebym się głębiej wbił. Chwyciłem jego pałe i zacząłem mu walić, zaczął głośno jeczęć a ja poczułem że coś wchodzi w moją dziurke i mnie wypełnia od środka. Nie wytrzymałem i zacząłem tryskać mu do środka. On też głośno zawył i się zlał. Wyjołem mojego kutasa. Nadal stał obie laski zaczeły go namiętnie wylizywać. Patrzyłem jak z poszerzonej dziurki wypływa moja sperma. Wyruchałem kolege, najlepszego przyjaciela, chłopaka. Nagle jego laska zaczęła zlizywać wyciekająca sperme. Ależ one zboczone są pomyślałem. Nagle kolega wstał, bardzo zadowolony, przytulił mnie i powiedział, było cudownie obaj tego chcieliśmy i czekam na rewanż i chwycił mój tyłek. Okazało się że to był pomysł naszych lasek. Ale jak powiedziały to spełniły nasze podświadome pragnienia. A kolege kocham chyba na równi z laską

IP i czas połączenia logowane. [19536448]
[27.07.2012] 18:55
Tygrys
witam. na początek polecam fotki mojej seksownej żonki. chętnie podzielę się nimi.
pierwszy trójkąt zony. to było parę lat temu. namawiałem żonkę na takie spotkania ale bez sukcesu.
kiedyś przestało się układać między nami.wiadomo, awantury, ciche dni. to chyba sprawiło, że żonka zmieniła zdanie.pewnego dnia zgodziła się. kupiłem parę gazet. jeżeli facet z ogłoszenia pasował żonie, szła na spotkanie. umawiała się w centrum miasta. pamiętam jak się szykowała. podniecało mnie to. jeszcze bardziej gdy jej nie było.dwa razy wróciła zniesmaczona.mówiła że trafiła na jakiś niewyjściowych kolesiów. za trzecim razem pojechaliśmy razem. zostawiłem żonkę w parku a sam poszedłem coś załatwiać. miała wrócić do samochodu za 20 min. nie było jej ponad godzinę. gdy wróciła powiedziała jedynie"mamy faceta". przez ten czas spacerowała z nim, potem siedzieli u niego w samochodzie.
omówiliśmy się z nim za kilka dni. wpadł wieczorem. żonka uśpiła dziecko. było drętwo. każdy siedział w innym kącie. pokazaliśmy koledze fotki żony na kompie.facio strasznie się napalił ale nic nie było tego wieczora. za kilka dni znów zaprosiliśmy faceta. żonka już wcześniej kąpała się, depilowała.założyła czarną mini i niebieską bluzeczkę, bez stanika. pod spódniczką czarne koronkowe stringi i oczywiście pończochy.
I znów siedzieliśmy, rozmawialiśmy.zaproponowałem drinka.po jakimś czasie, gdy już czasu trochę minęło zaproponowałem aby żonka usiadła obok kolegi na kanapie.usiadła. kolega, ona w środku a ja z drugiej strony. zaczęło się. kolega wsunął powoli jej rękę pod spódniczkę. widziałem jak dobiera się do cipki mojej żony.żonka rozchyliła nogi aby mu pomóc. słyszałem szum w uszach, tak się podnieciłem.kolega obmacywał ja, całował po szyi. po chwili położyliśmy żonkę. kolega w jej nogach, ja przy głowie. widziałem jak kolega podwija żonce spódniczkę, odchyla majtki i liże cipę. wkładał jej 2 palce do środka i poruszał nimi. ja w tym czasie całowałem żonę, lizałem jej piersi.w końcu powiedziałem żonie aby uklękła od razu zdjęliśmy z siebie wszystko, żonka zdjęła majtki. zacząłem pierwszy posuwać żonę od tyłu, w tym czasie kolega wkładał mojej zonie do buzi. i tu zacząłem za szybko dochodzić. dosłownie po kilku ruchach. nie chciałem kończyć więc odszedłem na chwilę. kolega od razu obszedł zonę i zaczął ja mocno walić. rżnął ja mocnymi pchnięciami, aż cała żonka podskakiwała. włosy opadły jej na twarz. jęczała cicho. mówiła później że bolało ja trochę bo kumpel miał dużego. ja usiadłem przed z żoną i dałem jej do buzi. tu znów doszedłem szybko. spuściłem się żonce w usta a ta wszystko połknęła.ciekawe, bo potem kumpel całował ja namiętnie w usta.skończyłem więc, usiadłem i patrzyłem. a kumpel walił mi one jak dziwkę. potem położył ją na plecach. nogi na ramiona i walił dalej. wielki kutas ledwo mieścił się w nie najmniejszej cipie mojej żony. kumpel skończył. zacząłem się ubierać. żonka wstawała obolała. myślałem że koniec ale kumpel chwycił moja zone i posadził sobie na kolanach.masował jej piersi, cip. wkładał palce do środka. po woli zona już waliła mu ręką.kumpel znów połozył ją na plecach, nogi na ramiona i walił znów mocno, aż wszystko trzeszczało. walił ja łącznie ze 2 godziny. ja dołączałam się, dawałem żonie do buzi.jak żonka wspomniała później, kumpel skorzystał najbardziej, walił 2 godziny. nie spisałem się, przyznam ale później było juz super. myślę że większość w takiej sytuacji ma problem z przedwczesnym wytryskiem. po wizycie kumpla w mieszkaniu poniewierały sie prezerwatywy z jego spermą.. wtedy nabrałem taka ochotę na zonkę, że lizałem jej mokrą, luźną cipę. wylizałem ją do końca. potem posunąłem ja dwa razy.była wielka różnica. po dwóch godzinach walenia miała bardzo luźną cipę. jak nigdy.
tak ogólnie to był pierwszy raz.
wspominam go bardzo dobrze. cudowne przeżycie.żonka pięknie @@@ała.musiałem ja trzymać, kolega walił tak mocno że omal nie spadła z łóżka.

IP i czas połączenia logowane. [19728432]
[29.07.2012] 08:51
riki
To było ładnych kilka lat temu. Pracowałem w Niemczech z naszym najlepszym kolegą. Wynajmowaliśmy apartament ( pokój , kuchnia i łazienka) w którym razem mieszkaliśmy. Żona raz a czasem dwa razy na miesiąc w soboty dowoziła nam prowiant z Polski. Jak położyliśmy się spać , a byłem wyposzczony , zacząłem dopierać się do żony . Myśleliśmy że kolega już zasnął. W pewnym momencie odezwał się że już dłużej nie wytrzyma bo mu siurek nie daje spokoju a i jądra już bolą.Spytał czy może się przyłączyć . Ja byłem tak najarany że bez chwili zastanowienia wyraziłem zgodę. Żona z początku oponowała , ale na moją i jego prośbę powiedziała że spróbuje. I tak we dwójkę zaczęliśmy pieścić żonę i na zmianę wkładać siurki. Było wspaniale nie tylko nam ale i żona powiedziała że żałuje że wcześniej tego nie robiliśmy.

IP i czas połączenia logowane. [19731824]
[07.08.2012] 21:34
Andzia 20
Ja uprawialam w czoraj sex z moim kolegą, to nie byl moj pierwszy raz ale tak to moge nazwac bo w tedy pierwszy raz doszlam.
wiec= wypilismy po pare drinkow tak sobie rozmawialismy i nagle zaczelismy sie calowac, potem nagle sie schylil i zrobil mi ostrą minete z palcówką, potem ja mu ostrego loda, poczym on związal mi rence bluzą i sam mi wlozyl czlonka do buzi i pchal bardzo mi sie to podobalo, potem wziol mnie i wlozyl mi od tylu i pchal z calych sil i w tedy doszlam, nie wiedzialam co sie dzieje stekalam jak szalona i spuscil mi sie na twarz.....aaaaaa

IP i czas połączenia logowane. [19752959]
[20.12.2012] 01:38
zig 2
Namawiałem ją od wielu lat ale nie udało się zrealizować były fantazje 2m i ona podobało się, były ogłoszenia ale nie zrealizowane. Pewnego wieczoru wpadł do nas znajomy. Alkohol i rozmowy o seksie.
Namawialiśmy ją na trójkąt ale się opierała. On poszedł spać do innego pokoju i powiedział, że jak się zdecydujemy to on na nas czeka. Poszliśmy do sypialni i zaczeliśmy się bawić we dwoje. Była bardzo mokra wręcz "cieknąca". Powiedziałam w trakcie, że możemy iść do niego a jeżeli coś będzie nie tak to wrócimy. Ona powiedziała,że jak pójdzie to już nie wróci.Zabrałem ją do niego. Zacząłem sam a on dyskretnie dołączył. Ona się rozwijała w trakcie. Przejęła inicjatywę. Było odlotowo. Nie muszę dodawać chyba,że ona i my wielokrotnie. Kocham taką sukę. Mieliśmy 42/44

IP i czas połączenia logowane. [20081596]
[08.01.2013] 19:11
Prawiczek
Mój pierwszy sex był z dojrzałą kobietą. Pamiętam, że bardzo waliło mi serce z emocji oraz przeszywał dreszcz podniecenia. Ciocia była po kielichu i była chętna do udzielenia mi tej pierwszej lekcji. Zaczęło się niewinnie, gdyż ciocia weszła pod kołdrę w opakowaniu. To mnie jeszcze bardziej podjarało. Powoli zacząłem dotykać ciocię, najpierw przez bluzkę i cienkie, brązowe rajstopki o które ostro pocierałem swoim nabrzmiałym koniem. Potem inicjatywę przejęła ciocia i zabrała się za mojego konia, doprowadzając do obfitego wytrysku.

IP i czas połączenia logowane. [20129616]
[11.01.2013] 11:08
GMDT
Ludzie, nie wiecie skąd te wszystkie opisywane problemy podczas spotkania w trójkącie? A stąd, że to jest całkowicie sprzeczne z naturą seksualną człowieka, tak jak jedzenie gówna z naturą żywienia - też byście mieli problemy. Trójkąt jest całkowitym zaprzeczeniem celów, dla których uprawiamy seks, więc jest antyseksualny. Nasza wyobraźnia nigdy nie oddaje ściśle rzeczywistości, więc wyobrażenia zawsze obarczone są błędem, a w przypadku seksu w trójkącie (w dowolnym układzie) fantazje to jedna wielka, monstrualna pomyłka. Liczysz na super doznania, a dostajesz mieszaninę podniecenia i totalnego obrzydzenia, do siebie i do żony/męża. Nie wierzcie żonkom, że się to im spodobało, bo kłamią, żeby Was nie urazić. Nie spodobało się, tak jak Wam, taka jest normalna reakcja. I niestety taki akt to najskuteczniejsza metoda na demontaż małżeństwa. Pomyślcie też o Waszych dzieciach, co będzie jak ich koledzy w szkole się dowiedzą, a należy zakładać, że kiedyś się dowiedzą. NIGDY TEGO NIE RÓBCIE.

IP i czas połączenia logowane. [20135971]
[12.01.2013] 19:39
GTASEXSEXSEX
poklucilem sie z zona i wynioslem sie do brata po 2 dniach zadzwoniłem ze wpadne po reszte rzeczy. Przyjechałem z kolega wchodzimy do domu a tam cicho i pusto zapalilem światło w salonie i ku naszemu zdziwieniu na kanapie leżała moja zona tylko w czerwonych stringach (czekała na mnie) dostrzegła Rafała i z piskiem uciekła do łazienki. Blagalem zeby wyszła nagle otworzyła drzwi i powiedziała BIERZCIE MNIE TU I TERAZ RAZEM! kolega zawahał sie ale poklepalem go po ramieniu . Wiedzial ze zapraszam go do zabawy

IP i czas połączenia logowane. [20139339]
[12.01.2013] 19:58
GTASEXSEXSEX
usiadlem na kanapie a ona na mnie kolega stal za nia ocierala sie swoja piczka o mojego ja calowalem ja po szyji a kolega piescil jej wielkie piersi ( rozmiar E80) po chwili byliśmy nago żona uklekla i brała do buzi nasze członki raz mojego raz kolegi później 2 na raz obaj doszliśmy jednocześnie na jej piersiach pobiegła sie umyć gdy wróciła byliśmy znow gotowi. Lezalem na kanapie a ona skoczyła na mnie bujala swoim tyleczkiem do gory na dol na boki wirowala jak spadający samolot kolega piescil jej mniejsza dziurkę i piersi zeszła i kolega jej wsadził tak głęboko ze az krzyczała ja stałem przef nia a ona mi trzepala i brała fo buzi na zmiane ja doszlem w jej ustach a kolega na plecach. Po wszystkim wzięliśmy prysznic i kolega poszedł od tamtej pory spotykamy sie co 2 tyg na trojkacik

IP i czas połączenia logowane. [20139399]
[14.03.2013] 15:59
jaro
Zboki jak można własną żonę dymac z własnym kumplem ją nie mógł bym potem spojrzeć na nią rozumiem 1 M+2K to jest coś a nie z żony robić dziwke dla kolegi a z reszta niezły bałagan ma w głowie żona dając dypy innemu

IP i czas połączenia logowane. [20317911]
[01.04.2013] 13:05
Butedr3fsdddqddf
Prawiczek (13.01.08 19:11):
Mój pierwszy sex był z dojrzałą kobietą. Pamiętam, że bardzo waliło mi serce z emocji oraz przeszywał dreszcz podniecenia. Ciocia była po kielichu i była chętna do udzielenia mi tej pierwszej lekcji. Zaczęło się niewinnie, gdyż ciocia weszła pod kołdrę w opakowaniu. To mnie jeszcze bardziej podjarało. Powoli zacząłem dotykać ciocię, najpierw przez bluzkę i cienkie, brązowe rajstopki o które ostro pocierałem swoim nabrzmiałym koniem. Potem inicjatywę przejęła ciocia i zabrała się za mojego konia, doprowadzając do obfitego wytrysku.

Polecam DoktorPotencja.pl Kamagra od nich to rewelacja, wreszcie uczciwy sprzedawca z oryginalną Kamagrą. Jeżeli macie problemy z potencją i erekcją to z czystym sumieniem mogę zarekomendować.

IP i czas połączenia logowane. [20369167]
[06.04.2013] 14:45
3x1
to zależy czyja ta żona ,ja z kolegą jeden raz mieliśmy żonkę ale nie naszą .Ona sobie chwaliła i wprost mówiła ze z mężem tego by nie zrobiła .Jednak takie są kobiety .

IP i czas połączenia logowane. [20386158]
[15.04.2013] 09:32
jaro
moja zona lubi sex z kilkoma facetami na raz

IP i czas połączenia logowane. [20414346]
[15.04.2013] 09:37
jaro
moja zona sie podnieca jak patrzy jak rucha mnie facet

IP i czas połączenia logowane. [20414351]
[15.04.2013] 09:40
jaro
dla mojej zony 2 to malo

IP i czas połączenia logowane. [20414357]
[15.04.2013] 09:43
jaro
szukamy mlodego z duzym kutasem ze szczecina

IP i czas połączenia logowane. [20414360]
[22.04.2013] 18:45
1nugat1
jaro (13.04.15 09:37):

Zobaczcie moją nawww.pokazywarka.pl/feofqh , jak sie podoba to pisac powiecej na 1nugat1@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20432244]
[23.04.2013] 09:49
Krakmenon
1nugat1 - to nie jest twoja żona. Jeśli jest zrób jej zdjęcie z obrączką, a nie pokazuj przeglądu Internetu.

IP i czas połączenia logowane. [20433434]
[23.04.2013] 19:52
Gizmybass
1nugat1 (13.04.22 18:45):
jaro (13.04.15 09:37):

Zobaczcie moją nawww.pokazywarka.pl/feofqh , jak sie podoba to pisac powiecej na 1nugat1@wp.pl

To byl bardzo nieladny pokaz. Prosze nie epatowac zwislymi cycami i pomarszczonymi koncowkami. zdjecia bardzo zle zrobione i zamiast eksponowac atuty kobiece podkreslaja beznadzienja meskosc fotografa.
To jest portal edukacyjno-dyskusyjny a nie kotlownia
Prosze wrocic do gimnazjum, poduczyc sie a dopiero potem tu wrocic.

IP i czas połączenia logowane. [20434747]
[24.04.2013] 07:49
1nugat1
Krakmenon (13.04.23 09:49):
1nugat1 - to nie jest twoja żona. Jeśli jest zrób jej zdjęcie z obrączką, a nie pokazuj przeglądu Internetu.

Obrączkę toaobie możesz zobaczyć na googlach i to nie jedną a to jest moja żona i tych zdjęć nie ma nigdzie w internecie poz tym miejscem które tu podałem.

IP i czas połączenia logowane. [20435781]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat