o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Klasyczna
 » Odpowiedz na ten temat

Gra na pianinie

1 2
[30.03.2015] 13:22
grahamkaa
ronia31 (15.01.2015.21 21:08):
Właśnie skończyłam oglądać pianistę, to fascynujące i trochę smutne dla mnie zarazem. Przypomina mi tatę, mój tato kiedyś uczył się grać i grał, miał pianino. Teraz już od dawna nie gra, pianina już nie ma a mnie przypomniały się lata młodości

czemu zrezygnowaliście z pianina? samej nigdy cie nie ciągnęło do grania, nigdy nie uczyłaś się do grania, poza tym szkoda, że nie macie już tego pianina bo zawsze Twoje dzieci mogłyby pójść w ślady dziadka. U nas tak było, pianino od lat stało nieużywane w salonie rodziców, jak urodził się nasz synek i poszedł do przedszkola to okazało się że ma sporo problemu z mówieniem no i ogólnie był trochę zamknięty w sobie, wtedy przedszkolanka poradziła aby zapisać go na lekcje gry na jakimś instrumencie, zaproponowała pianino bo to podobno najlepszy wybór dla malucha, posłuchałam jej tym bardziej, ze nieopodal naszego domu była szkoła gdzie uczono grac , no i pomyślałam o tym nieużywanym pianinie w domu. dzisiaj nie żałuję synek znacznie się rozwinął jeśli chodzi o mówienie i komunikację z rówieśnikami, z lekcji na pewno nie zrezygnujemy bo widzę jaką przyniosły synkowi pomoc, poza tym coraz intensywniej interesuje się pianinem.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21694816]
[28.06.2015] 20:25
MisiaLe
Myślę, że wiek nie gra roli tylko trzeba chcieć. Jednak sama nauczyć się nie dasz rady. Musiałabyś się zapisać do takiej szkoły jak ta http://szkola-muzyki.pl/o-music-school/cenni k/ aby ktoś czuwał i cię uczył. Małym dzieciom łatwiej się uczy, ale znam osoby które w wieku 20 lat nieźle opanowały grę na kilku instrumentach więc realizuj się

IP i czas połączenia logowane. [21842272]
[09.07.2015] 22:18
dorota 756
aniakoller (10.03.2010.20 18:28):
Sluchaj ja udzielam gry na pianinie,jesli ktos chce to prosze... Biore od lekcji 15 zl. Mozna do mnie do domu przyjechac lub ja jade do kogos. Moj numer kom. 516933289, a gg. 8528605

IP i czas połączenia logowane. [21862508]
[21.07.2015] 13:56
Pati_P
W Szkołach Muzycznych stopień I jest w cyklu 6-letnim i przyjmują dzieci do 10 lat. Dla tych powyżej 11 jest cykl 4-letni. Warto się tym zainteresować (http://mm.edu.pl/i-stopien/ ) bo dostaje się takie same państwowe świadectwo I stopnia. Jeśli masz dużo zapału i samozaparcia nie jesteś za stara na naukę ale pamiętaj, że to ciężka praca wymagająca wielu godzić prób żeby dojść do efektu jaki zapewne sobie wyobrażasz.

IP i czas połączenia logowane. [21883376]
[10.08.2015] 12:59
mamuaInga74
moja córka zaczeła się uczyc gry na pianie jak ja zapisaliśmy do szkoły prywatnej promyk w szczeciniewww.szkolapromyk.szczecin.pl/. Sama sobie wybrala, co akurat ha interesuje i bardzo nas to cieszy ,ale ogólnie to uważam ze dzieci nie Moza zmuszac do niczego na siłe bo tylko się zrażą.

IP i czas połączenia logowane. [21915796]
[28.04.2017] 16:07
[24.09.2015] 00:43
Wojtek7777
Ja również zapraszam http://nauka-gry-na-pianinie.warszawa.pl

IP i czas połączenia logowane. [21982944]
[05.05.2016] 11:19
mariatka
W każdym wieku można rozpocząć naukę, ja też dopiero w wieku 15 lat zaczęłam grać na gitarze, a jak skończyłam 20 postanowiłam spróbować swoich sił na pianinie. Właśnie niedawno udało mi się uzbierać pełną sumę i kupiłam sobie nowe pianino cyfrowe casio.

IP i czas połączenia logowane. [22297828]
[23.06.2016] 10:37
HubertTta
13 lat to jeszcze dobry wiek. Teraz jest wiele metod nauki, można się uczyć się tylko na lekcjach z nauczycielem ale również w domu, dzięki specjalnym stronkom. Zobacz sobie np. ten artykuł http://pianina-akustyczne.pl/nowa-metoda-nau ki-gry-na-pianinie/ .

IP i czas połączenia logowane. [22353886]
[29.08.2016] 11:53
Lady Canterbury
Ja mam już pod 30 i chciałabym się jeszcze nauczyć grać Nie tak profesjonalnie, ale dla siebie, żeby sobie pomuzykować.

IP i czas połączenia logowane. [22427020]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat