o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla kobiet (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

[08.11.2009] 18:56
beauty
Zapraszam na forum o tematyce chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej.
Jest to szerokie źródło informacji o zabiegach, preparatach stosowanych, nowościach oraz bespośrednie relacje pacjentów.
Znajdziesz tu nas porady, wsparcie, interesującą Cię wiedzę oraz miejsce na Twoją historię.
Zapraszam:
www.feelbeauty.eu/forum

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[27.11.2009] 15:13
Zdecydowanie beauty
Te szerokie źródło informacji o zabiegach, preparatach stosowanych, nowościach oraz bespośrednie relacje pacjentów to serwis o operacjach plastycznychwww.beautywpolsce.com

To powyzej, to tylko mizerna proba kopii forumwww.beautywpolsce.com

Niestety totalny niewypał, tandeta i dodatkowo paskudne kolory - porazajace oczy. Okropnosc.

Bylam i sprawdzilam .

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15860380]
[09.11.2011] 11:09
dermatosaesta
zobacz też http://goo.gl/XoFpj
http://bit.ly/dermatologia-estetyczna-oparzenia

IP i czas połączenia logowane. [19009013]
[28.11.2016] 14:56
coverdale
W kwestii medycyny estetycznej moja żona odwiedza jeden z bardziej znanych klinik na śląsku czyli Jumed - http://www.jumed.eu i jest jak najbardziej zadowolona z efektów.

IP i czas połączenia logowane. [22536124]
[18.01.2017] 16:52
malwinaaaa234
A ja jakiś czas temu miałam wykonywany lifting ud u dr Knakiewicza we Wrocławiu. Lekarz ten to prawdziwy specjalista. Na konsultacji wytłumaczył mi jak będzie wyglądał zabieg oraz cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Sama operacja przebiegła bez żadnych komplikacji. A moje uda w końcu są zgrabne i ładne.

IP i czas połączenia logowane. [22606729]
[23.11.2017] 00:33
[28.01.2017] 08:08
zdrojewska
W kwestii chirurgii plastycznej polecam białostocką klinike Humana Medica Omeda- szczególnie panią dr Dorotę Żukowską. Dla mnie wspaniała kobieta , która dzięki udanej operacji odmieniła moje smutne życie

IP i czas połączenia logowane. [22618277]
[15.02.2017] 17:12
anna_33
Ja swoje szkolenia skończyłam wwww.pimik.pl jeśli ktoś chce jakiś sprawdzony punkt, bardzo polecam. Przygotowują szkolenia szkoleń z medycyny estetycznej i kursów z zabiegów kosmetycznych. Ceny sa atrakcyjne, a szkolenia naprawdę bardzo się przydają później w przyszłości, łatwiej o pracę, mając takie zdolności. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22647014]
[22.02.2017] 09:41
michalina traczewska
W temacie poprawy kształtu nosa zdecydowałam się na zabieg w Polanicy-Zdroju w klinice dra Łątkowskiego i to z bardzo korzystnym rezultatem!

IP i czas połączenia logowane. [22653956]
[24.03.2017] 09:19
gosia chrabaszcz
Po wypadku nie mogłam sobie pozwolić na rekonstrukcję twarzy na NFZ bo bym jej prawdopodobnie nie odzyskała więc postawiłam na renomowaną klinikę doktora Knakiewicza, który przywrócił mnie do normalnego, ludzkiego wyglądu.

IP i czas połączenia logowane. [22689151]
[27.03.2017] 19:07
Trysia
Wiecie co, tak z innej beczki, różne opinie słyszy się na temat operacji plastycznych, a ja jestem zdania, że wszystko dla ludzi. Sama jestem po zabiegu w klinice dr Anny Olender (w Żarkach Letnisko), zoperowane mam uszy, które były naprawdę mocno odstające. Uważam, że trzeba poszukać dobrego chirurga, bo ja trafiłam właśnie w ręce jednego z najlepszych. I jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na ten zabieg.

IP i czas połączenia logowane. [22692648]
[22.05.2017] 13:24
mo0ca
Również skorzystałam z oferty szkoleń nawww.pimik.pl są świetne, nie drogie, bardzo pomagają w dalszej karierze i zdecydowanie nie wybrała bym żadnych innych w tej chwili jakbym miała takowy wybór, wiec polecam

IP i czas połączenia logowane. [22737533]
[22.05.2017] 16:08
Hehehe!
Nie również korzystasz (bo nikt inny nie korzysta) tylko podbijasz swój wpis reklamodawczy

IP i czas połączenia logowane. [22737707]
[27.06.2017] 12:37
julia37
Na operację chirurgiczną bym się nie zdecydowała, ale z zabiegów medycyny estetycznych korzystam w Klinice Sfera u dra Migały - http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetycz na. Jeśli ktoś by szukał sprawdzonego lekarza, to polecam

IP i czas połączenia logowane. [22759665]
[27.06.2017] 12:40
buahaha
Sprawdzonego przez kogo?. Możesz już, Migała bez czci i honoru, wybrać sekwencję kroków.

IP i czas połączenia logowane. [22759669]

» Odpowiedz na ten temat