o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Zdrowe życie
 » Odpowiedz na ten temat

Tabletki na odchudzanie najlepsze ?

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[22.10.2009] 00:29
Marianna31
Mam dosyć sporą nadwagę, ok 10 kg, mam pytanie jakie tabletki na odchudzanie są najlepsze? Słyszałem że tzw spalacze tłuszczu są skuteczne, możecie jakieś polecić ?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[22.10.2009] 00:54
roninka
I zamierzasz brać te tabsy do końca życia?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15670815]
[19.02.2011] 20:34
Wioolka
Podobno do spalania tłuszczu niezbędny jest sprzężony kwas linolowy, w skrócie CLA. Wpływa on na aktywność enzymów biorących udział w przemianach lipidów czego efektem jest zmniejszone odkładanie się tłuszczu. Do tego pomaga uniknąć efektu jo+jo. U mnie sprawdza się jako Slimitin, polecam.

IP i czas połączenia logowane. [17862708]
[20.02.2011] 14:15
kak
Jeżeli masz problem z dodatkowymi kilogramami, tudzież ze zbędnym zapasem tkanki tłuszczowej, to musisz jak najszybciej się jej pozbyć. Musisz jednak wiedzieć, że wcale nie jest to takie łatwe. A to dlatego, że tłuszczyk bardzo łatwo wyhodować, a znacznie trudniej się go pozbyć. Jeżeli zależy ci na szybkim, a zarazem bezpiecznym pozbyciu się tłuszczyku, to polecam kupienie odpowiednich suplementów diety. Są one pomocne, aczkolwiek bez naszej pomocy nie będą wcale przydatne. Musisz oprócz przyjmowania preparatów zacząć ćwiczyć.
Jakie są najlepsze środki na spalanie tkanki tłuszczowej zawierają L- karnitynę, kwas linolowy CLA oraz cholina. Ale to nie wszystko. Więcej cennych informacji na temat suplementacji przyspieszającej spalanie tłuszczu dowiesz się ze strony http://hgh.edu.pl/2010/11/30/szybsze-spalani e-tkanki-tluszczowej-suplementacja/

IP i czas połączenia logowane. [17865967]
[21.02.2011] 14:17
jarekkolinski
na odchudzanie najlepsza jest dieta i ruch

IP i czas połączenia logowane. [17871177]
[24.07.2014] 18:57
[22.02.2011] 11:39
brakmitlenu
Zgodzę się ruch przede wszystkim. Ale taka nadwaga z czegoś się wzięła - niezdrowe odchudzanie => zanieczyszczenie organizmu. Trzeba zmienić dietę na zdrowszą. A dodatkowo możesz spróbować proszku zasadowego na oczyszczenie organizmu. Możesz sobie poszukać w google: langsteiner i poczytać o tym. ...

IP i czas połączenia logowane. [17875275]
[23.02.2011] 12:01
marasbone
Tabletki same nic nie zdziałają, najważniejsza jest dieta i odpowiedni trening (na odchudzanie aerobowy). Jeśli miałbym coś polecać, jako właśnie wsparcie diety, to najlepiej jakiś spalacz tłuszczu np. http://tnij.org/kkcb

IP i czas połączenia logowane. [17879714]
[26.02.2011] 20:43
misprint1
Podobno do spalania tłuszczu niezbędny jest sprzężony kwas linolowy, w skrócie CLA. Wpływa on na aktywność enzymów biorących udział w przemianach lipidów czego efektem jest zmniejszone odkładanie się tłuszczu. Do tego pomaga uniknąć efektu jo+jo. U mnie sprawdza się jako Slimitin, polecam.

IP i czas połączenia logowane. [17895087]
[17.05.2011] 17:46
karina
Też słyszałam o tym slimitin i to dobre opinie. Koleżanka w pracy dostała jakiś w promocji i bardzo zachwalała. Może i ja kupię. Misprint a ile udało ci się na nim schudnąć, i w jakim czasie?

IP i czas połączenia logowane. [18391502]
[10.02.2012] 22:56
rogalik333
Moim sposobem na utrzymywanie dobrej wagi jest czerwona herbata pu-erh, pomaga spalac tłuszczyk. Dla wybrednych różne smaki nawww.dolinaherbaty.pl

IP i czas połączenia logowane. [19310484]
[11.03.2012] 11:40
lenka_321
wg mnie trudno polecać jakiekolwiek tabletki nie znając przyczyn nadwagi / otyłości a przyczynami mogą być nadmierny apetyt, spowolniony metabolizm, zaburzenia hormonalne etc. Na pewno trudno też liczyć na to, że jakiekolwiek tabletki zadziałają bez ćwiczeń i diety. Myślę sobie, że:
- jeśli masz problem z przejściem na dietę (nadmierny apetyt i niemożność jego poskromienia) powinnaś wypróbować hoodię gordonii (http://hoodiagordoniiplus.com.pl )
- jeśli masz problem z metabolizmem wypróbuj coś co go poprawia i wzmaga termogenezę np. Slimette,
- jeżeli nie możesz schudnąć bo dotarłaś do tzw. bariery odchudzania najlepsze będzie African Mango ze względu na zawartość enzymów które pozwalają tę barierę pokonać,
- jeśli nadwaga spowodowana jest niedoczynnością tarczycy (np.) spróbuj Thyromine,
- a jeśli nie możesz zmusić się do ćwiczeń... cóż na to chyba najlepszą odpowiedzią będzie wypróbowanie treningu HIIT

IP i czas połączenia logowane. [19387033]
[25.04.2012] 09:49
Elżbieta_54
Od dawna stosuję tylko sprawdzone suplementy na odchudzanie ze strony:
www. i jestem bardzo zadowolona z efektów działania. THERMACUTS czy ULTRA SLIM działają rewelacyjnie poza tym na tej stronie jest bardzo dużo ciekawych artykułów o odchudzaniu dlatego polecam tam zajrzeć.

IP i czas połączenia logowane. [19498801]
[16.05.2012] 21:00
misiorek33.
Moja historia z odchudzaniem to istna droga przez mękę. 3 lata bezskutecznych prób, praktycznie ze wszystkim co dało się zdobyć na rynku łącznie ze szkodliwą meridią itp. A efekty? Zero lub nawet jak coś spadło na wadze, to zaraz po tym wracało jak bumerang. Byłam bliska depresji, bo moje 20 kg+ straszyło z każdej strony. Novoslim brałam bez większego zapału, myślałam, że znów będzie to samo ......Najpierw myślałam, że waga się zepsuła, więc pobiegłam do Aśki (mojej sąsiadki) a tam dokładnie to samo. Szok tym większy, że sprawdzałam pierwszy raz wagę już po dwóch tygodniach stosowania Novoslimu. Było 2,5 kg mniej. Dziś z perspektywy trzech miesięcy kuracji mogę spokojnie spojrzeć w lustro i smiać się z tego co było kiedyś. 16 kg zniknęło jak kamfora.

IP i czas połączenia logowane. [19548167]
[28.05.2012] 14:57
Arowana14a  arowana14a@tlen.pl
Zgadzam się z moimi przedmówczyniami. Najważniejsze są ćwiczenia i dieta. Jednak uważam, że można sobie trochę pomóc
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vit

IP i czas połączenia logowane. [19575172]
[25.06.2012] 10:04
Cykorina
Wszystkie te tabletki to straszna głupota! widziałam kiedyś nawet tabletki z jajami tasiemca nieuzbrojonego.
To jest niszczenie organizmu (praktycznie każdy rodzaj), albo brak efektów. Jak macie na coś odchudzającego wydawać pieniądze, to lepiej już do dietetyka iść. Ale i tak przychylam się do tego co część mówiła - dieta i ćwiczenia to podstawa.

IP i czas połączenia logowane. [19645958]
[26.06.2012] 19:08
sasza1111
też słyszałam o tych tasiemcach - tragedia - to ja już wolę tabletki.
ja na razie stosuje betalip - i są efekty.

IP i czas połączenia logowane. [19650459]
[05.07.2012] 21:59
grek_zorba
zadne tabletki nie pomogą! mniej jesc i wiecej cwiczyc!

IP i czas połączenia logowane. [19674986]
[06.07.2012] 17:12
StoneColdBush
Kolejny wątek o odchudzaniu i tabletkach i podobnie - wysyp linków oraz subiektywnych ocen. To i ja dołożę coś od siebie.
Otóż sądzę, że na odchudzanie najlepsze są dwa sposoby (maksymalny efekt dają dwa sposoby na raz):
- aktywność fizyczna
- zdrowe i rozsądne odżywianie Co do pierwszego punktu, to strona trenujmadrze.pl może okazać się przydatna. Tabletki mi się jakoś nie widzą. Lepiej jest chyba osiągnąć dobrą formę dzięki własnemu wysiłkowi, odpowiedniej motywacji i wytrwałości, niż poprzez zażywanie tabletek.

IP i czas połączenia logowane. [19676609]
[11.09.2012] 13:51
VEGA33.
Moim zdaniem, jęzlei chodzi o tabletki odchudzające to tylko Novoslim.
Stosowałam je wiosną przed trzy miesiące i po tej kuracji udało mi się zrzucić ponad 14 kg. Njawazniejsze, ze nie było po tym żadnego efektu jo-jo, jak to miałam w przypadku wcześniejszych innych produktów.

IP i czas połączenia logowane. [19837723]
[17.09.2012] 09:53
poszukiwaczkaa
najlepiej wspomagać się naturalnymi składnikami. od siebie mogę polecić kapsułki slimgreen - to jest połączenie zielonej kawy z zieloną herbatą, bomba spalająca tłuszcz. w ogóle teraz mają fajną promocję i do opakowania można dostać kosmetyczkę, może kobietki dzięki temu będą zachęcone do odchudzania

IP i czas połączenia logowane. [19852371]
[17.09.2012] 10:52
angelika0
Nigdy do tej pory nie wierzylam w tabletki odchudzajace. Zawsze bylam pesymistycznie nastawiona do wszelkich specyfikow na odchudzanie. pewnego dnia kolezanka z pracy zaproponowala mi zeby wyprobowala tabletki ForeverSlim. Pierwsze efekty zauwazylam po uplywie okolo 3 tygodni, waga spadla okolo 4 kilogramy. Obecnie biore je od 2 miesiecy i waga nadal spada Warto !

IP i czas połączenia logowane. [19852511]
[18.10.2012] 20:37
hahahwww
Na stronie http://www.naturala.pl/tag/492/tabletki_na_o tylosc są dobre informacje i proponowane leki, spoko opcja.

IP i czas połączenia logowane. [19932735]
[22.10.2012] 11:52
kamelia
ja zdecydowałam się na nowość Slimette, fakt że skusiłam się reklamą ale zauważyłam również, że sporo blogerek chwali ten produkt po przetestowaniu. zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi a skład jak najbardziej przemawia Ja właśnie szukałam coś ''wspomagającego'' i lekkiego dla organizmu, myślę, że Slimette to dobry wybór. Ponoć efekty są zadowalające i przy odrobinie mobilizacji działa

IP i czas połączenia logowane. [19940364]
[27.10.2012] 09:39
Katarzynkauka
Polecam serdecznie !
http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1252114 909/dabrowa-gornicza-Sprzedam-adipex-pewnie-i-szybko.html
12kg w miesiąc ! jestem zadowolona !
sprawdzone

IP i czas połączenia logowane. [19953864]
[29.11.2012] 15:59
lanc-elotka
Ja brałam Adipex schudłam na nim 16kilo w 2 miesiące.
Jak ktoś ma pytania piszcie na meila.

IP i czas połączenia logowane. [20034404]
[29.11.2012] 16:01
lanc-elotka
lanc-elotka (12.11.29 15:59):
Ja brałam Adipex schudłam na nim 16kilo w 2 miesiące.
Jak ktoś ma pytania piszcie na meila.

dashstore(małpa)o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [20034407]
[10.12.2012] 18:52
rollo345
jarekkolinski (11.02.21 14:17):
na odchudzanie najlepsza jest dieta i ruch

wcale ruch nie pomaga na odchudzanie ja jestem 12 godzin w ruchu i prowadzę dietę lecz nie spalam nadmiaru tłuszczu ani kilogramów

IP i czas połączenia logowane. [20059198]
[02.01.2013] 08:48
Angielka323
Ja mogę polecić Foreverslim mnie pomaga.

IP i czas połączenia logowane. [20112509]
[02.01.2013] 16:45
quatroquatro  quatroquatro@tlen.pl
Marianna odchudzanie to nie zadanie polegające na zgubieniu i wróceniu do poprzednich nawyków. Pierwsze co musisz zrobić, to zamiast tabletek zacząć się zdrowiej i lżej odżywiać. Nie musisz przechodzić na restrykcyjną dietę, ale wyrób sobie dobre nawyki: pij wodę, jedz warzywa i owoce, odstaw wszystkie kaloryczne przekąski, zamień tłuszcze zwierzęce na roślinne (najlepiej te bogate w omega-3, np olej rzepakowy), jedz dużo ryb, pożegnaj się ze słodyczami i podjadaniem między posiłkami. Drobne kroki robią ogromną różnicę!

IP i czas połączenia logowane. [20113321]
[03.01.2013] 14:16
fhxsghy
wole nei jesc slodyczy, na http://www.naturala.pl/tag/407/najlepsze_na_ odchudzanie jest taki preparat który hamuje ochote na nie

IP i czas połączenia logowane. [20115771]
[08.01.2013] 09:59
Alpaka2
Ja postawiłam na suplement o nazwie Foreverslim.Schudłam na razie 3 kg.Plusem jest zmniejszone łaknienie i brak napadów głodu.

IP i czas połączenia logowane. [20128339]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat