o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Skuteczne tabletki odchudzające ?

1 2 3 4 5 6 Strony tematu:
[14.06.2013] 21:48
doronka
zwierzyniec333 (13.06.13 23:05):
W końcu chlorella jest już na rynku od 10 lat, a że teraz stawia się na naturalność, to ten produkt na pewno był i jest cały czas "udoskonalany". Co tu dużo mówić: Polecam!

A jakiej firmy jest ta chlorella?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20551379]
[18.06.2013] 21:34
Matka Jaśka
Mi polecono kupienie Foreverslimu .Wiele mam z placu zabaw gdzie chodzę z synkiem go bierze u niektórych efekty są super.

IP i czas połączenia logowane. [20558667]
[18.06.2013] 22:33
Maggie
Masz problem z nadwagą?
A może z niedowagą?
Coś nie tak ze skórą Twojej twarzy? Chciałabyś wyglądać inaczej, ale nie chcesz tracić pieniędzy na dietetyczkę?
Pomogę Ci! Za darmo. Napisz mail na: magdalena.ceglarek@o2.pl w temacie wiadomości proszę wpisać "wellness"
Zapraszam

IP i czas połączenia logowane. [20558779]
[20.06.2013] 09:53
Lynn A
W moim wieku przemiana materii jest bardzo leniwa do tego menopauza.Ciężko zgubić nadprogramowe kilogramy.Córka kupiła mi Foreverslim podobno hit internetu.Biorę go od niedawna .Na razie zauważyłam że przemiana materii przyspieszyła.

IP i czas połączenia logowane. [20561011]
[21.06.2013] 10:13
Kristi
Foreverslim oprócz tego że przyspiesza metabolizm to u mnie hamuje napady głodu.Po za tym nie czuję się po nim jakaś przymulana alb nadmiernie pobudzona.Wszystko na razie gra.

IP i czas połączenia logowane. [20563336]
[31.07.2014] 09:24
[27.06.2013] 21:30
Serenada77
Ja kupiłam ten specyfik na stroniewww.slim24.pl polecają go na różnych forach internetowych ,to pomyślałam sobie że warto.

IP i czas połączenia logowane. [20578099]
[01.07.2013] 21:12
Drobinka24
Ja biorę tabletki zamówione też na tej stronie ,powiem szczerze że nie myślałam że tak szybko będą działały.

IP i czas połączenia logowane. [20586981]
[02.07.2013] 11:48
through
Nie potrafię pojąć, dlaczego ludzie odchudzają się tabletkami, zamiast po prostu prawidłowo zbilansować swoją dietę i zacząć się ruszać... C'mon, ludzie! Mniej bezsensownych zapychaczy, więcej jedzenia bogatego w błonnik, witaminy, kwasy omega-3 (w rybach i niektórych olejach roślinnych, np. rzepakowym)... waga zacznie spadać zanim sami się zorientujecie.

IP i czas połączenia logowane. [20587816]
[02.07.2013] 20:54
hubbak
Podczas odchudzania warto się wysypiać polecam stronę z zestawieniem tabletek pozwalających szybko zasnąć. hubbak

IP i czas połączenia logowane. [20589131]
[02.07.2013] 21:00
hubbak
http://nabezsennosc.com.pl/ to jest link, o którym zapomniałem. Pod tym adresem będziecie mogli zapoznać się z wieloma produktami. hubbak

IP i czas połączenia logowane. [20589147]
[13.07.2013] 17:52
wikingusia
doronka (13.06.14 21:48):
zwierzyniec333 (13.06.13 23:05):
W końcu chlorella jest już na rynku od 10 lat, a że teraz stawia się na naturalność, to ten produkt na pewno był i jest cały czas "udoskonalany". Co tu dużo mówić: Polecam!

A jakiej firmy jest ta chlorella?

Chlorella to chyba najlepsza z Meridiana, przynajmniej Ja taka biore.

IP i czas połączenia logowane. [20611350]
[14.07.2013] 14:12
Anna_Kraków_28
Ja stosuję teraz acai berry i wspomagają dietę skutecznie i szybko:
http://jagoda-acai-berry.tumblr.com

IP i czas połączenia logowane. [20613120]
[15.07.2013] 16:09
merkasia
Są też jakieś inne suplementy o podobnym działaniu do chlorelli, ale lepiej zainwestować w nią i postawić na doświadczenie firmy i opinie na temat produktu.

IP i czas połączenia logowane. [20615258]
[19.08.2013] 21:03
krzysia0000
Ja postawiłam na Foreverslim jestem bardzo zadowolona z rezultatów.Środek który w swoim składzie zawiera naturalne składniki takie jak zielona herbata guarana.Dodatkowo w składzie są witaminy.Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [20685119]
[23.08.2013] 13:36
Kawoszka Alka
Kupiłam Foreverslim bardzo się cieszę że zaufałam temu preparatowi nie zawiódł mojego zaufania pomaga.

IP i czas połączenia logowane. [20693005]
[27.08.2013] 19:51
magdzielBB
Aby wynik kuracji przy pomocy Novoslim, który jest najnowszej generacji, był pełny i nie powodował efektu jo-jo, nie należy przerywać kuracji po pierwszym miesiącu. Podczas kuracji należy pić około 1,5 litra wody mineralnej dziennie by wspomóc oczyszczanie organizmu ze szkodliwych resztek przemiany materii. W przypadku znacznej ponad 3 kg utraty wagi w pierwszym tygodniu stosowania preparatu, należy obniżyć dawkowanie do 1 kapsułki dziennie przez kolejne 5 dni, wracając następnie do zalecanej porcji dziennej. Dodatkowo NOVOSLIM posiada pozytywną opinię Instytutu Roślin Zielarskich w Poznaniu.

IP i czas połączenia logowane. [20701653]
[28.08.2013] 12:27
Prrim
A dla mnie idealnym suplementem diety okazał się DicoPlus. Pomógł mi zrzucić kilka zbędnych kilogramów Zawiera błonnik pokarmowy, który pęcznieje w żołądku. Dzięki niemu można skończyć z ciągłym podjadaniem

IP i czas połączenia logowane. [20703248]
[29.08.2013] 10:28
bejbii laska
Podchodziłam ostrożnie do produktu, bo bałam się czy znów się nie przejadę jak na wielu innych. I nie wiem, czy to cud czy też nareszcie spełniły moje marzenia. Schudłam! Novoslim zadziałał i tłuszcz znikał jak kamfora. Kupiłam 3 opakowania w promocji 2+1 GRATIS. Okazuje się , że to jest optymalna porcja polecana przez producenta. Najważniejsze, że nie ma efektów jo-jo a minęło już 5 miesięcy od konca kuracji. Wyglądam naprawdę świetnie i to nie tylko moja opinia. Zdecydowanie polecam novoslim wszystkim , którzy muszą zrzucić swoje zbędne kilogramy.

IP i czas połączenia logowane. [20705238]
[03.09.2013] 10:43
antonina f.
Super produkt, tylko trzeba ścisle się stosować do zaleceń producenta. Wiosną zrobiłam sobie kurację miesięczną. I jak zobaczyłam efekty, to następna była kuracja 3 miesięczna. W sumie schudłam 14 kg.

IP i czas połączenia logowane. [20715824]
[05.09.2013] 13:20
mcube.
Zazdroszczę, bo sama brałam jakieś świństwo i nic a nic nie podziałało na mnie. Moja wina, bo mogłam wcześniej poczytać na forach o różnych produktach. Gdzie można kupić ten novoslim?

IP i czas połączenia logowane. [20720573]
[06.09.2013] 08:18
zrzuc brzuch
Przede wszystkim zmiana diety, odstaw słodycze, napoje słodzone, fast foody, potrawy smażone na głębokim tłuszczu. Wprowadź do swojej diety więcej białka ogranicz węglowodany. Staraj się jeść 4-5 posiłków dziennie i pić 2 -3 litrów wody. Aktywność fizyczna również będzie niezbędna, proponuje trening cardio (rowerek, bieganie, orbitrek) minimalnie 15 min dziennie i do tego trening siłowy 2 razy w tygodniu. To na początek. Zajrzyj również na bloga http://zrzucbrzuch.blogspot.com/ znajdziesz tam wiele porad odnośnie diety i ćwiczeń.

IP i czas połączenia logowane. [20722281]
[09.09.2013] 13:18
anna kasak
Nawet nie tylko skuteczne, co zdrowe. To chyba ważniejsze, co nie? Radzę poczytać to - http://odchudzanie-tabletki.com.pl/zalety-ko rzystania-z-tabletek-na-odchudzanie.html Masa ludzie zamawia tabletki, których nie dopuszczono do obrotu w Polsce. Myślą, że to przypadek? Nie róbcie tego - dobre tabletki mają pozytywny skład i na pewno nie prowadzą do problemów ze zdrowiem!

IP i czas połączenia logowane. [20728612]
[09.09.2013] 20:14
bankier
Absolutnie nie zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Tabletki mogą być skuteczne ale na pewno nigdy nie będą zdrowe. W końcu jak długo można je zażywać. Nie przeczę, że dzięki nim szybko możemy pozbyć się zbędnych kilogramów, ale tak szczerze mówiąc, to trzeba by było je zażywać do końca życia. Nie wiem doprawdy jaka wątroba coś takiego wytrzyma. Wiem, że na pewno zaraz ktoś może mnie zaatakować, że jest przecież tyle tabletek na bazie ziół,na pewno jest to prawda, tylko i zioła jeżeli je przedawkujemy mogą okazać się szkodliwe i bardzo niebezpieczne.

IP i czas połączenia logowane. [20729503]
[23.09.2013] 12:22
drama
Ja uważam że skutecznym środkiem jest Foreverslim.U mnie się sprawdził,może innym też pomorze.Jest skuteczny choć nie działa gwałtownie.Bez problemu można go nabyć na stroniewww.slim24.pl

IP i czas połączenia logowane. [20756896]
[23.09.2013] 13:44
Agnieszka_Wrocław
Tutaj macie ranking tabletek na odchudzanie:
http://tabletkinaodchudzanieranking.wordpres s.com

IP i czas połączenia logowane. [20757049]
[23.09.2013] 17:38
NatashaWaWa
osobiscie to polecam http://www.uttarerkantho.com/szybkie-odchudz anie-tabletki/

IP i czas połączenia logowane. [20757590]
[25.09.2013] 18:56
gościnna
Ja już myślałam że z moim problemem wielkiej wagi już nic sobie nie poradzi.Jako ostatnią deskę ratunku potraktowałam tabletki Foreverslim.Jestem bardzo zadowolona że zdecydowałam się na ten zakup.Waga spada może za jakiś czas zapomnę o moim problemie z wielką wagą.

IP i czas połączenia logowane. [20762188]
[26.09.2013] 02:34
Anna22
Ja osobiście korzytam z metody Pani Agnieszki ( http://odchudzaniepopolsku.pl/zapisz-sie/ ), pierwsze efekty mialam po paru dniach, potem sobie troche "poluzowalam" ale teraz znowu sie biore. Z tego co wiem to dziewczyny sobie chwalą

IP i czas połączenia logowane. [20763045]
[09.10.2013] 15:10
opisssssw
UWAGA!! Uwaga na oszustow z Forever slim! Po przeanalizowaniu ponad 100 wpisow latwo mozna zauwazyc, ze pisala ja jedna osoba! W niektorych forach widac, ze sa wysylane z jednego IP! Przyklad na gazeta.pl 3 tematy o odchudzaniu nie ruszane od dawna przez nikogo, nagle w ciagu 10 minut w 3 roznych tematach, niby 3 rozne osoby wychwalaja forever slim, potem znowu cisza... jak widac to manipulacja i komentarze pisane przez sprzedawcow tego. UWAGA Rowniez na oszustow, ktorzy robia niby strony rankingami 4-5 srodkow, bo tak najprawde, wszystkie te srodki, sa sprzedawane przez jedna osobe, Przyklad takiej strony z oszustwem i tabletkinaodchudzanieranking.wordpres

IP i czas połączenia logowane. [20791582]
[12.10.2013] 13:10
pokergirl
Po co tabletki na odchudzanie? Najlepszą metodą jest samemu wziąć się za siebie. Osobiście skorzystałam ze strony http://www.sylwestrowy.pl/artykuly gdzie jest artykuł "Metamorfoza w 90 dni" . I jest to sprawdzona metoda by zmienić swoją figurę czy też wrócić do swojej wagi, bez żadnych tabletek, które są szkodliwe dla zdrowia!

IP i czas połączenia logowane. [20797746]

1 2 3 4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat