o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Dobre i złe serwisy
 » Odpowiedz na ten temat

Apteki internetowe

1 2 3   » 9 Strony tematu:
[20.11.2009] 23:20
Pietrucha102
Chciałabym poznać wasze opinie na temat aptek internetowych. Czy korzystacie z jakiś? Jeśli tak, to jakie polecacie? Szukam zaufanej e-apteki.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[21.11.2009] 16:19
ramona78
Ja praktycznie wszystko kupuję przez internet, bo nie lubię zakupów. Ostatnio zaczęłam też kupować w e-aptekach. Kupuję w nich kosmetyki i niektóre leki - przeciwbóle, witaminy, itp. Nie ma co obawiać się tego typu aptek, bo przecież leki, które nam dostarczają do domu są brane po prostu z asortymentu zwykłej apteki, tylko że ktoś Ci je dostarcza do domu. Osobiście mogę polecić Ci moją ulubioną e-zikoaptekę, mają tam duży wybór i niskie ceny.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15829753]
[22.11.2009] 16:08
Pietrucha102
Właśnie zastanawiam się jak to jest z tymi cenami, czy rzeczywiście są niższe. Wiem, że w aptekach sieciowych zawsze jest dużo zniżek na niektóre artykuły, no ale trzeba mimo wszystko iść tam, odstać swoje w kolejce itp. E-apteka to chyba czysta wygoda. Szkoda tylko, że nie sprzedają leków na receptę...

IP i czas połączenia logowane. [15834817]
[22.11.2009] 18:04
nikośka
Ja też się zaopatruję w aptekach on line, mało choruję , więc leki na receptę nie są mi potrzebne, ale za to praktycznie całą resztę kupuję przez net. Po pierwsze wygodnie , po drugie taniej, po trzecie szybko. Oczywiście też zwracam uwagę na firmę, certyfikaty i nie kupuję w jakiś podejrzanych punktach, raczej w firmach, które mają sieć, bo wydają się bardziej bezpieczne.

IP i czas połączenia logowane. [15835490]
[22.11.2009] 18:39
saydaaa
Ja zaczęłam korzystać z takich aptek jak miałam nogę w gipsie aż po pachwinę, ale odkryłam, że można znaleźć taniej kosmetyki, takie, które w ogóle ciężko znaleźć w zwykłych aptekach. Od jakiegoś czasu korzystam z apteki ZIKO czy tam ZICO, nigdy nie pamiętam.

IP i czas połączenia logowane. [15835725]
[21.11.2017] 16:40
[22.11.2009] 22:36
ramona78
Pietrucha102 (09.11.22 16:08):
Właśnie zastanawiam się jak to jest z tymi cenami, czy rzeczywiście są niższe.

W tej aptece, o której ja pisałam jest tała zakładka 'promocje' i tam można znaleźć leki czy kosmetyki w naprawdę okazyjnych cenach. Zresztą zaletą aptek internetowych jest to, że możesz sobie w kilka minut sprawdzić gdzie są najtańsze produkty, które Cie interesują, proste.

IP i czas połączenia logowane. [15837179]
[22.11.2009] 22:38
Karmelinka
ZIKO. Też kiedyś kupowałam w niej kosmetyki i odchudzające specyfiki i byłam zadowolona z obsługi. Tak poza tym wydaje mi się, że to jest kwestia czasu, aż będzie można kupić przez internet leki na receptę. W dobie wszechobecnych skanerów i faksów to chyba nie jest jakaś abstrakcja.

IP i czas połączenia logowane. [15837192]
[23.11.2009] 19:27
nikośka
saydaa a długo czekasz na paczki? Mają odbiór osobisty. czy tylko kurier?

IP i czas połączenia logowane. [15840871]
[25.11.2009] 13:18
saydaaa
Nigdy się nie interesowałam odbiorem osobistym, bo wolałam żeby mi przywieźli, więc musisz sprawdzić na ich stronie. Ja na paczkę nigdy nie czekałam dłużej niż 2-3 dni.

IP i czas połączenia logowane. [15849496]
[27.11.2009] 18:30
ramona78
Można odbierać osobiście, ale o ile dobrze mi się wydaję, to siedzibę mają w Krakowie...

IP i czas połączenia logowane. [15861139]
[27.11.2009] 20:08
Pietrucha102
Widzę, że macie całkiem dobre zdanie o tych aptekach. Chyba czas spróbować. Trochę niepokoiło mnie czekanie na dostawę, ale skoro paczka idzie 2-3 dni to nie jest tak źle. Skuszę się na tą ziko, skoro wypróbowana. Dotąd zamawiałam kosmetyki przez allegro ale miałam kilka problemów (raz nadziałam się na jakiegoś oszusta i paczka do mnie nie dotarła, a innym razem dostałam chyba podróbkę, bo opakowanie różniło się od oryginału z apteki). Myślę, że w e-aptece (do tego sprawdzonej przez innych) takie rzeczy nie powinny się przytrafić.

IP i czas połączenia logowane. [15861649]
[29.11.2009] 17:35
Klaksonka
Kupuję dużo ziół w aptekach internetowych. Polecam na pewno ze względu na ich wybór...no i cenę oczywiście.

IP i czas połączenia logowane. [15870005]
[04.12.2009] 10:18
nikośka
No ja na allegro nacięłam się na perfumach, ale leków nie zdecydowałabym się tam kupić. Jednak oficjalna e-apteka jest dla mnie bardziej wiarygodna niż anonimowa osoba na aukcji.
Poza tym dla mnie ważny jest odbiór osobisty żeby nie dokładać dodatkowo pieniążków, aczkolwiek przy większych zakupach dobre punkty dostarczają dostawę bezpłatnie, więc też jest to jakieś wyjście- raz a dobrze

IP i czas połączenia logowane. [15892151]
[07.12.2009] 19:54
ramona78
W sklepach internetowych lub na aukcjach też nie odważyłabym się kupować leków czy jakichś suplementów, ale w e-aptekach jak najbardziej. Przecież to jest asortyment zwykłej, licencjonowanej apteki, tyle że zamówienie składa się w domu, przez internet.

IP i czas połączenia logowane. [15907695]
[07.12.2009] 20:29
baasco
Co jak co, ale leki na allegro.. no nie. Natomiast jak najbardziej popieram apteki internetowe, jestem stałym użytkownikiem i nie zdarzyło mi się żeby coś było nie tak. Przede wszystkim ceny są niższe, produkty zawsze z dlugim terminem ważności i nie trzeba dźwigać, aczkolwiek czołowym argumentem są jednak ceny, jak dla mnie.

IP i czas połączenia logowane. [15907886]
[08.12.2009] 21:14
parapeciara
Poza tym zikoapteka ma też stacjonarne punkty, więc w razie czego można najpierw tam zrobić zakupy, a potem przerzucić się na internetową wersję. No i fajna jest ta opcja z odbiorem zamówienia w stacjonarnym punkcie, oczywiście jak ktoś ma po drodze.

IP i czas połączenia logowane. [15913065]
[08.12.2009] 21:47
Klaksonka
Moim zdaniem trzeba korzystać z miejsc sprawdzonych w internecie. Na allegro, też zdarzyło mi się trafić na lipnego sprzedawcę co paczkę 3 tyg wysyłał...Ja się sugeruję często tym co znajduję na przykład na forum ( nawet tym) muszę obczaić tę Waszą Ziko aptekę

IP i czas połączenia logowane. [15913292]
[09.12.2009] 14:54
saydaaa
Na allegro to ciężko o pewność, zwłaszcza, że kupujesz od miliona różnych osób i nigdy nie wiesz kto cię wyroluje. Z apteką przynajmniej wiadomo- jeden dystrybutor jedna jakość. Jak już masz coś sprawdzonego to możesz przy tym zostać na lata.

IP i czas połączenia logowane. [15916418]
[10.12.2009] 18:12
Pietrucha102
To mniej więcej jak ze sprawdzonym warzywniakiem. Warto znaleźć jednego zaufanego, u którego mamy pewność, że ma zawsze świeży towar, niż ciągle szukać i kupować skisłe owoce (przekładam zasadę na własne doświadczenie, stąd ten warzywniak . Z e-apteką chciałabym postąpić podobnie, więc tak cenne są dla mnie opinie innych użytkowników.

IP i czas połączenia logowane. [15922354]
[11.12.2009] 17:45
ramona78
Ja już mam sprawdzoną tę zikoaptekę, więc kupuję tylko w niej, zbieram punkty i nie narzekam. Odbierać osobiście też nigdy nie będę, bo nie o to, moim zdaniem, chodzi w zakupach przez internet. W każdym razie po prostu trzeba się przyzwyczaić do tego, że niedługo już wszystko będzie można kupować w sieci, nawet te rzeczone warzywa
i trzeba takiej formie zakupów zaufać, byleby nie bezgranicznie.

IP i czas połączenia logowane. [15927176]
[11.12.2009] 20:57
Pietrucha102
Poza tym wydaje mi się, że im więcej osób decyduje się na korzystanie z internetowych sklepów, tym te sklepy muszą się bardziej starać i walczyć o dobrą renomę, ponieważ wraz z rosnącym popytem wzrastać będzie konkurencja. Czyli im więcej będziemy kupować przez net, tym te zakupy będą przyjemniejsze, bezpieczniejsze i bardziej korzystne.

IP i czas połączenia logowane. [15927995]
[11.12.2009] 21:44
krigod
Ja tam polecam domzdrowia
.................................
http://www.nowy-katalog.rupet.pl
http://www.darmowy-katalog.rupet.pl
http://www.rupet.pl

IP i czas połączenia logowane. [15928299]
[12.12.2009] 15:55
Klaksonka
Też jestem tego zdania co Pietrucha, niedługo wszystko będzie przez internet działało, bo szkoda czasu na zakupy w zatłoczonych sklepach (szczególnie przed świętami Zrobiłam sobie porównanie cenowe różnych aptek, bo szukałam kosmetyków dla siostry na gwiazdkę i zdecydowałam się na tę Ziko, którą polecałyście . Jeden prezent gwiazdkowy z głowy Czekam na kuriera...

IP i czas połączenia logowane. [15931395]
[12.12.2009] 19:54
saydaaa
Ja tam jestem wierna Zikoaptece, nigdy mnie nie zawiedli i dużo zaoszczędziłam, uzupełniając u nich domowe zapasy...

IP i czas połączenia logowane. [15932331]
[15.12.2009] 13:16
saydaaa
Hej, teraz jest korzystna promocja świąteczna w Ziko- jak nie macie jeszcze prezentów dla otaczających was kobiet to tam możecie kupić w promocji produkty Biodermy, ja już się obkupiłam

IP i czas połączenia logowane. [15945046]
[17.12.2009] 19:17
kasiulka-83
Jaka promocja? Gdzie? Od kilku lat używam kosmetyków Biodermy, ale mój portfel na tym cierpi... Każda promocja mi się przyda.

IP i czas połączenia logowane. [15956343]
[17.12.2009] 21:37
Pietrucha102
Weszłam z ciekawości na stronę ziko, żeby zobaczyć tą promocję biodemry i się zdziwiłam, bo tu nawet bez promocji się opłaca kupować kosmetyki tej firmy. W aptece, z której korzystałam zawsze są dużo droższe.

IP i czas połączenia logowane. [15957257]
[04.02.2010] 13:26
andzikj
Korzystam z takich aptek, nawet ostatnio bardzo czesto zamawiam, jak to zimą, lekarstw nigdy dość, bo w domu zawsze ktoś jest przeziębiony. Ostatnio znalazłam bardzo fajna aptekę e-lek.pl - przyznam, że ich oferta mnie bardzo zaskoczyła, ale pozytywnie. Mają naprawdę niskie ceny i super dużo produktów. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [16213192]
[25.02.2010] 19:00
elodie
Jak szukacie dobrych promocji i cen to wejdźcie na stronę apteki już wyżej wspomnianej e-lek.pl Tam to się dopiero opłaca kpować. Poza dobrymi cenami mają zaskakująco duży wybór produktów.

IP i czas połączenia logowane. [16313754]
[12.03.2010] 10:15
castana  castana@tlen.pl
Moim zdaniem warto jest kupować w aptekach internetowych. Dzięki temu oszczędzamy mnóstwo czasu. No ie też pieniądze. Bo niestety w aptekach internetowych jest dość drogo.
Ale mnie za tym, żeby skorzystać z usług apteki internetowej najbardziej przekonują te kolejki. Zajrzałam na stronę tej apteki, o której pisaliście ( e-lek.pl) I przyznam, że mają naprawdę bardzo duży wybór leków. Więc jak będę korzystać z e-apteki, wybiorę tą.

IP i czas połączenia logowane. [16382600]
[15.03.2010] 16:43
kosmata_kulka
Jak mam leki na receptę i jestem chora, to lecę do apteki stacjonarnej. Ale ceny w tych aptekach są naprawdę z kosmosu. W internetowych aptekach można sporo zaoszczędzić, a jednak co miesiąc zbiera się lista rzeczy: kremów, maści, balsamów, suplementów, plastrów, witamin i innych, które się kupuje. Sprowadzenie ich z apteki internetowej to czasem oszczędność kilkudziesięciu zeta. Ja zamawiam na e-lek.pl

IP i czas połączenia logowane. [16398710]

1 2 3   » 9 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat