o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Pracowales jako przedstawiciel handlowy?

1 2
[23.11.2009] 09:48
alehandro71
Chciałem się was zapytać jakie są wasze doświadczenia jeśli chodzi o pracę przedstawiciela handlowego. Czy czasami przypomina wam to takie sytuację?
http://filmstar.pl/filmiki/pokaz/1376/po-pro stu-najlepsi/

Zastanawiam się w jakiej branży praca przedstawiciela jest najlżejsza a w jakiej najcięższa. www.FilmStar.pl - gwiazdy małego i dużego formatu

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[23.11.2009] 10:01
alehandro71
Przepraszam bardzo ale dokładnie chodziło mi o tego linka

http://www.filmstar.pl/filmiki/pokaz/1378/pr zedstawiciel-handlowy/

nie tamtego
a nie wiem jak tutaj edytować swój temat www.FilmStar.pl - gwiazdy małego i dużego formatu

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15838456]
[28.01.2010] 11:25
Marcin_83
Mój znajomy pracował jako przedstawiciel handlowy i jakoś sobie radził Ale dobrze jest mieć wynagrodzenie na zasadzie podstawa + premia. Wtedy przynajmniej człowiek czuje, że ma jakiś grunt pod nogami. A sama prowizja - to słabiutko, słabiutko...

IP i czas połączenia logowane. [16172767]
[08.04.2011] 22:46
rigidus
Witam, poszukuję osoby która przeprowadziła by na umowę zlecenie szkolenia w zakresie przedstawiciela handlowego w Krakowie i okolicy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy artur@rigidus.pl

IP i czas połączenia logowane. [18242259]
[01.05.2011] 08:34
eryyyk
dla osób które mają żyłkę handlowca to jedyna słuszna praca poza tym jak ktoś jest obrotny i ma czas oraz chęci to zarobki od zysków/obrotów są spore i po zbudowany bazy stałych klientów pieniądze są znacznie lepszy niż ktoś by mi zapłacił za siedzenie za biurkiem. Teraz robię w firmie Beer Fingers i mogę polecić, bo jest jasny klarowny system zysków, jasny cennik zakupu produktów w zależności od czasu stażu w firmie i wartości zamówień etc. Czarno na białym, bez komplikacji a to znacząco ułatwia handlowcom samą pracę. Firma na bieżąco szuka w wielu regionach kraju, jak ktoś szuka to sprawdźcie sobie na pracuj.pl ogłoszenie:
http://www.pracuj.pl/praca/przedstawiciel-ha ndlowy-wielkopolskie ,oferta,2019003

IP i czas połączenia logowane. [18329338]
[19.10.2017] 00:09
[07.07.2011] 15:58
donna6
Jako przedstawiciel handlowy nigdy nie pracowałam ale kiedyś zatrudnili mnie kiedyś z tej strony http://info.gazetapraca.pl/temat/gazetapraca /apteki++medyczne w charakterze przedstawiciela medycznego i jakoś szło, chociaż super efektów to ja raczej nie osiągałam. Trzeba mieć do tego typową żyłkę handlowca, bo inaczej to raczej się w tego typu pracy nie sprawdzisz.

IP i czas połączenia logowane. [18576118]
[01.09.2011] 14:10
pudelka
Wg mnie jeśli chodzi o zarobki, to znacznie lepsze mają przedstawiciele medyczni na przykład z http://mediamikser.pl/article/63186/apteki-m edyczne-online niż handlowi, chociaż, jak napisała osoba przede mną, taka praca jest nie dla każdego, trzeba mieć predyspozycje.

IP i czas połączenia logowane. [18759596]
[01.09.2011] 20:15
RoLLka
Zdecydowanie nie polecam takiej pracy. To normalnie walka z klientami. Dużo roboty za małą kase. Drukarnia:www.tpsdruk.pl - Drukarnia internetowa

IP i czas połączenia logowane. [18760675]
[22.09.2011] 11:19
portolate
RoLLka (11.09.01 20:15):
Zdecydowanie nie polecam takiej pracy. To normalnie walka z klientami. Dużo roboty za małą kase.

od siedmiu lat pracuje w sprzedaży, jako przedstawiciel, wcześniej jako konsultant tele i mam bardziej pozytywną opinię o tej pracy od ciebie. jak ktoś ma niezła gadkę, nie boi się ludzi, to z takiej pracy może zarabiać całkiem ładne pieniądze. mój kumpel jakiś czas temu z jednego kontraktu zgarnął taką prowizję, że potem cały miesiąc mógł nic nie robić http://praca.eniro.pl/2010/11/jak-podpisac-k ontrakt-za-20-tysiecy-zlotych/ tylko, żeby takie efekty osiągać to trzeba jednak mieć bakcyla i trochę umiejętności.

IP i czas połączenia logowane. [18829152]
[10.10.2011] 15:13
ossa
Ale chyba na brak możliwości zatrudnienia nie mogą teraz narzekać przedstawiciele handlowi Oferty pracy http://www.iqfm.pl/praca/przedstawiciel-hand lowy/ na to stanowisko można znaleźć dosłownie w każdym sektorze.

IP i czas połączenia logowane. [18893821]
[20.04.2012] 19:22
PsychoPaulina
Witam! Widzę, że wielu PH udziela się w tym wątku. Sama nie mam nic wspólnego z wykonywaniem tego zawodu. Jestem studentką V roku psychologii i robię badania kwestionariuszowe do pracy magisterskiej na grupie składającej się z przedstawicieli handlowych. Poszukuję osób chętnych do (oczywiscie anonimowego) udziału w moich badaniach, który polegałby na wypełnieniu kilku kwestionariuszy (w wersji elektronicznej, ktore przesle Wam na maila), co nie zajmie więcej niż 20-30 minut. Po wypełnieniu, chętnie podziele sie informacja zwrotna z kazdym, kto bylby zainteresowany swoim wynikiem i chcialby sie dowiedziec czegos o sobie. Zainteresowane osoby bardzo serdecznie prosze o pomoc i kontakt im więcej was, tym lepiej dla rzetelności mojej pracy mgr

IP i czas połączenia logowane. [19487952]
[23.04.2012] 10:09
Kassia123
Ogólnie praca przedstawiciela nie jest wszędzie taka sama. W jednej firmie robisz za naciągacza który wciska towar na maxa, a w innej jako prawdziwy doradca klienta i pomocnik w handlu. Polecam sprawdzonego producenta mebli z południowej Polski:
http://www.meble-zadora.pl/

Więcej informacji na temat mebli do kuchni znajdziecie tutaj:
http://www.meble-zadora.pl/kuchnie_klasyczne

IP i czas połączenia logowane. [19493481]
[04.08.2013] 19:25
ogloszenia@eco-vital.pl
Szukam przedstawicieli handlowych z Radomia i okolic. Gwarantowana podstawa+prowizja

IP i czas połączenia logowane. [20656184]
[22.08.2013] 11:55
Somebody192
Witajcie, byłem jakiś czas temu na spotkaniu w sprawie pracy przedstawiciela handlowego. Ogólnie po tej rozmowie większego odzewu nie było choć byłem zapewniony, że jeśli się zdecydują na mnie to zadzwonią. Praca miała być w grupach. Ktoś nas zawozi w 'teren' i na podstawie jakiejś bazy klientów mamy spróbować sprzedać środki pielęgnacji wnętrz, coś takiego. Zarobki uzależnione od ilości przeprowadzonych rozmów z potencjalnymi klientami, ale nieważne ile byśmy tych rozmów nie mieli to trzeba co najmniej 1 umowę podpisać żeby dostać wynagrodzenie. Co o tym sądzicie? Był może ktoś w mniej więcej takiej roli?

IP i czas połączenia logowane. [20690760]
[11.09.2013] 09:18
energy-pro@prokonto.pl
Warto zainteresować się pracą handlowca w firmie Energy-Pro. Oto kilka słów o firmie:
Dlatego, że jesteśmy niezależni -
dla naszych Partnerów i współpracowników proponujemy najwyższe stawki za sprzedaż energii elektrycznej dostępne na rynku
co za tym idzie możemy zarobić od 2-4-ciu razy więcej niż u konkurencji
przykładowe prowizje za 1 umowę (zmiana sprzedawcy)
- mała gastronomia typu kebab 7 Mw/rok 400-600 zł
- mały sklep spożywczy 12 Mwh/rok 500-800 zł
- duży sklep spożywczy 24 Mwh/rok 700 -2500 zł
- mały zakład produkcyjny 100 Mwh/rok 2500-7000 zł
- najważniejsze w naszej ofercie to to, że klient nie płaci opłaty handlowej
- nie mamy narzuconego cennika- sami negocjujemy ceny
- mamy możliwość skutecznie przepisywać dużych klientów (taryf B)
Aktualnie szukamy handlowców oraz menagerów.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: energy-pro@prokonto.pl

IP i czas połączenia logowane. [20732414]
[29.10.2013] 12:01
Eustachy123
Zastanawiam się nad podjęciem pracy jako przedstawiciel handlowy. Pracowałem już jako promotor w klubach oraz w sklepie muzycznym i myślę, że mam umiejętności przekonywania. Jestem jednak dosyć niski i wyglądam "młodzieńczo". Myślicie, że to jest problem? Paru moich znajomych pracowało jako przedstawiciele handlowi i szybko zrezygnowali. Mój wujek z kolei już od wielu lat pracuje w tym zawodzie i nieźle sobie radzi. Tutaj znalazłem stronkę, na której piszą parę zdań na ten temat: http://www.monitoring-gps.net/varia/zarzadza nie-czasem-pracy-przedstawicieli-handlowych.aspx. Nie wiem czy to dobry kierunek dla mnie. Jesteście w stanie coś doradzić/odradzić?

IP i czas połączenia logowane. [20832255]
[05.11.2013] 12:11
Kumix
Zazwyczaj jest to praca prowizyjna, więc jest dość ciężka. Żeby się nie naciąć i znaleźć coś dobrego mogą się przydać tego typu porady - www.praca.gratka.pl/poradnik/jak-szukac-prac y-28.html Teraz jest coraz więcej ofert na przedstawiciela handlowego, ale trzeba patrzeć, na to jakie jest wynagrodzenie.

IP i czas połączenia logowane. [20845338]
[17.11.2013] 12:30
doradca-menager
Pracuje w branzy juz 2 lata-na pocztku jako doradca,ostatnio na stanowisku dyr.sprzedazy,tworzac wlasna grupe.Poszukuje pracy w tej branzy-jestem swiadoma jakie sa zarobki,jednak w poprzednich firmach pomimo wlozonego wkladu pracy nie bylam doceniona jezeli chodzi o finanse. Potrzebowalabym przede wszystkim auta do dyspozycji oraz laptopa z dostepem do internetu i stworze i wyszkole wlasny zespol w regionie(podkarpackie,switokrzyskie).Nie ukrywam,ze oczekuje podstawy placowej. Jezeli jest Pan energy-pro@prokonto.pl zainteresowany-prosze o kontakt z konkretna propozycja co do narzedzi oraz warunkow pracy(moge pozostac na umowie o dzielo) -przesle CV

IP i czas połączenia logowane. [20867003]
[17.11.2013] 12:32
doradca-menager
energy-pro@prokonto.pl (13.09.11 09:18):
Warto zainteresować się pracą handlowca w firmie Energy-Pro. Oto kilka słów o firmie:
Dlatego, że jesteśmy niezależni -
dla naszych Partnerów i współpracowników proponujemy najwyższe stawki za sprzedaż energii elektrycznej dostępne na rynku
co za tym idzie możemy zarobić od 2-4-ciu razy więcej niż u konkurencji
przykładowe prowizje za 1 umowę (zmiana sprzedawcy)
- mała gastronomia typu kebab 7 Mw/rok 400-600 zł
- mały sklep spożywczy 12 Mwh/rok 500-800 zł
- duży sklep spożywczy 24 Mwh/rok 700 -2500 zł
- mały zakład produkcyjny 100 Mwh/rok 2500-7000 zł
- najważniejsze w naszej ofercie to to, że klient nie płaci opłaty handlowej
- nie mamy narzuconego cennika- sami negocjujemy ceny
- mamy możliwość skutecznie przepisywać dużych klientów (taryf B)
Aktualnie szukamy handlowców oraz menagerów.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: energy-pro@prokonto.pl

doradca-menager
Pracuje w branzy juz 2 lata-na pocztku jako doradca,ostatnio na stanowisku dyr.sprzedazy,tworzac wlasna grupe.Poszukuje pracy w tej branzy-jestem swiadoma jakie sa zarobki,jednak w poprzednich firmach pomimo wlozonego wkladu pracy nie bylam doceniona jezeli chodzi o finanse. Potrzebowalabym przede wszystkim auta do dyspozycji oraz laptopa z dostepem do internetu i stworze i wyszkole wlasny zespol w regionie(podkarpackie,switokrzyskie).Nie ukrywam,ze oczekuje podstawy placowej. Jezeli jest Pan energy-pro@prokonto.pl zainteresowany-prosze o kontakt z konkretna propozycja co do narzedzi oraz warunkow pracy(moge pozostac na umowie o dzielo) -przesle CV

IP i czas połączenia logowane. [20867012]
[04.03.2014] 13:01
Praca100
Szanowni Państwo,
Jeżeli jesteście osobami otwartymi na nowe doświadczenia i lubicie kontakt z klientem, mamy propozycję dla Państwa! Aviva Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Doradcy ds. Ubezpieczeń i Inwestycji w Poznaniu i okolicach. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres mailowy: avivarekrutacja@wp.pl
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21073600]
[11.06.2014] 10:21
Mikser00
Ja pracuję jako przedstawiciel handlowy i bardzo sobie chwalę Znalazłem tą pracę dzięki odkryjfirme.pl Po wysłaniu CV na drugi dzień otrzymałem kilka telefonów z ofertą pracy. Swoją drogą jest to dobre miejsce do poszukiwania pracy.

IP i czas połączenia logowane. [21218214]
[11.08.2014] 23:19
Martyna Kraków
Witam, Zapraszam osoby, które pracowały/ pracują jako przedstawiciel handlowy, lubią kontakt z ludźmi, jednak praca nie spełnia ich oczekiwań, do pracy jako ankieter.
Praca ankietera polega na przeprowadzaniu ankiet z respondentami spełniającymi określone parametry.
Praca polega na odczytywaniu pytań i zaznaczaniu odpowiedzi w przygotowanym arkuszu.
Średnia stawka za ankietę= 25zł, przy 5 zrealizowanych ankietach dziennie, uzyskujemy ok 2500zł na miesiąc.
Praca na laptopie - którego udostępniamy, dlatego wymaganiem jest dobra obsługa komputerów.
Wykształcenie - średnie, oraz ukończone 18 lat.
Dużo wyższe zarobki niż TK, gdyż nie tylko jest to praca dorywcza ale także można ją traktować jako stałą. Nie wymagamy doświadczenia, ale też jest mile widziane.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu
Pozdrawiam serdecznie,
Martyna Staśto

IP i czas połączenia logowane. [21307069]
[16.09.2014] 21:14
ania286
Martyna Kraków (14.08.2014.11 23:19):
Witam, Zapraszam osoby, które pracowały/ pracują jako przedstawiciel handlowy, lubią kontakt z ludźmi, jednak praca nie spełnia ich oczekiwań, do pracy jako ankieter.
Praca ankietera polega na przeprowadzaniu ankiet z respondentami spełniającymi określone parametry.
Praca polega na odczytywaniu pytań i zaznaczaniu odpowiedzi w przygotowanym arkuszu.
Średnia stawka za ankietę= 25zł, przy 5 zrealizowanych ankietach dziennie, uzyskujemy ok 2500zł na miesiąc.
Praca na laptopie - którego udostępniamy, dlatego wymaganiem jest dobra obsługa komputerów.
Wykształcenie - średnie, oraz ukończone 18 lat.
Dużo wyższe zarobki niż TK, gdyż nie tylko jest to praca dorywcza ale także można ją traktować jako stałą. Nie wymagamy doświadczenia, ale też jest mile widziane.
Zainteresowanych zapraszam
Zainteresowana współpracą prosze o kontakt didi286@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [21356207]
[22.10.2014] 10:52
Praca Bielsko
Do naszego zespołu w Bielsku Białej zatrudnimy Doradcę klienta- Handlowca, osobę odpowiedzialną za doradztwo, negocjacje, podpisywanie umów oraz obsługę posprzedażową klienta. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: wspieranie pracy całego zespołu, odpowiedzialność za realizacje celów własnych i zespołowych, zdobywanie wiedzy i niezbędnych kwalifikacji, zaangażowanie w proces rozwoju najlepszych kompetencji, udział w pracach zespołu. Budowanie prestiżowego wizerunku zawodu i przestrzeganie podstawowych zasad Doradcy.
Szczegóły oferty: http://www.praca.bielsko.pl/oferta/69517/dor adca-klienta-handlowiec-praca-stala#backto =%2Fszukaj%2F%3Fz%3DHandlowiec%26m%3D0%26f%3D0%26d%3D0

IP i czas połączenia logowane. [21410722]
[25.11.2014] 14:44
ottopraca
Dla jednego z naszych klientów, świadczącego usługi logistyczne, poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy, woj. śląskie.
Jeśli posiadasz kilkuletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży usług, interesujesz się zagadnieniami z zakresu logistyki, komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim, zapraszam serdecznie do kontaktu, szczegóły oferty:
mjurkiewicz@ottopraca.pl

IP i czas połączenia logowane. [21468468]
[29.11.2014] 21:11
n.m
Jakie są aktualnie zarobki w tej branży?

IP i czas połączenia logowane. [21476741]
[03.12.2014] 13:36
amik
Teraz pracuję i zarabiam 2500 zł. Praca mi odpowiada. Ogłoszenie znalazłem na stronie http://pracastala.pl/ i szybko otrzymałem zaproszenie na rozmowe, także nie jest ciężko wkręcić się na takie stanowisko.

IP i czas połączenia logowane. [21483232]
[22.12.2014] 02:20
wallander
Ta robota ma sens tylko wtedy kiedy wiesz z kim współpracować. Polecam zapoznać się z blogiem http://praca-odszkodowania.pl/ . To atrakcyjna oferta dla tych, którzy myślą o intratnej karierze w branży odszkodowawczej.

IP i czas połączenia logowane. [21517463]
[22.12.2014] 02:25
mankell

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [21517465]
[28.12.2014] 18:01
larsson
Pracowałem, pracuję do tej pory i nie wyobrażam sobie już właściwie innego zajęcia. Można liczyć na naprawdę dobre zarobki i całkiem duże możliwości rozwoju kariery, zwłaszcza jesli postawisz na odszkodowania Tu ciekawy kontakt: praca-odszkodowania.pl

IP i czas połączenia logowane. [21527375]
[05.02.2015] 23:00
erik
Ja także polecam kontakt do grupy Expert DRB. Widzę, że są już naprawdę znani. Nic dziwnego, mają dobrą opinię jako ludzie pomagający w rozwoju kariery agentów odszkodowawczych. Ja też planuję się z nimi skontaktować.

IP i czas połączenia logowane. [21603276]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat