o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Z ostatniej chwili
 » Odpowiedz na ten temat

Laserowa depilacja miejsc intymnych

1 2 3   » 13 Strony tematu:
[21.11.2009] 22:31
YyY007
Laserowa depilacja miejsc intymnych - Gdzie? Za ile? Czy napewno jest skuteczna i opłacalna? PROSZĘ O ODPOWIEDZ.

PS. Jeśli ktoś miał niech napisz jak było.. i w ogóle.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[30.01.2010] 23:31
syskaa87
tyle pytań, zero odpowiedzi
Robiłam depilację bikini, więc podzielę się wrażeniami. Robiłam w StudioLaser w Poznaniu. Depilacja bikini pogłębiona, ale nie całkowita wyniosła mnie 350 za 1 zabieg, przy czym po 3 na razie nie zamierzam robić kolejnych - efekt jest rewelacyjny! co do samego zabiegu to nieco boli, ale mozna użyć okładów z lodu lub maści znieczulającej i jest o wiele lepiej. Przed zabiegiem musisz mieć włosy ogolone (ale nie wydepilowane!) i skórę bez żadnego balsamu. W salonie dostajesz takie fajne jednorazowe majteczki i ..tyle z przygotowań, reszta w rękach kosmetolog
Co do skuteczności - w moim przypadku bardziej niż zadowalająca! Ale w sumie tak gdzie robiłam mają już 10 lat doswiadczenia, więc wiedzą jak się za to zabrać, by efekty były

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16187832]
[29.09.2010] 14:42
chuck_berry
Też się zastanawiałam nad tym, czy nie poddać się depilacji laserowej ??
Bo powiem wam, że już nie wyrabiam z tym ciągłym goleniem ;/
masakra jakaś. Nie lubię depilatora więc mi tylko maszynka pozostaje a tak szybko włosy odrastają, że muszę się golić prawie codziennie.
Powiedziecie mi czy do takiego zabiegu trzeba się jakoś przygotować ??
Tzn nie wiem włoski powinny być odpowiedniej długości ??

IP i czas połączenia logowane. [17232583]
[29.09.2010] 15:02
Ja robię to szybko i bezboleśn
własnym sposobem. Wchodzę na blat kuchenny i kucam nad kuchenką gazową. Puszczam gaz ze średniego palnika ale nie zapalam! To bardzo ważne! Dopiero po 20 sekundach zapalam zapalarką. Następuje mikroeksplozja zbyt krótka by oparzyć a jednoceśnie wystarczająca by włoski zniknęły. Czasem poprawiam na udach ale przeważnie nie trzeba.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny i co najważniejsze tani!
Trochę czuć w kuchni spalonymi włoskami ale po 5 minutach wietrzenia zapach ginie.
Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [17232652]
[29.09.2010] 19:45
nie słyszałam o takim sposobie
Ja robię to szybko i bezboleśn (10.09.29 15:02):
własnym sposobem. Wchodzę na blat kuchenny i kucam nad kuchenką gazową. Puszczam gaz ze średniego palnika ale nie zapalam! To bardzo ważne! Dopiero po 20 sekundach zapalam zapalarką. Następuje mikroeksplozja zbyt krótka by oparzyć a jednoceśnie wystarczająca by włoski zniknęły. Czasem poprawiam na udach ale przeważnie nie trzeba.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny i co najważniejsze tani!
Trochę czuć w kuchni spalonymi włoskami ale po 5 minutach wietrzenia zapach ginie.
Polecam!
ale wypróbuję, czemu nie?

IP i czas połączenia logowane. [17233895]
[20.11.2017] 03:00
[29.09.2010] 21:01
nie słyszałam o takim sposobie
stefanescu (10.09.29 20:46):
A ja ci przypali cipkę, to co dasz staremu do possania?
Czemu nie?
Przynajmniej nie będzie włosów wykałaczką wydłubywał!

IP i czas połączenia logowane. [17234270]
[02.10.2010] 18:50
malablack
o, widac ze udzielili sie panowie w kobiecym watku :] chuck_berry - to wszystko zależy od salonu, do jakiego się wybierasz. Ja byłam na depialcji w studiulaser i poproszono mnie, bym przyszła w normalnie ogolonych nogach, nie nakładała ązdnych balsamów. Po prostu czysta, gładka skóra - oto całe moje przygotowania

IP i czas połączenia logowane. [17245451]
[03.10.2010] 14:12
chuck_berry
o rany no to faktycznie niewiele trzeba, żeby poddać się depilacji laserowej. Ja myślałam w zasadzie, że może trzeba jakoś włoski zapuścić, czy coś, ale widzę, że nie trzeba. A powiedz mi ile miałaś zabiegów ???
Bo domyślam się, że jeden nie wystarczy??

IP i czas połączenia logowane. [17248249]
[27.10.2010] 19:07
nefreteti
no tak wypowiedzi panów są bezcenne w tym kobiecym wątku
Ale tak bardziej poważnie chuck_berry jeśli masz jakieś wątpliwości co do depilacji laserowej zawsze możesz zajrzeć na stronę SL, o którym już ktoś przede mną wspominał. Ja też jestem po takim zabiegu i powiem ci, że naprawdę było warto

IP i czas połączenia logowane. [17346650]
[20.12.2010] 12:43
blumarine
Zdanie dotyczące depilacji laserowej są podzielone. Niektórzy uważają, że jest fantastyczna, bo pozwala na trwałe usunięcie włosków. Inni uważają, że to tylko strata pieniędzy, bo włoski i tak odrosną. Trzeba jednak wiedzieć, że depilacja laserowa to metoda, która faktycznie może pozwolić na trwałe usunięcie włosków. Może się okazać, że depilacja laserowa uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji, a właściwie od rodzaju włosa. Każdy z nas ma przecież inne włoski, które inaczej wyglądają. Poza tym trzeba wiedzieć, że koniecznością jest powtarzanie zabiegu, bo laser "wypala" tylko i wyłącznie te włoski, które znajdują się w fazie wzrostu (anagenu). A nie wszystkie włoski w tej fazie znajdują się jednocześnie. Tutaj http://depilacjalaserowa.net.pl/2010/08/14/i le-kosztuje-depilacja-laserowa/ znajdziesz wszystko, co związane z kosztami tej depilacji.

IP i czas połączenia logowane. [17586985]
[20.06.2011] 15:23
ennii
Moim zdaniem depilacja laserowa to bardzo dobre rozwiązanie. Słyszałam, że warto zabieg ten przeprowadzić w IQ Medispa, ponieważ korzystają tam z lasera firmy Palomar, która otrzymała Certyfikat Amerkańskiego Departamentu d/s Leków i Żywności. Dla mnie jest to ważne, ponieważ wiem iż sprzęt którego się używa jest niezwykle istotny.

IP i czas połączenia logowane. [18510856]
[05.08.2011] 09:44
face_to_face1
Jeśli któraś z Was wciąż zastanawia się nad tym czy warto poddać się takiemu zabiegowi to jak powiedziała moja koleżanka - zdecydowanie warto się jednak przemóc Problem z depilacją ma się z głowy na dłuższy czas. Chociaż zależy to też od kilku składników: http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_l aserowa.html - na przykład inaczej jest w przypadku włosków jasnych a inaczej w przypadku ciemnych itd.

IP i czas połączenia logowane. [18671725]
[08.08.2011] 10:06
egf2wYH34
http://25pln.pl/darmowe-doladowanie ,pavRveoJf1.html

IP i czas połączenia logowane. [18681787]
[13.08.2011] 15:59
pawelo_en
PROJEKTOR GWIAZD w postaci Żółwia. Zobacz zdjęcia i filmik!
http://gadzeteo.pl/pl/p/Projektor-Gwiazd-Zol w/136

IP i czas połączenia logowane. [18698900]
[16.08.2011] 09:52
maupa87
bardzo bardzo wygodna sprawa taka depilacja no i ma się święty spokój na lata , a nawet na zawsze po za tym studio laser jest chyba teraz najlepszym tego typu miejscem w Warszawie i Poznaniu bo od lat sie tym zajmują i słyszałam, że efekty po ich zabiegach sa rewelacyjne

IP i czas połączenia logowane. [18706637]
[22.08.2011] 09:59
margarita-4
Nie wiem czy rzeczywiście najlepszym (kto to wie? ;P), ale na pewno mają odpowiedni personel do wykonywania takich "zabiegów". A to w końcu też się liczy przy depilacji - nie tylko sprzet.

IP i czas połączenia logowane. [18726165]
[28.09.2011] 23:51
żeglarz_jachtowy
Zanim wybierzecie depilację laserową polecam artykuł, porównujący tą depilację z woskiem:
http://www.sol-lar.pl/depilacja-laserowa-ipl -versus-depilacja-woskiem.htm http://www.erato.net.pl/prace-wysokosciowe/m alowanie-dachow.php - malowanie dachów
http://www.erato.net.pl/prace-wysokosciowe/m ycie-dachow.php - mycie dachów

http://www.ciecie-drzew.pl/ - przycinanie drzew

IP i czas połączenia logowane. [18853305]
[18.11.2011] 12:10
candy87-87
ja uważam, że nie ma się co zastanawiać nad depilacja woskiem , przede wszytskim jest to bolesne, trzeba powtarzać wielokrotne , a tak zrobi sie parę serii na wybraną część ciała laserem i można się pożegnać z włoskami na długie lata uważam, że jest to dużo wygodniejsze, dobrym miejscem jest Studio Laser mają najnowocześniejsze lasery light sheer dzięki czemu depilacja jest dokładniejsza i skuteczniejsza

IP i czas połączenia logowane. [19041996]
[30.11.2011] 22:38
juliuszek86
Bardzo długo przymierzałam się do depilacji laserowej aż w końcu się zdecydowałam. Moim problemem były pachy i ciemne plamy od golenia. Teraz nie mam ani jednego włoska Zabieg robiłam we Wrocławiu w Studiu Śliczna. Jedyne miejsce jakie mogę polecić. Dla tych, które bolą się bólu - wcale aż tak bardzo nie boli

IP i czas połączenia logowane. [19095501]
[02.12.2011] 13:06
Willie
laserowa korekta oczu, laserowa depilacja ... niedługo dojdzie do laserowych zapłodnień
A tak na serio jaka jest trwałość takiego zabiegu względem depilacji woskiem ? e-booki e-prasa audiobooki kursy http://bitly.com/e-book-audiobook

IP i czas połączenia logowane. [19099723]
[02.12.2011] 14:27
Albin
willie jak bys miala ochote to daj mi nr tel.bo trzeba najpierw dobrze nawilzyc miejsce intywne jezyczkiem a ja to moge zrobic i sie umowic na spotkanie

IP i czas połączenia logowane. [19099935]
[21.02.2012] 22:43
trądzik
wszelkie wasze pytania można bardzo szybko rozwiać a to w jednym miejscu:
http://depilacjalaserem.info.pl/
zapraszam

IP i czas połączenia logowane. [19340693]
[29.02.2012] 21:48
kopciuszkowa2
ja znalazłam artykuł, gdyby ktoś chciał poczytać na ten temat: http://depilacjalaserem.info.pl/2012/01/21/d epilacja-swiatlem/ może to coś rozjaśni

IP i czas połączenia logowane. [19361684]
[16.04.2012] 17:22
paulllinka9
ja robiłam zupelnie niedawno taka depilacje laserową zakończyłam miesiac temu( wystaryczyły tylko 4 zabiegi) .
Jestem bardzo zadowolona i powiem Wam ze nie wiem co ja do tej pory robiłam-z maszynka do golenia.
A depilacje miałam robiona tutajwww.kos-med.pl/depilacja-laserowa.php

IP i czas połączenia logowane. [19477634]
[12.05.2012] 18:32
hhhapin
No własnie byłam ciekawa ile potrzeba takich zabiegów zeby zakończyć depilacje nóg. Teraz myslisz ze jeszcze przed wakacjami zdąze ?

IP i czas połączenia logowane. [19538298]
[17.05.2012] 09:31
wintersummer
Wiesz ilość zabiegów zależy od tego, jakie masz włosy i jakim laserem będzie wykonywany zabieg, ale najlepiej iść na konsultacje do sprawdzonego miejsca, jak np. Studio Laser, gdzie dokładnie wszystko wytłumaczą. Co do pytania, czy zdążysz przed wakacjami to myślę, że tak, bo maj jest takim ostatecznym terminem.

IP i czas połączenia logowane. [19548876]
[04.06.2012] 18:07
Artyr93
Dobrym miejscem jest depilconcept.pl do depilacji. Naprawde dobre miejsce, bo korzystałam wielokrotnie i zawsze byłam zadowolona

IP i czas połączenia logowane. [19594375]
[15.06.2012] 01:05
Dap930
Skorzystałam z polecenia wyżej i jestem naprawdę zadowolona. Depilconcept.pl ma naprawdę świetną ofertę

IP i czas połączenia logowane. [19620859]
[18.06.2012] 12:23
beautiful_morning
ja jestem zadowolona bardzo z jakości zabiegu, jaki można wykonać w Studiu Laser. Moim zdaniem jedno z lepszych miejsc, jeśli chodzi o depilację laserową. Do tego panie tam pracujące są bardzo miłe, a to też jest dla mnie bardzo ważne.

IP i czas połączenia logowane. [19628070]
[23.07.2012] 11:23
iwillnever
depilacja laserowa bardzo fajna sprawa, tylko trzeba wybrać i odpowiednie miejsce i sprzęt, żeby zabieg był skuteczny. Jeśli ktoś będzie szukał informacji na temat depilacji laserowej polecam przeczytanie tego artykułu http://depilacja.org/2012/06/depilacja-laser owa-lightsheer-%E2%80%93-czy-naprawde-najlepszy/

IP i czas połączenia logowane. [19718478]
[03.08.2012] 09:57
pannamajster
odrastają, zwłaszcza jak idzie się na depilację ipl... znacznie lepiej sprawdza się laser diodowy. wiem, bo testowałam w studio laser. na pachach w tej chwili nie mam ani pół włoska, teraz myślę o łydkach

IP i czas połączenia logowane. [19742676]

1 2 3   » 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat