o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Sposób na plamy przebarwienia po trądziku

1 2
[01.12.2014] 22:26
heni
Ja te wszystkie rady o kremach i maściach nie pomogą to trzeba iść do lekarza. Najlepszych dermatologów w Warszawie znajdziesz w lecznicy Alfa przy Nowym Świecie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21480761]
[02.12.2014] 16:35
zosiazosia
heni (14.12.2014.01 22:26):
Ja te wszystkie rady o kremach i maściach nie pomogą to trzeba iść do lekarza. Najlepszych dermatologów w Warszawie znajdziesz w lecznicy Alfa przy Nowym Świecie.

A ja polecam nie tylko dermatologów z tej lecznicy, ale i ginekologa pana Kilijańczyka.

IP i czas połączenia logowane. [21481700]
[25.01.2015] 13:47
maxineczka
zima chyba generalnie jest dobrym momentem na przebarwienia, prawda? tak sobie pomyslalam, ze moze w koncu i ja zabiore sie za moje znaczki. problem w tym ze sa w widocznych miejscach, polecacie jakas reke fachowca jesli chodzi o przebawienia i zmiany skorne?

IP i czas połączenia logowane. [21581753]
[25.01.2015] 13:57
purcountdolu1981lyvmd
Stori (11.06.2011.28 10:14):
A mi lekarz przepisał Rozex, a do tego Cetaphil żeby nawilżyć skórę bo okropnie wysusza. W zasadzie nic nadzwyczajnego ale po kilku miesiacach krosty zniknęły.

Jasne http://linq2.it/1

IP i czas połączenia logowane. [21581783]
[22.07.2015] 06:04
melinda33
Zima jest dobrym miesiącem z uwagi na możliwość zastosowania wielu zabiegów,które zdecydowanie zmniejszają blizny potrądzikowe. Zerknijcie sobie tutaj:
http://bliznapotradzikowa.pl/
Na stronie można sobie poczytać o sposobach usuwania blizn potrądzikowych. Czasami wystarczą jedynie leki ale czasami trzeba po prostu zastosować jakiś specjalny zabieg na usuwanie zmian. Sama jestem po laserze. Może nie było to takie tanie ale efekt ? Marzenie !

IP i czas połączenia logowane. [21884492]
[14.12.2017] 21:56
[19.11.2015] 11:54
Aleksandra.Sana
Niestety ale wieloletnich przebarwień nie są się od tak usunąć domowymi sposobami lub maściami. Ja sama walczyłam bardzo długo i wydałam masę pieniędzy, które mogłam od razu przeznaczyć na zabieg w gabinecie. Jakieś pół roku temu zdecydowałam sie na usunięcie przebarwień za pomocą Cosmelan ( więcej informacji na temat zabiegu https://goldclinic.pl/oferta/medycyna-estety czna/usuwanie-przebarwien/cosmelan/ ) Na efekty czekałam 20 dni, ale warto było.

IP i czas połączenia logowane. [22070832]
[03.12.2015] 17:36
asiapiotrowska
Próbowałam wieloma sposobami, peelingi, maści, kwasy... Nic nie pomagało, dopiero pomógł mi laser. Robiłam trzy zabiegi laserem ResurFX w Vici w Krakowie więc moje wrażenia są związane tylko i wyłącznie z tym laserem. Zabiegi są dość nieprzyjemne i bolesne, po zabiegu trzeba sobie zaplanować kilka dni bez wychodzenia z domu. Skóra regeneruje się dość szybko. Po trzech zabiegach blizny się spłyciły, a koloryt skóry się wyrównał. Uważam, że warto.

IP i czas połączenia logowane. [22092408]
[06.04.2016] 20:16
Zielonysklep.com
Na plamy po trądziku najlepszy krem z ziół ajurwedyjskich zbieranych w Himalajach- ziołowy i naturalny, stosuje od roku Bardzo dobry również na blizny i pzrebarwienia- nazywa się Kailas, można kupic w sieci cena ok 20 zł

IP i czas połączenia logowane. [22262609]
[19.04.2016] 13:11
homper
Potwierdzam - w kilka tygodni udało się wyeliminować wszystkie ślady - właśnie ten aplikator na wypryski HB - nie pozostało po nim nim. Nie mam nawet zaczerwienień, tak więc zakładam, że u każdego można to będzie dosyć łatwo wyeliminować, prawda?

IP i czas połączenia logowane. [22278322]
[13.05.2016] 09:26
ellafitz
Ja borykałam się z bliznami potrądzikowymi i pomogła mi pani doktor Nielepkowicz z Wrocławia. W jej gabinecie z pewnością znalazłaby się też rada na przebarwienia, bo oferuje dużo różnych zabiegów, a warunki są bardzo dobre

IP i czas połączenia logowane. [22306943]
[17.05.2016] 14:16
zaorskaa
Ja próbowałam różności, a teraz jak mam podkład Dermablend korekta 3d to sobie maskuję blizny i skóra wygląda bardzo ładnie, naturalnie i się nie błyszczy.

IP i czas połączenia logowane. [22312148]
[23.08.2016] 21:30
Grażynka-pielegniarka
Na przebarwienia po trądziku pomogły mi zabiegi z kwasami i dermapenem ze specjalnymi ampułkami rozjaśniającymi. Na zabiegi chodziłam do gabinetu Beauty Premium w Poznaniu i bardzo wszystkim polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22421252]
[24.08.2016] 20:04
RioGrande
Na różnego rodzaju przebarwienia i blizny najlepsze są zabiegi medycyny estetycznej. Osobiście moim kłopotem były blizny pooperacyjne i rozstępy. Sprawiało mi to straszny dyskomfort, ale trafiałam do tej kliniki http://chiroplastica.pl i przy pomocy lasera frakcyjnego udało się przywrócić skórze ładny wygląd.

IP i czas połączenia logowane. [22422192]
[03.11.2016] 15:38
oliwiab
Zabieg laserem daje chyba najlepszy efekt końcowy. Polecam salon Vici Clinic, dysponują nowoczesnym laserem ResurFX, który gwarantuje bezpieczeństwo, skuteczność i rewelacyjne efekty.

IP i czas połączenia logowane. [22504203]
[21.09.2017] 12:30
lianika
Jeżeli chcecie zwalczyć przebarwienia skóry i blizny po trądziku, polecam wam skorzystać z usług salonu, w którym zajmują się medycyną estetyczną. Takim miejscem jest świetny salonwww.atelier103.pl w Gdyni. Oferują tam redukcję blizn i rozjaśnianie przebarwień.

IP i czas połączenia logowane. [22808034]
[21.09.2017] 15:42
przyszła kosmetyczka;p
Tylko Pferdlukers, reklamodawcy. Reszta się nie liczy!

IP i czas połączenia logowane. [22808194]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat