o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zwierzęta
 » Odpowiedz na ten temat

dobra karma dla psa

1 2 3   » 11 Strony tematu:
[04.01.2010] 11:53
kosmata_kulka
Jaka jest waszym zdaniem najlepsza karma dla dorosłego owczarka? Pies zdrowy, dieta taka żeby był aktywny, zróżnicowana. Gdzie kupujecie, po jakich cenach?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[07.01.2010] 13:22
zuczek3103
Ja swojemu psu zawszę kupuję Arion Adult za około 120 zł za 15 kg w sklepie delazoo.pl. Mój pies jest z niej bardzo zadowolony... przynajmniej takie odnoszę wrażenie.... Ja mam bernardyna i mój pies duuuużo więc dość często muszę mu kupować jedzenie. bardzo lubię delazoo.pl, bo mają duży wybór karm i innych rzeczy, a poza tym łatwo się jest z nimi skontaktować

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16060134]
[25.01.2010] 14:53
Travis13
Ja bym Ci mógł kosmata kulko podrzucić sklep internetowy ekarma.pl - ja tam kupuję karmę Diamond dla swojego pupila, ale to malutki piesek. Dla owczarka niemieckiego na pewno coś znajdziesz, ponieważ oni mają bardzo duży wybór karm. Powodzenia w szukaniu!

IP i czas połączenia logowane. [16157741]
[27.01.2010] 12:37
andzikj
Ja dla dorosłego owczarka proponuję karmę Royal Canin Adult. Bardzo dobra karma, świetnie wpływa na wygląd psa i kondycję. Zawsze zamawiam ja na zoomania.pl, bo maja tam największy wybór karm tej marki. Polecam wszystkim posiadaczom piesków.

IP i czas połączenia logowane. [16168143]
[27.01.2010] 13:20
salvador_dali
Czy dobra karma ta jest to nie wiem, bo nigdy nie próbowałem, ale wiem, że Dog Chow psy lubią szczególnie te większe, więc tutaj link http://www.krakvet.pl/purina-chow-senior-p-9 76.html
Zdarzało mi się zamawiac ją do miejskiego schroniska. tara riri ram

IP i czas połączenia logowane. [16168341]
[19.09.2017] 20:59
[03.03.2010] 14:12
castana  castana@tlen.pl
Droga Kosmata Kulko. Powiem, że jeśli Twój pies jest bardzo aktywny to moim zdaniem taka karma będzie dla niego odpowiednia
http://www.e-karma.pl/product-pol-82-NUTRA-N UGGETS-Performance-for-Dog.html
Mój pies jest nad wyraz aktywny i podaję mu właśnie taką karmę.
Swoją drogą nigdy bym się tego nie spodziewała po moim psu. Jest mały. prawie, że zmieściłby się do kieszeni ( żaden rasowy zwykły kundelek ) a energii ma w sobie mnóstwo. Podziwiam to moje kochane zwierzątko

IP i czas połączenia logowane. [16337739]
[17.03.2010] 16:43
happiness1
To jest dobry sklep e-karma.pl, bez kitu naprawdę tani. Dla dorosłego psa najlepiej Taste of the wild, dobra karma, z suszonym mięsem a nie jakieś wióry. Do tego do czas udo czasu jakaś puszka.

IP i czas połączenia logowane. [16409602]
[22.03.2010] 16:13
Jasiek Bravo
Hm..ciężko powiedziec, jaka karma będzie dobra dla twojego owczarka.
Znajoma, która zajmuje się hodowlą owczarków daje im ANIMONDA Grancarno
(link tutaj http://www.krakvet.pl/animonda-grancarno-sen ior-p-11271.html )
Psy sa zdrowe, nie chorują, ich aktywnosć też utrzymuje się na przyzwoitym poziomie.
Nie ręcze za te karme głową, więc upewnij się na wszelki i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16433342]
[08.04.2010] 10:23
castana  castana@tlen.pl
Dzięki happiness za podpowiedź. na pewno się bliżej przyjrzę tej karmie. Miło mi, że nie tylko ja bardzo lubię i cenię sobie sklep e-karma.pl.
Dobrze jest znać dobre adresy, w końcu nasze psiaki są najważniejsze. mam rację ??

IP i czas połączenia logowane. [16506847]
[12.04.2010] 16:32
julia15-9  julia15-9@tlen.pl
eukanuba,royal canin ,ale ja osobiscie wole te tansze- np.pedigree

IP i czas połączenia logowane. [16524965]
[21.04.2010] 09:11
castana  castana@tlen.pl
Oj ja bardzo lubię swojego psa więc dbam o niego, jak najlepiej dlatego wolę dołożyć trochę pieniędzy i kupić mu naprawdę dobrą karmę na e-karma.pl niż ryzykować i kupować tanią, a potem się okazuje, że pies cierpi. Słyszałam ostatnio, albo gdzieś czytałam, że karma pedegree nie jest zbyt dobra dla psów. Ale skoro ty mu ją podajesz to może tak do końca nie jest to prawdziwe??

IP i czas połączenia logowane. [16564329]
[23.04.2010] 12:23
ziuta3
Najlepiej jest kupować royal canin na krakvet.pl. To bardzo dobra karma, swego czasu polecił mi ją weterynarz i tego się trzymam. Na razie nie planuję eksperymentów z inną. Trzymam się sprawdzonych sposobów life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16573525]
[23.04.2010] 12:46
synergia3
Widzicie, każdy ma jakąś ulubioną i sprawdzoną karmę no i sklep. Ja np karmię swojego pupila taką karmą http://www.e-karma.pl/product-pol-80-NUTRA-N UGGETS-Lamb-Meal-and-Rice-for-Dogs.html bo bidulek nabawił się jakiejś paskudnej alergii skórnej i innej karmy jeść nie może. Póki co jest szczęśliwy, kiedy ją dostaje, i ja też nie boję się o jego zdrowie.

IP i czas połączenia logowane. [16573635]
[23.04.2010] 17:00
romper stomper
A moja staruszka ma niestety problemy z wątrobą i muszę jej dawać specjalistyczną karmę weterynaryjną http://sklep.zoologic.pl/product_info.php?cP ath=30_38_47_125&products_id=1258 Dobrze, ze jest też w sklepach (u weterynarza jest droga jak cholera).

IP i czas połączenia logowane. [16574692]
[29.04.2010] 15:03
girl with no name
W ogóle w normalnych sklepach zoologicznych karmy, szczególnie te dla chorych zwierząt sa neisamowicie zdrowe.
Przekonałam sie o tym, gdy musiałam zzacząć kupować karmę light. W krakvet.pl jednak ceny są normalne i nie bankrutuję dzieki temu. Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [16600388]
[04.05.2010] 09:24
castana  castana@tlen.pl
oj tak jak się chce dbać o pupila. To trzeba się zastanowić, jaką karmę dla niego wybrać. Mnie bardzo cieszy, że w sklepach zoologicznych, jak np e-karma.pl jest taki duży wybór karm dla kotów i psów. I najważniejsze, że jak piesek ma problem ze zdrowiem to można kupić mu najlepszą karmę.

IP i czas połączenia logowane. [16619691]
[06.05.2010] 00:36
mumakile
To royal Canin - wiem, że są tańsze- ale mam pewnośc, że ta da mu wszystko czego potrzebuje, tym bardziej sucha karma.

IP i czas połączenia logowane. [16628914]
[06.05.2010] 12:51
Jasiek Bravo
Bo royale to jedna z lepszych karm na rynku.
To zabawne, że ludzie dają się nabrac i kupuja zwykle pedigree i inne frolici, gdy za mniejsze pieniadze można miec w krakvet.pl zdrową i dobra dla psa karmę. i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16629939]
[12.05.2010] 14:27
ziuta3
Tym bardziej,że royal jest o wiele lepszą gatunkową karmą niż pedigree Żaden szanujący się hodowca nie poda pedigree swojemu psu . Trzeba kupować jedzenie z głową Dobre,ale w przystępnej cenie( najlepiej w internetowych sklepach typu krakvet) life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16657497]
[13.05.2010] 12:18
Jasiek Bravo
No popatrz a ja łosiek kupowałem keidys mojemu psu jedzenie w spozywczych i jakoś nie było tragedii. Ale fakt faktem, że lepiej zamawiac jedzenie w profesjonalnych zoologicznych. Ma się wówczas pewnosć co do jakości i wanna make it last forever! uuu, babe!

IP i czas połączenia logowane. [16660891]
[16.05.2010] 10:03
ziuta3
Tak też bywa. żeby jednak można było myśleć o zakupie dobrych jakościowo artykułów trzeba mieć na to pieniędze. W tym sklepie internetowym ceny sa bardzo przystępne więc można trochę "poszaleć" na zakupach life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16672900]
[19.05.2010] 10:32
romper stomper
Ja też kupowałam mojej suni jedzenie w markecie, skutek jest taki, że zaczęły się problemy z wątrobą. Zaczęłam czytać na ten temat i okazuje się że karmy marketowe to straszny syf, zawierają zaledwie kilka procent mięsa i masę wypełniaczy. Tak czy inaczej ja nie mam już wyjścia i muszę kupować karmę weterynaryjną. Lekarz polecił mi Trovet Hepatic, tyle że u niego kosztuje 249 zł...a to samo opakowanie ze zniżką dla stałych klientów kupuję w zoologic.pl po 190 zł. Także to już nawet nie o jakość karmy chodzi. Po prostu czasem sklepy specjalistyczne mają fajniejsze warunki dla swoich klientów.

IP i czas połączenia logowane. [16687106]
[20.05.2010] 17:01
Radon
Eukanuba.

IP i czas połączenia logowane. [16693391]
[24.05.2010] 15:05
maya123
Dla mnie najważniejsze jest żeby podawać cały czas ta samą. Moja siostra ostatnio chciała zmienić karmę swojemu psu i wylądował u weterynarza - ponoć Rafik (pies) ma tak delikatny żołądek że nawet na to zareagował nie ciekawie... Jak twój psiak nie jest taki delikatny to próbuj aż trafisz na według ciebie dobra. Siostra kupuje w http://www.krakvet.pl i jest zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [16710740]
[28.05.2010] 09:33
brakmitlenu
Ja swojemu przede wszystkim dużo gotuję domowych pokarmów (mięsko, warzywka, ryżem nie pogardzi ) A co do karmy ze sklepów. To od jakiegoś czasu taste of the wild. Tu jest o niej trochę informacji http://www.e-karma.pl/news.php?id=1259931555 Dużo bardziej odżywcza niż jedzenie z marketu (nie kupujcie tego świństwa) ...

IP i czas połączenia logowane. [16726845]
[30.05.2010] 23:44
marasbone
Dobre są Royal Canin i Eukanaba, kupowałem je dla swojego psa na krakvet.pl bo tam najtaniej. Ale ciężko stwierdzić, która karma jest najlepsza, bo to nie ty jesz tylko pies . Zależy co jemu smakuje, może być tak, że jakiś pies się nie tknie dobrej karmy i zje chętniej coś domowego.

IP i czas połączenia logowane. [16737764]
[31.05.2010] 04:20
ziuta3
W tym moemencie mają najniższe ceny na rynku, warto tam się zaopatrywac. A co do karmy to Royal i jeszcze raz Royal. NAwet championy są nią karmione, to o czymś świadczy , prawda? Mój pies w każdym razie bardzo ją lubi life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16738186]
[31.05.2010] 09:58
lilys
W krakvet.pl można znaleźć fajne promocje - tam ROYAL CANIN Medium Junior 15kg (+3kg) kosztuje 199zł więc wydaje mi się jak najbardziej trafną ofertą. Poza tym jeżeli ktoś preferuje inna karmę to oni maja zawsze fajne zniżki.

IP i czas połączenia logowane. [16738344]
[08.06.2010] 16:02
girl with no name
promocje promocjami, ważne, że w tym sklepie, o którym piszesz, lilys, jest taki ogromny wybór wszystkiego.
W innych interenetowych zoologicznych masz 3 karmy na krzyż i tyle.
Nie wiem po co w ogóle taki sklep prowadzić. Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [16772796]
[10.06.2010] 13:18
romper stomper
> W innych interenetowych zoologicznych masz 3 karmy na krzyż i tyle. Wydaje mi się, że przesadzasz, co prawda nie jestem obiektywna, bo do tej pory zaopatrywałam się może w 3 sklepach, ale w każdym był wybór 20-30 różnych karm. Może zależy czego się szuka? Mnie pedigree nie interesuje:-] teraz też kupuję w mniej znanym, ale bardzo solidnym sklepiewww.sklep.zoologic.pl i jestem baaardzo zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [16781181]
[27.07.2010] 00:07
Vuko
Ha! no bo trzeba wiedzieć, gdzie kupować.
Mnóstwo jest sklepów z kiepskim asortymentem, ale są też takie jak krakvet.pl gdzie wybór jest naprawdę spory.
Mój pies na brak różnorodnosci w misce nie może narzekać.
Dobrym właścicielem jestem, oj dobrym :]

IP i czas połączenia logowane. [16972199]

1 2 3   » 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat