o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Tani nocleg w Krakowie

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[19.01.2010] 11:52
grzechotka22
Szukam taniego, sprawdzonego noclegu w Krk, najlepiej w okolicach centrum. Jakieś propozycje?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.01.2010] 19:47
kamillo17
z czystym sercem mogę Ci polecić Kadetusa. Mieści się na ulicy Zwierzynieckiej, czyli zaraz przy Plantach. Samo centrum za normalną cenę. Mają pokoje z łazienkami dzielonymi i prywatnymi. Cały budynek jest bardzo zadbany. Nocowałem tam kilkakrotnie, jako stały klient mam też zniżki. Poza tym to za śniadanie nie dopłacasz, a dodatkowo w kuchni cały czas do dyspozycji jest kawa i herbata

pozdrawiam

podaje link: http://www.kadetus.com/eng/

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16138115]
[24.01.2010] 19:58
potopa
co rozumiesz przez tani? ja przeważnie jak jestem w Krakowie to nocuje w apartamencie wynajętym przez yourplace.pl, to wcale nie jest takie drogie jak się wydaje, a przynajmniej ma się więcej prywatności, no i standard jest o wiele wyższy, także ze swojej strony polecam raczej taką formę noclegu

IP i czas połączenia logowane. [16153881]
[02.02.2010] 12:01
zuczek3103
No tak dobrze by było gdybyś podała jakiś przedział cenowy tak by było łatwiej. Z tego co wiem istnieje kilka serwisów, gdzie możesz znaleźć tani nocleg. Ja mogę polecałabym ci serwis infonoc.pl. Dzięki nim możesz znaleźć piękny apartament, a dzięki dobrze zaprojektowanej stronie łatwo i szybko znajdziesz najlepszą lokalizację Ja kiedyś byłam na weekend z infonoc.pl i dostałam kod ( JNTWT7YBE ) jeśli z niego skorzystasz możesz jeszcze zaoszczędzić 5%

IP i czas połączenia logowane. [16201478]
[08.02.2010] 13:34
aleks10_29
infonoc.pl jest o.k-można dobrać sobie apartament w zależności od ceny, którą jest się w stanie zapłacić. Co ciekawe niby Kraków jest TAKI drogi ale można bez problemu znaleźć w miarę tani i wygodny nocleg. Warto się zorientować i stworzyć sobie taką małą bazę adresową( tak na wszelki wypadek)

IP i czas połączenia logowane. [16234344]
[23.09.2014] 06:20
[10.02.2010] 13:44
misia210
Polecam bardzo sympatyczny tani hostel Old Town w Krakowie Znajduje się on na Placu Szczepańskim, czyli w samym centrum Krakowa Miejsce bardzo przytulne, miła atmosfera i sympatyczna obsługa

IP i czas połączenia logowane. [16246049]
[15.02.2010] 11:42
kosmata_kulka
Ja podobnie jak Potopa preferuję apartamenty yourplace. Kiedyś spałam na Długiej i było super. A teraz mieszkam w Krakowie i jak mnie odwiedzają znajomi, to im preferuję te na Gertrudy i śpimy tam całą ekipą. Bardzo fajne osoby to prowadzą, lubię to miejsce. Ma świetny standard i nie jest takie drogie.

IP i czas połączenia logowane. [16267955]
[15.02.2010] 15:04
crazol
Spoko fajny Old Town Hostel w Krakowie! Naprawdę polecam, bardzo tani, miły sympatyczny hotelik w centrum Krakowa, warto skorzystać!

IP i czas połączenia logowane. [16268803]
[16.02.2010] 15:17
elodie
Apartamenty są lepsze od hotelu, ale pod warunkiem, że nie jedzie się samemu bo wtedy to chyba nie ma sensu wynajmować całego apartamentu. I ja również znam ten serwis infonoc.pl i go mogę szczerze polecić bo mają super te apartamenty i w bardzo niskich cenach.

IP i czas połączenia logowane. [16273211]
[30.04.2010] 11:54
mufka
Jeżeli chcesz spać w centrum, to polecany wcześniej Old Town Hostel jest niezłym rozwiązaniem. Do Rynku masz dwa kroki z placu Szczepańskiego. Hostel mieści się w kamienicy - klimatyczne miejsce. Z tego co się orientuję, to ceny mają przyzwoite.

IP i czas połączenia logowane. [16604117]
[06.05.2010] 12:02
matylda000  matylda@tlen.pl
ja również polecam Old Town Hostel. Jest bardzo tani i przytulny, świetna lokalizacja. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [16629747]
[08.06.2010] 15:03
brakmitlenu
No w krk to nie będziesz miał problemu, żeby znaleźć sobie nocleg. Bo w tym mieście to hotel na hotelu na każdym rogu jakiś jest. Nie mieszkałem nigdy w krakowskich hotelach, więc nie bedę się wypowiadał który lepszy. Ale możesz sobie chociażby zajrzeć na stronkę nocuj.com.pl i tam poszukać odpowiedniej dla siebie miejscówki. Jest wybór nie tylko hoteli, ale też prywatnych miejsc, czy hosteli, więc sobie coś znajdziesz. ...

IP i czas połączenia logowane. [16772534]
[24.07.2010] 15:51
phoebe82_82
jakiegoś strasznego oblężenia turystów w krakowie obecnie nie ma, więc i ceny nie przerażają. naprawdę można wybierać przebierać, grunt to znaleźć sobie przyjazną okolicę - pobliże placu szczepańskiego to rzut beretem do klubów i knajp wszelakich, słynnego już scandale royal choćby.

IP i czas połączenia logowane. [16961741]
[17.08.2010] 10:51
marasbone
Możesz poszukać na urlopwpolsce.pl , to taka ogromna baza noclegowa dotycząca całej Polski, więc wystarczy na ich stronie wpisać w wyszukiwarce Kraków lub okolice, i znajdzie każdy możliwy rodzaj noclegu.

IP i czas połączenia logowane. [17057793]
[18.10.2010] 14:18
violet88
old town hostel jest bardzo fajny. cichutko, spokojnie, mimo że to samo centrum. rynek jest zaraz obok. a jeśli chodzi o ceny to bardzo przystępne jak na ten standard - pokoje są czyste i bardzo przyjemne

IP i czas połączenia logowane. [17306938]
[03.11.2010] 00:58
Klara1970
Szczerze polecam Hotel Margerita koło Krakowa w Modlnicy. Jak na tą cenę to bardzo wysoki standard. Jadąc z Krakowa w stronę Olkusza zobaczycie Hotel Margerita po lewej stronie (naprzeciw NICO). Bardzo smaczna kuchnia i miła obsługa. Nie pożałujesz

IP i czas połączenia logowane. [17371723]
[22.11.2010] 11:55
kalina87
Polecam Old Town Hostel - mieszkam w nim zawsze, ilekroć jestem w Krakowie. Znajduje się przy Placu Szczepańskim, więc jest wszędzie blisko. Jest to mały hostel, dla max. 14 osób, więc jest spokojnie i cicho. Cena nie jest wygórowana - 50zł za osobę + śniadanie. Jeśli grupa ma więcej niż 4 osoby, to można się targować. Gorąco polecam!

IP i czas połączenia logowane. [17457593]
[22.11.2010] 12:09
monicca123
Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat Old Town Hostel - to bardzo dobre miejsce na nocleg w Krakowie. Cicho, a przede wszystkim tanio. Gorąco polecam

IP i czas połączenia logowane. [17457668]
[27.11.2010] 13:05
matti23
Zerknij tutaj http://www.lastminuteofert.com

IP i czas połączenia logowane. [17480126]
[25.01.2011] 20:02
Barek88
Polecam akademiki UJ... http://www.hotele.studenckie.pl/ Cena do jakości jest zadowalająca i znacznie lepsze warunki niż w hostelach. http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17752916]
[18.05.2011] 10:41
ropucha
Też nocowałam w Old Town Hostelu i zgadzam się z poprzednimi opiniami - miejsce jest sympatyczne, zadbane i w dobrej cenie, na dodatek blisko Rynku. I do tego pycha śniadanie

IP i czas połączenia logowane. [18393827]
[23.05.2011] 13:03
sonia2011
Jak szukasz sensownego noclegu to najlepiej sprawdź sobie w necie jakąś wyszukiwarkę hoteli i hosteli. ZObacz sobie na przykład na ideatur.pl. Mają tam bazę nawet najmniejszych hotelików. Poza tym jest tam sporo przydatnych informacji turystycznych.

IP i czas połączenia logowane. [18409552]
[15.06.2011] 03:05
Warior
Jeśli szukacie naprawdę fajnego, taniego i miłego hostelu w Krakowie to polecam "Atrakcyjny Kazimierz- folk hostel' na Kazimierzu.
Lokalizacja- genialna. W samym sercu Placu Nowego! Przystępne ceny i smaczne śniadanie wliczone w cenę.
Wracasz z imprezy a tu uśmiecha się do Ciebie ładna recepcjonistka
Gorąco polecam.

IP i czas połączenia logowane. [18490250]
[27.06.2011] 14:19
nogi_pierogi
Ja co prawda nie mam wielkiego doświadczenia z hotelami, ale moi znajomi często zatrzymują się w Old Town Hostel i są bardzo zadowoleni. Mówią że pokoik jest czysty i łóżka wygodne, tak więc można się wyspać Myślę że mogę go polecić.

IP i czas połączenia logowane. [18538117]
[28.06.2011] 07:47
Soania
Warior (11.06.15 03:05):
Jeśli szukacie naprawdę fajnego, taniego i miłego hostelu w Krakowie to polecam "Atrakcyjny Kazimierz- folk hostel' na Kazimierzu.
Lokalizacja- genialna. W samym sercu Placu Nowego! Przystępne ceny i smaczne śniadanie wliczone w cenę.
Wracasz z imprezy a tu uśmiecha się do Ciebie ładna recepcjonistka
Gorąco polecam.
Była, potwierdzam.
Bardzo fajne miejsce, w klimatycznej dzielnicy Krakowa

IP i czas połączenia logowane. [18540579]
[09.08.2011] 13:13
locoroco
Też polecam hostel Atrakcyjny Kazimierz, fajna lokalizacja, rozsądne ceny, w piątki darmowa wódka i ogólnie fajną atmosferę tam mają.

IP i czas połączenia logowane. [18685681]
[15.09.2011] 03:51
purchawka225
Atrakcyjny Kazimierz - byłam i polecam!

IP i czas połączenia logowane. [18805929]
[21.10.2011] 11:08
malwinamalwina
Noo, Kazimierz jest genialny, swietny klimat. Ale jeżeli jedziecie w kilka osób, to polecam tez noclegi w Angel City takie ładne, nowe apartamenty naprzeciwko galerii krakowskiej. Lokalizacja idealna, bo 2 kroki od dworca i od centrum i nie trzeba się tłuc przez pol miasta z bagazami. Poza tym apartamenty sa wygodne i nowoczesne. Kiedyś się tam zatrzymałam ze znajomymi, az mi szkoda było wyjezdzac.

IP i czas połączenia logowane. [18932700]
[26.10.2011] 15:24
AllStar*
Jeśli wybierasz się do Krakowa możesz skorzystać z nextur.pl dzięki niej możesz zaplanować dokładnie całą podróż i znaleźć wszystkie miejsca, które warto zobaczyć na całej trasie podróży. Zajmie ci to tylko kilka minut.

IP i czas połączenia logowane. [18955558]
[20.12.2011] 23:09
Tomek198211
Jeśli szukasz taniego noclegu w Krakowie, to zobacz na zestawienie tanich noclegów w Krakowie http://ohotele.pl/krakow/

IP i czas połączenia logowane. [19156090]
[05.02.2012] 09:43
aga.pochwala
Jezeli chodzi o naprawde tamnie noclegi to polecam bezplatna baze noclegow http://nocleginaplus.pl/
ja tam znalazlem juz od 20 zl od osoby pozniej napisze

IP i czas połączenia logowane. [19295372]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat