o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Gdzie i jak wyjechać?
 » Odpowiedz na ten temat

gdzie nad polskie morze?

1 2 3 4 Strony tematu:
[21.06.2016] 09:00
AldenRen
Dobrym pomysłem będzie wzięcie pod uwagi hotelu SPA przyjaznego dzieciom. Sam ostatnio w takim byłem wspólnie z dwójką moich urwisów. Mieliśmy pierwsze dłuższe wakacje nad morzem. Zarówno ja wypocząłem jak i oni się świetnie bawili - chociaż nie zawsze była pogoda - to łatwo było sobie to zrekompensować basenem lub innym ciekawym zabiegiem. Spójrz na ofertę hotelu SPA nad samym morzem -www.unitral.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22351439]
[13.07.2016] 07:50
malina3903
Jesli chodzi o mnie to preferuję wypoczynek w większych miejscowościach nadmorskiech. Pogoda nad Bałtykiem bywa kapryśna. Nie zdarzyło mi sie ani razu aby pogoda w ciągu dwóch tygodni mojego urlopu była ciągle piękna i słoneczna. Zdarzają sie i deszczowe dni tak wiec warto jest wybrać miejscowość. w której będzie można sobie coś wtedy zaplanować. Świetnie jest w Trójmieście gdzie wypoczywałam już wiele razy. Szczególnie w Gdańsku, tkory jest pełen zabytków tak wiec na jeden raz nie zdążycie wszystkiego zwiedzić.
Jeśli natomiast chodzi o noclegi to proponuję coś znaleźć sobie na tej stronie: http://www.dhapartamenty.pl/ - można tam wynająć sobie apartament w mieście co jest o wiele wygodniejszą opcją niż rezerwowanie hotelu.

IP i czas połączenia logowane. [22376465]
[19.07.2016] 15:58
ulaorzechowa
jeżeli polskie morze w takim składzie jak napisałaś to tylko ośrodek rekreacyjny "Aga" w miejscowości Gąski. Kompleks wręcz stworzony do wypoczynku z rodziną. 20 metrów od plaży, SPA hotelowe noo cudo po prostu Miejscowość też bardzo klimatyczna, my wspominamy swój pobyt tam jako jeden z najlepszych

IP i czas połączenia logowane. [22383783]
[01.08.2016] 13:56
Wpaski
Może Jastrzębia Góra? Piękne widoki i piękna plaża I nie jest to taka totalna dzicz, zawsze jest co robić. A wyciszyć się też można. Jeżeli ktoś szuka ciszy i spokoju, to na nocuzjnami są wyszczególnione oferty, gdzie właśnie to znajdzie

IP i czas połączenia logowane. [22399510]
[01.08.2016] 19:40
lelka754
Jak chcesz wyjechać z dzieciakami, to polecam Ci Grand Lubicz w Ustce. Mają tam dużo udogodnień dla dzieci, są specjalne menu w restauracjach. No i jest aquapark, kręgle, są też specjalnie wydzielone miejsca do zabawy z opiekunkami. Jak dla mnie idealna opcja, sami się też wybieramy
Tutaj można sprawdzić co oferują: http://www.grandlubicz.pl/grand-lubicz/dla-d zieci

IP i czas połączenia logowane. [22399980]
[27.04.2017] 03:32
[05.08.2016] 17:35
enklavva
Ja jeżdżę często do Pogorzelicy. Jest tam bardzo ładna plaża a poza tym to spokojna miejscowość. Zdecydowaliśmy na zakup apartamentu nad morzem z ramach inwestycji Baltic Park http://master-house.com.pl/apartamenty/. Moim zdaniem jeśli ktoś dużo wypoczywa nad morzem, to jest opłacalna inwestycja. Mieszkanie ładnie wykończone, blisko morza i z przestronnym tarasem.

IP i czas połączenia logowane. [22404046]
[22.08.2016] 09:27
Miśka890
Różne ciekawe miejsca można znaleźć na forach albo szukając samemu poprzez wyszukiwarki jak na przykładwww.pkt.pl od razu pokazują się hotele w tej lokalizacji, w której chcemy i można z tego zestawienia wybrać coś dla siebie. My w tym roku Świnoujście a potem Kołobrzeg na jeden dzień

IP i czas połączenia logowane. [22419360]
[01.09.2016] 12:45
Anna5252
Polskie morze? Tylko Hel! Świetne miejsce. Polecam też ciekawy artykuł: http://www.jcmag.pl/2015/hel-calkiem-inaczej -polwysep-ktorego-nigdy-nie-zobaczysz-jezeli-nie-ruszysz-tyl ka/ - bardzo przekonuje do tego miejsca.

IP i czas połączenia logowane. [22430823]
[15.09.2016] 16:15
gilik
Wybierałem się już od dawna do Redy do Aquapark Reda, ale dopiero niedawno udało się znaleźć więcej czasu. Zachęciły mnie na pewno pozytywnie opinie znajomych i mogę stwierdzić, że nie były one przesadzone. Miejsce, w którym nie można się nudzić. Tutaj nie ma sensu przyjeżdżać na godzinę, czy dwie, tu trzeba spędzić co najmniej pół dnia, żeby choć z części rzeczy skorzystać.

IP i czas połączenia logowane. [22444730]
[03.10.2016] 21:00
Leszek123
Artykuł świetny: http://www.jcmag.pl/2015/hel-calkiem-inaczej -polwysep-ktorego-nigdy-nie-zobaczysz-jezeli-nie-ruszysz-tyl ka/. Przekonał mnie do Helu, na który jeżdżę teraz bardzo często. Piękne miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [22463854]
[08.10.2016] 11:08
Kasia998
Artykuł bardzo fajny: http://www.jcmag.pl/2015/hel-calkiem-inaczej -polwysep-ktorego-nigdy-nie-zobaczysz-jezeli-nie-ruszysz-tyl ka/. Również polecam przeczytać.

IP i czas połączenia logowane. [22469823]
[09.10.2016] 17:32
wareek
Jatrzębia Góra jest fajna. Ja w lipcu byłem z rodziną i było naprawdę przyjemnie. I nie wyszło jakoś drogo, zaoszczędziliśmy trochę dzięki zarezerwowaniu wcześniej noclegów na bookaparcie

IP i czas połączenia logowane. [22471497]
[16.10.2016] 22:02
Piotrek777
Super artykuł: http://www.jcmag.pl/2015/hel-calkiem-inaczej -polwysep-ktorego-nigdy-nie-zobaczysz-jezeli-nie-ruszysz-tyl ka/. Hel jest jednym z najlepszych miejsc nad polskim morzem.

IP i czas połączenia logowane. [22481134]
[30.10.2016] 01:20
pabloon7685
Ja pamiętam że dawno temu jeździłem do Mielna aż do momentu kiedy zrobiła się z niego jedna wielka imprezowania dla gimnazjalistów. Potem przerzuciłem się na Rewal i tak już zostało Jest zdecydowanie jednym z najspokojniejszych kurortów wiec polecam tym którzy szukają ciszy i spokoju co nie znaczy że nie ma tam fajnych i ciekawych rozrywek. W temacie noclegu to śpię w Kompleksie Wypoczynkowym Poloniawww.polonia.ta.pl. Mam tam dla siebie komfortowy domek letniskowy i jestem 50 metrów od morza.

IP i czas połączenia logowane. [22498407]
[21.11.2016] 13:59
cxsdsd
Przekroczyłem 50 + i zacząłem trochę podupadać na zdrowiu. Znajomy lekarz zalecił mi terapię tlenową. Wyjechałem specjalnie do hotelu Imperiall.pl w miejscowości Sianożęty, aby wykorzystać potencjał nowoczesnej komory hiperbarycznej (jedyna taka w okolicy). Ta komora u nich przede wszystkim dotlenia organizm (mózg głównie). Wykorzystałem w hotelu specjalny pakiet pobytu dla seniora. Otrzymałem dostęp do zabiegów rehabilitacyjnych, do basenu, klubu fitness. Moim zdaniem świetne miejsce do pieszych wędrówek. Hotel jest dofinansowany funduszami UE i niezwykle dobrze odpowiada potrzebom osób starszych. Rehabilitację w średnio zaawansowanej formie można połączyć z dłuższym wypoczynkiem nad morzem. Byłem sam, ale się nie nudziłem. Czas pobytu 15 dni dokładnie. Pozdrawiam. Mam nadzieję, że się komuś przyda.

IP i czas połączenia logowane. [22526754]
[29.11.2016] 13:46
otwarty65
Przekroczyłem 50 + i zacząłem trochę podupadać na zdrowiu. Znajomy lekarz zalecił mi terapię tlenową. Wyjechałem specjalnie do hotelu Imperiall w miejscowości Sianożęty, aby wykorzystać potencjał nowoczesnej komory hiperbarycznej (jedyna taka w okolicy). Ta komora u nich przede wszystkim dotlenia organizm (mózg głównie). Wykorzystałem w hotelu specjalny pakiet pobytu dla seniora. Otrzymałem dostęp do zabiegów rehabilitacyjnych, do basenu, klubu fitness. Moim zdaniem świetne miejsce do pieszych wędrówek. Hotel jest dofinansowany funduszami UE i niezwykle dobrze odpowiada potrzebom osób starszych. Rehabilitację w średnio zaawansowanej formie można połączyć z dłuższym wypoczynkiem nad morzem. Byłem sam, ale się nie nudziłem. Czas pobytu 14 dni dokładnie. Pozdrawiam. Mam nadzieję, że się komuś przyda.

IP i czas połączenia logowane. [22537284]
[09.12.2016] 10:12
Floffypoff
Zdecydowanie polecam ośrodek http://www.laola.pl/ , leży w miejscowości Pobierowo na Wybrzeżu Rewalskim. Bardzo przyjemnie wspominam pobyt z mężem Jest cała masa zabiegów SPA w nowoczesnym salonie, do tego jest bardzo czysto, cicho i nie drogo. Dobrze znać takie miejsca, z miłą chęcią tam wracamy

IP i czas połączenia logowane. [22552129]
[07.01.2017] 23:25
delFina
Bylam teraz niedawno w Ustce i mysle, ze warto sie tam wybrac na wakacje z rodzina. Ja bylam z ukochanym na takim malym, weekendowym odpczonku w hotelu Lubicz. Mielismy wykupiony pakiet (http://www.hotel-lubicz.pl/tylko_ty_i_ja_3_d ni_2_noclegi ) dzieki czemu zaznalismy odrobine luksusu w dobrej cenie. Do tego przywitano nas butelka wina i mielismy romantyczna kolacje przy swiecach. Super. Te pakiety sa fajne, bo ceny sa korzystne, a kazdy znajdzie to co go interesuje

IP i czas połączenia logowane. [22591811]
[01.03.2017] 10:33
inka54
Moja siostra z rodzinką spędziła ostatni urlop w ośrodku Imperiall w Sianożętach i wróciła stamtąd wręcz zachwycona. Dzieciaki nie marudziły bo domek, który wynajęli leżał tuż przy plaży a jak nie było pogody to korzystały z basenu i specjalnej sali zabaw. Ofertę znalazła na stronie pod adresemwww.imperiall.pl

IP i czas połączenia logowane. [22662724]
[07.03.2017] 10:40
Alissia
Ja mogę polecić Karwie. Bardzo fajna i spokojna okolica. Dużym plusem są bardzo ładne i niezatłoczone plaże. W zeszłym roku zatrzymałam się wwww.willazlota.pl i bardzo miło wspominam pobyt.

IP i czas połączenia logowane. [22669221]
[13.03.2017] 14:35
elka65
Ja też w te wakacje wybieram się z moimi pociechami nad morze do Sianożętów i znalazłam ciekawą ofertę na stronie pod adresemwww.imperiall.pl To moim z daniem jedna z lepszych propozycji dla rodzin z dziećmi i zamierzam z niej skorzystać.

IP i czas połączenia logowane. [22676263]
[30.03.2017] 17:56
eDom
A może tym razem spokojniejsze miejsce? Jeśli skorzystacie z wyszukiwarki http://www.edom.pl/wyszukiwanie/ możecie trafić na miejsca gdzie można spokojnie korzystać z niezbyt zatłoczonej plaży.

IP i czas połączenia logowane. [22696153]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat