o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Obmacywanie i sex na weselach.

1 2 3 4 5 Strony tematu:
[20.01.2011] 16:26
Herbaciarz
We wrzesniu chajtal sie jeden z ostatnich kumpli-kawalerow.Pojechalem jako singiel poniewaz nie chcialem nianczyc jakiejs znajomej.Podczas zabawy w oczy rzucala sie urodziwa dziewczyna w obcislej,czerwonej mini.Siedziala przy drugim koncu stolu lecz zauwazlem,ze co rusz,zywo gestykuluje ze swoim partnerem-klocili sie.Od slowa do slowa,zapoznawcza gadka szmatka podczas ktorej okazalo sie,ze jest w trzeciej klasie liceum i zamierza potem studiowac na tym samym kierunku,ktory ukonczylem.Bruderszaft,alkohol,weselne zabawy,kolejne tance,najpierw szybkie,potem wolne i po zamieszaniu odczepinowym spotkalismy sie w obrosnietej bluszczem altanie,ktora robila za palarnie.Tam zwierzenia,ze jej chlopak to jeszcze dzieciak wiec postanowilem ja jakos pocieszyc mowiac,ze musi miec do niego cierpliwosc i sie wyrobi.Palila w milczeniu papierosa patrzac gdzies nieobecnym wzrokiem,wtem rzucila fajke za pod nogi i jak gdyby nigdy nic usiadla na mnie okrakiem,biorac oburacz glowe wpila sie w moje usta.Odskoczyla gdy zblizali sie kolejni palacze.Wszystko trwalo pare sekund ale przyznam,ze mnie zamurowalo.Co jest?Oniesmielila mnie panienka prawie dwa razy mlodsza?A przed chwila probowalem jej dawac porady...Nieeee no....Spalilem sie przed siksa!Wjechala mi na ambicje-czas na rehabilitacje.Dwie godziny po polnocy na sali zostala juz niemalze sama mlodziez,a nawalony na maksa chlopak "mojej" panny robil jej na zlosc bajerujac kelnerke.Gdy nie przestawal,ona ostentacyjnie wziela mnie za pod reke i wyszlismy z sali.Wskazalem na "Warszawe" wozaca mlode pary do slubow.Byla otwarta,wskoczylismy na miekka kanape i tam kolejne zaskoczenie-malolata przejmuje inicatywe i zabiera sie za loda!Nie pozwala sobie zdjac majtek ale @@@a wybornie,a widok podciagnietej kiecki,ponczoch i skapych stringow w polaczeniu z jej niewinna,dziewczeca buzia dziala piorunujaco-koncze w 2-3 minuty pomimo tego,ze po wodce mam z tym problem.Chusteczka otarla resztke nasienia z buzi,przejrzala sie luserku kierowcy mruczac cos o pudrze i jak gdyby nigdy nic wyszla z samochodu,zostawiajac mnie z pulsujacym jeszcze i licujacym z powaga garnituru wackiem.Gdy wrocilem jadla flaczki uwaznie sluchajac jakiegos goscia,nie zauwazajac mnie.Pokrecilem z niedowierzaniem glowa,usmiechnalem sie sam do siebie i poszedlem wypic glebszego.Nazajutrz podczas poprawin unikala mnie,a gdy nadarzyla sie okazja zeby zamienic slowo,to stwierdzila abym zapomnial o sprawie bo byla pijana,po czym oddalila sie wtulajac sie w ramiona chlopaka...Do dzis nie wiem co bylo przyczyna-klimat wesela czy wyrafinowana,kobieca zemsta...Jednak daleki jestem od narzekania

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17729269]
[21.01.2011] 15:07
maciekor
Facet grający w kapeli weselnej opowiadał mi kiedyś ,że takie historie jak wy opowiadaćie po wiejskich weselach faktycznie się zdarzają ... Może nie nagminnie ale są ... Najlepsze jak kiedyś, gdy miał tak 25-30 lat ciocia pana młodego dosłownie go ciagnęła żeby ją zerżnął w altance za domem ..Facio jakoś jej uciekł -pani miała koło 50 lat mogłaby być jego matką .

