o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Zabawa w rozbieranego?

1 2 3
[12.01.2010] 14:00
Nikton  nikton72@tlen.pl
smoczyca z charakterem (10.01.08 18:09):
Nikton (10.01.08 12:19):
smoczyca z charkterem (09.12.23 14:14):
pewnie , ze mam , ale jak sie rozpisze to wrzuca zaraz te forum ze wstepem WCHODZE - WYCHODZE w dziale seks

no podziel się, chociaż w skrócie

wymyslilam kiedys kiedys pewna zabawe, zainspirowal mnie \"skok jelenia\" ze wspomnianej wczesniej ksiazki, tam byla wersja z fotelem, ja mam krzeslo obrotowe, na nim siedzi jakas osoba, zakreca sie krzeslem, mozna ustalic zanim ktos usiadzie co ma zrobic kiedy sie przed kims zatrzyma, zabawe mozna dowolnie modyfikowac by bawic sie we dwoje czy wiekszym towarzystwie, od wersji wstydliwych do perwersyjnych , kiedy to nie siedzi sie na krzesle tylko kleczy....calkowicie golym ... koncowy efekt zalezy, ktora czesc ciala zatrzyma sie przed inna osoba ....ach...co tu duzo gadac bylo niezwykle ciekawie

Dodałbym jeszcze, że osoba kręcona ma zawiązane oczy i sama wymyśla sobie zadanie. Towarzystwo oczywiście mieszane. Kobiety miałyby chyba lepiej gdyby zadanie było od tyłu. Facet gdyby trafił na faceta to mógłby zostać zaskoczony od tyłu seksem analnym a nie oralnym
Ale świetna zabawa. Uczestniczyłaś? Ja bym się pisał mimo ryzyka GDANSK
nikton72@o2.pl
sporadycznie: GG1723455 SKYPE mnikton

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16088244]
[22.01.2010] 14:24
smoczyca z charakterem
oczywiscie , ze uczestniczylam, przeciez napisalam, ze bylo niezwykle ciekawie, do konca moich dni nie zapomne zaskoczonej miny faceta i jego wielkich zrenic, nazywam te zabawe kolo fortuny albo karuzela, wystarczy wymienic ktoras nazwe a widze jak swietnie serce przepompowuje mu krew z mozgu w dol...moja pomyslowosc nie zna granic, pomysly inspiruje chwila, sama siebie potrafie zaskoczyc, chyba nie musze pisac, ze striptiz, francuska pobudka czy spotkanie w srodku miasta tylko w ponczoszkach, szpilkach i dlugim , czarnym plaszczu to formy zabawy, ktore stosuje ze stoma innymi formami i w roznych wariantach z zaskoczenia...lubie wtedy czuc zapach mezczyzny...mmmh...

IP i czas połączenia logowane. [16141915]
[22.01.2010] 16:43
marecki11
Co jest przyczyną gwałtów ?Brak dobrego ruchania ??? http://www.youtube.com/watch?v=42w1awlSrLU Jak myślicie ???

IP i czas połączenia logowane. [16142468]
[28.01.2010] 13:26
Nikton  nikton72@tlen.pl
Ludzie!!! A nikt nie grał w butelkę albo w karty na fanty??? GDANSK
nikton72@o2.pl
sporadycznie: GG1723455 SKYPE mnikton

IP i czas połączenia logowane. [16173298]
[28.09.2010] 10:22
Nikton  nikton72@tlen.pl
Już pół roku jak nikt nic nie opisał. A przecież takie zabawy są niesamowicie podniecające. GDANSK
nikton72@o2.pl
GG1723455

IP i czas połączenia logowane. [17227738]
[23.11.2014] 05:26
[28.09.2010] 13:57
Mari_anna31
niedawno na imprezce grałam w pokera rozbieranego podniecające choć może i dobrze, że to nie ja musiałam się rozebrać do końca

IP i czas połączenia logowane. [17228322]
[28.09.2010] 14:36
anka85@op.pl
Ja jak gram w butelkę, karty albo inną grę to zawsze przegrywam. Chyba raz tylko pierwsza nie byłam nago. Ostatnio zrobiłam małą domówkę. Zaprosiłam przyjaciół i grałam z nimi w rozbieranego. Jako, że na sobie dużo nie miałam to już po 4 rozdaniach siedziałam nago. Ale najlepsze zawsze nadchodzi na koniec gdy trzeba spełnić jakieś żądania by móc odebrać ciuszki. Jako, że przegrałam pierwsza to też miałam najbardziej pojechane zadania. Na początku musiałam odebrać pizzę, którą wcześniej została zamówiona. Gościowi aż spadła ona z wrażenia gdy mu nago otworzyłam. Byłam tym zadaniem mega podniecona. Gdy zadzwonił dzwonek od drzwi to myślałam, że mi serce wyskoczy. Ale fajnie było. Czułam na cipce i cyckach jego wzrok i widziałam, że koleś ma mega ochotę. Wziełam pizze, odwróciłam się zakreciłam tyłeczkiem i poszłam. Odzyskalam w ten sposób stringi. Ale nie mogłam ich jeszcze założyć. Gdyż by odzyskać bluzkę musiałam dać się dotknąć facetom i dziewczyną gdzie będą chcieli. Wymasowali mnie tak, że doszłam do orgazmu. Wtedy skończył się poker, a zaczął seks grupowy. Było megazajefajnie Uwielbiam to

IP i czas połączenia logowane. [17228495]
[31.12.2010] 14:53
Nikton  nikton72@tlen.pl
A może ktoś miał jakieś złe doświadczenia z taką zabawą?
Czasem rzucam takie hasło w towarzystwie ale zwykle nie podejmują tematu GDANSK
nikton72@o2.pl
GG1723455

IP i czas połączenia logowane. [17634821]
[02.01.2011] 01:34
magda_lolitka
Kilka razy bawiłam się z rówieśnikami w butelkę. Każdy chyba zna tę zabawę. Zawsze miałam pecha i dosyć szybko zostawałam rozebrana. Ostatnio bawiłam się w butelkę na sylwestra. Grało 10 osób, pięciu chłopców i pięć dziewczyn. Dodatkowo powiem, że rozebrane osoby siadały po turecku, wtedy więcej widać, szczególnie u dziewczyn, bo chłopcy i tak nie za bardzo mają jak ukryć swoją nagość. Gdy już wszyscy byli rozebrani, graliśmy odwrotnie. Żeby odzyskać ciuszek, trzeba było wykonywać zadania polegające na tym, że osoba która chciała odzyskać jakąś część garderoby kręciła butelką i wykonywała zadanie dane przez wylosowaną osobę. Polegało to głównie na pieszczotach. Przednia zabawa, bo pieścili mnie i chłopcy i dziewczęta. Miałam kilka orgazmów. Polecam niezdecydowanym. magda_lolitka@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17642274]
[02.01.2011] 01:40
paulinkaa124
Cześć ,
Mam taki problem , mam chłopaka 2 miesiące i robi mi dobrze , a ja nie za bardzo wiem jak się zabrać za to , żeby mu też zrobić dobrze , pomóżcie mi !

IP i czas połączenia logowane. [17642291]
[02.01.2011] 01:46
magda_lolitka
paulinkaa124 (11.01.02 01:40):
Cześć ,
Mam taki problem , mam chłopaka 2 miesiące i robi mi dobrze , a ja nie za bardzo wiem jak się zabrać za to , żeby mu też zrobić dobrze , pomóżcie mi !

Chętnie Ci opowiem jak to zrobić. Podaj maila, napiszę ci magda_lolitka@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [17642305]
[02.01.2011] 01:49
paulinkaa124
napisałam do Ciebie maila , czekam na szybką odpowiedz

IP i czas połączenia logowane. [17642312]
[26.05.2011] 11:04
Nikton  nikton72@tlen.pl
Nikt juz nie bawi się w rozbierane zabawy? GDANSK
nikton72@o2.pl
GG1723455

IP i czas połączenia logowane. [18419878]
[28.05.2011] 19:47
B
Nikton (11.05.26 11:04):
Nikt juz nie bawi się w rozbierane zabawy?
Właśnie się zabieramy do rozbieranej zabawy. Jak będziecie chcieli, napiszcie na maila
magda_lolitka@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [18428740]
[03.06.2011] 13:08
maaciekk
Podobno wsród obecnych gimnazjalistów to coraz powszechniejsze ...
Moja kuzynka mieszkająca w internacie w wieku 17 lat (pierwsza klasa LO ) po pijaku grała w butelkę i została rozebrana przez swoje kumpele....Przyznała się że niewiele pamięta ...dopiero jak powiedziałem że słyszałem jak jedna laska z jej internatu nawijała że widziała ją nago.
Było tak że odzyskała świadomość jak ktoś się obok śmiał a ktoś inny rzucał teksty w stylu-o jakie ona ma fajne cyce-miała szczęście że tam był same laski. Ale i tak potem chodziła z głupią miną . Według jej relacji majtki zachowała.... .

IP i czas połączenia logowane. [18448336]
[05.06.2011] 05:26
B
maaciekk (11.06.03 13:08):
Podobno wsród obecnych gimnazjalistów to coraz powszechniejsze ...
Moja kuzynka mieszkająca w internacie w wieku 17 lat (pierwsza klasa LO ) po pijaku grała w butelkę i została rozebrana przez swoje kumpele....Przyznała się że niewiele pamięta ...dopiero jak powiedziałem że słyszałem jak jedna laska z jej internatu nawijała że widziała ją nago.
Było tak że odzyskała świadomość jak ktoś się obok śmiał a ktoś inny rzucał teksty w stylu-o jakie ona ma fajne cyce-miała szczęście że tam był same laski. Ale i tak potem chodziła z głupią miną . Według jej relacji majtki zachowała.... .

Miałam na myśli raczej świadomą zabawę w rozbieranego...

IP i czas połączenia logowane. [18454201]
[11.06.2011] 09:27
kłos'a
Kilka lat temu byłem z moim gimnazjem na biwaku w domkach letniskowych. Wyszedł spontaniczny pomysł, aby pobawić się w jakąś "ciekawszą" grę. Byłem ja, dwóch moich kolegów i trzy koleżanki, w tym jedna para. Znaleźliśmy jakieś kartki i podzieliliśmy. Każdy miał wymyślić dwa wyzwania (po jednym dla dziewczyn i chłopaków, mogły być pieprzne) i napisać na kartkach. Losowalismy. Każdy z nas miał wykonać zadanie z kartki, w przeciwnym razie musiał oddać coś z ubrania.

IP i czas połączenia logowane. [18476007]
[11.06.2011] 09:59
kłos'a
Para, która była z nami - Damian i Kasia - pierwsi odeszli z gry i ukryli się w swoim pokoju. My pozostali wróciliśmy do gry. Losowalem pierwszy. Pech. Musiałem pocałować osobę na prawo ode mnie. Po mojej prawej siedział Mateusz. Spasowałem i oddałem bluzę. Moje zadanie wzięła siedząca po lewej Oliwia. Wtedy pocałowała mnie pierwszy raz, a było cudownie. Tymczasem kolejne osoby podjęły wyzwanie - Mati wcisnął się w bluzkę Pauli, ona włożyła dłoń w spodnie i siedziała tak do następnej kolejki.

IP i czas połączenia logowane. [18476056]
[11.06.2011] 10:11
kłos'a
Potem znowu zadania były normalniejsze. Padło na Oliwię - miała zdjąć majtki (mogła zostać w spódniczce), jednak się nie odważyła. Oddała swoje buty. Paulina zaś to zrobiła, zakryła się koszulką i po chwili znów siedziała w dżinsach. I nadal trzymają rękę na miejscu! Następnie zaczęła się druga kolejka.

IP i czas połączenia logowane. [18476080]
[13.06.2011] 07:40
Nikton  nikton72@tlen.pl
ciekawe kłos
dokończ GDANSK
nikton72@o2.pl
GG1723455

IP i czas połączenia logowane. [18482676]
[04.05.2012] 13:05
ladjf
odświeżam

IP i czas połączenia logowane. [19520402]
[23.07.2012] 22:27
Okudżawa Hirohito
Macie więcej takich historii?

IP i czas połączenia logowane. [19720057]
[24.07.2012] 00:09
E-milka
Okudżawa Hirohito (12.07.23 22:27):
Macie więcej takich historii?
Mam kilka. Pierwsza z nich w liceum na sylwestrze. Poker rozbierany. Było towarzystwo dobrze sobie znane - przyjaciele i prawie przyjaciele, 4 facetów i 4 dziewczyny. Zaczęło się dobrze, bo najpierw nago wylądowało 2 facetów, potem jedna z nas, potem kolejny facet. Ja miałam dobrą kartę i mimo, że połowa towarzystwa była nago ja nie miałam tylko koszuli. Później jednak szczęście mnie opuściło i kolejne dwie gry przegrałam zostając w majtkach i staniku. Trzy rozdania później byłam już nago. Wygrał chłopak koleżanki. Oczywiście ciuszków się nie odbierało ot tak i trzeba było je wygrać. Zadania były różne i losowane z koła fortuny. Były zakryte i dopiero po wylosowaniu się odkrywało. Zadanie można było wymienić ale na dwa inne więc ryzyko spore. W końcu naszła moja kolej. W zamian za stanik musiałam pocałować z języczkiem koleżankę - żaden problem. Potem zadania szły po kolei, były wyjścia osób na klatkę schodową, stanie nago na balkonie, robienie loda, ja wylosowałam w zamian za majtki tańczenie na stole. Kumpel robił minetkę. Było ostro. Miałam jeszcze 3 takie doświadczenia ale o tym później

IP i czas połączenia logowane. [19720275]
[25.07.2012] 16:35
alkaa94
Raz grałam w pokera na wyzwania, ale nie miałam dobrej ręki i następnego dnia musiałam opalać się topless.
Rano przychodzą chłopacy egzekwować "należność". Zdejmuję staniczek i widzę, że moje przyjaciółki (one też brały udział) ściągają też dół. Pytam ich, a one odpowiadają, że gdy ja poszłam spać, one grały dalej, a im później, tym kary były bardziej pokręcone.
Wydarłam się na nie, jak mogły być tak głupie. Ale pogodziłyśmy się i doszłyśmy do wniosku, że to tylko zabawa. Aby być z nimi solidarną, też zdjęłam majteczki.
Powiedziały mi też, że muszą oddać swoje stroje chłopakom, dostaną je z powrotem po zachodzie słońca. Na to też się zgodziłam, w końcu trzeba trzymać się razem.
Ale co się później działo, to inna historia.

IP i czas połączenia logowane. [19723752]
[25.07.2012] 23:41
E-milka
alkaa94 (12.07.25 16:35): Alkaa94 opisz konieczniePLISSSSSSSSSSSSSSSS;p też wtedy opowiem druga historie

IP i czas połączenia logowane. [19724750]
[27.07.2012] 02:10
Eandilius
Proszę, E-milka, Alkaa, napiszcie coś więcej. Pojawiam się i znikam,
kwantowa mechanika.

IP i czas połączenia logowane. [19727329]
[29.07.2012] 11:10
E-milka
Skoro pragniesz to bardzo proszę. Opowiem, Ci. Miałam jeszcze dwie przygody z grami rozbieranymi. Ostatnia miała miejsce na zeszłorocznych wakacjach. Byłam nad morzem wraz z tymi samymi ludzmi co opisani wyzej. Siedzieliśmy na plaży, piliśmy piwo, kąpaliśmy się. Zrobiło się już ciemno. Kolega wpadł na pomysł by rozpalić ognisko. Tak też zrobili. Gralismy w karty. Kumple zaczeli sie zakladac, ze kto przegra skacze przez ogien. Po paru razach sie im znudzilo ale kolezanka rzucila - gramy w rozbieranego ale ni w pokera tylko w dwa ognie. Trafiony ściaga ciuch. Wszyscy byli w kostiumach wiec choc raz faceci mieli gorzej Oberwalam jako pierwsza. W dodatku w glowe;p no coz, zegnaj staniku. Potem odpadlo dwóch kumpli Potem to my byłysmy trafiane i wszystkie byłyśmy topless, a koleżanka nago. Potem ja, chlopak i kolejna z nas. Ostatecznie wygrała kolezanka Dziewczny - Chlopaki: 1 do 0;] Wszyscy pobiegli do morza poplywac Uwielbiam plywac nago. Fantastyczne uczucie Potem zaczelam sie calowac z chlopakiem. Myslalam, że na tym sie skonczy ale on szybko przeszedl dalej i zaczal calowac mnie po piersiach. Zobaczylam, ze pozostale pary rbobia to samo. Skoro tak to ok. Dostalam niesamowitego orgazmu, swiat przestal istniec, zrobila chlopakowi loda. Potem on we mnie wszedl. Wszyscy sie kochali Slyszalam tylko dochodzace gdzies z oddali jeki a sama bylam ledwo przytomna z rozkoszy. Pierwszy raz uprawialm seks w towarzystwie;p było niesamowicie. Strasznie mnie podniecaly te jeki, dochodzace kolezanki i moj facet, który mnie ostro rznal

IP i czas połączenia logowane. [19731942]
[07.01.2013] 13:30
Nikton
Emilka. I właśnie o to chodzi w tej zabawie. Samo rozbieranie się bez zakończenia jakie wy zrobiliście byłoby bez sensu.
Dzięki za opowieść i pozazdrościć. http://niktonowy.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [20126260]
[18.09.2013] 10:24
kasnoludekdsds
Może rozmyślasz nad decyzją o zakupie krzesełek do biura http://krzeslaobrotowe.com.pl

IP i czas połączenia logowane. [20747066]
[23.09.2013] 11:58
jagna8888
zabawialiśmy się w cztery pary wszyscy byli rozebrani faceci byli w innym pokoju niż my siedzieli zawiązanymi oczami my w innym pokoju graliśmy w kości ta która miała najgorszy wynik miała też zawiązywane oczy i przez pozostałą naszą tróękę wprowadzana do pokoju tam jednemu z nich @@@ała kutasa aż do wytrysku obowiązkowy do buzi łącznie z połknięciem. Ona nie wiedziała komu @@@a a nie wiedział kto mu @@@nął. To była świetna zabawa

IP i czas połączenia logowane. [20756844]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat