o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

pierwsze doswiadczenia z oddawania żony innemu

1 2
[26.10.2009] 14:40
rafaldus
O żonę zawsze byłem zazdrosny i sama myśl, że mogłaby iść do łóżka z innym facetem przyprawiała mnie o złość. Sam nie byłem święty w tym temacie, bo dość często zdarzały mi się skoki w bok. Nie zmienia to faktu, że podobały mi się sytuacje (i podniecały),kiedy żona pokazywała to i owo. Zwłaszcza na plaży przeżywałem miłe chwile podniecenia, kiedy wystawiała swoja dupkę w stringach. Nie jest może super zgrabną kobietą, ale jak na swoje 40 lat prezentuje się całkiem nieźle. Szczególnie kształt jej pupy jest wprost stworzony do pokazywania jej w stringach. Piersi bez specjalnego pokazywania zawsze rzucają się w oczy. No ale jak się nosi stanik w rozmiarze 70-75 DD to ciężko ukryć, że biust ma się pokaźny. Dlatego co jak co, ale biust był pierwszą rzeczą na jaka faceci zwracali uwagę czy to na plaży czy też na basenie. Nie było mocnych, żeby nie zainteresowali się falującymi balonikami. Przełomem w moim podejściu do sytuacji "moja żona i inny facet" było zdarzenie na plaży podczas wakacyjnego wyjazdu. Opalaliśmy się razem ze znajomymi. Żona kolegi zabrała ich i nasze dzieci na spacer, a my leżeliśmy rozkoszując się słonecznymi promykami. Kolega zaczął smarować się olejkiem. Jak już kończył, nalało mu się tyle na dłonie, że mógłby wysmarować pół plaży . Zaczął złorzeczyć, bo podobnie jak ja nie lubił tych smarowideł, ale używał je z rozsądku. Żona widząc to, powiedziała żebym wziął cześć od niego i wysmarował ją, bo już jakiś czas leżeliśmy na słońcu i pierwsze smarowanie przestało działać. Mówiąc to wstała z leżaka i położyła się na kocu na brzuchu. Zanim to zrobiła poprawiała koc pozwijany trochę przez dziecięce zabawy. Robiła to klęcząc i tym samym wypinając pupkę, która nie była specjalnie mocno zakryta stringami. Ja leżałem wygodnie na leżaku i mówiąc szczerze nie miałem ochoty podnosić się i "brudzić" olejkiem .Rzuciłem od niechcenia, żeby Radek ją wysmarował, w końcu i tak jest już cały w olejku. Myślałem, że zaraz dostanę od żony opieprz za tą propozycję, ale ona stwierdziła, że jest jej to obojętne, więc jeśli Radek nie ma nic przeciwko to ona tym bardziej. Dwa razy nie trzeba mu było tego powtarzać. Na początku trochę się krępował, ale potem już całkiem śmiało zaczął gładzić pupę i uda mojej żony rozsmarowując tłustą ciecz.
Ten widok bardzo mnie podniecił co zaowocowało zwiększeniem się pojemności moich majtek. Do tego stopnia było to dla mnie podniecające, że od tego wydarzenia zacząłem czasami wyobrażać sobie podobne sytuacje. Nieraz kochając się z żoną wyobrażałem sobie, że kiedy ja posuwam ją od tyłu, kiedy klęczy(to jej ulubiona pozycja) ona w tym czasie tuli się do członka innego faceta.
Obsesyjnie o czymś takim zacząłem jednak myśleć kilka miesięcy później, po jednej z imprez na której byliśmy. Znajomi zaciągnęli nas zupełnie niespodziewanie na imprezę do swoich znajomych. Było sporo ludzi, super atmosfera mimo że prawie nikogo tam nie znaliśmy. Żona chyba zbyt szybko spijała drinki a gospodarz zbyt często napełniał jej szklankę na nowo, bo po 3 godzinach, kiedy ja byłem jeszcze zupełnie trzeźwy, ona ledwo stała na nogach. Nie panowała już nad wszystkim co robiła, do tego stopnia, że kiedy tańcząc podnosiłem jej lekko spódnicę i moje dłonie lądowały na jej pośladkach nie specjalnie protestowała mimo obecności w pokoju kilku jeśli nie kilkunastu innych osób. Zadziałały jednak u niej jakieś samozachowawcze odruchy, bo stwierdziła w końcu, że musi się położyć bo "samoloty nadlatują". Gospodarze udostępnili jej swoją sypialnię, gdzie poszła się położyć, a raczej musiałem ją tam zaprowadzić. Trochę świadomości jej pozostało, bo zanim się położyła ściągnęła spódnicę, żeby jej nie pognieść. Została w bluzce i rajstopach i tak dosłownie zwaliła się na łóżko. Ja wróciłem do zabawy. Po jakimś czasie wszyscy łącznie ze mną mieli juz nieźle "w czubie". W przypływie spokoju pomyślałem, że zajrzę do żony i zobaczę jak się czuje. Doszedłem do lekko uchylonych drzwi sypialni i to co zobaczyłem było sporym zaskoczeniem. Na łóżku leżała żona, a właściwie spała.
Obok lóżka siedział, a właściwie bardziej klęczał jeden z nie znanych mi imprezowiczów i masował jej stopy. Stałem jak wryty. Kiedy przeszedł do masowania łydek pierwszym odruchem była chęć sprania gościa po mordzie. Jednocześnie pojawiła się chęć zobaczenia jak daleko facet się posunie w swoich działaniach wobec praktycznie nie kontaktującej obcej kobiety, wiedząc jednocześnie że przyszła na imprezę z mężem. Sytuacja rozwijała się zaś dalej. Koleś przestał się interesować łydkami i swoje zainteresowanie przeniósł na uda a potem dalej na pośladki. Przyznam, że miałem w głowie dwie myśli. Pierwsza to zrobienie mu karczemnej awantury, drugą myślą było niesamowite podniecenie tym co obserwowałem. Ta druga zdecydowanie zwyciężała. Żona leżała bez ruchu i "oznak życia" a on delektował się jej dupką masując ją i składając na udach delikatne pocałunki. W końcu obrócił ją lekko tak, żeby móc włożyć rękę między nogi i pieścić przez rajstopy i majteczki jej krocze. Pomimo upojenia bodźce zaczęły docierać do mojej żony, bo już nie leżała spokojnie. Zaczęła delikatnie mruczeć a jej nogi zaczęły się poruszać w ten sposób, żeby udami natrafić na jego rękę, kiedy jego dłoń pieściła jej krocze. I sam nie wiem jak to wszystko by się skończyło, gdyby nie hałasy, które pojawiły się w przedpokoju. Facet szybciutko przestał zajmować się gotową na wszystko dojrzałą(jak dla niego, bo był 10 lat młodszy) kobietą. Ja natomiast udałem, że właśnie wyszedłem z łazienki.
Nikt się nie

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[26.10.2009] 17:47
tom1234
i co bylo dalej?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15693598]
[26.10.2009] 17:55
jjanok
podnieciles mnie tym opowiadaniem chetnie poczytam co bylo dalej

IP i czas połączenia logowane. [15693655]
[26.10.2009] 18:58
rafaldus
Czasami lekko podpuszczałem ją w rozmowach na ten temat, ale znając ją wiedziałem, że nic planowanego nigdy się nie wydarzy, chyba że będzie to zupełnie spontaniczne i po alkoholu. A z tym było ciężko, bo żona raczej nie pija, a jeśli już, to sytuacje, kiedy traci panowanie nad sobą trafiają się niezwykle rzadko. Z czasem przestałem juz kombinować jak to zorganizować, aż...okazja sama się nadarzyła. Znów była impreza. Tym razem to ja byłem bardziej pijany od niej, ale to ona ciągnęła do powrotu do domu. Ja nie miałem jeszcze na to ochoty, tym bardziej, że na imprezie spotkałem się z kumplem, z którym łączą mnie dobre układy, ale widujemy się sporadycznie. Chcieliśmy jeszcze popić i pogadać, ale żona nalegała na powrót, bo słabo się czuła. Zaproponowała, żebym zabrał Michała i pojedziemy do domu, ona pójdzie spać a my się dopijemy. I tak zrobiliśmy. Wtedy jeszcze nawet przez myśl mi nie przeszło, że może się coś wydarzyć związanego z moimi myślami o żonie i kimś innym. Po prostu zupełnie o tym nie myślałem. Poza tym wiedziałem, że Michał absolutnie nie jest typem faceta, który pociąga moją żonę.
Powiew powietrza zadziałał na nią piorunująco. Kiedy wysiedliśmy z taksówki była po prostu pijaniutka, chociaż na nogach stała jeszcze całkiem dzielnie. My zasiedliśmy na kanapie przy flaszce a ona poszła do łazienki. Nie było jej dość długo więc poszedłem zobaczyć co się z nią dzieje. Siedziała na wannie nachylona nad umywalką i czekała na...pawia . Juz prawie nie wiedziała co się z nią dzieje. Wtedy po raz pierwszy tego wieczoru pojawiła się u mnie myśl, że może coś...Bardzo chciałem a jednocześnie obawiałem się tego. Prosiła, żebym ją zostawił jeszcze na chwilę to dojdzie do siebie. Wróciłem do Michała i chwilami specjalnie prowokowałem rozmowy o laskach i erotyźmie. Wiedziałem dobrze, że w jego oczach Basia (moja żona) jest kobietą wartą grzechu. W końcu wyszła z łazienki i pół przytomna weszła do pokoju się pożegnać żeby iść spać. Widziałem w oczach Michała pożądanie, kiedy stanęła przy nas w bluzce i samych majtkach. Wyszła do sypialni a była juz w takim stanie, że spodziewałem się, że niewiele będzie z tego pamiętać na drugi dzień. Po chwili zawołała mnie i poprosiła, żebym pomógł jej się rozebrać, bo sama nie ma siły. Stała przy łóżku. Zacząłem zdejmować jej bluzkę. Poprosiła, żebym zdjął jej jeszcze stanik i położył do lóżka. Kiedy go rozpinałem w przedpokoju pojawił się Michał, szedł do kuchni po picie. Stał i patrzył na moją żonę w samej tylko bieliźnie. Niewiele myśląc dokończyłem co zacząłem. Efekt był taki, że oto moja żona stała w samych majtkach obok mnie a dwa metry dalej jak wryty stał on. Spojrzałem na niego i uśmiechnąłem się. Był speszony, ruszył w podróż do kuchni i zaczął szperać w lodówce. Położyłem żonę na łóżku i pomyślałem...jeśli nie teraz to kiedy. Zdawałem sobie sprawę, że trochę po świńsku się zachowuje wykorzystując stan żony, ale...podniecenie było większe. Kiedy już leżała na łóżku ściągnąłem jej majtki. Nie stawiała żadnych oporów. Zacząłem pieścić jej starannie wygoloną cipkę. To był piękny widok. Dojrzałe kobiece ciało, duże piersi a do tego gładziutka i golusieńka cipka, bez żadnego włoska jak u nastolatki. Czułem jej wilgoć na swoich palcach i słyszałem jej przyśpieszony oddech spowodowany pieszczotami. Michał wyszedł z kuchni, stanął w drzwiach sypialni. Widział tylko jej nogi, ale zdawał sobie sprawę, że tuż obok niego leży całkiem naga kobieta. Powiedział, że będzie się zbierał - nie chce nam przeszkadzać. Jednocześnie widziałem jak centymetr po centymetrze przesuwa się w głąb pokoju żeby zobaczyć coś więcej niż tylko nogi kobiety, na którą od dawna miał ochotę. Wstałem z łóżka, stanąłem obok niego i sam nie wiem jak mi to przeszło przez gardło , ale spytałem go wprost - masz na nią ochotę. Odparł - tak, wiesz że zawsze miałem i gdyby nie ty...Następne słowa wyleciały ze mnie jak pociski z karabinu - chcesz się z nią zabawić? - wyluzuj, przecież to twoja żona, nie chcę wchodzić między was. Wtedy pomyślałem już nie na żarty - jeśli nie teraz to nigdy. Zacząłem wychodzić z sypialni i powiedziałem patrząc mu w oczy - rżnij ja jeśli chcesz. Zostawiłem ich i poszedłem do kuchni. Kiedy wróciłem siedział obok niej na łóżku trzymając rękę na jej kolanie a drugą na swoim rozporku. Usiadłem obok niego i zacząłem pieścić stopy żony, wiedząc, że bardzo to lubi. Mimowolnie podkurczyła jedną nogę w taki sposób, że ręka Michała zjechała z kolana na jej udo. Ja przesunąłem jej druga nogę tak, że Michał mógł zobaczyć, że nie tylko łono ma wygolone, ale także dokładnie całe krocze. Michał trzymając dłoń na jej udzie mimowolnie przesunął jej nogę. Teraz juz nic nie zasłaniało widoku cipki. Małe wargi pokrywała lekka wilgoć. Czekałem z utęsknieniem, kiedy dotknie jej w tym miejscu. Był bardzo spięty. Zresztą wcale mu się nie dziwiłem. Zaczął delikatnie pieścić wewnętrzną stronę jej uda powolutku przesuwając dłoń w kierunku pachwiny. Jego oczy błądziły od krocza do piersi. - Wiesz, zazdroszczę Ci ,że na co dzień masz takie wspaniałe wielkie piersi tuż obok siebie - powiedział do mnie. W porównaniu do wielkości piersi miała małe brodawki i sutki. Jak dla mnie był to piękny widok, zawsze bardzo mnie podniecały duże balony z małymi sutkami. Powiedziałem do niego - Baśka nie ma może bardzo jędrnych piersi, wiek i dwójka dzieci zrobiły swoje, ale dotykanie i pieszczenie ich daje na prawdę wielką przyjemność. Wiedziałem , że muszę go zachęcić do dalszego działania. - sprawdź i powiedz mi, tylko szczerze, czy też uważasz że t

IP i czas połączenia logowane. [15694025]
[27.10.2009] 16:49
rafaldus
Na jej twarzy pojawiały się delikatne oznaki zadowolenia. I wiedziałem, że jest zbyt pijana, żeby stawiać jakikolwiek opór, jednocześnie nie było szans, aby w tym stanie to ona przejęła jakąkolwiek inicjatywę w zabawie. Uświadomiłem podnieconego Michała o tym fakcie mówiąc - jeśli sam się nie rozbierzesz, to nie licz na to, że ona to zrobi. Zdawałem sobie jednocześnie sprawę, że moja obecność krępuje go. Wstałem z łóżka i wyszedłem do łazienki. Nie żebym miał jakąś potrzebę, ale to była jedyna szansa na to, żeby koleś się rozluźnił. Postanowiłem wziąć prysznic. Pomyślałem, że wejdę do nich na chwilę i powiem mu o tym. Będzie wiedział ,że ma trochę czasu. Kiedy stanąłem w drzwiach sypialni juz wiedziałem, że na pewno nie będzie tego czasu marnował. Klęczał nad nią, co prawda jeszcze ubrany, ale jego głowa znajdowała się pomiędzy nogami mojej żony a jego usta obdarzały je łono pocałunkami. Obie ręce trzymał na jej piersiach. To nie było ugniatanie, czy pieszczenie. On je po prostu zapamiętale miętosił. Robił to tak mocno, że obawiałem się, czy nie sprawia jej to bólu. Nie ingerowałem w to jednak. Czując moja obecność podniósł głowę. W jego oczach widziałem podniecenie i wielką chęć na ostrą jazdę z kobietą, która co prawda nie bardzo wiedziała co się dzieje, ale łagodnie poddawała się jego poczynaniom. Odwracając się i wychodząc rzuciłem z uśmiechem - baw się dobrze, ja idę pod prysznic. Stojąc pod silnym strumieniem wody wyobrażałem sobie to, co dzieje się w tej chwili kilka metrów ode mnie. Mój kumpel, który zupełnie nie podobał się mojej żonie właśnie ją rżnął. Mój fiut stał tak mocno, że mógłbym przenieść na nim przysłowiowe wiadro wody. Czułem, że jeśli go chwycę i wykonam kilka ruchów to spuszczę się momentalnie. Wytarłem się, założyłem spodnie i wyszedłem z łazienki kierując się w stronę sypialni. Zobaczyłem to, o czym od dawna marzyłem. Naga żona leżała pod innym facetem a jego członek miarowo wsuwał się w jej cipkę. Jego usta namiętnie całowały je piersi a jego ręce pieściły jej ciało kawałek po kawałeczku. Kiedy mnie zobaczył odruchowo wyszedł z niej i uklęknął pomiędzy jej nogami. Jego kutas sterczał cały mokry od słodziutkich soków z wnętrza mojej żony. Jego twarz była cała rozpalona z podniecenia i wysiłku. Ja też byłem tak podniecony tym widokiem, że o mało nie trysnąłem. Czułem jak rozsadza mi spodnie.- Skoro już z niej wyszedłeś, to może...tu zatrzymałem się w pół słowa...znam co prawda takie, co robią loda lepiej od niej, ale przyznam, że widok obcego członka w ustach mojej żonki to coś, co najbardziej od dawna chciałem zobaczyć. Patrzył na mnie nie dowierzając w to co słyszy. - Włóż jej do buzi, proszę. Po tym już nie miał wątpliwości, że ja na prawdę nie żartuję. Złapałem nogi żony i przesunąłem ją w dół łóżka, tak że głowę miała mniej więcej po środku, tuż obok krocza Michała. Złapał ją za głowę i zaczął wpychać fiuta do buzi. Niestety, stan Baśki choć pozwalał na to co robiliśmy z nią, ale nie pozwalał jej popracować ustami nad członkiem. Michał też wyczuł, że bez sensu wpychać jej na siłę do buzi, bo po kilku ruchach zrezygnował z tej przyjemności. Mimo niepowodzenia tej misji był tak napalony na nią, że teraz już nawet nie przeszkadzała mu moja obencość. Ochoczo zabrał się z powrotem do wsadzenia członka w cipkę. Żona pomimo częściowego braku świadomości zaczynała odczuwać coraz większą przyjemność, jej oddech stawał się coraz szybszy a biodra poruszały się w rytm ruchów Michała. Siedziałem tuż obok niej i byłem wpatrzony jak jego kutas wchodzi w nią, w bezbronną kobietę, która zaczynała odczuwać coraz większą przyjemność. To co widziałem w połączeniu ze świadomością, że tą przyjemność daje jej inny facet działała na mnie tak podniecająco, że wprost nie mogłem opanować narastającego podniecenia. Moja ręka chwyciła członka i czułem, że zaraz wyleci z niego fala spermy. Michal również wydawał z siebie dźwięki, które świadczyły, że zaraz dostanie orgazmu. Spojrzałem na niego i widziałem w jego oczach pytanie gdzie ma skończyć, czy może jej trysnąć do środka. Nawet nie starałem się nic mówić, zresztą za moment odpowiedź na to pytanie okazała się zbyteczna. Przestał się poruszać, złapał moją żonę mocno za biodra wydał z siebie dźwięk rozkoszy. Oto ja leżałem obo@@@ żony waląc sobie konia a do jej wnętrza wpływała sperma innego faceta, który z ekstazie zaczął namiętnie macać jej uda i łono. Powoli przesuwał dłonie po brzuchu, w kierunku piersi, ale dobrze że zatrzymał się na moment. W tym samym czasie na brzuchu mojej żony pojawiła się bardzo duża porcja mojej spermy. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek wytrysnął na nią takie jej ilości jak teraz. Przysunąłem się do niej i zacząłem całować ją w usta, w szyję, jednocześnie rozsmarowując swoją spermę po jej piersiach. Nigdy w życiu nie było mi tak przyjemnie jak w tej chwili. Cały czas czułem skurcze w kroczu, a na głowie namiętnie błądzące dłonie mojej żonki. Tuliłem się do niej czule a Michał w tym czasie wstał, ubrał się i wyszedł do drugiego pokoju. Leżałem tak dłuższą chwilę. Kiedy wstałem i poszedłem do niego był w trakcie opróżniania sporej części szklanki wódki. Spojrzał się na mnie i powiedział, że głupio mu strasznie, ale nie mógł opanować podniecenia, że nie chciał tego robić, choć wiele razy myślami rżnął moją żonę. Zapewniłem go, że absolutnie nie mam do niego pretensji. W końcu sam to sprowokowałem.
Dopił wódkę, pożegnaliśmy się i wyszedł do domu. Siedziałem kilka minut paląc papierosa, w głowie mi szumiało. Zdawałem sobie sprawę,

IP i czas połączenia logowane. [15698387]
[24.04.2014] 07:51
[27.10.2009] 16:50
rafaldus
Z jej cipki wyciekała stróżka białej lepkiej cieczy. Dotarło do mnie wtedy tak do końca, że właśnie przed chwilą, cipka mojej kobiety została wypełniona sperma innego mężczyzny do tego w mojej obecności. Prawie natychmiast poczułem potężny wzwód i choć przed kilkoma minutami spuściłem się na nią, wiedziałem że zaraz znów mogę dojść do szczytowania. Uniosłem jej biodra do góry. Była teraz wypięta w moją stronę, gorąca i wilgotna. Wilgotna podwójnie. Od jej śluzu i od spermy Michała. Mój członek był naprężony i gotowy do akcji. Wszedłem w jej cipkę. Poczułem falę gorąca. Nie czułem żadnego oporu w środku. Właśnie doświadczałem po raz pierwszy w życiu na własnej skórze co znaczy "wchodzić jak w masło". Wykonałem dosłownie kilka ruchów i po raz drugi tej nocy doszedłem do orgazmu. Byłem w siódmym niebie. Pieściłem jej piersi a na swoim podbrzuszu czułem to, co wypływało z cipki mojej żony. Moje włosy łonowe były poklejone mieszaniną spermy mojej własnej i kolegi.

IP i czas połączenia logowane. [15698392]
[27.10.2009] 20:32
wiking1967
Dobre dobre !!!

IP i czas połączenia logowane. [15699621]
[28.10.2009] 18:25
jjanok
i co bylo dalej czy basia wreszcie sie zorienyowala czy jej sie to spodobalo?i co jeszcze bys z nia chcial zrobic?

IP i czas połączenia logowane. [15704084]
[30.10.2009] 15:49
SedarPL
@rafaldus

Mocne, rozgrzewające i świetnie napisane
Prawdziwy POWER !!

Co było potem?
Czy jeszcze kiedyś udało Ci się doprowadzić do podobnej sytuacji ?

IP i czas połączenia logowane. [15713182]
[30.10.2009] 16:49
rafaldus
dzięki za miłe opinie;opisane zdarzenie nie było ostatnim,na szczęscie następne były już z pełną świadomością żony i jej akceptacją.w woolnej chwili opiszę, najpierw to co się działo rano po tym co opisałem...

IP i czas połączenia logowane. [15713424]
[30.10.2009] 18:33
Kasicaaaaa
rafaldus (09.10.30 16:49):
dzięki za miłe opinie;opisane zdarzenie nie było ostatnim,na szczęscie następne były już z pełną świadomością żony i jej akceptacją.w woolnej chwili opiszę, najpierw to co się działo rano po tym co opisałem...

Gdybyś był moim mężem, to bym Cię zamordowała za takie coś!

IP i czas połączenia logowane. [15713934]
[30.10.2009] 20:56
jacek2000
KASICAAAA!
Na szczęście nie jestem Twoim mężem!!!
Ty jesteś kobietą zaborczą

IP i czas połączenia logowane. [15714817]
[04.11.2009] 20:53
london2323  london2323@tlen.pl
Hej ja mam podobne fantazje oddania mojej żonki. Jesteśmi mlodzi mamy po 23 lata chetnie popisze z toba na gg i wymienie poglady

IP i czas połączenia logowane. [15742825]
[04.11.2009] 22:59
rafaldus
london2323 (09.11.04 20:53):
Hej ja mam podobne fantazje oddania mojej żonki. Jesteśmi mlodzi mamy po 23 lata chetnie popisze z toba na gg i wymienie poglady
odezwij sie maila rafaldus@interia.pl

IP i czas połączenia logowane. [15743578]
[04.11.2009] 23:34
teodor_P
ja mam młodą żonke i tylko ze mną to robiła i czasem myśle że to nie do końca sprawiedliwe że ja miałem kilka lasek a ona tylko na mnie czekała

IP i czas połączenia logowane. [15743788]
[04.11.2009] 23:36
teodor_P
dlatego czytam to i myśle ze powinienem jej to jakoś wynagrodzić

IP i czas połączenia logowane. [15743797]
[05.11.2009] 07:31
rafaldus
bardzo słusznie myślisz teodor_P

IP i czas połączenia logowane. [15744325]
[31.12.2009] 13:50
piter34
mam tez wiele fantazji o mojej zonie ale chce komus opisac wyglad zony i chce aby ja ktos ocenil czy jest sexi a wiem ze innym sie podoba pisac na gg 17312358 czekam

IP i czas połączenia logowane. [16022780]
[01.01.2010] 19:23
dsadam.
piter34 (09.12.31 13:50):
mam tez wiele fantazji o mojej zonie ale chce komus opisac wyglad zony i chce aby ja ktos ocenil czy jest sexi a wiem ze innym sie podoba pisac na gg 17312358 czekam

a masz jej fotki ? dsadam@o2.pl - powymieniam sie fotkami

IP i czas połączenia logowane. [16028942]
[01.02.2010] 09:22
piter34
do dsadam.
jak chcesz fotki mojej żony to napisz na moje gg i sie umówimy

IP i czas połączenia logowane. [16194790]
[02.02.2010] 15:53
OBALACZ TEORII
najpierw napisałeś że miała wygoloną a potem że włosy łonowe posklejane
trzymaj się jednej wersi

IP i czas połączenia logowane. [16202694]
[02.02.2010] 17:08
maaxxx
piter34
podaj maila prosze...

IP i czas połączenia logowane. [16203031]
[02.02.2010] 21:40
elektra9  elektra9@tlen.pl
przeczytaj dokładnie ostatnie zdanie

a opowiadanko fajne nigdy bym nie pomyślała że facetów podniecają takie widoki --------------------------------------------- -------------
Na walentynki bądź jak Casanova.

Sprawdź sam. Jak zadowolić swoją kobietę.

http://orgazm.zlotemysli.pl/totwojdobrywybor ,1/

IP i czas połączenia logowane. [16204723]
[02.02.2010] 21:49
piter34
maaxx napisz prosze na gg i tam podam jestem na gg przeważnie wieczorem ale zaglądam jeśli moge w czasie pracy gg 17312358

IP i czas połączenia logowane. [16204792]
[03.02.2010] 10:02
maaxxx
nie posiadam gg, maxham@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [16206586]
[18.02.2010] 15:18
aida-2007
Świetnie napisane ! Naprawdę czytałam to z zapartym tchem ! Mi tęż coś takiego się marzy, ale z moim mężem to nie wchodzi w grę, nie wyobraża sobie czegoś takiego, w ogóle ma słaby temperament, a mi pozostaje tylko fantazja i czytanie tego, co przytrafiło się inny..Smutne- bo mam dopiero 27 lat i jestem ładną, zadbaną dziewczyną.

IP i czas połączenia logowane. [16282201]
[18.02.2010] 16:28
piter34
czesc Aida chciałbym cie prosić żebyś sie do mnie napisała ja jestem w podobnej sytuacji co Ty gg 17312358 pozdrawiam PIOTR

IP i czas połączenia logowane. [16282432]
[20.02.2010] 20:30
fitness instr
chcesz schudnac?!
spalic zbedny tluszcz?!

niedawno wyszla nowosc:-
www.ultra-slim.ocom.pl

Specjalny sklad spalacza dobrany osobno dla kobiet i mezczyzn.
W polaczeniu z ruchem i odzywianiem daje niesamowite efekty!

IP i czas połączenia logowane. [16292816]
[22.02.2010] 18:13
konstanty m
Wystawie zone zdecydowanemu ogierowi

IP i czas połączenia logowane. [16301014]
[25.06.2011] 09:55
parka
Byliśmy z żoną na dyskotece wypiliśmy kilka drinków potańczyliśmy kiedy dyskoteka się skończyła żona poszła do szatni po kurtki była kolejka więc chwile czekała nagle ktoś złapał ją za pośladek obróciła się to był jej szef miał 30 lat trochę się przestraszyła ale odeszli na bok i zaczeli rozmawiać niebyło jej chwile więc poszedłem sprawdzić widziałem że stoją bardzo blisko siebie , nagle on przyciągnoł ją do siebie złapał za pupe i pocałował odsunęła się a on zaproponował by w poniedziałek zaszła do niego do biura pocałował ją w policzek i odszedł.
Rozmawialiśmy o tym rano i powiedziałem żeby poszła zobaczyć co się stanie więc ubrała się sexownie i poszła rozmawiali chwile na koniec zaproponował jej wyjście w piątek na drinka zgodziła się nadszedł piątek wróciła z pracy zaczęła się szykować wiedziała że podnieca mnie ta sytuacja więc spytała jak ma się ubrać doradziłem wyglądała szałowo usiadła i czekając na telefon powiedziała chyba wróce zerżnięta mam nadzieje powiedziałem nagle zadzwonił telefon powiedział że za chwile po nią przyjedzie zeszła na dół on podjechał wsiadła dali sobie buziaka na powitanie i odjechali gdzieś ok 3 zadzwoniła i spytała czy na pewno tego chcemy bo on chce ją zabrać do siebie powiedziałem że chcem tego tylko jak wróci ma wszystko opowiedzieć ze szczegółami odpowiedziała że zrobi zemną to samo co znim i dodała że cieknie jej po udach tak jest napalona i się rozłączyła wróciła rano była wykończona więc poszła spać wieczorem wszystko mi opowiedziała podczas sexu zabrał ją do siebie zrobił jej drinka usiedli na sofie naglę położył ręke ja jej udzie i namiętnie pocałował całowali się chwile ręka powędrowała w majteczki ona rospieła mu spodnie wyciągnęła pałę i zaczęła mu walić całując się dalej po chwili uklękła przed nim i zaczęła @@@ać po chwili wciągnoł ją na siebie nadziała się na ok 18 cm pałę jechała na nim chwile zeszła i wypieła mu się zaczoł ją ostro rąbać jęczała jak kotka nawet nie pamiętała ile orgazmów przeżyła o zlał jej się w środku miała spirale więc to nie problem po chwili usnęli kiedy się obudziła zobaczyła że mu stoi więc przed wyjściem postanowiła sprawdzić jak smakuje sperma innego niż męża więc zaczęła mu @@@ac po chwili napełnił jej usta gorącą spermą.potem rżnoł ją jeszcze jakieś pół roku Dodam że nigdy nie miała innego oprócz mnie miała wtedy 26 lat teraz ma 28 iszukamy następnego samca

IP i czas połączenia logowane. [18530027]
[25.06.2011] 23:00
samiec :)
parka (11.06.25 09:55):
Byliśmy z żoną na dyskotece wypiliśmy kilka drinków potańczyliśmy kiedy dyskoteka się skończyła żona poszła do szatni po kurtki była kolejka więc chwile czekała nagle ktoś złapał ją za pośladek obróciła się to był jej szef miał 30 lat trochę się przestraszyła ale odeszli na bok i zaczeli rozmawiać niebyło jej chwile więc poszedłem sprawdzić widziałem że stoją bardzo blisko siebie , nagle on przyciągnoł ją do siebie złapał za pupe i pocałował odsunęła się a on zaproponował by w poniedziałek zaszła do niego do biura pocałował ją w policzek i odszedł.
Rozmawialiśmy o tym rano i powiedziałem żeby poszła zobaczyć co się stanie więc ubrała się sexownie i poszła rozmawiali chwile na koniec zaproponował jej wyjście w piątek na drinka zgodziła się nadszedł piątek wróciła z pracy zaczęła się szykować wiedziała że podnieca mnie ta sytuacja więc spytała jak ma się ubrać doradziłem wyglądała szałowo usiadła i czekając na telefon powiedziała chyba wróce zerżnięta mam nadzieje powiedziałem nagle zadzwonił telefon powiedział że za chwile po nią przyjedzie zeszła na dół on podjechał wsiadła dali sobie buziaka na powitanie i odjechali gdzieś ok 3 zadzwoniła i spytała czy na pewno tego chcemy bo on chce ją zabrać do siebie powiedziałem że chcem tego tylko jak wróci ma wszystko opowiedzieć ze szczegółami odpowiedziała że zrobi zemną to samo co znim i dodała że cieknie jej po udach tak jest napalona i się rozłączyła wróciła rano była wykończona więc poszła spać wieczorem wszystko mi opowiedziała podczas sexu zabrał ją do siebie zrobił jej drinka usiedli na sofie naglę położył ręke ja jej udzie i namiętnie pocałował całowali się chwile ręka powędrowała w majteczki ona rospieła mu spodnie wyciągnęła pałę i zaczęła mu walić całując się dalej po chwili uklękła przed nim i zaczęła @@@ać po chwili wciągnoł ją na siebie nadziała się na ok 18 cm pałę jechała na nim chwile zeszła i wypieła mu się zaczoł ją ostro rąbać jęczała jak kotka nawet nie pamiętała ile orgazmów przeżyła o zlał jej się w środku miała spirale więc to nie problem po chwili usnęli kiedy się obudziła zobaczyła że mu stoi więc przed wyjściem postanowiła sprawdzić jak smakuje sperma innego niż męża więc zaczęła mu @@@ac po chwili napełnił jej usta gorącą spermą.potem rżnoł ją jeszcze jakieś pół roku Dodam że nigdy nie miała innego oprócz mnie miała wtedy 26 lat teraz ma 28 iszukamy następnego samca

jestem do dyspozycji.. z Warszawy. Mam 51 lat. OK?

IP i czas połączenia logowane. [18532470]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat