o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

TFLS szkola jezyka angielskiego..dobry wybor?

1 «   9 10 11 Strony tematu:
[05.01.2016] 19:26
zuzza
dla mnie był to dobry wybór. Miła obsługa , fajna lektorka no i dostałam przy zapisie na angielski kurs włoskiego gratisowo.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22138569]
[05.01.2016] 19:30
kujon angielski bełkot miękki
A po co wam kujony kuć języki? W Polsce mówi się po polsku, ta mi się wydaje...

IP i czas połączenia logowane. [22138575]
[07.01.2016] 17:02
Lajka
Dla mnie TFLS to dobra i sprawdzona warszawska szkoła , jak dla mnie sprawdzili się w stu procentach, pomimo że jestem antytalentem językowym bardzo poprawiłam zarówno język w mowie i gramatyce.

IP i czas połączenia logowane. [22141515]
[07.01.2016] 20:41
poeta-wPLmowa i pismo tylko PL
Same cipki tu są...taki wątek dziewczyny mają zdolności językowe, rozpieszczone lasunie, dostały zdolności od losu, dobrą pamięć i szybkie przyswajanie wiedzy, za to brak im inteligencji do rozwiązywania skomplikowanych zadań matematycznych, kuć języki kujonki i później co dalej? Nic innego jak zarzucać tyłkami i biegać po piętrach szklanego wieżowca aby żonglować dokumentami w korporacji, i bawić się w ''karierę'' póki nie zrozumie cipka jedna z drugą, że żyje się dla spełnianych marzeń a nie dla sracy drogie sracowniczki.

IP i czas połączenia logowane. [22141822]
[08.01.2016] 16:36
sonikson654
Kazdy ma swoje zdanie ale ja uwazam ze akurat tak, dobry. Pełen profersjonalizm plus mała ilośc w grupach no i to ze zajęcia ma sie to 2 razy w tygodniu po 2 lub 3 godziny i dodatkowo w piątki popołudniu są jeszcze dodatkowe konwersacje z nativem. Czyli tygodniowo moze byc 5 lub 7 godzin.

IP i czas połączenia logowane. [22142922]
[21.09.2017] 10:40
[15.02.2016] 19:05
Becia21
monika_30i (15.06.2015.07 23:04):
Ja również mogę polecić szkołę TFLS. Podobały mi się szczególnie konwersacje z nativami które były dodatkowym pakietem zajęć( bezpłatnym ) poza płatnym kursem. Fajnie prowadzone, ciekawie, kiedyś tu jeszcze wroce.

mi również podobały się konwersacje w nativem w TFLSie
generalnie cały kurs był super (chodziłam na FCE)

IP i czas połączenia logowane. [22197307]
[29.02.2016] 17:48
Ewka_Jas
pewnie nie jest to zły wybór ale ja osobiście jestem bardzo zadowolona z Pi School. Szkołę tą poleciła mi koleżanka, która przygotowywała się u nich do matury. Mi też pomogli i też zdałam bez problemu, stresu i nerwów

IP i czas połączenia logowane. [22218051]
[17.03.2016] 09:08
Dorciak
Do szkoły TFLS zapisałam się na semestr z języka angielskiego na poziomie Advanced, który aktualnie kończę. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z kursu, pomimo że w trakcie został zmieniony lektor. Poziom języka osób wykładających jest w 100% satysfakcjonujący.

IP i czas połączenia logowane. [22238459]
[24.04.2016] 21:48
Adam8707
szkoła TFLS ma akredytację kuratorium oswiaty, dzięki temu ukonczone w tej szkole kursy są uwzględniane przy rekrutacji na wyższe stanowiska

IP i czas połączenia logowane. [22285077]
[15.05.2016] 16:27
zawak
Dorciak (16.03.2016.17 09:08):
Do szkoły TFLS zapisałam się na semestr z języka angielskiego na poziomie Advanced, który aktualnie kończę. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z kursu, pomimo że w trakcie został zmieniony lektor. Poziom języka osób wykładających jest w 100% satysfakcjonujący.

to prawda, TFLS ma świetną kadrę

IP i czas połączenia logowane. [22309597]
[12.06.2016] 14:27
lukaniok
Podsumowując liczne miejsca i placówki językowe to najlepiej skorzystać w Warszawie jednak z TFLS. Grupy są małe, stały nadzór metodyka, Pani metodyk często odwiedza lektorów podczas zajeć, aby wszystko było ok. Prowadzone są testy progresywne, aby motywować do pracy. Jest spora dawka konwersacji z native speakers, którzy dodatkowo ( poza pakietem godzin ) poprawiają akcent i wymowę oraz wzbogacają słownictwo.

IP i czas połączenia logowane. [22342560]
[01.07.2016] 23:29
krzysiek888
Ja osobiscie polecam szkole TFLS, swietna atmosfera, male grupy z native'ami. Chodze tam 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Warto wybrac jezeli zalezy wam na konwersacjach, fajnych zabawach jezykowych i malo szkolnym trybie nauki. Lokalizacja tez dobra, bo blisko metra. Cenowo tez bardzo dobrze.

IP i czas połączenia logowane. [22363842]
[22.08.2016] 23:17
zojka
krzysiek888 (16.07.2016.01 23:29):
Ja osobiscie polecam szkole TFLS, swietna atmosfera, male grupy z native'ami. Chodze tam 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Warto wybrac jezeli zalezy wam na konwersacjach, fajnych zabawach jezykowych i malo szkolnym trybie nauki. Lokalizacja tez dobra, bo blisko metra. Cenowo tez bardzo dobrze.

tak, w TFLS lektorzy nauczają na najwyższym poziomie, wg mnie to najlepsza szkoła w Warszawie

IP i czas połączenia logowane. [22420284]
[31.08.2016] 19:39
@borti
Tutaj https://langzie.pl/szkola/Tfls-Szkola-Jezyko w-Obcych-Od-1992-R są namiary na tą szkołę. Faktycznie jest bardzo dobra. Wiele osób ją chwali. Sam też tam chodziłem. Mają wysoki poziom nauczania, a to jest duży plus.

IP i czas połączenia logowane. [22430047]
[09.10.2016] 14:13
Martula0
Kiedyś uczyłam się sama angielskiego, ale wiadomo że trudno się mobilizować samemu i naucyzć sie wymowy. Zapisałam się do TFLS w Warszawie, bo studiuję w tym mieście i jestem bardzo zadowolona. Fajni lektorzy, cieakwe zajęcia. Jestem już z nimi kolejny semestr i polecam moim znajomym bo warto!

IP i czas połączenia logowane. [22471206]
[08.12.2016] 19:49
vicka
Polecam TFLS. Bardzo dobra szkoła, doświadczeni lektorzy. Co do nauczania- szybkie tempo ale dostosowane do poziomu grupy. Ciekawe zadania, dużo konwersacji i entuzjastycznie nastawiani do pracy nauczyciele.

IP i czas połączenia logowane. [22551427]
[29.12.2016] 17:07
sung
vicka (16.12.2016.08 19:49):
Polecam TFLS. Bardzo dobra szkoła, doświadczeni lektorzy. Co do nauczania- szybkie tempo ale dostosowane do poziomu grupy. Ciekawe zadania, dużo konwersacji i entuzjastycznie nastawiani do pracy nauczyciele.

potwierdzam opinię i też polecam TFLS

IP i czas połączenia logowane. [22578504]
[28.01.2017] 23:00
Ja polecam
Maja fajna promocje teraz. . Ja polecam

IP i czas połączenia logowane. [22619231]
[26.02.2017] 09:34
mugg
Zapisałem się niedawno na kurs IELTS do TFLS i w marcu mam darmowe konwersacje. Cena kursu rozsądna i do tego fajna promocja - polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22659011]
[20.03.2017] 15:03
Sebek700
Zwykłe oszustwo i nabijanie naiwniaków w butelkę. Ceny z super oferty są kuszące, ale jak można się dowiedzieć na miejscu nie istnieją w realu. Obsługa niezbyt uprzejma jeżeli chodzi o osoby decyzyjne na tzw. wyższym szczeblu. Pan z zawodu dyrektor w przyciasnym garniturku nie posiada podstawowych zasad dobrego wychowania. Nie człowiek się liczy a biznes - czyli kasa. O tym, że chamstwa jest wszędzie pełno to wiem, ale dlaczego mam za to jeszcze płacić? Przydałoby mu się szkolenie z zakresu ogłady i profesjonalnej obsługi klienta... Nie dosyć że proponują zupełnie droższe kursy niż w ofercie to jeszcze obsługa jak za prl-u w mięsnym...
Dziwne że nawet jak kurs by nie ruszył to chcą by z nimi już podpisać umowę. Przestrzegam... Bardzo ważne dla nich było czy sugerowałem się opiniami. Dlatego odpowiadam: Tak, ale tylko tymi których sami sobie nie dodajecie. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. NA RYNKU JEST CAŁE MNÓSTWO "NORMALNYCH" SZKÓŁ, GDZIE NIE MA UKRYTYCH CEN A JEŻELI MAM PŁACIĆ TO WYMAGAM I CHCĘ MIŁO SPĘDZIĆ TEN CZAS.

IP i czas połączenia logowane. [22684668]
[09.04.2017] 11:43
Marlena22
Początkowo ambitnie próbowałam sie uczyć języka samodzielnie. Powiem Wam jednak,że nie jest to takie łatwe ponieważ o ile nauczyłam się słówek to miałam totalny opór przed mówieniem i problemy z gramatyką. Aktualnie chodzę na kurs do szkoły TFLS. Generalnie jestem zadowolona. Nie jest drogo i dla mnie dużym plusem jest to,ze mozna sobie dostosować godziny zajęć. Dzięki temu można to pogodzić z pracą.

IP i czas połączenia logowane. [22703563]
[04.05.2017] 11:54
vikq
Uczę się w szkole TFLS i potwierdzam opinie na temat szkoły. Wysoki poziom, fantastyczni lektorzy. Zajęcia są zawsze bardzo ciekawe, lektorzy stosują fajne metody nauczania, dlatego nigdy się nie nudzimy na zajęciach. Podoba mi się również to, że bardzo dużo rozmawiamy, bo zawsze miałam z tym problem a teraz widzę, że przychodzi mi to coraz łatwiej.

IP i czas połączenia logowane. [22728074]
[10.07.2017] 06:18
Julia0
Ze względu na świetnych lektorów, niskie ceny i ciekawe promocje, to TFLS jest nie do pobicia w Warszawie.

IP i czas połączenia logowane. [22767114]
[27.08.2017] 14:34
timakk
TFLS to szkoła dla każdego, kto chce nie tylko skutecznie i efektywnie uczyć się języka, ale również robić to w bardzo fajnej, przyjaznej, życzliwej i bezstresowej atmosferze.

IP i czas połączenia logowane. [22794848]
[27.08.2017] 15:40
zmieniaj, zmieniaj nicki
upierdliwy pracowniku sprzedaży

IP i czas połączenia logowane. [22794883]

1 «   9 10 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat