o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

POMÓZCIE DOWIEDZIAŁAM SIE ZE MOJA MAMA JEST PROSTYTUTKA

[06.01.2010] 17:48
kasia0001
Witam mam 17,5 lat proszę o pomoc 2 miesiące temu dowidziałam się ze moja mama jest prostytutka wyjeżdża pod pretekstem ze jedzie sprzątać po remorach mieszkam sama z mama rodzice się rozwiedli gdy miałam 11 lat
jak się dowiedziałam ze mama jest prostytutka?
całkiem przypadkiem weszłam na komputer i na pulpicie było zdjęcie zamieszone mojej mamy było to zdjęcie w bieliźnie było to dla mnie podejrzane gdyż nie robi sobie takich zdjęć zobaczyłam historie na jakie strony wchodziła okazało się ze to strona towarzyska i znalazłam ja gdzie były pokazane jej zdjęcia oczywiście twarz była zamazana ale swojego zawsze się pozna był podane kwoty za ile to robi i podane gdzie zadzwoniłam do siostry zapłakana następnego dnia przyjechała do mnie powiedziała mi tylko ze nie mogę nic na to poradzić od tego momentu zostałam z tym sama nie wiem jak sobie z tym
poradzić mieczy mnie to nie wiem do kogo się zrucić 4 stycznia nie
poszłam do szkoły bo nie mam teraz na to głowy mama sie zapytała i
dlaczego nie poszłam ja odp ze mi się nie chce nie powiedziałam
jej z jakiego powodu bo nieumniem z nią o ty rozmawiać
chciałam powiedzieć o tym chłopakowi lecz boje sie ze oddemnie
odejdzie jestem z nim 3 lata. myślę o oddesciu ze szkoły na jaki
czas gdy nie ukoncze 18 lat chce pracowac dorywczo roznosić np ulotki
pozniej gy bede miec 18 pość do urzędu żeby znaleźli mi jakiś kurs lub prace i chce pomóc
mamie utrzymaniu domu bo go wynajmuje i żeby z tym skończyła
lub jeżeli nie zrezygnuje to prowadzić się do taty i mu dawać piniadze na życie które zarobie pomóżcie co mam zrobić w tej sytuacji powinnam rezygnować ze szkoły

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[06.01.2010] 19:14
mlodamama
hejka nie bądź głupia nie rezygnuj ze szkoły ja wcześniej zrezygnowalam i do tego czasu żałuję a już minęło 6 lat..chociaż maturę już zrobiłam w innej szkole..Mam dwójkę szkrabów i wiem co to znaczy miec średnie wykształcenie..Rodzicom robiłam na złość i nie chodziłam do szkoły a za to spotykałam sie z mężem a wcześniej "chłopakiem" Głowa do góry też chciałam pracować w agencji towarzyskiej bo już miałam tak trudną sytuację a chciałam aby dzieci nie głodowały, ale dzięki Bogu nie robiłam tego ani razu ale dwa razy odwiedzilam te miejsca w sprawie pracy...Trzymam za ciebie kciuki i nie załamuj się najważniejsze że mama ma pieniądze i macie na opłaty i jedzenie..Pozdrawiam

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16056683]
[06.01.2010] 19:25
Pewnie że szkoły nie rzucaj
Możesz wygarnąć matce bo robi czyn haniebny. Ale siebie nie krzywdź. Brak środków do życia daje tragiczne rozwiązania od kradzieży po prostytucję. Ucz się dziecko bo to dla ciebie jedyna droga.

IP i czas połączenia logowane. [16056773]
[06.01.2010] 19:36
rara avis
mlodamama to napisałaś co wiedziałaś tak niech mama sie puszcza za kase bo jest na opłaty i jedzenie a może porozmawiać powiedziec co się myśli w takiej sytuacji jest dużo innych miejsc pracy można żyć skromniej ale się szanowac a zaczniesz pomagać mamie jak zdobędziesz wykształcenie i ucz się pomóż poszukać innej pracy taka moja rada

IP i czas połączenia logowane. [16056837]
[06.01.2010] 19:50
Przeczytaj pierwsze zdanie
rara avis (10.01.06 19:36):
mlodamama to napisałaś co wiedziałaś tak niech mama sie puszcza za kase bo jest na opłaty i jedzenie a może porozmawiać powiedziec co się myśli w takiej sytuacji jest dużo innych miejsc pracy można żyć skromniej ale się szanowac a zaczniesz pomagać mamie jak zdobędziesz wykształcenie i ucz się pomóż poszukać innej pracy taka moja rada

Treści było mało a i tak połowa nie zrozumiana.

IP i czas połączenia logowane. [16056915]
[14.12.2017] 21:57
[06.01.2010] 19:55
rara avis
Trzymam za ciebie kciuki i nie załamuj się najważniejsze że mama ma pieniądze i macie na opłaty i jedzenie..Pozdrawiam a jak taką rade zrozumieć w takiej sutacji może głupi jestem ale

IP i czas połączenia logowane. [16056940]
[06.01.2010] 23:09
MonikaLinka
chwała ci dziewczyno bo z tego co piszesz masz więcej godności niz twoja matka a gadanie że to nic złego bo jest na opłaty i zycie to bzdura. Gdyby twoja matka myślała miałaby pracę, byłoby ciężko ale jakoś się da żyć. wiem bo zostałam z matką i bratem na pół roku z 20 zł na życie bo jeszcze sąd nie ustalił alimentów i jakoś dawaliśmy radę. Dla niej to pójście na łatwiznę choć nie wiem jak się z tym czuje. Szkoła to dla ciebie ratunek na przyszlość. Ja na twoim miejscu bym powiedziała matce że wiem o tym co robi i wyprowadziłabym się do ojca. może dzięki temu otrzeźwieje i zacznie zyć jak człowiek. będzie to dla niej nauczka i znak że coś jest nie tak.

IP i czas połączenia logowane. [16058260]
[07.01.2010] 00:29
jestem facetem...
prawie jak w sądzie - niektórzy to już nawet dali wyroki... ludzie

Nie znam kasia0001 Waszej sytuacji, nie wiem jakie możliwości znalezienia i jakiej pracy są dostępne dla Twojej matki... jak i nikt na tym forum z resztą, więc mogę tylko poradzić Ci rozmowę z matką na ten temat - nie sądzę, żeby robiła to z chęci zysku i uwielbienia dla tej pracy i Ty także powinnaś zdawać sobie z tego sprawę... zanim zaczniesz z nią o tym rozmawiać
Żadna normalna matka nie chce, żeby jej dziecko chodziło głodne lub nie miało gdzie mieszkać i zrobi wszystko, żeby zaspokoić potrzeby dziecka nawet swoim kosztem.
W żadnym wypadku nie zaniedbuj szkoły, bo to twoja przyszłość. Pamiętaj, że jeśli uda Ci się podjąć pracę już po szkole średniej, to być może wspomożesz matkę ale też będziesz musiała wziąć pod uwagę, że uczelnie wieczorowe są o wiele kosztowniejsze od studiów dziennych i twoje zarobki mogą jedynie starczyć na pokrycie kosztów nauki.
Rozmawiaj, rozmawiaj, rozmawiaj, ...i staraj się zrozumieć, nie potępiać - matkę masz tylko jedną!
Poza tym nie oglądaj się na wszystkich hipokrytów, którzy na co dzień kradną, przeklinają, pomiatają i gardzą drugim człowiekiem. Zarabiać własnym ciałem, to nie wstyd - kraść, łgać dla zysku, z próżności, bić słabszego, nie podać ręki potrzebującemu - a to owszem.
Prostytucja była, jest i będzie, a każdy, kto ośmiela się znieważać kobietę zarabiającą w ten sposób na życie... niech oceni swoje postępowanie.
Powodzenia kasia0001 facet i już

IP i czas połączenia logowane. [16058658]
[07.01.2010] 11:23
jestem facetem...
jesteś zwykłą świnią (10.01.07 09:27):
Dziewczyno, moim zdaniem jesteś zwyczajnie podłą, małą szpiegowską świnią! Jak mogłaś szperać w życiu swojej matki? Po co to robiłaś? Czy wy, kobiety, nie umiecie się w ogóle powstrzymac przed szpiegowaniem, intrygami, pakowaniem sromu w cudze życie? To jest obrzydliwe, co zrobiłaś i słusznie ponosisz tego konsekwencje. Absolutnie mam gdzies, co robi twoja matka, to jej życie i nikomu, nawet tobie, NIC do tego. Ale co do ciebie mam jak najgorsze zdanie. Grzebać w cudzym życiu i na dodatek jeszcze chwalić się tym na publicznym forum może3 tylko wyjątkowo podła osoba.

sponsorowały literki ABW
uuuuuuu.... czyżby żona znów się dała we znaki? ...nie rozładowuj swoich frustracji na forum - to nic nie daje facet i już

IP i czas połączenia logowane. [16059527]
[07.01.2010] 12:06
to nie są frustracje
jestem facetem... (10.01.07 11:23):
Dziewczyno, moim zdaniem jesteś zwyczajnie podłą, małą szpiegowską świnią! Jak mogłaś szperać w życiu swojej matki? Po co to robiłaś? Czy wy, kobiety, nie umiecie się w ogóle powstrzymac przed szpiegowaniem, intrygami, pakowaniem sromu w cudze życie? To jest obrzydliwe, co zrobiłaś i słusznie ponosisz tego konsekwencje. Absolutnie mam gdzies, co robi twoja matka, to jej życie i nikomu, nawet tobie, NIC do tego. Ale co do ciebie mam jak najgorsze zdanie. Grzebać w cudzym życiu i na dodatek jeszcze chwalić się tym na publicznym forum może3 tylko wyjątkowo podła osoba.

sponsorowały literki ABW
uuuuuuu.... czyżby żona znów się dała we znaki? ...nie rozładowuj swoich frustracji na forum - to nic nie daje
A kto powiedział, że rozładowuję frustracje na forum? Po prostu uważam potajemne grzebanie się w cudzym życiu za wysoce obrzydliwe postępowanie i wcale mi tej dziewczyny nie żal, nie mam tez skrupułów jej tego nie napisać wprost. O wiele bardziej na współczucie zasługuje jej matka, ponieważ najwyraźniej to wydatki związane z wychowywaniem tej szczeniary doprowadziły ją do prostyutucji. A ta mała niewdzięcznica, zamiast podziękować, jeszcze ma czelność użalać się nad sobą. Na miejscu tej matki wysłałbym ją do kopania rowów, niech wie, jak wygląda prawdziwe życie.

IP i czas połączenia logowane. [16059712]
[07.01.2010] 12:47
No to mamy dowód upadku
to nie są frustracje (10.01.07 12:06):
jestem facetem... (10.01.07 11:23):

sponsorowały literki ABW

uuuuuuu.... czyżby żona znów się dała we znaki? ...nie rozładowuj swoich frustracji na forum - to nic nie daje

A kto powiedział, że rozładowuję frustracje na forum? Po prostu uważam potajemne grzebanie się w cudzym życiu za wysoce obrzydliwe postępowanie i wcale mi tej dziewczyny nie żal, nie mam tez skrupułów jej tego nie napisać wprost. O wiele bardziej na współczucie zasługuje jej matka, ponieważ najwyraźniej to wydatki związane z wychowywaniem tej szczeniary doprowadziły ją do prostyutucji. A ta mała niewdzięcznica, zamiast podziękować, jeszcze ma czelność użalać się nad sobą. Na miejscu tej matki wysłałbym ją do kopania rowów, niech wie, jak wygląda prawdziwe życie.

moralnego.
Zapamiętaj godność człowieka jest rzeczą nadrzędną.
Nie wiem i wyobrazić sobie nie mogę ciebie. w sytuacji gdy np. 3 twoje córki żyłyby w dostatku ale z prostytucji. Co radosny byś był/ła,że masz pracowite dzieci i dobrze zarabiające.

IP i czas połączenia logowane. [16059911]
[07.01.2010] 13:10
nie umiesz czytać
ze zrozumieniem i nic na to nie poradzę.

IP i czas połączenia logowane. [16060042]
[07.01.2010] 13:43
Podobno żadna praca nie hańbi
więc o co ten cały krzyk?

Mamusia zarabia i może nieźle się przy tym bawi. A córeczka nie dość, że korzysta z tej kasy, to jeszcze marudzi, a może i zazdrości po cichu matce.

IP i czas połączenia logowane. [16060240]
[07.01.2010] 13:57
pooowiedz
chłopakowi powiedz to cię zostawi i pójdzie do mamay

IP i czas połączenia logowane. [16060336]
[07.01.2010] 14:05
W takim razie czy ty wiesz
nie umiesz czytać (10.01.07 13:10):
ze zrozumieniem i nic na to nie poradzę.

co napisałeś. Smutne to.

IP i czas połączenia logowane. [16060386]
[07.01.2010] 16:30
RafałZgierz
Przeciez to normalna praca jest, jak kazda inna

IP i czas połączenia logowane. [16061073]
[22.08.2010] 23:44
Mężatka i matka
To nic że mama tak pracuje.Zawód jak każdy inny.Najważniejsze jaka jest dla Ciebie i że dba o dom i o Was.Ciesz się że mama tak pracuje i masz wszystko czego Ci potrzeba.

IP i czas połączenia logowane. [17080290]
[23.08.2010] 14:54
frix
1/ szacunek Matce sie nalezy ze macie co gara włozyc i czym dupe przykryc...jej praca..jak każda... moze to robi z musu i dla was by niczzego nie brakowało... bardziej bym sie martwił o jej zdrowie..! niz to co odkryłas... ile żon dostaje pieniądze od Mężów za to... ha...!!!i co / jak to inaczej nazwac... o życie !

IP i czas połączenia logowane. [17081984]
[26.08.2010] 19:41
rozhisteryzowana
osobiście nie umiałabym spojrzeć w oczy takiej matce... nie chodzi tu o brak szacunku, bo to inna sprawa. ale... nie, nie, nie. matka powinna dawać przykład córce, być jej wzorcem. Jest mnóstwo innej pracy. Nie jesteś mała dziewczynką i doskonale wiesz o co w tym chodzi... Musisz z nia pogadać powiedzieć jak Ty się z tym czujesz, żeby poszukała innej pracy. A jak słychać w mediach, w tej branży róznie bywa. Nie zdziw sie czasem jak Twoja matka przyjdzie do domu pobita albo coś podobnego. Namów ją do zmiany, bo podejrzewam że jej też to się nie uśmiecha, chyba że jest nimfomanką... Trzymam kciuki. Jeżeli czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat potajemnie sprzyja twojemu pragnieniu.

IP i czas połączenia logowane. [17097499]
[13.10.2010] 22:47
Lotte1981
jestem facetem... (10.01.07 00:29):
prawie jak w sądzie - niektórzy to już nawet dali wyroki... ludzie Nie znam kasia0001 Waszej sytuacji, nie wiem jakie możliwości znalezienia i jakiej pracy są dostępne dla Twojej matki... jak i nikt na tym forum z resztą, więc mogę tylko poradzić Ci rozmowę z matką na ten temat - nie sądzę, żeby robiła to z chęci zysku i uwielbienia dla tej pracy i Ty także powinnaś zdawać sobie z tego sprawę... zanim zaczniesz z nią o tym rozmawiać
Żadna normalna matka nie chce, żeby jej dziecko chodziło głodne lub nie miało gdzie mieszkać i zrobi wszystko, żeby zaspokoić potrzeby dziecka nawet swoim kosztem.
W żadnym wypadku nie zaniedbuj szkoły, bo to twoja przyszłość. Pamiętaj, że jeśli uda Ci się podjąć pracę już po szkole średniej, to być może wspomożesz matkę ale też będziesz musiała wziąć pod uwagę, że uczelnie wieczorowe są o wiele kosztowniejsze od studiów dziennych i twoje zarobki mogą jedynie starczyć na pokrycie kosztów nauki.
Rozmawiaj, rozmawiaj, rozmawiaj, ...i staraj się zrozumieć, nie potępiać - matkę masz tylko jedną!
Poza tym nie oglądaj się na wszystkich hipokrytów, którzy na co dzień kradną, przeklinają, pomiatają i gardzą drugim człowiekiem. Zarabiać własnym ciałem, to nie wstyd - kraść, łgać dla zysku, z próżności, bić słabszego, nie podać ręki potrzebującemu - a to owszem.
Prostytucja była, jest i będzie, a każdy, kto ośmiela się znieważać kobietę zarabiającą w ten sposób na życie... niech oceni swoje postępowanie.
Powodzenia kasia0001

To najmadrzejsza wypowiedz jaka tu przeczytalam!!Zaimponowales mi FACECIE!!Duzo na tym forum hipokrytow i swietoszkow.Moim zdaniem kobieta,ktora podjela sie takiej ciezkiej i ponizajacej pracy aby zapewnic byt swemu dziecku to kochajaca swoje dziecko matka.Powinnas byc dumna,ze matka przedklada Twoj byt nad fakt,ze jacys szmaciarze tutaj brzydko sie o niej wyrazaja!Szanuj swa matke dziewczyno!

IP i czas połączenia logowane. [17288474]
[16.12.2010] 16:12
zanda
zanda praca podobno nie hanbi zarabianie to zarabianie;]

IP i czas połączenia logowane. [17570346]
[21.08.2017] 02:24
dobra_rada
Puszczaj sie razem z mama

IP i czas połączenia logowane. [22791333]
[10.10.2017] 20:16
GramWPamLam
Zawsze można pracować tak jak tutaj: http://ero69.pl Niby "sie puszczasz", a jednak nie

IP i czas połączenia logowane. [22817305]

» Odpowiedz na ten temat