o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

dziwni faceci na portalach randkowych typu sympatia

1 «   18 19 20 21 22   » 394 Strony tematu:
[13.06.2010] 00:44
czytanie_nie_boli
adminuss (10.06.12 09:29):
hmmm.. jest coś w tym ze na sympatii ciężko znaleźć kogoś konkretnego ale np. z punktu widzenia normalnego - tak myślę - faceta to z babkami to też nie jest za dobrze: albo jakieś takie skrzywdzone się trafiają, albo królewny co trzeba koło nich skakać albo typowe materialistki co na pierwszej randce pytają jka mieszkam, ile zarabiam i jakim samochodem przyjechałem nie mówię już o przypadkach gdy rozmowa z nią była monologiem pt. co porabiasz, czym się interesujesz, masz jakieś pasje i odpowiedzi: siedzę w domu, siedzę w domu, siedzę w domu oglądam seriale od takich kobiet trzeba uciekać jak najszybciej
a później trafiasz na listę

hmmm ...adminuss ... chyba masz rację ... z punktu normalnego faceta ( a za takiego się uważam ) Twoje spostrzeżenia są jak najbardziej na miejscu . Odnoszę wrażenie , że większość Pań które się tu wypowiadają , to zwykłe hipokrytki ( bez obrazy ) ... dlaczego większość z tych Pań ma zastrzeżenia do tych kilkunastu profili ? ... wszystkie Panie które tu piszą , sprawiają wrażenie inteligentnych kobiet , wiedzących czego chcą od życia , a kierujących się zwykłą oceną wzrokową .... powiedzmy to szczerze ... a później są żale i płacze ...jaki on jest zły i zakłamany ... więc powiedzcie Szanowne Panie czym się kierujecie w wyborze mężczyzny ? , bo chyba nie tym , co pisze inteligentnego do was facet bez zdjęcia w profilu ... bez obrazy , jestem też zalogowany na sympatii ( chociaż przypuszczam , że mam więcej lat niż większość Pań wylewających swe żale tutaj )... i poznałem tu parę naprawdę miłych i dojrzałych kobiet, wiedzących czego chcą od życia
P.S jestem menadżerem , pracuję w Anglii i nie robi na mnie wrażenie czyjeś miejsce pracy i piastowane stanowisko ... a odnoszę wrażenie , że większość Pań tutaj, to sfrustrowane menadżerki szukające czegoś w życiu , tylko nie wiedzące czego Pozdrawiam wszystkie Panie i życzę im szczęścia w ich poszukiwaniach

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16790861]
[13.06.2010] 10:18
adminuss
wiesz ja nie oceniam tych dziewczyn jako hipokrytki w zasadzie my też patrzymy na wygląd i ma On duże dla nas znaczenie - nie znam faceta który by nie chciał jakąś ładną dziewczynę ukochać lub przynajmniej o tym nie myśli intensywnie ale w normalnym partnerskim życiu w pewnym momencie wygląd już nie ma znaczenia - liczy się człowiek tez jestem na sympatii i tez nie mam fotki, choć pojawia się sporadycznie - i na palca@@@eden ręki mogę policzyć dziewczyny które mi odpisały - przez rok!!! oczywiście jak wrzucę fotkę to licznik kręci się jak szalony a oczek/buziaczków mnóstwo... wracajać do meritum
kochane kobietki - tak jak Wy oceniacie sobie faceta tak samo my oceniamy Was - wyrzućmy przypadki tych zboków pokroju bluemana - żaden facet żadnej z Was nie zaciągną do łóżka na siłę - to TY, i TY i jeszcze Ty , no i Ona dała na to pozwolenie, chciałyście tego lub wręcz pragnęłyście bo On jest taki przystojny i tak ładnie komplementuje...
żaden racjonalnie myślący facet nie będzie próbował bycia z kimś kto na pierwszej czy drugiej randce poszedł z nim do łóżka...
raczej żaden z nas nie pomyśli sobie - a jestem wyjątowy i Ona tez więc się tak idealnie zgraliśmy
zdecydowanie to bedzie - co za baba- skoro ze mna poszła do kilku godzinach rozmowy to się stanie gdy będziemy razem - pusci się z innym bajerantem oczywiście nie wszyscy tak próbuja sprawdzać drugiego człowieka ale całkiem spora większosć facetów i babek - w końcy my i wy lubimy się kochać kobietki - niech każda z was pojrzy sobie dzis w lustrze i powie prosto w oczy prawdę - gdy nie ja - to nic by sie nie stało, to ja tego chciałam i ponoszę tego konsekwencje facet któremu zależy gdy dostanie kosza będzie zabiegał o Ciebie dalej - przeciez chodzi o to by On był dla ciebie wyjątkowy a Ona dla niego wspaniała - i za każdym razem będzie chciał to zrobić - to insynkt który jest w nas
ten który liczy tylko na bzykanie - po koszu raczej zrezygnuje zdrowych relacji życzę ...w miłości nie chodzi o to by znaleźć drugą połówkę, ale znaleźć druga połówkę tej samej całości ...

IP i czas połączenia logowane. [16791292]
[13.06.2010] 11:32
trobelsk
adminuss (10.06.13 10:18):
wiesz ja nie oceniam tych dziewczyn jako hipokrytki w zasadzie my też patrzymy na wygląd i ma On duże dla nas znaczenie - nie znam faceta który by nie chciał jakąś ładną dziewczynę ukochać lub przynajmniej o tym nie myśli intensywnie ale w normalnym partnerskim życiu w pewnym momencie wygląd już nie ma znaczenia - liczy się człowiek tez jestem na sympatii i tez nie mam fotki, choć pojawia się sporadycznie - i na palca@@@eden ręki mogę policzyć dziewczyny które mi odpisały - przez rok!!! oczywiście jak wrzucę fotkę to licznik kręci się jak szalony a oczek/buziaczków mnóstwo... zdrowych relacji życzę
Wiec ja odpowiem jako 100% kobieta z zasadami...
twój cytat: ''tez jestem na sympatii i tez nie mam fotki, choć pojawia się sporadycznie - i na palca@@@eden ręki mogę policzyć dziewczyny które mi odpisały - przez rok!!! oczywiście jak wrzucę fotkę to licznik kręci się jak szalony a oczek/buziaczków mnóstwo...''
Moze i myślisz ze w tym przypadku zdjęcie jest najważniejsze wręcz wnioskuje, że mowa o wyglądzie: o ładnej buzi, zadbanym wyglądzie, przystojnej postawie etc. Jednak drogi Panie tutaj się mylisz bo jeżeli o mnie chodzi i podejrzewam, że ponad 50% kobiet na tej stronie też tak uważa TO LICZY SIĘ zaufanie jak mam zaufać gościowo, który boi się podłączyc swojej fotki na stronie, nie chce sie pokazać a może boi się, że jego narzeczona go odnajdzie... sorrrry takim nie odpisuje z wielkim szacunkiem ale jak jesteś jakimś 60 latkiem z pomysłami zboczonego pedofila???!!! załącz przynajmniej 3 fotki wtedy można i pisać i odpisywać i się spotkać !!! gdzies wyżej czytałam, że to kobiety i tylko kobiety wchodzą męźczyznie do łóżka....... i kto to napisał?!! hahaha męźczyzna nic nie robi !!!! hahaha to męźczyzna wchodzi do łóżka kobiecie i jeszcze napisze - na zawołanie!!! niestety już się czasy zmieniły!!! co do reszty kobiet faktycznie coś jest z nimi nie tak !! ps. rada... nie daj sie oszukać najpierw przejżyj myśli tej kobiety lub tego męźczyzny a później wskakuj do łoźka... jak jesteś inteligentna/y to się zorientujesz a jak brakuje ci tego - to nie licz na zdrowe relacje!!!

IP i czas połączenia logowane. [16791499]
[13.06.2010] 12:06
Mustang001
Mustang001 , sprawdziłam tego kolesia na innych portalach ,ma zamieszczone filmiki z pannami, więc uważajcie na niego.Jest zalogowany na wielu portalach.

IP i czas połączenia logowane. [16791623]
[13.06.2010] 14:13
adminuss
trobelsk (10.06.13 11:32):
Wiec ja odpowiem jako 100% kobieta z zasadami...
twój cytat: ''tez jestem na sympatii i tez nie mam fotki, choć pojawia się sporadycznie - i na palca@@@eden ręki mogę policzyć dziewczyny które mi odpisały - przez rok!!! oczywiście jak wrzucę fotkę to licznik kręci się jak szalony a oczek/buziaczków mnóstwo...''
Moze i myślisz ze w tym przypadku zdjęcie jest najważniejsze wręcz wnioskuje, że mowa o wyglądzie: o ładnej buzi, zadbanym wyglądzie, przystojnej postawie etc. Jednak drogi Panie tutaj się mylisz bo jeżeli o mnie chodzi i podejrzewam, że ponad 50% kobiet na tej stronie też tak uważa TO LICZY SIĘ zaufanie jak mam zaufać gościowo, który boi się podłączyc swojej fotki na stronie, nie chce sie pokazać a może boi się, że jego narzeczona go odnajdzie... sorrrry takim nie odpisuje z wielkim szacunkiem ale jak jesteś jakimś 60 latkiem z pomysłami zboczonego pedofila???!!! załącz przynajmniej 3 fotki wtedy można i pisać i odpisywać i się spotkać !!! gdzies wyżej czytałam, że to kobiety i tylko kobiety wchodzą męźczyznie do łóżka....... i kto to napisał?!! hahaha męźczyzna nic nie robi !!!! hahaha to męźczyzna wchodzi do łóżka kobiecie i jeszcze napisze - na zawołanie!!! niestety już się czasy zmieniły!!! co do reszty kobiet faktycznie coś jest z nimi nie tak !! ps. rada... nie daj sie oszukać najpierw przejżyj myśli tej kobiety lub tego męźczyzny a później wskakuj do łoźka... jak jesteś inteligentna/y to się zorientujesz a jak brakuje ci tego - to nie licz na zdrowe relacje!!!
a gdzie ja napisałem ze się boję ?? nie wstydzę się siebie ni tego ze szukam partnerki w ten sposób
czy jest zdjęcie czy go nie ma to i tak jest ryzyko - widzisz na przykładzie tej listy że faceci ze zdjęciem potrafią tak manipulować że wykorzystanych,zranionych i zawiedzionych kobiet jest mnóstwo są tez dziewczyny - ładne wg obecnego kanonu urody kobiecej - które świadomie nie wrzucają zdjęć - właśnie po to by nie trafić na zboczeńców czy sponsorów nadmienię również że sympatia to tylko narzędzie a czym się stała to już zasługa ludzi którzy tam zdominowali sposób jej postrzegania: kino, kolacja i kopulacja...
nie jestem desperatem i traktuje to całkiem luźno a jeśli mam trafić na tą właściwą osobę to i tak trafie masz rację odnośnie tego łóżka - nie napisałem że to tylko kobiety wchodzą - napisałem że to wy zrzucacie cała winę na nas - a tak nie jest: do łóżka idą zawsze dwie osoby i obie są odpowiedzialne za o co tam idą i co z niego wyniosą... miłość, sex, rozładowanie napięcia, choroby, ciąże, niepokój, wykorzystanie ipt...
i ten wniosek chciałem by był moim tutaj wkładem, jeśli byłaś tak naiwna by uwierzyć jakiemuś dupkowi i dałaś się zaciągnąć do łóżka to miej pretensje do siebie najpierw a później do niego - to takie odwieczne yin-yang: nie byłoby burdelów gdyby faceci nie chodzi do nich, faceci by nie korzystali gdyby nie było dziwek... każdy jest odpowiedzialny za siebie i za swoje czyny zresztą już abstra@@@ąc od męskich łamaczy cnót to mam pewność że mogła by powstać druga identyczna lista - stworzona przez facetów na której też można by umieścić wszelkiej maści idiotki, szukaczki sponsorów, nimfomanki, łowczynie posagów, desperatki ... tylko czy jest sens kogoś piętnować za to że ma taki a nie inny sposób na życie?? im więcej ludzi na sympatii tym pojawia się więc różnorodności charakterowych ... wystarczy zwykłą ludzka ostrożność i trochę sceptycyzmu - i kontrola i myślę że można poznać naprawdę ciekawych ludzi :0.. a może i kiedyś miłość radosnej niedzieli ...w miłości nie chodzi o to by znaleźć drugą połówkę, ale znaleźć druga połówkę tej samej całości ...

IP i czas połączenia logowane. [16792131]
[26.11.2014] 13:37
[13.06.2010] 15:02
trobelsk
adminuss (10.06.13 14:13): masz rację odnośnie tego łóżka - nie napisałem że to tylko kobiety wchodzą - napisałem że to wy zrzucacie cała winę na nas - a tak nie jest: do łóżka idą zawsze dwie osoby i obie są odpowiedzialne za o co tam idą i co z niego wyniosą... miłość, sex, rozładowanie napięcia, choroby, ciąże, niepokój, wykorzystanie ipt...
i ten wniosek chciałem by był moim tutaj wkładem, jeśli byłaś tak naiwna by uwierzyć jakiemuś dupkowi i dałaś się zaciągnąć do łóżka to miej pretensje do siebie najpierw a później do niego - to takie odwieczne yin-yang: nie byłoby burdelów gdyby faceci nie chodzi do nich, faceci by nie korzystali gdyby nie było dziwek... powyższe zdanie, gdzie piszesz, ze ''niebyło by burdelów'' to jest czysty marketing, prawa rynku popyt je tworzy !!!!!!! wypowiedziałam się, bo przyznam się, że piszesz jak dla mnie mało realnie!
pewnie znajdziesz tą jedyną jak nie tutaj to gdzies indziej, na innej stronie

IP i czas połączenia logowane. [16792302]
[13.06.2010] 18:53
eskimoska
witajcie,
dziewczyny, a co sadzicie o chlopaku o pseudonimie "miszkaa"
na poczatku forum ktos napisal,ze "ciezki charakter"
chcialam zapytac o szczegoly
dziekuje pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16793055]
[14.06.2010] 08:02
Re:Miszkaa
Spotykałaś się z nim a co on Ci takiego zrobił?? bo jak zauważyłam tylko Ty o nim piszesz zresztą bez żadnych konkretów.Czyżby czasem odrzucił Twoje amory i teraz sie mścisz ??? Najpierw piszesz że znasz jego dziewczynę itd a teraz że się z nim spotykałaś?? Dziwne to..btw facet wie o tej stronie i umieścił na swoim profilu informację,że jest na językach,i żeby dziewyczyny uważały na niego...tak nie robi nikt kto ma coś na sumieniu tyle wam powiem.

IP i czas połączenia logowane. [16794942]
[14.06.2010] 09:14
adminuss
trobelsk (10.06.13 15:02):
powyższe zdanie, gdzie piszesz, ze ''niebyło by burdelów'' to jest czysty marketing, prawa rynku popyt je tworzy !!!!!!! wypowiedziałam się, bo przyznam się, że piszesz jak dla mnie mało realnie!
pewnie znajdziesz tą jedyną jak nie tutaj to gdzies indziej, na innej stronie
sympatia to też tylko marketing mało realnie - jasne, kierowanie się dziś zasadami i wartościami to niestety jest mało-życiowe ...w miłości nie chodzi o to by znaleźć drugą połówkę, ale znaleźć druga połówkę tej samej całości ...

IP i czas połączenia logowane. [16795039]
[14.06.2010] 09:44
Vinga1010
Miszkaa... znam.Nie dajcie sie nabrać na jego słodki profil na Sympatii.Jezdzi na motorze po całej Polsce i bzyka wszystkie chętne.Spotyka się z wieloma jednocześnie.Naprawdę uważajcie na niego! vinga

IP i czas połączenia logowane. [16795086]
[14.06.2010] 09:46
Vinga1010
Re:Miszkaa (10.06.14 08:02):
Spotykałaś się z nim a co on Ci takiego zrobił?? bo jak zauważyłam tylko Ty o nim piszesz zresztą bez żadnych konkretów.Czyżby czasem odrzucił Twoje amory i teraz sie mścisz ??? Najpierw piszesz że znasz jego dziewczynę itd a teraz że się z nim spotykałaś?? Dziwne to..btw facet wie o tej stronie i umieścił na swoim profilu informację,że jest na językach,i żeby dziewyczyny uważały na niego...tak nie robi nikt kto ma coś na sumieniu tyle wam powiem.

Ha ha ha !!!!!
Dobre Michał,dobre! vinga

IP i czas połączenia logowane. [16795088]
[14.06.2010] 10:06
Vinga1010
Zzazenowaniem (10.06.12 00:42):
Dziewczyny podchodziłam do sympatii kilka razy w ciągu 3 lat i związek z każdym facetem z tego portalu jak i moich koleżanek kończył się w przeciagu poł roku.Faceci z takich portali nie nadaja się do związków.Przepraszam są wyjatki-facet,ktory jest moze miesiac i od razu pozna kogoś wartościowego i ta osoba nim pokieruje ma szane-znam jeden taki zwiazek-moi przyjaciele, ale facet,ktory posiedzi dluzej w sympatii niz pol roku jest już od niej uzalezniony.Dzis gadalam z kumplem.Byl dlugo w sympatii,poznal kobiete-są szczeliwi i mowi,ze zaczyna mu brakowac sympatii i chyba odwiesi konto.Nie angazujcie sie w zwiazki z facetami z portali-mam doswiadczenie,rozstania bolą i pozostaje trauma i pokaleczone serduszka po poprzednich zwiazkach.Jesli chcecie byc szczesliwe szukajcie osob wokol siebie a nie poligamistow,ktozy oprocz mamienia was maja jeszcze pole do posisu na boki i przestaja sie starac bo zawsze jest alternatywa w postaci sympatii i latwo poznac kogos nowego.Mam fajnych kumpli z sympatii-do pogadaania ale im ich lepiej ich poznaje tym bardziej nie zaluje,ze z nadnym nie jestem ,choc są to naprawdę przystojni faceci.Badzcie ostrozne bo sympatia sklada sie wlasnie z takich Bartoszy-Blumenaow,ktorzy bazuja na damskiej wraliwosci i naiwnoci.Samce to są samce a podobno prawdziwy facet nie przepusci kobiecie nawet kiedy ziewa

Święta prawda
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16795128]
[14.06.2010] 10:25
Vinga1010 (10.06.14 09:44):
Miszkaa... znam.Nie dajcie sie nabrać na jego słodki profil na Sympatii.Jezdzi na motorze po całej Polsce i bzyka wszystkie chętne.Spotyka się z wieloma jednocześnie.Naprawdę uważajcie na niego!
znasz a coś Ci zrobił? czy rozsiewasz plotki?? nie chciał z Tobą rozmawiać?
W ten sposób każdego można oskarżyć..na profilu widać że ma motocykl..więc raptem co za problem tak napisać..Ciekawa jestem jaki jest Twój profil.Wtedy wystarczy spojrzeć na zdjęcia i juz doczepiamy łatę...to jest chore..i można pisać w nieskończoność Vinga to taka laska co latami siedzi na sympatii i daje dupy na lewo i prawo i roznosi zarazki..internet dla anonimów to świetne miejsce do popisu...
Koleżance Vinga dziękujemy bo tylko powtarza plotki bez konkretów.. pobawię się w adwokata zobaczymy co z tego wyjdzie..a Pan M mi podzękuje...słownie

IP i czas połączenia logowane. [16795176]
[14.06.2010] 10:33
Vinga1010 (10.06.14 09:46):

Ha ha ha !!!!!
Dobre Michał,dobre!
nie mam na imię Michał tylko Karolina. A Vinga to przepraszam zdrobnienie od Vagina??

IP i czas połączenia logowane. [16795209]
[14.06.2010] 10:39
Vinga1010
Re:Miszkaa (10.06.14 10:33):

Ha ha ha !!!!!
Dobre Michał,dobre!
nie mam na imię Michał tylko Karolina. A Vinga to przepraszam zdrobnienie od Vagina??
To nie zdrobnienie,to imię ale jak widać tobie kojarzy się z jednym

IP i czas połączenia logowane. [16795228]
[14.06.2010] 10:45
Vinga1010
Re:Miszkaa (10.06.14 10:25):
Miszkaa... znam.Nie dajcie sie nabrać na jego słodki profil na Sympatii.Jezdzi na motorze po całej Polsce i bzyka wszystkie chętne.Spotyka się z wieloma jednocześnie.Naprawdę uważajcie na niego!
W ten sposób każdego można oskarżyć..na profilu widać że ma motocykl..więc raptem co za problem tak napisać..Ciekawa jestem jaki jest Twój profil.Wtedy wystarczy spojrzeć na zdjęcia i juz doczepiamy łatę...to jest chore..i można pisać w nieskończoność Vinga to taka laska co latami siedzi na sympatii i daje dupy na lewo i prawo i roznosi zarazki..internet dla anonimów to świetne miejsce do popisu...
Koleżance Vinga dziękujemy bo tylko powtarza plotki bez konkretów..
pobawię się w adwokata zobaczymy co z tego wyjdzie..a Pan M mi podzękuje...słownie

DLA MNIE TO MOŻECIE Z PANEM MICHAŁEM Z DZIUBKOW SOBIE JEŚĆ.
PISZĘ O KONKRETACH,MIAŁAM Z NIM DO CZYNIENIA I DOKŁADNIE JEST TAKI JAK GO OPISAŁAM,ZRESZTĄ NIE TYLKO JA.
FORUM POWSTALO PO TO ABY OSTRZEGAC PRZED TAKIMI JAK ON.
TO WSZYSTKO W TYM TEMACIE.POZDRAWIAM FORUMOWICZKI

IP i czas połączenia logowane. [16795240]
[14.06.2010] 10:46
Re:Miszkaa_KAROLINA
Vinga1010 (10.06.14 10:39):
Re:Miszkaa (10.06.14 10:33):

Ha ha ha !!!!!
Dobre Michał,dobre!
To nie zdrobnienie,to imię ale jak widać tobie kojarzy się z jednym
PANI O ŚLICZNYM IMIENIU VINGA DZIĘKUJEMY JEJ WKŁAD W DYSKUSJĘ JEST NIEMERYTORYCZNY...CZY JEST KTOŚ KTO RZECZYWIŚCIE ZOSTAŁ OSZUKANY PRZEZ TEGO PANA I JAK? BO NA RAZIE CZYTAM PLOTY..

IP i czas połączenia logowane. [16795242]
[14.06.2010] 10:54
Vinga1010 (10.06.14 10:45):
Re:Miszkaa (10.06.14 10:25):
Koleżance Vinga dziękujemy bo tylko powtarza plotki bez konkretów..
pobawię się w adwokata zobaczymy co z tego wyjdzie..a Pan M mi podzękuje...słownie

DLA MNIE TO MOŻECIE Z PANEM MICHAŁEM Z DZIUBKOW SOBIE JEŚĆ.
PISZĘ O KONKRETACH,MIAŁAM Z NIM DO CZYNIENIA I DOKŁADNIE JEST TAKI JAK GO OPISAŁAM,ZRESZTĄ NIE TYLKO JA.
FORUM POWSTALO PO TO ABY OSTRZEGAC PRZED TAKIMI JAK ON.
TO WSZYSTKO W TYM TEMACIE.POZDRAWIAM FORUMOWICZKI
KONKRET TO JEST : OSZUKAŁ MNIE BO...POSZLIŚMY DO ŁÓŻKA I NEI ZADZWONIŁ..OBIECAŁ...ROZMAWIAŁĄM Z NIM TYLKO I BYŁ NIEMIŁY..SPŁAWIŁ MNIE.. CZY JA MAM NAPISAĆ Z GŁOWY KONKRET O PANI VINGA? CZEKAM NA KONKRET INACZEJ TWÓJ GŁOS JEST TAK WIARYGODNE JAK TO ŻE ELVIS ŻYJE...I PEWNIE TERAZ BĘDZIE DYSKUSJA, ŻE ŻYJE

IP i czas połączenia logowane. [16795268]
[14.06.2010] 11:16
A TUTAJ ARTYKUŁ KU PRZESTRODZE WSZYSTKICH PAŃ CO DO TAKICH ANONIMOWYCH WYPOWIEDZI... http://wyborcza.pl/1 ,75480,7867652,Bede_koszmarem_twojego_lajfu.html?as=5 ZA POŻYCZONE Z PROFILU PANA M.

IP i czas połączenia logowane. [16795337]
[14.06.2010] 11:17
http://wyborcza.pl/1 ,75480,7867652,Bede_koszmarem_twojego_lajfu.html?as=5

IP i czas połączenia logowane. [16795344]
[14.06.2010] 12:47
Malutka777
hej dziewczyny.Pana Michała G. poznałam jesienią i mieliśmy romans.To prawda co piszecie,jak tylko dojdzie do zbliżenia to ulatnia się jak gaz a jak wspomnicie o czyms stałym faceta więcej nie zobaczycie.Przynajmniej tak było w moim przypadku.Facet nie jest godny zainteresowania.

IP i czas połączenia logowane. [16795585]
[14.06.2010] 12:52
1Madzialenaa
Cześć
wielkie dzięki za info - ci panowie tez do mnie pisali ale olałam
proponuje dopisać ROBERT7676 - jest w związku szuka tylko rozrywki czyli seksu pozdrawiam
Magda

IP i czas połączenia logowane. [16795602]
[14.06.2010] 13:33
Re:AKTUALNA LISTA_KAROLINA
anonimowa pani Vagino...zapewne wierzy pani również w to,że w Smoleńsku dobijano rannych... ja nie jestem stroną w sprawie...jeśli się Ci faceci dowiedzą to ktoś będzie miał problem
i jakby mogła pani zanim się wypowie ze dwa Tic Taki strzelić...bo..wiadomo co... Akurat strzał,jak i wypowiedzi pani są niecelne..posiadam konto na sympatii i stamtąd trafiłam tutaj..właśnie przez pana Michała..zaintrygował mnie jego opis i mnie wysłał do tej strony...jeśli więc chce pani mu zrobić krzywdę albo zniechęcić kogoś do znajomości to wątpię czy się to pani uda...na dzień dobry każdej z Pań wysyła link do tego forum żeby kobiety się zapoznały z informacjami napisanymi na jego temat tutaj. I z jego słów wynika że niestety żadna nie wierzy w prawdziwość tych wypowiedzi...zresztą ja też nie...

IP i czas połączenia logowane. [16795786]
[14.06.2010] 14:28
Vinga1010
Re:AKTUALNA LISTA_KAROLINA (10.06.14 13:33):
anonimowa pani Vagino...zapewne wierzy pani również w to,że w Smoleńsku dobijano rannych... ja nie jestem stroną w sprawie...jeśli się Ci faceci dowiedzą to ktoś będzie miał problem
i jakby mogła pani zanim się wypowie ze dwa Tic Taki strzelić...bo..wiadomo co... Akurat strzał,jak i wypowiedzi pani są niecelne..posiadam konto na sympatii i stamtąd trafiłam tutaj..właśnie przez pana Michała..zaintrygował mnie jego opis i mnie wysłał do tej strony...jeśli więc chce pani mu zrobić krzywdę albo zniechęcić kogoś do znajomości to wątpię czy się to pani uda...na dzień dobry każdej z Pań wysyła link do tego forum żeby kobiety się zapoznały z informacjami napisanymi na jego temat tutaj. I z jego słów wynika że niestety żadna nie wierzy w prawdziwość tych wypowiedzi...zresztą ja też nie...

Anonimowa Pani Karolino
Dokładnie wiem,ze tych wypowiedzi nie pisze kobieta tylko sam zainteresowany.Znam jego styl i nie dam się wprowadzić w błąd...
Więc Michał daj sobie już spokój z wybielaniem siebie bo robisz z siebie błazna.Jestes rozgoryczony bo wbrew temu co myślisz kobiety nie są głupie.Od lat jesteś na Sympatii i wiele z nich poznałeś.Rozgryzły Cię jaki jesteś naprawdę jak wielu innych kretynów na tym portalu.Nie szukasz tej jedynej tylko przelotnego seksu. Oszukujesz nawet podając swój wiek bo masz 36 lat a nie 30.Nie potrafisz być z jedną kobietą bo lubisz urozmaicenie...
I powtarzam nie rob z siebie błazna podając się za jakąs Karolinkę.

IP i czas połączenia logowane. [16795960]
[14.06.2010] 14:40
Vinga1010 (10.06.14 14:28):
Re:AKTUALNA LISTA_KAROLINA (10.06.14 13:33):

Anonimowa Pani Karolino
Dokładnie wiem,ze tych wypowiedzi nie pisze kobieta tylko sam zainteresowany.Znam jego styl i nie dam się wprowadzić w błąd...
Więc Michał daj sobie już spokój z wybielaniem siebie bo robisz z siebie błazna.Jestes rozgoryczony bo wbrew temu co myślisz kobiety nie są głupie.Od lat jesteś na Sympatii i wiele z nich poznałeś.Rozgryzły Cię jaki jesteś naprawdę jak wielu innych kretynów na tym portalu.Nie szukasz tej jedynej tylko przelotnego seksu. Oszukujesz nawet podając swój wiek bo masz 36 lat a nie 30.Nie potrafisz być z jedną kobietą bo lubisz urozmaicenie...
I powtarzam nie rob z siebie błazna podając się za jakąs Karolinkę.
Nie wiem skad to uporczywe twierdzenie, że jestem Michałem? Czy to,że nie jestem taką kretynką jak ty i tobie podobne oznacza,że jestem kimś gorszym? Ciekawi mnie za to jaką ty masz opinię wśród mężczyzn..podaj nick sprawdzimy...zapewne jest i strona o oszustkach z sympatii i założę się,że tam się znajdujesz..
I wkurza mnie,że inne dziewczyny dają się nabrać na Twoje zawodzenie..co,że faceci kopią Ciebie w dupę..Twoja sprawa.. A co do wieku zainteresowany sam prostuje więc to żaden argument Vagino bo pewnie to twoje prawdziwe imię prawda?

IP i czas połączenia logowane. [16796016]
[14.06.2010] 15:09
Vinga1010
Najlepszą obroną jest atak?
Jeśli kobietki chcą mogą same się przekonać ile jesteś wart a z tego co tu widzę parę miało już okazję i nie są to pochlebne opinie.

IP i czas połączenia logowane. [16796131]
[14.06.2010] 15:23
Vinga1010 (10.06.14 15:09):
Najlepszą obroną jest atak?
Jeśli kobietki chcą mogą same się przekonać ile jesteś wart a z tego co tu widzę parę miało już okazję i nie są to pochlebne opinie.
No dobrze ja swoje ty swoje.... Więc pytałam te kobiety o konkrety..Ty nie masz imeinia i nie piszesz co Ci zrobił, druga paniusia też nie pisze..to jest forum internetowe gdzie można samemu ze sobą dyskutować podając się za kogokolwiek..zresztą sama o tym wiesz skoro cały czas do mnie piszesz per pan... Tutaj można mieć 100 nicków i pisać ile wlezie na kogokolwiek..takie to oto wiarygodne źródło informacji...

IP i czas połączenia logowane. [16796185]
[14.06.2010] 15:31
negra3
czy ktoś zna, spotykał sie Billiemoonwalker?

IP i czas połączenia logowane. [16796208]
[14.06.2010] 15:35
nowa 1
tak ja się spotkałam sto razy

IP i czas połączenia logowane. [16796219]
[14.06.2010] 15:37
antynowa 1
nowa 1 (10.06.14 15:35):
tak ja się spotkałam sto razy
a ja dwieście..to skur..czybyk

IP i czas połączenia logowane. [16796228]

1 «   18 19 20 21 22   » 394 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat