o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fotografia
 » Odpowiedz na ten temat

Co robicie ze zdjęciami?

[03.02.2010] 14:51
mimozami
Psytrykamy zliczone ilości zdjęć, a co potem?
Co z nimi robicie?
Robicie odbitki i trzymacie w albumach?
Trzymacie na płytach, w sieci?

A może drukujecie na kubkach, wywołujecie wielkoformatowe i zawieszacie na ścianach?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.02.2010] 20:20
bartekem
Ja np. wszystkie moje zdjęcia staram sie nagrywać na płytki CD. Niektóre moje prace zamieszczam w internecie, te które najbardziej przypadły mi do gustu.. np. maxmodels, digart. lecz tam daje tylko zdjecia w niższej jakości, oryginały też zgrywam na płytki.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16209899]
[06.02.2010] 21:56
Nelii
Wiesz, każda fotografia ma swoją własną duszę i jest związana z urywkiem czyjegoś życia. Jak dla mnie zdjęcia na płytce, to tylko zdjęcia. A te wywołane, żyją własnym życiem. Co jeśli zgubisz płytkę albo tym podobne? Nic nie zastąpi fotografii.

IP i czas połączenia logowane. [16225991]
[10.02.2010] 15:26
salvador_dali
Hehe, jakie pytanie
Co robie ze zdjęciami?
Zdjęcia deliaktnie obrabiam, podkręcam kontrasty, kolory ewentualnie, wysyłam do wywołania a później tworzę galerię na swojej ścianie i generalnie w całym mieszkaniu.
Poza tym mam gigantyczne pudło, gdzie chomikuję swoje najlepsze autorskie zdjęcia. Jakoś nie przeapdam za albumami tara riri ram

IP i czas połączenia logowane. [16246583]
[17.02.2010] 14:39
tracey_22
Oprócz standardowych rzeczy w stylu wywoływania, wrzucam na bloga albo facebooka. Czasami wywołuję, albo drukuję na kubkach (tutaj polecam Superfoto.pl) Mam nadzieję, że wywoływanie zdjęć nie przejdzie do historii, bo zawsze miło sobie pooglądać zdjęcia w albumach

IP i czas połączenia logowane. [16277412]
[20.11.2017] 01:08
[22.02.2010] 14:26
Fotomaker
Wszystko, ostatnio jedno zdjęcie wydrukowałem sobie jako plakat w formacie A1. Usługi fotograficzne, gadżety, fotoksiążka wysokiej jakości zapraszam na www.mja.pl

IP i czas połączenia logowane. [16300036]
[13.09.2010] 06:39
egaming
Witajcie ! W dzisiejszych czasach prawie każdy poszukuje ciekawego serwisu
na którym będzie mógł pooglądać ciekawe, fascynujące i śmieszne zdjęcia z naszej klasy. Najlepszym
tego przykładem jest strona
:
http://smieszne-zdjecia-z-naszej-klasy.blogs pot.com/
Znajdziecie tam śmieszne i ostre zdjęcia z naszej klasy, błyskotliwe dziunie, lachony i co tylko chcecie. Zapraszam serdecznie. Pozdrawiam
Marek

IP i czas połączenia logowane. [17167183]
[13.09.2010] 18:03
watrix
Niektóre wywołuję. Wszystkie trzymam na płytkach. Czasem wrzucę coś na fotobloga -> http://tomaszwatras.pl ------------------------------------------
http://tomaszwatras.pl

IP i czas połączenia logowane. [17169498]
[16.09.2010] 11:16
zuczek3103
To zależy jakie te zdjęcia są. Jak są fajne i dobre, to prezentuję je choćby na moim profilu na Facebooku. Jak są kiepskie, to po prostu usuwam. Ale zdecydowana większość jest na kompie, na płytach i część w albumach.

IP i czas połączenia logowane. [17181087]
[11.10.2010] 11:28
fotografonline
Oferujemy: -zmiana koloru zdjęcia : na czarno-białe, sepie bądź inny kolor.
-retusz twarzy i całej sylwetki
-zmiana tła, usuwanie przedmiotów w tle
-zmiana rysów twarzy
-tworzenie kolaży ze zdjęć
- itd. TANIO I PROFESJONALNIE! Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy:
fotograf.online@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [17277481]
[15.10.2010] 13:11
martam-s
ja trochę zdjęć sprzedaję np tutaj http://www.shutterstock.com/g/kubowa1

IP i czas połączenia logowane. [17294135]
[15.10.2010] 18:41
jarekkolinski
cyforowe zdjecia maja zasadnicza wade. jak sie ich sie nie wydrukuje to moze byc ciezko z zywotnoscia. papier moze prztrwac kilkaset lat a plytki kilka.

IP i czas połączenia logowane. [17295460]
[16.10.2010] 00:10
Marian_1234
Archiwizuje na dyskach twardych. Wybrane wywoluje w wiekszych formatach i wklejam do tradycyjnego albumu ........
<a href="http://www.meblewsieci.pl&quot ;>Internetowy Sklep Meblowy</A>

IP i czas połączenia logowane. [17296973]
[16.10.2010] 00:12
Marian_1234
Archiwizuje na dyskach twardych. Wybrane wywoluje w wiekszych formatach i wklejam do tradycyjnego albumu ........
[url=http://www.meblewsieci.pl ]Internetowy Sklep Meblowy[/url]

IP i czas połączenia logowane. [17296980]
[25.10.2010] 12:04
xsenia
Trzymam na kompie albo na płytach. Wszystko zależy czy są to zdjęcia wspomnienia czy bardziej w ton artystyczny uderzające.

IP i czas połączenia logowane. [17336466]
[10.02.2014] 11:00
Palmiarka
Ja trzymam na kompie zdjęcia wszystkie, robie kopie zapasowe i uwazam ze to swietna pamiatka. mam do nich dostep zawsze jak potrzebuje i nie mam problemu z odnalezieniem żadnej fotki. Teraz potrzebowałam do konkursu trójmiejskiego PH Matarnia, gdzie musiałam wrzucić fajną fotkę z przyjaciółmi, znalazłam, wrzuciłam i gotowe, nie wiem jak bym wzięła udział w nim gdybym miała wydrukowane zdjęcia, bym robiła zdjęcie zdjęciu?

IP i czas połączenia logowane. [21034732]
[12.02.2014] 16:09
enek
Trzymam na kompie, część zgrałem na dysk, część wywołałem i poukładałem w tradycyjne albumy. Co roku robię także nowy foto kalendarz http://www.fotoradocha.pl/ ze zdjęć zrobionych w roku ubiegłym.

IP i czas połączenia logowane. [21038747]
[15.02.2014] 01:37
Most 24
ja niszczę(ale to cecha świata).Własne i cudze zdjęcia to drogocenne skarby, ale ciężko jest wszystkie przechować(pieniądze, lokum itd.) i są zdarzenia losowe, na przykład autentyczne zalanie piwnicy z komputerem z dyskiem twardym itp.Co do slajdów i negatywów, to dwa fałszywe mity:klisza nie ma szumu,ma dużą rozdzielczość nie wiadomo jaką, w każdym razie powyżej 10 megapikseli(Obiektyw Zenit jest OK).Kolor na przykład w pudełku, w folii zachowuje się doskonale, na Kodaku, Fuji, ale zależy to przede wszystkim od dokładnego wypłukania i zakładu fotograficznego.Był w Warszawie w PRL profesjonalny Polmark, Potocka 33.Było też laboratorium Kodak w Domach Centrum.I inne zakłady.Jest w tej chwili wiele algorytmów poprawy zdjęć i poprawy zdjęć "nieudanych".Tym się zajmuję też.Z całkowicie ciemnego zdjęcia, szczególnie Nikona, Sony czy Canona o dużym rozmiarze można osiągnąć zwykłe, dobre zdjęcie.

IP i czas połączenia logowane. [21043622]
[21.03.2014] 15:14
Roksana02
Do dobrych zdjęć trzeba dobrego fotografa ;p Musi mieć to coś w sobie i obeznanie ze zdjęciami i pomysłami. Ja czerpię wiele inspiracji ze strony wylistuj.pl

IP i czas połączenia logowane. [21099613]
[10.07.2015] 12:42
Magdalena47709
Wywoływałam w foto4u.pl odbitki i jakość jest doskonała. Aktualnie jest promocja na zamawianie odbitek i foto obrazy na płótnie http://www.foto4u.pl/promocje. Odbitki można odebrać osobiście w jednym z wielu punktów w całej Polsce.

IP i czas połączenia logowane. [21863304]
[26.04.2016] 09:05
Daria332
Ja trzymam na komputerze, wybrane, te najlepsze drukuję np. w PortaArt i wtedy część na ścianę a część do albumu.

IP i czas połączenia logowane. [22287033]
[17.05.2016] 16:17
elka2828
Ja polecam zrobić sowją stronę, galerię. Kupiłam stronę przez pinmedia (bardzo polecam swoją drogą) zrobili mi galerię i od razu większa motywacja żeby sowje foty robic

IP i czas połączenia logowane. [22312300]
[27.05.2016] 11:28
Martynabark
Ostatnio wydrukowałam zdjęcia w PortaArt.pl, a następnie stworzyłam album, w sumie mam już 2 albumy w pełni opisane. Bardzo przyjemnie się do tego powraca.

IP i czas połączenia logowane. [22323705]
[02.06.2016] 11:00
Alijdhd55858
mam zapisane na dysku zewnętrznym

IP i czas połączenia logowane. [22331182]
[10.01.2017] 20:45
Michał_0
Hejka. Właśnie wróciłem z wakacji i zrobiłem kilka fajnych fotek które chciałbym wywołać. Znajomi widząc moje zdjęcia z wakacji są oczarowani i wręcz rozkazali mi zrobić odbitki. Problem jest w tym że w mojej małej mieścinie nie ma fotografa który by się tym zajął. Pozostaje mi zrobić odbitki przez internet ale firm które się tym zajmują jest sporo a ja znam tylko http://www.fotolab.pl/ zamawiałem tam kiedyś pudełko na zdjęcia. Jeżeli ktoś zamawiał tam zdjęcia prosiłbym o podzielenie się opinią.

IP i czas połączenia logowane. [22596141]

» Odpowiedz na ten temat