o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Maść końska czerwona czy zielona

[10.12.2009] 14:31
wloszka
Nie wiem którą maść mam zakupić na bóle kręgosłupa rozgrzewającą czy chłodzącą?
Każdy mówi co innego. Jedni mówią, że jak boli kręgosłup to trzeba go nagrzewać a inni mówią, że trzeba go chłodzić. ?
Więc którą maść stosować.
A na stłuczenia ,a na ciężkie opuchniete nogi, która maść?
Proszę o odpowiedź. Może ktoś używał.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.10.2010] 21:03
Magdalena33
Ja na ból kręgosłupa stosowałam zieloną (chłodzącą). Przeszło jak ręką odjął ! Tak samo na długi roczny ból kolana. Ustąpił po 2 tyg. smarowania i już nie wrócił...
Życzę zdrowia !

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17330796]
[02.07.2011] 23:45
wetusie
A do lekarza najpierw, bo się smarujecie niby końskimi mazidłami, zamiast się porządnie przebadać i leczyć. Te wszystkie żele to dodatkowa sprawa, z opuchliznami czy bólami to się zasuwa do specjalistów. I zapytajcie mądrego farmaceutę czy lekarza o skład tych cudownych maści, niech wam wyjaśni z czego są kręcone. Zaczęło się od prawdziwego Pferdebalsamu dla koni wyścigowych, z taką mieszanką i stężeniem ziół, która by człowiekowi pomogła z pewnością - nabawić się z czasem przewlekłych zapaleń wewnątrznaczyniowych czy trudnych do leczenia zmian skórnych. Ludzie wszystko kupią zamiast się rozumem kierować.

IP i czas połączenia logowane. [18558865]
[22.07.2013] 12:49
Gregor87TT
Ja po treningu stosowałem maść końską rozgrzewającą http://www.doz.pl/apteka/p17179-Masc_konska_ rozgrzewajaca_250_ml_Gorvita - na pewno jest polecana w przypadku kontuzji i obrzęków stawów. Natomiast jeśli ból kręgosłupa nie wynika z jakiegoś wyczynowego sportu to lepiej zgłosić się do lekarza. Ponieważ ból tylko będzie uśmierzony a trzeba znaleźć jego przyczynę. Jak coś to już lekarz niech zaleci, którą maść końską brać.

IP i czas połączenia logowane. [20629197]

» Odpowiedz na ten temat