IP i czas połączenia logowane. [17733681]
[22.01.2011] 08:29
amigoss+_+
To co wymiękł. Jak jest okazja to i taką 50siątke trzeba zaliczyć.
Na pewno byłby zadowolony i by nie żałował.

IP i czas połączenia logowane. [17737104]
[22.01.2011] 18:27
ania35
Kiedyś na weselu,miejscowy chłopak zaczął mnie bajerować.Byłam sama więc wszystko ok.Poszliśmy się przejść.W pewnym momencie złapał mnie i pocałował,wsadził mi rękę pod sukienkę zerwał majtki i rzucił na ziemię.Siłą rozłożył mi nogi,broniłam się ale o dziwo nie krzyczałam i nie wzywałam pomocy.Chciałam by był taki brutalny.Wszedł we mnie swoim olbrzymim kutasem,myślałam że mnie rozerwie, jeszcze jak go wepchnął do końca.Bolało ale z drugiej strony czułam tak olbrzymie podniecenie.
Skończył we mnie,dał mi chusteczkę żebym się wytarła i powiedział,że pójdziemy potańczyć a za godzinę przyjdziemy tu znowu.Przez całe wesele zerżnął mnie 8 razy.

IP i czas połączenia logowane. [17739161]
[27.01.2011] 16:03
tomaek_
8 razy?? to strasznie szybko musiało zleciec ci to wesele

IP i czas połączenia logowane. [17761008]
[02.08.2014] 10:35
[11.02.2011] 15:14
marewk
Trzeba bedzie poczekac do wiosny, aż znowu się zacznie sezon weselny

IP i czas połączenia logowane. [17825922]
[12.02.2011] 13:32
ewaryst
Podnoszę -a zakamarki siejskich sal weselnych mogłyby opowiedzieć wam niejedną pikantną hiostorię ...

IP i czas połączenia logowane. [17829470]
[15.02.2011] 08:53
tomek++++
A ty byś nie mogł opowiedzic?

IP i czas połączenia logowane. [17841972]
[16.02.2011] 12:17
ewaryst
Ja tylko trochę ..bo akurat jak bywałem na tych weselach to byłem jeszcze młodym wstydliwym romantyczno-po***banym chłopakiem ..
Ale mój koleś i kuzyn zarazem korzystał ile wlezie ....
Najlepsze było w małym miasteczku .On 22 lata ,ciotka panny młodej 42 -ładna brunetka .. Najlepsze było to że kiedyś potem był na rozmowie o pracę u męża tej pani ....kilka lat potem spotkałem oboje ,była jakś okazja towarzyska ,pani aż się oczki świeciły jak na niego patrzyła ...

IP i czas połączenia logowane. [17847394]
[16.02.2011] 15:34
tomek__,,
Nie raz taka 40,50 latka tak się ubieże seksi że bardziej podnieca niż nie jedna 18nastaka

IP i czas połączenia logowane. [17848322]
[16.02.2011] 22:05
Markuss
sex jak najbardziej, najbardziej rozochocone sa druchny i mezatki, ktorych mezowie maja juz w czubie... http://www.otostrona.pl/freedollar

IP i czas połączenia logowane. [17850114]
[16.02.2011] 23:52
beskidzki baciar
Koleżanka z pracy mojej dziewczyny wychodziła za mąż. Pojechaliśmy na to wesele razem jeszcze z z dwiema innymi koleżankami z tej firmy. Typowe wiejskie wesele w podbeskidzkiej wsi. Upalny sierpień, wesele w domu, specjalnie zbudowany podest, kapela też wiejska chociaż z ambicjami disco-polo. Sceneria jak z polskich filmów lat 70-tych.Ludzi ok. 200, większość miejscowych. "Obcych" może ok. 30.Dziewczyny raczej nieciekawe( wiejskie pyzatki w różu),z dojrzałych dam też nic rewelacyjnego. Zeszło mi tak gdzieś do 23, kiedy z grzeczności poprosiłem do tańca pannę młodą, którą zresztą widziałem po raz pierwszy. Kawałek prawie, że ckliwy więc tańczymy wolno i czuję, że Irenka przytuliła się do mnie ale chyba coś za bardzo. Była trzeźwa, może po jakimś szampanie. Miłe uczucie jak się taka młoda laska przytula ale jak to robi panna młoda i to jeszcze na swoim weselu i u siebie we wsi to trochę strach. Po prostu zdygałem, że za chwilę, ktoś to zczai i będzie dym, że hej, tym bardziej ,że towarzystwo rozgrzane. Skończyłem taniec szybko ale adrenalina poszła w górę. Skręciłem się do po północy i poprosiłem ją jeszcze raz. Tańczyłem na dystans chociaż czułem, jakąś dziwna bliskość w jej zachowaniu. Dużo rozmawiałem próbując dowiedzieć się czegoś o niej. Była normalną, spokojną wiejską dziewczyną, wyczułem, że chyba to małżeństwo to raczej układ niż namiętność. Na koniec powiedziała mi, że jeśli chcę odpocząć( a byłem na dobrym rauszu) to mają przygotowane na strychu pokoje dla gości. Tak zrozumiałem, że to chyba ona tam "słabych" odprowadza bo to był jej dom. Pobalowałem jeszcze trochę z innymi ale ciągle mnie kręciło to co się do tej pory wydarzyło. Gdzieś ok. 2 podszedłem do niej i powiedziałem, że chciałbym może z godzinkę odpocząć więc może mi pokazać gdzie mam iść. Myślałem, że po prostu mi tylko wskaże drogę. A ona idzie przodem przez podwórko, weszliśmy do domu i ona idzie po dosyć stromych schodach klatką schodową na strych.

IP i czas połączenia logowane. [17850655]
[16.02.2011] 23:54
beskidzki baciar
cd. Idąc podniosła trochę sukienkę do góry i zaprezentowała tradycyjnie białe pończochy z koronkowym wykończeniem!!!. Poczułem, że chyba coś się wydarzy. Okazało się , że strych został wysprzątany i poustawiano tu łóżka polowe i materace. Zero światła, tylko tyle co z korytarza. W takim półmroku widzę, że chyba ze 3-4 lóżka są zajęte bo goście chrapią. I w tym momencie adrenalina poszła na maksa. Postanowiłem zaryzykować. Wziąłem ją za rękę i lekko pociągnąłem, szepcząc, że chcę sobie znaleźć łóżko gdzieś w samym kącie. Poszedłem do samego kąta i usiadłem na łóżku, częściowo przysłonięty jakąś komodą czy skrzynią. Wiedziałem, że mam bardzo mało czasu a jednocześnie sytuacja dawała pewne alibi. Bo gdyby ktoś szedł po schodach, byłoby to słychać i widać wcześniej. Gdyby któryś ze śpiących się obudził, to zanim by zajarzył w tym mroku też był czas. Formalnie sam pobyt z panną młodą był legalny, bo to ona była gospodynią. Jedynie czego się obawiałem, to, że któryś ze śpiących, faktycznie nie śpi albo się po cichu obudzi. Wtedy można by sobie wyobrazić co by się działo. Ale TO było jednak mocniejsze i zaryzykowałem. Irenka stała naprzeciw mnie, objąłem jej biodra i przytuliłem twarz tam gdzie nóżki się schodzą. Próbowała mnie lekko odepchnąć rękoma ale czułem, że robi to a jednocześnie walczy ze sobą. Delikatnie wsunąłem obydwie ręce pod sukienkę i podniosłem przód sukienki do góry. Biała sukienka, białe pończochy, białe majteczki. Całkowity odlot. Wsunąłem w ręce Irenki podniesiony przód sukienki a ja objąłem ją za pośladki i zacząłem całować po szparce. W pewnym momencie Irenka jedną ręką usiłowała odepchnąć moją głowę ale czułem, że znów walczy sama z sobą. Zsunąłem jej majteczki gdzieś do połowy kolan i wtedy zacząłem ją tak naprawdę pieścić językiem. I w tym momencie poczułem jak Irenka mocno przytula moją głowę do siebie. Poczułem zapach sukienki, bielizny, rozgrzanego ciała i smak mokrej szpareczki. Całowałem i lizałem. Poczułem jak w jednej chwili zaciska uda i zaczyna drżeć. Trwało to chwilkę. Szybkim ruchem podciągnęła majteczki i opuściła sukienkę. Chciałem ja przytrzymać za ręce ale lekko choć zdecydowanie mnie odepchnęła i wyszła w kierunku klatki schodowej. Nie wiem ile trwało 5 10 15 min? Położyłem się na łóżku i wtedy dopiero zacząłem się zastanawiać co się stało. W głowie szumiał mi alkohol, w ustach czułem smak Irenki, nie mogłem uwierzyć w to co przeżyłem... A gdzieś tam z dołu dochodziły dźwięki weselnej muzyki. Po prostu chciałoby się rzec - Chwilo, trwaj!
Zszedłem na dół gdzieś ok. 3, wesele "dogasało". Moja z koleżankami i miejscowymi uskuteczniała śpiewy weselne. Na poprawiny nie pojechałem, bo chyba bym się zamęczył albo by doszło do czegoś nieprawdopodobnego.
Nigdy jej już nie spotkałem.

IP i czas połączenia logowane. [17850660]
[20.03.2011] 10:34
tomek____
cicho tu strasznie

IP i czas połączenia logowane. [18160546]
[23.03.2011] 18:40
Trekkker
Na jednym weselu poszedłem do pokoju w hotelu gdzie złożyliśmy rzeczy w kilka osób po drugi zestaw akumulatorków. No i jeden potoczył mi się pod łóżko - takie porządne bo to był taki hotel a'la dwór. Wczołgałem się po niego a że na korytarzu rozległy się kroki postanowiłem schować się i nastraszyć kuzyna którego głos słyszałem. Okazało się jednak że w polu widzenia pokazały się nie tylko lakierki kuzyna ale i szpileczki na odzianych w kabaretki nóżkach. No to głupio trochę - pomyślałem, kobitka to taka dobrze utrzymana 40tka ze strony pani młodej. Ale głupio to się za chwilę zrobiło:
- Co my tu mamy?
- Proszę przes... aua!!
- Ale twardy podobam ci się?
- Tak, znaczy nie, oj przepraszam...
- No już nie udawaj, macałeś mnie tak, że....
Rozległ się odgłos odsuwanego zamka a cudowne łydki opadły do poziomu i rozległo się mlaskanie i cmokanie.
- Nie mozemy...
- Ja mogę i ty też jak widzę. No, chcę cię widzieć bez koszuli.... Grzeczny chłopiec!
Marynarka i koszula poleciały w kąt.
Nogi w szpilkach wróciły do pionu a potem jedna znikła.
- Dobrze tylko bardziej w tył... Paluszkiem... No co?? Majtki wszystko utrudniają!
Czarna sukienka poleciała w tył na podłogę. Znów mlaskanie...
- No nie uciekaj z językiem!
- Chodź tu!!
Kuzyn rzucił laskę na łóżko wyplątał ze spodni i gatek po czym rzucił się na nią, śmiała się ale usłyszałem mlasnięcie z jakim w nią wjechał. Zapierwszym razem łóżko skrzypneło tylko 6 - 8 razy i rozległo się "Aaaa! O k...a, przepraszam!!" kuzyna Jednak ona powiedziała:
- Zaraz go reanimujemy. Kładź się i liż a ja się nim zaopiekuję!
No i po 10 minutach mlaskania rozległo się
- Teraz weź poduszkę i daj mi tu. Nogi na ramiona. Tak lubię. Och!
Rżnięcie trwałem z 5 minut, skończyli w końcu i wyszli, pani rzuciła "Świetnie dupczysz, wpadniesz po imprezie"?? Odczekałem, poszedłem do lazienki i szybko zwaliłem... Nie mogłem w to uwierzyć, ale kuzyn nie wrócił na noc więc chyba ją tam jeszcze posunął

IP i czas połączenia logowane. [18173939]
[03.04.2011] 09:26
seksoholik
Byliśmy kiedyś z żoną na weselu.Wyszła na chwilę do toalety.Nie wracała dłuższą chwilę więc poszedłem jej szukać.Znalazłem ją na dworze jak dwóch gości jechało z nią na dwa baty.
Usta miała zatkane mjtkami ale widziałem że jej dobrze.
Stałem i patrzyłem.W końcu mnie dostregła i uśmiechnęla się.Kiedy skończyli podeszła do mnie klęknęła i zrobiła mi takiego loda jak nigdy dotąd.Potem szepnęła mi do ucha że mnie kocha ale potrzebuje pieprzyć sie z innymi facetami i marzy byśmy robili to razem z innymi parami,że chce patrzeć jak bzykam inne kobiety.

IP i czas połączenia logowane. [18218635]
[03.04.2011] 11:08
tool
tool
Byliśmy z żoną na weselu u koleżanki.Żona ubrała sie w obcisłą sukienke i wyglądała bardzo sexi.Od samego początku przykuła na sobie uwage pewnego kolesia.W trakcie wesela koleś przysiadł sie do nas pod pozorem rozmowy.Siedzielismy tak pilismy winko i rozmawialismy a ja obserwowałem jak on coraz bardziej zbliża sie do mojej zony. W końcu przyszedł czas na tańce więc ja oczywiście tańczyłem z żoną pierwszy a on obserwował nas i cały czas patrzył sie na jej tyłek.Czas mijał winko sie lało atmoswera rozluzniała towarzystwo zajeło sie sobą więc mógł ruszyc do działania.Poprosił ją do tańca i tańczyli chyba z 5 kawałków. Obserwowałem ich bacznie i widziałem jak czasami dotyka rekami jej tyłka a ona delikatnie protestuje ale w sumie widziałem że jej to nie przeszkadza.Po powrocie do stolika żona usiadła a koles poszedł do barku po drinka więc zapytałem zony czy czuje ze on na nią leci i co z tym robimy bo mnie to narazie nie przeszkadza a nawet mi sie podoba.Odpowiedziała że wie i ze tez ja to podnieca i zobaczymy jak sie to dalej rozwinie.Kiedy żona poszła do łazienki i zostałem z tym kolesiem sam na sam powiedziałem mu ze chce zeby ją podrywał a jak sie to rozwinie to czeka nas fajna nocka.Koleś przystał z zainteresowaniem na to i dalej tańczył i zabawiał moją żone pozwalając sobie na rózne dotyki w okolicach tyłka.Po 1 poszliśmy na spacer we trójke mocno wstawieni i wtedy doszedłem do wniosku ze juz czas zainicjowac dalsza zabawe w naszym pokoju.Przeprosiłem kolesia na chwile i odszedłem z żoną na bok proponując jej wspólny sex z tym kolesiem u nas w pokoju.Troche sie zdziwiła ale przyznała sie że on sie jej podoba i że mozemy spróbowa ale jak cos bedzie nie tak to przerywamy.Jej decyzja mnie tak podnieciła że o mało kutas mi nie eksplodował.Wrócilismy do hotelu ona poszła na góre sie przygotowac a my do baru na lufe.Kazałem mu przyjśc do nas do pokoju za 15 minut a ja poszedłem na góre zobaczyc jak żona.Kiedy wszedłem do pokoju to była juz wukapana i ubrana w bielizne.Zapytałem jak sie czuje a ona odpowiedziała że dobrze choc troche sie boi ale kiedy dotknołem jej @@@i to okazało sie że jest niesamowicie mokra czyli bardzo podniecona.Zaczołem ja całowac dotykac po cyckach lizac sterczące sutki, całowac po nogach po tyłku leciutko wsadziłem jej kutasa do @@@i zeby ja troche przygotowac pytając sie czy chce sie dymac z tym kolesiem a ona na to że chce.W tym momęcie usłyszeliśmy pukanie do drzwi więc wyjołem kutasa z jej szpary i poszedłem otworzyc.To był ten koles wiec kazałem mu sie rozebra umyc kutasa i załozyc prezerwatywe.Zona podniecona na maksa stała przy oknie czekając az sie zacznie.CDN

IP i czas połączenia logowane. [18218904]
[05.04.2011] 10:13
pawellllll
i co nie bedzie czesci dalszej?

IP i czas połączenia logowane. [18226662]
[09.04.2011] 12:28
paweł-----
A co twoje wesele się szykuje?

IP i czas połączenia logowane. [18243866]
[27.05.2011] 06:04
rafalllll
hop do gory

IP i czas połączenia logowane. [18423023]
[11.06.2011] 16:12
ppooii
ppooii

IP i czas połączenia logowane. [18476995]
[12.06.2011] 18:41
duzy1111
edfsdfdededd (11.06.12 18:26):
filmik na temat tu http://www.sledzimykonkursy.pl/?pwid=8401f27 60724411188d2475a5bb48879

D.E.B.I.L

IP i czas połączenia logowane. [18481020]
[18.06.2011] 12:45
Lulek
nie ma się co przejmować, dziewczyny lubią być podziwiane - więc jak jest bez majtek to miodzio, nadmieniam że chciałbym by wszystkie były bez majtek i POdpasek - wtedy jest Ok...

IP i czas połączenia logowane. [18502307]
[19.06.2011] 16:53
Al
tomek__,, (11.02.16 15:34):
Nie raz taka 40,50 latka tak się ubieże seksi że bardziej podnieca niż nie jedna 18nastaka

taka 40 przynajmiej cos przezyla i wie czego potrzebuje a nie jak te 18-20kilka chcialabym ale sie wstydze a moze boje sama nie wiem

IP i czas połączenia logowane. [18507073]
[06.07.2011] 07:54
pawelllmmm
Nie zasmiecac tematu

IP i czas połączenia logowane. [18570979]
[21.08.2011] 16:30
On39
Moja da sie zawsze wymacac,zaklada mini bez bielizny,kiedy idzie tanczyc ma sporo adoratorow.Kiedy towarzystwo jest pijane zaczyna specialnie sie sexy ruszac a samce szaleja.Pyta sie czy moze- zawsze jej pozwalam.

IP i czas połączenia logowane. [18724355]
[24.08.2011] 11:47
tomek_____
Na wesela wogóle nie powinno sie ubierac majtek

IP i czas połączenia logowane. [18733048]
[14.09.2011] 13:13
Daria 34
Ja byłam na weselu 3 lata temu. Mąż nie pojechał ze mną bo pracuje w UK. Jestem blondynką 166, szczupłą. Bawiłam się świetnie, pomimo tego że oprócz koleżanki z LO która była z mężem nie znałam nikogo (prócz pary młodej). Jak pisałam nie nudziłam się bo co chwila porywali mnie panowie do tańca. Wywijałam na parkiecie jak nigdy. Mąż koleżanki od któregoś momentu bardzo mnie adorował i czułam jego wzrok na sobie. Miałam bezową sukienkę do półuda na ramiączkach i beżowe pończochy.
Alkohol i tańce wykończyły mnie i około 2:00 poszłam spać do pokoju dla gości. Stało tam 6 łóżek i w połowie juz tam chrapali zapici goście. Połozyłam się wiec na jednym wolnym jak stałam w ubraniu i przykryłam kocykiem. Zasnęłam. Obudziło mnie mrowienie ciała. byłam dośc mocno pijana i nie wiedziałam czy to sen czy nie. Wydawało mi się ze sie kocham z mężem. Okazało się że leżałam na boku a od tyłu ktoś mnie bzyka. Zanim coś powiedziałam miałam dłoń na ustach... to był mżą koleżanki... Miałam piersi na wierzchu, zdążył mi ściągnąc ramiaczka. Sukienkę miałam podwinięta a on mnie bzykał...
Byłam juz w takiej fazie podniecenia ze nie protestowałam. Poprostu dokonczyliśmy to. Spóścił mi sie na ponczochy. rano miałam plamy po jego spermie...

IP i czas połączenia logowane. [18802997]
[19.12.2011] 17:28
wojtekkkklk
sezon zakonczony, trzeba czekac do wiosny

IP i czas połączenia logowane. [19151051]
[20.12.2011] 01:28
jzeee
wojtekkkklk (11.12.19 17:28):
sezon zakonczony, trzeba czekac do wiosny

Co ty? Na zimowych, świątecznych weselach nawet łatwiej, bo ludzie na pętają się na zewnątrz, tylko szybki fajek i znowu na salę... A kobiety trzeb ogrzać, przytulić, bo w końcu taaak zimno...

IP i czas połączenia logowane. [19152784]

1 2 3 4 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat