o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Nie wiem jak schudnac

1 2
[06.10.2015] 21:41
blecka
Ja stosuję Foreverslim ale w połączeniu z dietą i zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską.Waga spada zdecydowanie szybciej.Mam nadzieję że do końca roku pozbędę się całej nadwagi

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22003387]
[07.10.2015] 17:44
agatat
szukałam długo czegoś na łaknienie co zadziała na moje chęci do objadania.W pracy koleżanka powiedziała mi o Novoslimie który stosowała spory czas temu. Znalazłam go i zamówiłam. Faktycznie pomógł i na mój problem i przy okazji pozwolił schudnąć 11kg mojej nadwagi.

IP i czas połączenia logowane. [22004649]
[08.10.2015] 00:24
Melancholia
Sposobów na odchudzanie jest pełno. Tabletki, suplementy, naturalne produkty, które wspomagają odchudzanie i trawienie. Zależy jak bardzo potrafisz się zawziąć. Może zainteresuje cię ten artykuł http://pieknojestwtobie.com/jak-schudnac-bez -diety/. Czyli bez diet i tym podobne, a ogólne porady związane z odchudzaniem. Ja ogólnie bez żadnej diety schudłam już jakieś 10 kg. Narzuciłam sobie po prostu pewne rzeczy i chudnę, pomimo różnych zachcianek, czasami słodkości i tak dalej. Chudnę wolno, ale wiem, że na stałe (oczywiście nie obżerając się nagle na potęgę). Najlepsza zasada - jeść małe posiłki, a przy tym nie jeść wieczorami (w zależności jak chodzisz spać). Ja nie jem po 18, a kładę się spać koło północy/pierwszej.

IP i czas połączenia logowane. [22005448]
[08.10.2015] 19:31
angielskadama
Z tym nie jedzeniem po 18 to jest trochę mit. Chodzi o to, żeby ostatni posiłek zjeść na trzy godziny przed snem.

IP i czas połączenia logowane. [22006509]
[09.10.2015] 11:44
Olanb
polecono mi slimcea. Stosuje tydzień. Jak na razie polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22007499]
[24.03.2017] 03:09
[11.10.2015] 00:39
Kornelkaaa
Zastanawiałaś się nad "dietą bez diety"? Moim zdaniem jest to najlepsza opcja dla osób, które mają problem z utrzymaniem rygorystycznych diet i szybko się poddają. Więcej o tym tutaj http://pieknojestwtobie.com/jak-schudnac-bez -diety/ , a ogólnikowo to: "dieta", z której korzystam już od kilku miesięcy, mianowicie - chyba najtrudniejsze dla wielu, czyli po godzinie 18/19 już kompletnie nic nie jeść (ja z uwagi, że czuję wieczorami ssanie piję zieloną herbatę), dodatkowo zamienić niektóre "tuczące" składniki w żywieniu na zdrowsze: zamiast białego pieczywa jakieś z ziarnami (nie jeść też węglowodanów wieczorami), najlepiej zamienić mięso na ryby, ewentualnie mięso z indyka przykładowo (kurczaków nie polecam, bo są naszpikowane niewiadomo czym). Bardzo dobrze na odchudzanie działają też ostre przyprawy, dodatkowo spalanie przyspiesza picie gorących napojów, cynamon jest też dobrym spalaczem . Ogólnie zasad takiej diety jest wiele, ale wszystkie są bardzo proste i nie wymagają od nas zbyt wielu wyrzeczeń - najgorzej jest na początku - wiadomo - a potem można szybko przywyknąć do takiego żywienia.

IP i czas połączenia logowane. [22009521]
[28.10.2015] 21:46
michonne
Dieta niekoniecznie musi kojarzyć się z wyrzeczeniami i głodówką, warto udać się do dietetyka. Poza tym bardzo ważna jest regularna aktywność fizyczna. Nie trzeba od razu decydować się na zakup karnetu na siłownię, można zacząć od treningów w domu. Warto zaopatrzyć się w taki sprzęt jak orbitreki albo steper, dają dobre efekty, przyjemnie się na nich ćwiczyć. Jeżeli szukacie dobrej jakości sprzętu, zajrzyjcie na http://profitness.pl - znajdziecie tam stepery, orbitreki, bieżnie, rowery treningowe itp.

IP i czas połączenia logowane. [22037327]
[16.11.2015] 12:42
mira432
Jeśli nie wiesz jak schudnąć to może po prostu zacznij jeździć na rowerze lub zacznij biegać. Ja tez długo myślałam jak sobie poradzić z nadwagą az w końcu kupiłam rower https://www.centrumrowerowe.pl/rowery/cruise ry i zaczęłam na nim jeździć do pracy.

IP i czas połączenia logowane. [22066740]
[05.02.2017] 20:26
Kiberly
Do wszystkich dziewczyn które są w trakcie odchudzania albo dopiero je zaczynają .Musicie wieżyć w siebie stosować się do zasad i brać regularnie Foreverslim i na pewno osiągniecie to o czym marzycie czyli spadek wagi.

IP i czas połączenia logowane. [22635089]
[06.02.2017] 15:51
olusienka22
jeżeli się odchudzasz polecam zastosowanie preparaty piperine buner który świetnie przyśpiesza efekty. Dzięki niemu zrzuciłam 11 kg w 2 miesiące

IP i czas połączenia logowane. [22636059]
[14.02.2017] 10:35
kuleczka_22
Zacznij od wizyty u specjalisty dietetyka. Wiele osób uważa, że to niepotrzebne wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nic bardziej mylnego. Dietetyk dostosuje dietę do twoich indywidualnych predyspozycji, nawyków żywieniowych, trybu życia itp. Taka konsultacja nie jest wcale droga, a korzyści są ogromne. Jeżeli jesteś zainteresowana to mogę podać Ci namiary na dietetyka, u którego ja byłam osobiście.

IP i czas połączenia logowane. [22645351]
[12.03.2017] 20:05
Kaszka09
Ja dla siebie wybrałam Slimunox.Z wyboru tabletek jestem zadowolona schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych skutków ubocznych dla mojego zdrowia.Pozbywając się nadwagi pozbyłam się również większości moich kłopotów ze zdrowiem.

IP i czas połączenia logowane. [22675454]
[13.03.2017] 13:58
jolkajolkapamiętasz
Ja z kolei korzystam z opinii dietetyków, którzy polecają agrest indyjski na odchudzanie, sama stosuję preparat znaleziony w gugielu i jak do tej pory jestem zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [22676212]
[13.03.2017] 16:00
janek.janek
Koniecznie skontaktuj się z dietetykiem i zapisz się na zajęcia z Trenerem Personalny. Trener przygotuje dla Ciebie zestaw ćwiczeń oraz poleci odżywki które uzupełnią niedobory po wysiłku. Też polecam sklep https://tanie-odzywki.pl/ mają spory wybór i dobre ceny. Ja regularnie biorę udział w maratonach i zawsze tam zamawiam.

IP i czas połączenia logowane. [22676371]
[14.03.2017] 13:47
mania80
Postaw sobie realne cele, np. 5kg w miesiąc i dzialaj. Zacznij się zdrowo odżywiać, nie jedz słodyczy czy fast foodów. Możesz biegac lub chodzić na basen ( chociaż ja wole robić cwiczenia z youtube w domu). Dodatkowo dorzuć jakiś wspomagacz odchudzania, który pobudzi metabolizm do zrzucania kilogramów. Mi pomaga Amlan forte zamawiany nawww.amlanforte.com

IP i czas połączenia logowane. [22677360]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat