o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Tlenofon, czyli telefon przez Internet
 » Odpowiedz na ten temat

0-801-700-700 - Operator telefoni stacjonarnej Dialog i jej BOK

[29.01.2010] 20:33
MaKaRoNs
Witam,
chciałby zgłosić problem w próbach połączenia na numer 800-700-700 .

Numer należy do jednego z czołowych operatorów telefonii stacjonarnej który pokrył terenem działania cały Dolny Śląsk i niezły kawałek Polski.

Niestety ale nie mam możliwości łączenia się z tym numerem a to wielka strata, ponieważ Dialog oferuje "oddzielne" łącza tylko na usługę internetową bez telefonu (Telefon mam w TlenoFonie...) i czasem jak przyjdzie zadzwonić z uwagami odnośnie jakości "netu" to można tylko pomarzyć.

Zgłaszałem zagadnienie na infolinii TlenoFonowej ale widać zagadnienie nie przekopało się dalej...

Zakładam, ze jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o... (...) i najprawdopodobniej o jakieś rozliczenia bo "niby" dzwoniący na 0800 płaci jeden "impuls" a w TlenoFonie jak wiadomo są minuty więc trudno jeśli będę "wisiał" np. 12 minut z BOKiem Dialogu to kto za to zapłaci/dopłaci?

Nie wnikam drodzy Państwo w kwestię płatności i kosztów mojej rozmowy, skoro płacę "minutowo" po Polsce to do licha mogę i "minutowo" płacić za połączenie z 0800-700-700 ale wycięcie możliwości dzwonienia jest chyba nie fair... .

Już kiedyś kopałem po Forum i nie widziałem zastrzeżeń co do braku możliwości połączenia z numerami z puli 0800 ale jednak w praktyce są takie "przypadki".

Dziękuję za konkrety i próby rozwiązania zagadnienia.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.01.2010] 09:52
BadaBim
Kolego,

Dowiedz się, jaki numer z prefiksem kierunkowym kryje się pod tym numerem i na taki dzwoń. Być może na stronie operatora podany jest takowy?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16183240]
[30.01.2010] 13:20
gosciu_zmora
pomogę Ci :

http://www.9494.pl/Telefonia-Dialog-S.A..5.1 31672.html

IP i czas połączenia logowane. [16184043]
[30.01.2010] 20:03
MaKaRoNs
Dziękuję za podpowiedź i... gotowe rozwiązanie, numer 71-7910101 faktycznie łączy do BOKu Dialogu.

Kiedyś miałem jakiś numer stacjonarny... ale działał jedynie z komórki, przy próbie połączenia ze "stacjonarnego" wywalało połączenie.

Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [16186338]
[05.09.2010] 14:56
INRowiec
Witam.
W sierpniu 2009 do moich drzwi zapukał przedstawiciel Dialogu. Podpisałem umowę na 12 miesięcy w ramach promocji.
Chcę rozwiązać umowę z dialogiem ale oni twierdza , że na oryginale jest 15 miesięcy. To prawda ale ktoś z 2 zrobił 5, bez podpisu i daty poprawienia. Zapomniał idiota, że ja mam kopię na której stoi jak byk 12 miesiecy. Kilkakrotnie dzwoniłem pod podany numer i jak do tej pory żadna Pani z dialogu nie odpowiedziała na zarzut zafałszowania umowy znajdującej się w siedzibie operatora.
Co w takim wypadku powinienem zrobić?
Jakieś sugestie, porady... Chętnie poczytam.

IP i czas połączenia logowane. [17138888]
[18.11.2017] 00:14
[28.09.2010] 20:44
Stary_pryk
Witam.
Przeszukałem wszystkie reportaże UWAGI i nie znalazłem żadnej wzmianki nt operatora telefonii DIALOG. To duży błąd, bo to jest sekta.
A przede wszystkim oszuści.Żona podpisała umowę z tym operatorem w ramach promocji. Oryginał umowy jest w biurze operatora, my mamy kopię.Problem w tym,że oba dokumenty różnią się - na oryginale czas trwania umowy to 15 miesięcy, na naszej kopii to 12. Przerobiono 2 na 5 bez podpisu, parafki, daty.Dochodzi do absurdu, bo operator domaga się od nas oryginału umowy (ma go w swoim biurze) w celu porównania obydwu dokumentów.Jest też przekłamanie, że umowa została zawarta 15 października, na naszym egzemplarzu jest tylko 31 sierpnia jako data sporządzenia umowy oraz 01 listopada jako data rozpoczęcia usługi.
Napisałem skargę do UKE, które podtrzymuje stanowisko operatora w kwestii przesłania kopii umowy poświadczonej prze notariusza, ze jest zgodna z oryginałem, który leży w biurku operatora dialog.(tę informację uzyskałem od byłego już pracownika dialogu).Zadzwoniłem do prokuratora lecz ten odesłał mnie do policji. Mam wrażenie, ze działa spychologia.Gdzie mam się udać po poradę, by nie zostać oszukanym?

IP i czas połączenia logowane. [17230112]
[04.03.2013] 14:04
Spell
Dialog to syf!!! Odradzam wszystkim. Klienta mają gdzieś. Dałem się przekonać do poszerzenia pakietu o telewizję. Umowę podpisałem z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, aby spokojnie wygasła mi umowa z poprzednim operatorem. Termin się zbliżał, a dialog nie nawiązywał kontaktu. Ja zrobiłem to na tydzień przed terminem. Dowiedziałem się, że jest jakiś problem z umową. Sami przez 2 miesiące nie mogli na to wpaść i skontaktować się ze mną. Pani na infolinii nie potrafiła mi pomóc i przekazała, aby ktoś z odpowiedniego działu pilnie się ze mną skontaktował. Oczywiście nikt tego nie zrobił. Popędzałem ich kilkukrotnie. Ostatecznie zacząłem wydzwaniać do lokalnego biura, które wcisnęło mi tą usługę. Przez kilka dni udało im się dowiedzieć, że błąd dotyczy nie wpisanych nr. portów na umowie, które powinien wpisać przedstawiciel handlowy. Przez cały czas jedyne co robili to przerzucali się winą z działu na dział. Nikt nie był zainteresowany uruchomieniem mi telewizji w domu. Ostatecznie umowa z poprzednim operatorem wygasła, a ja zostałem bez telewizji. Dialog jedyne co potrafił to prosił o więcej czasu. Kiedy przyszedł piątek i jak zwykle nikt nie oddzwonił z informacja, podziękowałem im. Kolejnego zmarnowanego weekendu nie miałem zamiaru i dawać, bez gwarancji, że coś naprawią. Każdemu może zdarzyć się błąd ale profesjonalną firmę rozpoznaje się po tym, jak ten błąd naprawia. Dialog nawet nie zbliżył się do naprawienia błędu. Jedynie obiecywał jakiekolwiek informacje, które sam musiałem zdobywać, bo nikt do mnie nie dzwonił. Sam jestem handlowcem i wiem jak powinno załatwiać się reklamacje. Tak się traci klientów, a nie ich zyskuje. Totalna żenada, dno. Niech nikt się do nich nie zbliża!!! Niedługo kończy mi się stara umowa i nie mam zamiaru jej przedłużać.

IP i czas połączenia logowane. [20287794]

» Odpowiedz na ten temat