o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Sprzęt
 » Odpowiedz na ten temat

drukarka oki ??

1 2
[23.10.2009] 17:14
patisonek
Hej, szef w nowej pracy jako pierwsze zadanie kazał wybrać mi jakąś "oszczędną i dobrą" drukarkę do biura. Spodobała mi się OKI C5650dn- http://www.sklep-oki.pl/drukarka-oki-c5650dn .html Co myślicie o firmie i ogólnie o parametrach? Warto inwestować w ten model czy raczej jakiś inny. Drukujemy zazwyczaj około 50-100 stron dziennie. PS musi być kolorowa, wiec nie polecajcie tanich dobrych i monochromatycznych

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.10.2009] 11:16
spolem
jedyną radą jaką mogę Ci dać to sprawdzenie ceny tonerów..prawdopodobnie to o to chodzi z tą oszczędnością ja niestety kupiłam jedną z tańszych drukarek i teraz wydaję majątek na kardridże, także może wejdź na jakąś stronę, gdzie mają duży wybór tonerów wszelakich tonerów [np na e-atramenty.pl], gdzie będziesz mogła porównać ceny..tak, żeby potem nie mieć problemów z szefem

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15681318]
[24.10.2009] 14:29
patisonek
zamienniki tonerów i tak nie wchodzą w grę. Jak się zorientowałam to tu wszystko na oryginalnych działa. Myślę, że jednak chodzi raczej o to żeby tego tuszu/toneru nie wymieniać co tydzień, a drukarka nie była zbyt awaryjna. Więc na pewno atramentówki odpadają. Zresztą jakakolwiek atramentówka nie była to nie będzie zbyt oszczędna, to akurat wiem z własnego doświadczenia. Zatem na pewno laserowa. Sprzęt firmy OKI, właśnie ze sklep-oki.pl mają w sąsiednim biurze i są zadowoleni, stąd też pomyślałam o takim. Poza tym mają go na bardzo korzystnych warunkach- w leasingu. Jeszcze się porozglądam i porównam ceny i parametry. Ale dzięki za opinię

IP i czas połączenia logowane. [15682078]
[24.10.2009] 15:55
Pawbug66
Największy wybór będziesz miał na magicznawyspa.pl Chyba wszystkie znane marki w jednym miejscu, a ceny tez dobre. Z ręką na sercu moge polecić ten sklep nic co ludzkie nie jest mi obce

IP i czas połączenia logowane. [15682462]
[25.10.2009] 22:02
phoebe82_82
Jeśli chodzi o drukarkę i akcesoria z tymże sprzętem związane, to ja jak dotąd mam doświadczenia (dobre!) ze sklepem doktortusz. Myślę, że warto do nich zaglądnąć, zwłaszcza, że chętnie udzielają porady w kwestii zakupu. Będziesz miała pewność, że wybrałaś szefowi tę NAJOSZCZĘDNIEJSZĄ

IP i czas połączenia logowane. [15689748]
[20.11.2017] 12:24
[27.10.2009] 01:48
nieborak81
Mogę Ci z własnego doświadczenia powiedzieć, że Oki to bardzo dobry wybór. Mamy w pracy taki model http://www.sklep-oki.pl/drukarka-oki-c5850dn .html i wszyscy są z niego zadowoleni. Ta firma produkuje sprzęt biurowy, więc jest przystosowany do taniego i ekonomicznego drukowania. No i rzadko ulega awariom, a to duży plus w firmie. Na Twoim miejscu brałbym ten sprzęt - szef będzie zadowolony.

IP i czas połączenia logowane. [15696098]
[30.10.2009] 22:38
patisonek
Dzięki za odpowiedzi, sprzęt już zakupiony. Spytałam jeszcze na kilku innych forach i z wielu opinii oki okazała się najlepsza na użytek firmy. To jest sprzęt do druku masowego, do biur najlepszy. Wiele drukarek teoretycznie tańszych to są typowe "domówki" a tu zupełnie nie o to chodziło. Szef jeszcze dzwonił do sklep-oki.pl i ustalał szczegóły zamówienia, a potem zlecił zamówić. Tak więc oki jest już w drodze do firmy.

IP i czas połączenia logowane. [15715482]
[30.11.2009] 11:21
andzikj
Mamy drukarki Oki w pracy i sprawdzają się znakomicie. Są warte polecenia, zwracają się bardzo szybko. Ta marka ma też fajne urządzenia wielofunkcyjne. Jak ktoś chce sobie kupić dobry sprzęt do domu, to tez warto polecić. Nie psują się, szybko drukują.

IP i czas połączenia logowane. [15873238]
[22.12.2009] 14:27
girl with no name
Haha, mam dokładnie taki sam problem ostatnio. Ci szefowie to normalnie skończone gadziny, takie trudne zadania powierzają swoim asystentkom
Drukarki OKI są najlepsze do firm, bo z tego, co już zdążyłam się zorientować mają w sobie wszystko, co w drukarce biurowej być powinno, także idź za głosem opinii powyżej i szukaj na sklep-oki.pl Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [15978398]
[26.12.2009] 22:32
Prince69
Wiesz co, ja na Twoim miejscu wybrałbym jakąś dobrą, markową drukarkę, tyle, że zamiast używać normalnych tuszy, zaopatrzyłbym się w zamienniki. Np. na doktortusz.pl można dostać dużo, dobrych zamienników w niskiej cenie. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana

IP i czas połączenia logowane. [15995015]
[01.01.2010] 22:08
gamoń bez laptopa
Prince69 (09.12.26 22:32):
Wiesz co, ja na Twoim miejscu wybrałbym jakąś dobrą, markową drukarkę, tyle, że zamiast używać normalnych tuszy, zaopatrzyłbym się w zamienniki. Np. na doktortusz.pl można dostać dużo, dobrych zamienników w niskiej cenie.
ale teraz przywaliłeś, A OKI to nie markowa drukarka? Ja kupiłem kiedys na podobnej stronie co podałeś zamienniki do drukarki. Chyba jeden dzień działały. Dlatego wole tych zamienników nie kupować zwłaszcza przez internet. Ostatecznie mogę kupić zaminniki w konkretnej firmie , sklepie do którego moge wejśc i jak tusze nie beda działac to mi odrazu wymienią. A wiesz takie sklepy internetowe to nie wiem w jaki sposób udzielają gwarancji.

IP i czas połączenia logowane. [16029781]
[03.01.2010] 04:24
ksiaze69
gamoń bez laptopa (10.01.01 22:08):
Wiesz co, ja na Twoim miejscu wybrałbym jakąś dobrą, markową drukarkę, tyle, że zamiast używać normalnych tuszy, zaopatrzyłbym się w zamienniki. Np. na doktortusz.pl można dostać dużo, dobrych zamienników w niskiej cenie.

ale teraz przywaliłeś, A OKI to nie markowa drukarka? Ja kupiłem kiedys na podobnej stronie co podałeś zamienniki do drukarki. Chyba jeden dzień działały. Dlatego wole tych zamienników nie kupować zwłaszcza przez internet. Ostatecznie mogę kupić zaminniki w konkretnej firmie , sklepie do którego moge wejśc i jak tusze nie beda działac to mi odrazu wymienią. A wiesz takie sklepy internetowe to nie wiem w jaki sposób udzielają gwarancji.

No, wiesz co - wydaje mi się, że jendak nie masz racji. Ja chociażby mam do czynienia z zamiennikami z doktortusz.pl (wspomnianym tu zresztą, bo to bardzo popularny sklep) i jestem zadowolony. Są dobrej jakości i niedrogie. Chociaż faktycznie zdarzyło mi się naciąć na zamienniki, na allegro. Jeśli chcesz się pozbyć zachcianki - zrealizuj ją.

IP i czas połączenia logowane. [16036584]
[03.01.2010] 08:51
golonka i browar
ksiaze69 (10.01.03 04:24):
gamoń bez laptopa (10.01.01 22:08):

No, wiesz co - wydaje mi się, że jendak nie masz racji. Ja chociażby mam do czynienia z zamiennikami z doktortusz.pl (wspomnianym tu zresztą, bo to bardzo popularny sklep) i jestem zadowolony. Są dobrej jakości i niedrogie. Chociaż faktycznie zdarzyło mi się naciąć na zamienniki, na allegro.
Rekalmując w kółko jeden sklep internetowy jestes przekonany ze dobrze robisz? Moim zdaniem tez lepiej nie kupowac tuszy przez internet bo to róznie może być i z rekalamacjami też rónie może być. Zamienniki można kupić w normalnych nie internetowych sklepach.

IP i czas połączenia logowane. [16036667]
[04.01.2010] 20:53
impotent
Ale OKI to chyba igłowa drukarka? Tak? Takie igły chodzą i kropeczki cienkie stawiają na papierze i wychodzą z tego literki.
ja to polecam Epsona. Bardzo ładnie drukarki wyglądają tej firmy.

IP i czas połączenia logowane. [16045878]
[05.01.2010] 14:58
kortelWorker
impotent (10.01.04 20:53):
Ale OKI to chyba igłowa drukarka? Tak? Takie igły chodzą i kropeczki cienkie stawiają na papierze i wychodzą z tego literki.
ja to polecam Epsona. Bardzo ładnie drukarki wyglądają tej firmy.
nigłowe drukarki to dawne czasy.
Ja polecam drukarkę laserową firmy Samsung
Samsung ML-2571N USB/LPT/LAN/DOS
http://www.vobis.pl/oferta/drukarki_skanery_ i_faksy/laserowe_mono/885937_samsung_ml-2571n.aspx

IP i czas połączenia logowane. [16049448]
[05.01.2010] 16:28
pierdelek jestem

IP i czas połączenia logowane. [16049918]
[05.01.2010] 20:27
tylko nie tracer
No ale igłowe drukarki ładnie trzzeszcały przy wydruku.
Aż się chciało słuchac takie drukarki jak pracowały.
Oki ma świetne drukarki ale laserowe mono.
Np. taka
http://www.komputronik.pl/index.php/product/ 51950/Peryferia/Drukarki/OKI_B2200.html

IP i czas połączenia logowane. [16051473]
[12.01.2010] 14:17
mozerfozer
Oki są bardzo dobre atramentówki oraz lasery i nie tylko mono. Jeżeli ktoś wątpi w jakość tych drukarek, to albo nigdy nie miał z nimi styczności, albo po prostu wypisuje brednie. To tak jakby krytykować samochody Porsche, bo nigdy się nimi nie jeździło, choć każdy wie, że to najwyższa półka samochodów.
A co do drukarek, najlepiej (najtaniej i najpewniej) kupować u źródła - http://sklep-oki.pl/

IP i czas połączenia logowane. [16088324]
[12.01.2010] 14:20
walikonik każdego dnia
nie prawda że najlepiej kupować u źródła. Głupoty piszesz. Można takie drukarki kupować w każdym sklepie gdzie oferują takie drukarki.
Z tym że ja nie polecam drukarek OKI ze względu na bardzo wysokie koszty eksploatacji. Nie są to zbyt ekonomiczne drukarki.

IP i czas połączenia logowane. [16088336]
[19.01.2010] 11:56
Tinki1988
walikonik każdego dnia (10.01.12 14:20):
nie prawda że najlepiej kupować u źródła. Głupoty piszesz. Można takie drukarki kupować w każdym sklepie gdzie oferują takie drukarki.
Z tym że ja nie polecam drukarek OKI ze względu na bardzo wysokie koszty eksploatacji. Nie są to zbyt ekonomiczne drukarki.

Co Ty w ogóle gadasz? Drukarki oki są właśnie niedrogie w eksploatacji. Ja mam taką drukarkę już dwa lata - nie dołożyłem ani złotówki do tej grukarki, poza tonerami, które wystarczają na długo. No i drukarka mi się jeszcze ani razu nie zepsuła, więc nie musiałem nigdy płacić za naprawę. Kto jada sałatki, ten piękny i gładki

IP i czas połączenia logowane. [16125260]
[19.01.2010] 16:43
czlowien3  czlowien3@tlen.pl
Oczywiście, że są niedrogie w eksploatacji, a to głównie dlatego, że nie psują się, są dosyć oszczędne i nie trzeba ich wymieniać co kilka lat, jak większość popularnych drukarek hipermarketowych.

IP i czas połączenia logowane. [16126628]
[03.02.2010] 15:22
salvador_dali
Żeby drukarka była tania w eksploatacji to trzeba o tym pomyslec przed zakupem, bo wiadomo, że nie wszystkie są ekonomiczne.
Najtańsze w eksploatacji sa Brothery, bo i sprzet tani i tusze zamienne. Bardzo łatwo to sprawdzic na stronce doktortusz.pl
My w firmie mamy brothera i zamierzac nie planujemy. tara riri ram

IP i czas połączenia logowane. [16208048]
[27.04.2010] 11:16
loara85
Ja mam hp i tez jest tania w eksploatacji. Wszystko zależy od tego czy kupuje się oryginalne czy tańsze zamienniki. Ja inwestuje w tańsze, bo prawdę mówiąc nie widzę różnicy. Znalazłam sobie nawet stronkę doktortusz.pl i tam maja takie tanie zamienniki. Dużo zaoszczędzam i z jakości tez jestem zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [16589866]
[28.04.2010] 09:58
ziuta3
To fakt,ze zamienniki z doktortusz.pl są naprawdę dobre. Jednak jesli chodzi o drukarki to te oki nie są wcale takie złe . Może szału nie ma,lae za te pieniądze naprawdę warto kupić sobie taki sprzęt . Ja z kolei ma brother i nie wyobrażam sobie,ze można mieć lepszy sprzęt life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16594136]
[28.04.2010] 17:30
czystyzysk
Mam w pracy drukarkę OKI i jestem z niej zadowolony, ma już swoje lata dlatego czasem trzeba ją "stuknąć puknąć" ale to dlatego, że w tej chwili nie należy już do najnowszych, natomiast w czasach kiedy była nowa tzn przez 3 lata działała bez zarzutu, być może powód jej teraźniejszej delikatnej ułomności jest taki, że jest bardziej używana niż powinna. Obecnie będziemy szukać czegoś nowego i skłaniam się ku takiej: http://www.vobis.pl/oferta/drukarki_skanery_ i_faksy/laserowe_kolorowe/894143_drukarka_kolorowa_oki_c5650 dn.aspx

IP i czas połączenia logowane. [16596201]
[01.05.2010] 19:20
kroppka
A czemu szef sam nie kupi drukarki tylko zleca to inny,? Bez sensu Chociaż z szefami to różnie bywa, więc nie ma się co dziwić za bardzo. A co do zamienników to doktor tusz ma naprawdę niezłe, sam używam bo nie mam tyle hajsu żeby kupować oryginały a drukować muszę dużo

IP i czas połączenia logowane. [16609547]
[24.06.2010] 19:51
izabella89
Ja juz dosyc długo używam HP,ale moje drukarki sa zawsze w ideanym stanie bo nie psuję ich zamiennikami tuszy.
Jakl to zauważam ze ma miejsce wśród moich znajomych,niestety.A potem jest narzekanie ze szybko coś sie psuje.

IP i czas połączenia logowane. [16838737]
[10.01.2011] 20:17
tajna
czesc, cos wam poradze - znam OKI bardzo dobrze - od serwisu i od strony technicznej. Kupno do firmy jakiegokolwiek urządzenia tej firmy to jak samobójstwo. Tyle w temacie. Niewierysz? Kup. Napisz po 3 miesiącach uzywania.

IP i czas połączenia logowane. [17685226]
[11.01.2011] 16:17
n2
tajna (11.01.10 20:17):
czesc, cos wam poradze - znam OKI bardzo dobrze - od serwisu i od strony technicznej. Kupno do firmy jakiegokolwiek urządzenia tej firmy to jak samobójstwo. Tyle w temacie. Niewierysz? Kup. Napisz po 3 miesiącach uzywania.
Mam laser OKI nie 3 a prawie 30 miesięcy, chodzi super, coś jeszcze?
Beznadziejny serwis to raczej Lexmark.

IP i czas połączenia logowane. [17688552]
[17.07.2012] 23:38
martinka09
Zamienniki wcale nie muszą być przyczyną psucia drukarki! Sama zwykle korzystam z zamienników i nie widzę różnicy między nimi, a oryginałami. Chyba, że brać pod uwagę różnicę w portfelu, bo ta jest znaczna. Niektórzy narzekają, że zamienniki im szybko wysychają itd. ale to chyba zależy od tego, gdzie kupisz. Ja zamawiam na http://www.e-atramenty.pl/ i uważam, że jest ok. Do tej pory nie było powodów, żeby narzekać.

IP i czas połączenia logowane. [19704877]
[12.08.2012] 12:52
kikazzz
Ja chciałabym polecić Wam odwiedzenie najbliższego sklepu z AGD i RTV oraz innymi urządzeniami elektronicznymi Avans lub wejdźcie na avans.pl Z całą pewnością znajdziecie tam dla siebie drukarkę na miarę potrzeb i grubości portfela

IP i czas połączenia logowane. [19762524]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat