o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

MÓJ FACET MNIE OLEWA /

1 2
[21.01.2010] 02:06
madzia12345
HEJ SŁUCHAJCIE MAM PROBLEM.
OD JAKIEGOS CZASU SPOTYKAM SIE Z PEWNYM FACETEM.BYLO WSPANIALE NA POCZATKU STARAŁ SIĘ CIĄGLE DZWONIŁ PISAŁ AŻ DO ZNUDZENIA.A TERAZ??
JAK NAPISZE MI SMSA NA DZIEN DOBRY TO JEST DOBRZE ;/
NIE CHCE MU SIE NARZUCAC I CHCE ZEBY ZROZUMIAL WIEC NIC TEZ NIE PISZE DO NIEGO.GDY WCZORAJ DO MNIE DZWONIL O 16 SPYTALAM CZY DZIS SIE WIDZIMY BO WIDZIELISMY SIE OSTATNIO W NIEDZIELE NO A MAMY CZWARTEK.NO TO POWIEDZIAL MI ZE DZISIAJ RACZEJ NIE Z TEGO WZGLEDU ZE JEST ZMECZONY O PRACY ZE JAK BEDZIE W DOMU TO NAPISZE.OCZYWISCIE NIE OTRZYMALAM Z JEGO STRONY ZADNEGO ZNAKU ZYCIA.OSTATNIO ROZMAWIALAM Z NIM NA TEN TEMAT TO POWIEDZIAŁ ŻE MNIE NIE OLEWA ZE MI SIE WYYDAJE ;/ UWIERZCIE MI ROBIE DLA NIEGO WSZYSTKO O CO MNIE TYLKO POPROSI ESTEM NA KAZDE JEGO ZAWOŁANIE.ALE WCZORAJ POWIEDZIAŁAM DOŚĆ GDY SPYTAŁ CZY POJADE Z NIM DO PRACY JUTRO POWIEDZIALAM ZE MAM WAZNE SPRAWY NA MIESCIE DO ZALATWIENIA.
JAK MYSLICIE CO ROBIC?? CZEKAC AZ SIE OCKNIE ZE MNIE TRACI??

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.01.2010] 03:38
On2826-220
on cie ma w dupie, jak mu się chce pobrykać to wpada a jak nie to czasami smsa wystuka żebyś się nie marszczyła za bardzo. Wiem jakie upierdliwe są takie laski tylko do sexu, chciały by zęby z nimi gadać i przebywać a są nudne jak flaki z olejem. Ale masz racje poczekaj może się ocknie .

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16134854]
[21.01.2010] 17:13
harpagonka
A moze naprawdę był zmeczony po pracy? Czasem mamy tendencje do wyolbrzymiania roznych rzeczy niepotrzebnie ...i pamiętaj, nigdy nie jest za późno, żeby zaszaleć! http://www.surpriseme.pl/

IP i czas połączenia logowane. [16137297]
[22.01.2010] 07:26
madzia12345
On2826-220
no ale wlasnie chodzi o to ze mu nie zalezy na sexie i ja to widze...

IP i czas połączenia logowane. [16140334]
[22.01.2010] 11:22
On2826-220
Pewnie czasami ma ochotę, ale nie tak często jak by Cię kochał.
A jak nie to albo ma inną i jest już zaspokojony albo coś ćpa i ma wiecznie zwałe Nie staraj się tak bardzo, raczej z nim poigraj niech to on za tobą polata bo tak to nudna sytuacja. Wyskocz gdzieś bez niego zabaw się dobrze niech się poczuje zazdrosny, powiedz że jest kiepski w sexie i że chyba musisz sobie znaleźć innego i takie tam, nie wiesz jak się robi z facetów debili.

IP i czas połączenia logowane. [16140918]
[23.10.2014] 07:52
[24.01.2010] 03:50
madzia1234
a więc tak.
Przyjechał. Od razyu gdy weslzismy do niego powiedzial ze musi zrobic cos przy aucie.
Komputer wzielam ... zaczekam sorawdzac co tam na NK u mnie co tam na poczcie...i mowie sobie hmm sprawdze go sprawdze jego archium gg ... mowie sobie hmm nie!! ale cos mnie tknelo ... to bezczelne ale weszlam ...
okazalo sie ze spotyka sie z 2 dupami... pisze do nich teksty typu
"JESTEŚ SLICZNA""JESTES SLODKA" "ZAKOCHALEM SIE W TWOICH OCZACH"
jakas go psytala a co ztwoją dziewczyną? napisal "nie mam dziewczyny"
wlasnie wrocilam z dyskoteki. BAWIŁAM SIE hmm no powiedzmy ze dobrze raz lzy poplynely...ale wiem co zrobie ! bede z nim !!
tzn bede sie z nim spotykac!!
BO ZEMSTA JEST SLODKA
jestem osoba ktora szybko sie angazuje , zako@@@e, ehh ciezko mi bedzie ale bede go traktowac jak zabawke !!!
SKURWIEL Z NIEGO !! ;/ ciągle mowi ze mnie ocha ze mu zalezy !! pfff palant !!

IP i czas połączenia logowane. [16150617]
[05.02.2010] 19:57
oriana31
to jest przykre,wyglada na to,że mu się znudziłaś lub nie potrzebuje się z tobą często widywać a co za tym idzie nie chce budować z tobą trwałego związku.wiem,że to boli ale spróbuj wzbudzić u niego zazdrość i umów się z innym facetem lub gdy zadzwoni mów mu,że nie masz czasu bo już się umówiłaś np z koleżanką,musisz zrobić porządki w domu,jesteś zmęczona,boli cię głowa itp.niech zobaczy jak to miło jest jak się kogoś zbywa

IP i czas połączenia logowane. [16220421]
[06.02.2010] 00:44
madzia1234
A więc olałam go na jakiś czas. mowilam mu wlasnie ze "WIESZ, MAM JUZ PLANY NA TEN DZIEN" "WIESZ, MAM TYLE SPRAW NA GLOWIE" ITP ITD...
oJJ zauważył ze mnie traci. Powiedzial swojej przyjaciolce, ktora oczywiscie mi to przekazala ze on mnie kocha ze dotarlo do niego co robil i ze nie chce mnie stracic. Teraz juz mnie wkurza bo ciagle pisze dzwoni jest zazdrosny o byle co ... no ale lepsze to niz wieczne klamstwa i zbywanie mnie
Faceci są tacy prosci a rozgryźć ich tak trudno

IP i czas połączenia logowane. [16222038]
[21.06.2010] 12:07
madzia1234
HEJ WAM !!
WIECIE JAK SIĘ SPRAWY POTOCZYŁY ??
kUPILIŚMY WSPÓLNIE MIESZKANIE
ZA ROK ŚLUB

IP i czas połączenia logowane. [16824125]
[05.07.2010] 20:45
henryczekkk1  henri@tlen.pl
wg mnie to daj sobie z nim spokoj! zgadzam sie z On2826-220... olej go i znajdz sobie innego, a zeby nie pozwolic sobie na kolejna sytuacje jak ta, proponuje ci szkolenie w szkole uwodzenia, wywierania wplywu i rozwoju wewnetrzengo. trenerzy tam naucza cie jak sprawic bys to nie ty biegala za facetami a oni za Toba! i wierz mi to dziala, bo sama mialam przyjemnosc skorzystac ze szkolenia u nich i teraz czuje sie niesamowicie. jestem pania samej siebie a faceci jedza mi z reki! sprawdz sama nawww.wyzszaszkolauwodzenia.pl - to nie podpucha, poczytaj i sama sie przekonaj!

IP i czas połączenia logowane. [16885173]
[20.07.2010] 20:03
xmia93x
Miałam ten sam problem z moim facetem
W Takiej sytuacji najlepiej jest poczekać nie pisz pierwsza do niego niech sie zastanowi i zauwarzy ze moze cie stracic. A jak bedzie chcial sie spotkac powiedz mu : ze jestes zajeta. niech sie przez chwile poczuje tak jak ty.
Wiem że to cięzkie olac kogos jak sie go kocha ale wtedy druga osoba docenia to co ma i zaczyna naprawiac swoje bledy

IP i czas połączenia logowane. [16945022]
[25.11.2010] 00:58
Gussssia
xmia93x (10.07.20 20:03):
Miałam ten sam problem z moim facetem
W Takiej sytuacji najlepiej jest poczekać nie pisz pierwsza do niego niech sie zastanowi i zauwarzy ze moze cie stracic. A jak bedzie chcial sie spotkac powiedz mu : ze jestes zajeta. niech sie przez chwile poczuje tak jak ty.
Wiem że to cięzkie olac kogos jak sie go kocha ale wtedy druga osoba docenia to co ma i zaczyna naprawiac swoje bledy
Też mam taki problem. Chłopak z którym jestem przeszło 3 lata skończył szkołę, zaczął pracę i oczywiście nie ma czasu na nic, bo pracuje 7 dni w tygodniu i nawet po 12 godzin. A jak wraca do domu ( nie mieszkamy razem ) to jego rodzice ( dużo starsi ) robią mu wieczne problemy o byle co itp. Wiem, że już nie ma siły dalej tak ciągnąć. Rozumiem go. Ale przez to cierpię ja. Kocham go, chociaż ostatni raz powiedział, że mnie kocha jakiś tydzień temu, jak jeszcze się nie pokłóciliśmy. A poszło o to, że po 21 był na piwie z kolegą. Niby nic dziwnego, ale jak już pisałam, pracuje codziennie i wstaje o 5. Na piwo z kolegą ma czas, ale jak jest u mnie to juz o 19 jedzie, bo musi iść spać bo do pracy idzie ;/. Dlatego oburzyłam się i tak się zaczeło. Mówił, że nie daje już sobie rady, ze chyba zacznie cos brac, ze nie zauwazylam nawet, ze czesciej pije. Ja to wszystko widze, ale czy moje pretensje coś polepsza?! zawsze robil mi wyrzuty, ze mam o wszystko pretensje wiec ostatnio nic nie mowie zlego, obrazliwego itp. Ale z tym piwem nie wytrzymalam i sie posypalo. On nie wie czy nam wyjdzie, nie ma sil, aby sie starac ( jakby naprawde kochal to by nie musial wkladac duzo sil, ja wiele nie oczekuje ). I wiem, jak to wyglada, wiem, ze powinnam chociaz sprobowac taktyki olewania itp. Ale co bedzie jezeli on przez to stwierdzi, ze pewnie mi lepiej bez niego i tymbardziej odpusci sobie? Pol roku temu mielismy podobny kryzys. A raczej on mial kryzys UCZUCIOWY bardziej. Kochal, nie kochal. Gdyby nie moje starania nie bylibysmy razem. Jeszcze tydzien temu wszystko bylo cudownie. Nie wierze po prostu w to, ze przez tydzien moglo sie wszystko diametralnie zmienic. A moze on od dluzszego czasu udawal a teraz braknie mu sil na udawanie? Najgorsze chyba jest dla mnie zycie w klamstwie. Bo nagle bede musiala sie obudzic... calkiem sama.

IP i czas połączenia logowane. [17470604]
[25.11.2010] 15:20
onesagain
No cóż, prawda jest przykra ale ewidentna... znudziło mu się zabieganie, bo Cie zdobył i nie czuje potrzeby starania się o ciebie w dalszym ciągu. Teraz to już "po ptokach", jak zaczniesz go ty olewać to po prostu się to skończy, bo on jest już przyczajony do takiej a nie innej relacji...

IP i czas połączenia logowane. [17472234]
[26.11.2010] 12:45
patibell
http://patibell-tylkodlakobiet.blogspot.com/

IP i czas połączenia logowane. [17476288]
[24.12.2010] 15:20
Marta21l
Hej wszystkim Mam straszny problem jestem z chłopakiem ponad 6 lat niestety od pewnego (dłuższego) czasu On bardzo mnie olewa.. zawsze gdy opwiadam mu o swoim dniu itd on nie ma czasu zeby nawet mnie wysłuchać, bo albo siedzi przy laptopie albo ogląda tv... 1 listopada pojechalismy na kilka dni do jego dziadków i rodziny lecz teraz są Święta i on nie chce przyjechać z tego powodu ze rodzina bedzie i on nie chce z nimi siedziec dlaczego tak jest?? ja z nim wszedzie jezdze;( dodam ze od ponad dwóch lat mieszkamy z moim rodzicami.. często mówi mi ze ma dosc tego zwiazku i ze nie chce juz byc ze mna a po paru godzinach przytula mnie i mowi ze mnie kocha ze to tylko cos mu 'odbija' wiem ze nie ma nikogo poniewaz spedzamy razem wszystkie chwile po pracy itd
Bardzo go kocham co mam zrobic zeby bylo dobrze? nie moge zyc bez niego

IP i czas połączenia logowane. [17605168]
[11.03.2011] 12:59
wrozka28_
jestem z nim od 4 lat.on pojawil sie w moim zyciu gdy zostalam samotna mama.moj synek ma teraz 8 lat i jest z nim zżyty!ale...od jakiegos czasu ja mam watpliwosci czy to TEN??niewiem czy go kocham,..pojawia sie jeszcze problem mieszkania on zacheca mnie zebysmy z nim zamieszkali.dla mnie to trudna decyzja..a on nie potrafi mnie zachecic do tego.mowi:jak chcesz to sie wprowadz nie chcesz to nie"Ostatnio kupil meble dla dziecka.Myslalam ze dopiero jak zamieszkamy razem to oddam mu polowe za nie.Niestety on chce kase teraz..Od dnia kobiet dreczy mnie o tą kase.a od wczoraj nic sie nie odzywa.Nie bylo zyczen i kwiatka bylo zapytaie o kase.Moj synek jest teraz chory...a on postanowil nas olac..nie przychodzi nie pisze...POMOZCIE

IP i czas połączenia logowane. [18127006]
[26.03.2011] 22:23
Barek88
To go rzuć w cholerę... http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18188249]
[27.03.2011] 17:28
ewa26  ewa0819@tlen.pl
Dziewczyny, ja miałam ten sam problem, ale znalazłam rozwiązanie .
Poznałam fantastycznego faceta, zaczeliśmy się spotykać, zakochaliśmy się w sobie...bajka, ale do czasu, po ok.1,5 roku zaczęłam zauważać pierwsze symptomy olewania z Jego strony, to nie mógł się spotkać, to znowu umówił się z kolegami itd.
Ocknęłam się pewnej soboty i bardzo dziękuję, że wreszcie poszłam po rozum do glowy.Mianowicie moj chlopak powiedział mi, że nie zobaczymy się w weekend(zawsze spędzaliśmy weekendy razem), ponieważ ma do napisania rozdział pracy magisterskiej i wiecie co się stało?Zaczęłam dzwonić do znajomych, żeby zorganizować sobie jakoś wolny wieczór, ale nikt nie miał dla mnie czasu, bo wcześniej ich olewałam ze względu na chlopaka.Od tamtej pory już nie pozwalam rządzić swoim czasem.Sama jestem Panią siebie.Tak to jest jak się za dobrym, nadgorliwym i uważa, że facet jest epicentrum naszego świata.Na początku przestałam tak często dzwonić, pisałam 1, 2 sms-y dziennie, czasami byłam poza zasięgiem, ale zawsze byłam uprzejma i wesoła w rozmowie z Nim.
Kolejna rada: zero histerii, placzu, jeżeli powie coś przykrego, niech milczenie przemawia za nas.Wyjść, ochlonąć i zająć się wlasnymi sprawami.
Po prostu przyjąć obojętną postawę, nie chce się spotkać, to nie, bez fochow i zrzędzenia.Następnym razem jak zadzwoni, żeby się umowić, to Ty nie masz czasu, bo coś(tutaj ufam w Waszej twórczości .
To wszystko jest na początku bardzo trudne, ale przynosi znakomite efekty.Sam zacznie się za Tobą uganiać, a jak nie to znaczy, że tylko by marnował Twoj cenny czas.
Dziewczyny, trzeba mieć szacunek dla samej siebie, a wtedy inni też go będą mieli dla nas.
Bądzcie silne .

IP i czas połączenia logowane. [18190937]
[27.03.2011] 17:39
ewa26  ewa0819@tlen.pl
A i jeszcze zapomniałam dodać: dziewczyny, nie chodzi o to, aby w ogóle stracić Nim zainteresowanie, tylko mniej je okazywać.Nie czekać na telefon jak pies, bo jak czekacie, to tylko się wkurzacie.To Wy jesteście najważniejsze, to Wasze życie i macie być szczęśliwe, niezależnie od faceta.Wiem, brzmi jak jakaś mrzonka, ale wszystko da się zrobić .
Zapiszcie się na silownię, fitness, pomyślcie o sobie.
A wtedy facet zacznie się starać, bo nie będzie miał do Was calodobowego dostępu.
Intrygujcie, nie mowcie wszystkiego o sobie, bo to zawsze obraca się przeciwko Nam.
Mowię to ja, osoba, która była na każde zawołanie swojego faceta, i robiła dla Niego wszystko.
Na szczęście to czas przeszly .
Powodzenia!

IP i czas połączenia logowane. [18190965]
[28.03.2011] 19:32
Gussssia
moje dwie poprzedniczki mają całkowitą rację. Wypowiadałam się już w tym temacie. Miałam taki właśnie problem. I po prostu dałam MU wolność, bo jeżeli facet jest Twój to jak puścisz go wolno to i tak wróci. ON nie wrócił co oznacza, że nie jest wart moich łez ani niczego. Teraz mam nowego chłopaka, ale trudno zapomnieć o 3 latach związku... Jednak tak jak tutaj koleżanki się wcześniej wypowiedziały robię właśnie tak, że facet nie jest i nie będzie na 1-wszym miejscu zawsze i wszędzie. Jesteśmy MY ! bo jak nas oleje, to z kim zostaniecie?

IP i czas połączenia logowane. [18195998]
[28.03.2011] 19:42
hollypolly
Macie rację dziewczyny...
Pół roku zajęło mi żeby to zrozumieć. Że NIE oznacza NIe, po prostu. Zawsze trzeba mieć swój świat, swoje życie, bo potem, jeśli związek się kończy, zostaje się z niczym.

IP i czas połączenia logowane. [18196061]
[29.03.2011] 13:34
ewa26  ewa0819@tlen.pl
Właśnie o to chodzi dziewczyny: Jeżeli nie zbudujecie świata na facecie, to ten świat nigdy się nie zawali- bardzo mądre powiedzenie.
Trzymajcie się i bądzcie szczęśliwe.

IP i czas połączenia logowane. [18198712]
[28.12.2012] 22:35
basiasrasia
On2826-220 (10.01.21 03:38):
on cie ma w dupie, jak mu się chce pobrykać to wpada a jak nie to czasami smsa wystuka żebyś się nie marszczyła za bardzo. Wiem jakie upierdliwe są takie laski tylko do sexu, chciały by zęby z nimi gadać i przebywać a są nudne jak flaki z olejem. Ale masz racje poczekaj może się ocknie .

słuszna prawda, gościu cię nie kocha daj sobie luz z tym facetem

IP i czas połączenia logowane. [20101689]
[30.12.2012] 14:16
sparrow
Sa dwa rodzaje kobiet. Te ktore nam sie znudzily i te ktore chetnie blizej poznamy. Zasadnicza roznica pomiedzy nimi jest to, ze tych pierwszych juz widzielismy cycki Wszyscy dzielni już nie żyją.

IP i czas połączenia logowane. [20105580]
[31.12.2012] 14:51
dobrze to ująłes
dalej nie ma co żałować dobrze ci tak

IP i czas połączenia logowane. [20108258]
[21.06.2013] 19:35
urszula
madzia1234 (10.06.21 12:07):
hej wam !!
wiecie jak się sprawy potoczyły ??
kupiliśmy wspólnie mieszkanie
za rok ślub

gratuluje!!!!
jestem w podobnej sytuacji co ty bylas!!!
super taktyka!
bede tak go wodzic!!!
buzka

IP i czas połączenia logowane. [20564411]
[21.06.2013] 19:37
urszula ewa
hej wam !!
za rok ślub

gratuluje!!!!
super taktyka!
bede tak go wodzic!!!
buzka

IP i czas połączenia logowane. [20564418]
[21.06.2013] 19:39
urszula ewa
hej wam !!
za rok ślub

gratuluje!!!!
super taktyka!
bede tak go wodzic!!!
buzka

IP i czas połączenia logowane. [20564420]
[12.04.2014] 21:26
autorkategowatku
cos mnie tknelo,pamietalam ze kiedys tu pisalam, jestem autorka tego watku. kupilismy mieszkanie tzn ja kupilam po 8 miesiacach sie rozstalismy, zdradzal mnie a prawo i lewo.

IP i czas połączenia logowane. [21131960]
[16.05.2014] 19:07
agnieszka1257
ze szmaty jedwabiu nie zrobisz...

IP i czas połączenia logowane. [21180183]
[08.07.2014] 11:10
jaalalaa
autorkategowatku (14.04.2014.12 21:26):
cos mnie tknelo,pamietalam ze kiedys tu pisalam, jestem autorka tego watku. kupilismy mieszkanie tzn ja kupilam po 8 miesiacach sie rozstalismy, zdradzal mnie a prawo i lewo.

czyli jednak nie było warto dalej z nim byc?

IP i czas połączenia logowane. [21255706]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat