o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Zakupem mebli przez internet?

1 2 3   » 8 Strony tematu:
[05.02.2010] 15:30
ksiaze69
Elo, odkryłem ostatnio fajny sklep w necie. A ponieważ przymierzam się do remontu sypialni, to chciałbym w nim zrobić zakupy. Czy ktoś kojarzy multizakupy.pl ? Ostatnio zauważyłem ich i wydaje mi się, że mają dość atrakcyjną ofertę cenową. Co o nich myślicie?

Dzięki i pozdro. Jeśli chcesz się pozbyć zachcianki - zrealizuj ją.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.02.2010] 15:57
salvador_dali
Znam sklep multizakupy.pl o którym piszesz i powiem ci, że bez problemu możesz u nich zamawiać. Szczególnie asortyment oświetleniowy mają ciekawy, więc w taki własnie sposób bedziesz mógł urozmaicić swoją sypialnię. Żonka na pewno się ucieszy. Kobitki lubią gdy w sypialni jest nastrój, a przynajmniej moja lubi
Zatem ładna lampa, kilka świeczek i nigdy jej nie będzie bolała głowa tara riri ram

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16273373]
[15.03.2010] 23:04
spolem
jeżeli chodzi o kupowanie mebli w sieci, to ja ostatnio robiłam zakupy na myin.pl, jeżeli ktoś lubi nowoczesny styl to na bank znajdzie tam coś dla siebie...meble mają rewelacyjne, także co jakiś czas zaglądam tam w poszukiwaniu nowości do mojego mieszkania

IP i czas połączenia logowane. [16401047]
[17.03.2010] 09:39
synergia2
W ogóle zakupy przez internet są spoko, obojętnie co się kupuje. Wirtualne kupowanie się dopiero rozwija, więc sklepy dbają o obsługę klienta i oryginalność usług, żeby jednak być konkurencyjnymi dla sklepów stacjonarnych.

IP i czas połączenia logowane. [16407393]
[17.06.2010] 18:30
happiness1
No i mają naprawdę oryginalną ofertę. Zauważcie że sklepy meblowe to głównie sieciówki. A internetowe sklepy zwykle mają zupełnie co innego, w mniejszych ilościach, tak że będą posiadaczem jakiegoś mebla, możesz być w zasadzie pewien ze nie spotkasz go nigdzie u znajomych Mi się bardzo podobają meble z esmebel.com. Są oryginalne, drewniane, solidne i pasują do stylu eko. Zobaczcie sobie na stronie.

IP i czas połączenia logowane. [16808772]
[12.12.2017] 19:03
[22.06.2010] 12:44
lilys
Zdecydowanie zakupy w necie zaczynają teraz rządzić - w końcu ludzie uświadomili sobie, że ceny sa dużo lepsze a konkurencja odpada w walce ze sklepami internetowymi. Ja spotkałam się ze znakomitymi ocenami mebli z ostatniej wymienionej firmy, więc mogę polec przez znajomych Sama nie zamierzam nic na razie zmieniać ale zdecydowanie wrócę do ich strony jak już będzie plan.

IP i czas połączenia logowane. [16828434]
[23.06.2010] 00:10
martitaxx@tlen.pl
Często w necie można znależć coś o wiele tańszego niż w sklepach normalnych czasami to aż przesada jakie są różnice.

IP i czas połączenia logowane. [16831196]
[27.09.2010] 12:12
zuczek3103
A ja znam jeszcze jeden sklep, gdzie można bezpiecznie i bezproblemowo kupować meble. Towww.esmebel.com - w ofercie mają meble z litego drewna, również bukowego, które ciężko znaleźć w Polsce, a jak jest, to drogie. Tam mają rozsądne ceny.

IP i czas połączenia logowane. [17223885]
[11.10.2010] 10:33
brakmitlenu
Ceny to duży plus sklepów internetowych już abstra@@@ąc od tego co kupujemy, czy to meble, czy ubrania, czy sprzęt agd. I często można tam dostać to czego w stacjonarnym sklepie nie znajdziemy. A przesyłka to też nie jakiś duży problem. W końcu jak kupuje się meble, czy lodówkę, to i tak ją ktoś nam musi przywieźć ...

IP i czas połączenia logowane. [17277320]
[17.10.2010] 16:46
sajka313
Racja z dostawą, poza tym jak kupujesz meble na wymiar to podobnie działa. Dlatego ja mogę polecić sklep meblopol.net oni oferują usługę - "meble na wymiar" i moi znajomi korzystali z tej opcji. Dostawa bezproblemowa, wymiary się zgadzały a w razie czego mieli wsparcie ze sklepu. Także zakup mebli przez Internet - jak najbardziej.

IP i czas połączenia logowane. [17302667]
[29.10.2010] 12:00
iguanobone
Ja znam ten sklep, o którym mówi zuczek, bardzo mi się podobają meble w tym sklepie. Zwłaszcza te z drewna bukowego, są naprawdę piękne i do tego taniej, niż w innych sklepach.

IP i czas połączenia logowane. [17352622]
[10.03.2011] 12:48
margarita-4
Ja dołączę się z kolei do sajka313, bo meblopol.net znam i ta usługa wykonywania mebli na wymiar na pewno jest świetnym pomysłem - niezależnie od tego jaką ma się kuchnię (bo to głównie do mebli kuchennych się odnosi).

IP i czas połączenia logowane. [18123189]
[15.03.2011] 17:12
Pingwin16
Ja widziałem fajny sklep meblowy.www.hitmeble.pl kupiłem tam i nie żałuję mebel fajny i nie drogi polecam

IP i czas połączenia logowane. [18142491]
[23.03.2011] 16:26
sonia2011
Od kilku dni na facebooku wisi informacja o takiej aplikacji kupuje.to. Slyszeliście może o tym? To ma wygladać tak, że będzie można robić zakupy bezpośrednio na facebooku, coś jak aukcje internetowe. Dla mnie to fajne rozwiązanie, bo jednak nie ogarniam np. allegro.

IP i czas połączenia logowane. [18173562]
[25.03.2011] 10:32
Demon88
Ja kupiłem w Hit meble i wszystko gra. nie drogi narożnik w dodatku szybko i sprawnie polecam!

IP i czas połączenia logowane. [18180774]
[25.03.2011] 13:01
fisldo
zobacz tu: http://najlepsze-meble.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [18181364]
[29.03.2011] 23:53
designer77
Słaby ten wasz marketing, aż smutek ogarnia ludzi... A odnośnie tematu - zakupy online to przyszłość - także zakupy mebli (nawet antyków!). Czekam na to co będzie się działo z tym modułem zakupowym dostępnym przez Facebook - ma być tam też moduł zakupów grupowych. Zobaczymy co z tego wyniknie http://www.meble-katalog.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18201531]
[31.03.2011] 17:06
nergal
To ja polecamwww.meblefilex.pl . Mam już drugi mebel z tej firmy. Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [18207616]
[07.04.2011] 14:58
Dominik
Szukałem fajnego narożnika w necie trochę sie bałem bo różnie to bywa...
zaryzykowałem kupiłem meble nawww.hitmeble.pl i od dziś takie zakupy będę robił tylko w necie bo zaoszczędziłem swój czas i pare groszy bo jak byłem u konkurencji kiedyś to podobne narożniki chodziły po 300/400zł drożej a taka gotówka na ulicy nie leży. Kupiłem tam fajny narożnik za 995 z dobrej jakości materiału , super na nim się spi no i nie tylko hehe polecamwww.hitmeble.pl

IP i czas połączenia logowane. [18236235]
[07.04.2011] 16:09
ARMAGEDON
Ja też Zamówiłem Meble w hitmeble.pl , Jak na mebel pod zamówienie to termin realizacji ok, Wybór tapicerek ogromny. z czystym sumieniem mogę Polecić.

IP i czas połączenia logowane. [18236544]
[08.04.2011] 13:42
aqwer
Sam jakoś nie mam przekonania co do zakupów mebli bezpośrednio przez internet. Według mnie te meble najpierw trzeba zobaczyć, a internet może posłużyć tylko do zapoznania się z ofertą danej firmy.
Widzę, że każdy poleca tu jakieś. Sam z tych co szczególnie przypadły mi do gustu wyodrębnił bym i polecił na pewno http://meble-bulda.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18240430]
[13.04.2011] 16:54
Adrian
Internetowe sklepy meblowe, to całkiem fajny pomysł na wygodne zakupy. Ostatnio byłem http://mebsklep.pl i bardzo mi się podobała oferta, zwłaszcza tapicerki. Nie sądzę żeby w zwykłym sklepie był taki wybór, a tu mogę znaleźć dokładnie to czego szukam.

IP i czas połączenia logowane. [18262930]
[19.04.2011] 21:59
naP
aqwer Ci producenci mebli [meble-bulda] do których link podałeś mają naprawdę interesujący i ciekawy asortyment. Jestem akurat na etapie urządzania kuchni i mogę powiedzieć że bardzo mi pomogłeś i ułatwiłeś to zadanie

IP i czas połączenia logowane. [18287606]
[27.04.2011] 09:50
MajkaSkowron
Wszystko zależy jakich mebli szukamy. Ciężko kupić np. meble kuchenne przez internet, ale sofa czy szafka to mniejsze ryzyko, no i w necie można znaleźć taniej. Ja kupiłam kilka rzeczy w www.inspirodesign.pl ale to są bardzo awangardowe meble i raczej pasują do bardzo designerskim mieszkań, ale cieszą oko

IP i czas połączenia logowane. [18314367]
[29.04.2011] 19:29
jkawa
Ja jestem jak najbardziej za zakupem mebli w internecie. Według mnie to jest oszczędność czasu i energii. Poza tym siedząc w domu na spokojnie można sobie wtedy zaaranżować całe pomieszczenie.Ostatnio natknęłam się na sofy z arismebel.pl. Bardzo ciekawe wzornictwo.

IP i czas połączenia logowane. [18323658]
[02.05.2011] 15:58
aleksandra-600
W necie generalnie łatwiej kupić meble, które spełnią nasze oczekiwania. Bo tak naprawdę w jednym miejscu można znaleźć praktycznie wszystko a w sklepach stacjonarnych... trzeba chodzić od jednego do drugiego i jeszcze nie, a gwarancji, że znajdzie się to czego akurat się potrzebuje.

IP i czas połączenia logowane. [18334780]
[16.05.2011] 15:20
MAREK888888
Ja kupiłem meble nawww.hitmeble.pl i bardzo je polecam super obsluga dostawa w terminie a w dodatku świetny kontakt mailowy. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [18387391]
[19.05.2011] 18:06
Gruby Taj
Meble przez internet zamawiałem kilka razy na hitmeble.pl ma to swoje wady i zalety. Na pewno wadą jest to ,że nie można dotknąć zamawianego mebla. Dużą zaletą takich zakupów jest ogromna oszczędność czasu.

IP i czas połączenia logowane. [18398824]
[23.05.2011] 16:41
DŻEJSON
Ja również kupiłem nawww.hitmeble.pl meble , super kontakt , dostawa na czas wszystko godne polecenia.

IP i czas połączenia logowane. [18410211]
[23.05.2011] 18:29
Gruby Taj
Zawsze jestem za zakupem mebli przez internet , polecam taki rodzaj zakupów, ze względu na dużą oszczędność czasu. Duży wybór takich produktów mają na hitmeble.pl ,Jeżeli nie chce wam się uganiać bez celu po sklepach - to najlepszy wybór.

IP i czas połączenia logowane. [18410660]
[26.05.2011] 13:39
Góral
Jak meble przez internet to na myśl przychodzi mi tylko jeden sklep hitmeble.pl. Zamawiałem tam pół roku temu jestem zadowolony z tego zakupu. Szybko i profesjonalnie.

IP i czas połączenia logowane. [18420488]

1 2 3   » 8 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat